4,9



Na základe 17 hodnotení
Gourmet White Butterfly Popcornmais 1 kg na prípravu popcornu
7,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,95 €-25%
5,83 € / 1kg
plus 5,49 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Popkorn a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood9,93 €/1kg
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Karamelový cukor na popcorn 1 kg na karamelový popcorn a dezerty od Hopser Funfood9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Premium Popcorn-Mais Mushroom PLUS – 22,68 kg – Perfekt für Karamellisiertes Gourmet-Popcorn2,60 €/1kg
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
MEGA Jumbo kukurica na popcorn 22,68 kg2,34 €/1kg
52,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor
9,28 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Chio popcorn do mikrovlnnej rúry sladký bezlepkový vegetariánsky vegánsky 120g
11,80 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haase Food Popcorn soľ špeciálna zmes 1 kg vrecko
8,99 €/1kg
8,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Jimmy's - Popcorn Sweet - 21 mini vrecúšok
34,89 €/1kg
19,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Popcornový olej s maslovou príchuťou 250 ml na kino popcorn – Hopser Funfood
10,58 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais & Popcornöl mit Butteraroma
7,44 €/1kg
13,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Kukurica na popcorn 1 kg
6,49 €/1kg
6,49 €
Predajca: esiteo

Prażynki Reksio Przysnacki o smaku keczupowym 90 g
69,90 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bakalland Popcorn s príchuťou karamelu 90 g
12,27 €/1kg
2,42 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,35 €
Predajca: Katomix

Felix pražené solené arašidy 800 g
13,74 €/1kg
13,68 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,13 €
Predajca: Katomix

Popcorn slaný Up 3 x 90 g
14,96 €/1kg
5,35 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,04 €
Predajca: Katomix

Popcorn Solony Hel 90 g
11,11 €/1kg
1,91 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,00 €
Predajca: Katomix

Bakalland Popcorn maślany 90 g
6 190,48 €/1kg
2,41 €
-73%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,65 €
Predajca: Katomix

Lajkonik Paluszki Słone 300 g
22,55 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Gourmet White Butterfly Popcornmais 1 kg na prípravu popcornu
Tento popcorn Gourmet White Butterfly je určený na prípravu klasického popcornu.
Pri pražení vznikajú obzvlášť svetlé, nadýchané popcornové vločky s typickým motýľovým tvarom.
Kukurica je vhodná na použitie v strojoch na výrobu popcornu, ako aj na súkromné a komerčné účely.
Výhody
Gourmet White Butterfly Popcornmais s ľahkou, nadýchanou štruktúrou vločiek.
Veľký povrch pre dobré priľnutie cukru, soli alebo korenín.
Vhodný na prípravu sladkého aj slaného popcornu.
️ Pomery zmesi
3 diely popcornovej kukurice · 1 diel popcornového oleja · 1 diel cukru.
Celkové množstvo na 1 kg popcornovej kukurice
Kukurica na popcorn: 1 kg.
Olej: cca 350 ml.
Cukor: cca 350 g.
Príprava / použitie
Zahrejte olej v stroji na popcorn.
Pridajte popcornovú kukuricu a cukor v uvedenom pomere.
Nechajte popcorn úplne napučať.
Potom krátko premiešajte a podávajte.
Výťažnosť
Objem popcornu cca 1 : 43.
Z jedného kilogramu kukurice vznikne približne 39 litrov hotového popcornu.
Pri 1 kg to zodpovedá výťažnosti približne 39 porcií popcornu po 1 litri.
Vhodné produkty a príslušenstvo
Zložky: olej na popcorn, cukor na popcorn.
Príslušenstvo: Vrecia na popcorn (1 liter), poháre na popcorn.
ℹ️ Poznámka: Zložky a príslušenstvo nie sú súčasťou dodávky.
Balenie a obsah
1 kg vrecko popcornovej kukurice.
Zložky
Kukurica (Gourmet White Butterfly Mais).
Výživové hodnoty na 100 g (nepražený)
| Výživové hodnoty | Množstvo |
| Energetická hodnota | 1507 kJ / 360 kcal |
| Tuk | 2,5 |
| – z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,0 g |
| Sacharidy | 74 |
| – z toho cukor | 0,0 g |
| Bielkoviny | 10 |
| Vláknina | 20 |
| Soľ | 0,0 g |
Kraj pôvodu
USA
Informácia pre B2B
Najskôr sa zaregistrujte pomocou zákazníckeho účtu a potom nás kontaktujte.
Po úspešnej kontrole môže dôjsť k aktivácii prístupu do oblasti B2B.
Poznámka k umelej inteligencii
Texty a obrázky môžu byť vytvorené úplne alebo čiastočne s podporou umelej inteligencie.
- Zloženie
- Ale
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g (nepražené) Energetická hodnota 1507 kJ / 360 kcal Tuk 2,5 g – z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 74 g – z toho cukor 0,0 g Bielkoviny 10 g Vláknina 20 g Soľ 0,0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1020 g
- Potravinársky podnik
- Hopser Funfood
- Obchodný názov
- Kukurica v popcorne
- Výrobca
- Hopser Funfood
- EAN kód
- 4260663351901
- Zloženie
- Ale
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g (nepražené) Energetická hodnota 1507 kJ / 360 kcal Tuk 2,5 g – z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 74 g – z toho cukor 0,0 g Bielkoviny 10 g Vláknina 20 g Soľ 0,0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1020 g
- Potravinársky podnik
- Hopser Funfood
- Obchodný názov
- Kukurica v popcorne
- Výrobca
- Hopser Funfood
- EAN kód
- 4260663351901
Hodí sa k tomu

Prémiový karamelový cukor 150 g sklenená nádoba na karamelové popcorn a dezerty
43,27 €/1kg
6,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Celexon CP1000, Priehľadná, Červená, Biela, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
134,47 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Aromatický cukor na cukrovú vatu čučoriedková príchuť bez AZO 1 kg vrecko
9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Gourmetmaxx 07329, Červená, Biela, Plast, Nerezová oceľ, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
44,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood
5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Aromatický cukor na cukrovú vatu príchuť cola bez AZO 230 g plastová fľaša
17,35 €/1kg
3,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popkornovač Popcorn Machine Popcorn Maker Popcorn stroj bez tuku oleja Horúci vzduch Domáce kuchynské Pop Popcornový 900W Retoo
77,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aromatický cukor na cukrovú vatu čučoriedková príchuť 230 g bez AZO plastová fľaša
17,35 €/1kg
3,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Klarstein, espresso kávovar s portafiltrom, napeňovač mlieka, 1350W, 1,8l, 20bar
154,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Spinel Cook stroj na popcorn, stroj na popcorn s cukrom, olejom, maslom, veľký stroj na popcorn s objemom 5 l pre domáce použitie, s nepriľnavým povrchom a odnímateľnou ohrievacou plochou, tichý a rýchly stroj na popcorn
34,99 €
Predajca: esiteo

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor
9,28 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

MEGA Jumbo kukurica na popcorn 22,68 kg
2,34 €/1kg
52,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood
9,93 €/1kg
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Premium Popcornmais 500 g – bez GMO
8,80 €/1kg
4,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Premium Popcorn-Mais Mushroom PLUS – 22,68 kg – Perfekt für Karamellisiertes Gourmet-Popcorn
2,60 €/1kg
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais & Popcornöl mit Butteraroma
7,44 €/1kg
13,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
52 200,00 €/1kg
5,22 €
Predajca: Store-Germany

Americký popcorn Butterfly 200 g Popcorn do kina
4,95 €/1kg
0,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Maslový olej na popcorn 1 liter pre kinový popcorn – Hopser Funfood
9,06 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Smart Pop Vanilka Hotová zmes Cukor 1 kg
12,49 €/1kg
12,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Relaxdays 4052025238544, Červená, Biela, Lepenka, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
26,82 €
Predajca: TR8

Chio popcorn do mikrovlnnej rúry sladký bezlepkový vegetariánsky vegánsky 120g
11,80 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Potravinárske farby červená, žltá, modrá 60 g
69,00 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Unold Classic, Červená, Strieborná, Biela, 100 g, Plast, Tlačidlá, 0,85 m, CE;REACH;LFBG;ROHS
36,40 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,77 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais, Popcornöl & Karamellzucker
14,39 €/1kg
12,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiový Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg vrece
2,59 €/1kg
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%12% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
12%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kukurica v popcorne
vyzerá dobre a chutí rovnako, takmer všetky zrnká prasknú
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Všetko perfektné
Hodnotenie z 11. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller







Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,29 €/1kg

Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,93 €/1kg

Karamelový cukor na popcorn 1 kg na karamelový popcorn a dezerty od Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,99 €/1kg

Premium Popcorn-Mais Mushroom PLUS – 22,68 kg – Perfekt für Karamellisiertes Gourmet-Popcorn



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,60 €/1kg

Prémiová kukurica na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL vreci



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,60 €/1kg

MEGA Jumbo kukurica na popcorn 22,68 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
52,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,34 €/1kg

Popcornové šišky Con O’Corn 250 kusov 25 oz



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
1 056,86 €/1kg