Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-15%
24,72 €
Predajca: somnia24
Alphanova Sprej po opaľovaní Bio
138,73 €/1kg
20,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Bioderma Photoderm Spray Spf50 300 ml
144,73 €/1l
43,42 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Arval Ilsole Ochranný telový sprej 200 ml
180,65 €/1l
36,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Aknederm Lotion F proti škvrnám na pokožke, 30 ml lotion
569,00 €/1l
17,07 €
Predajca: AbisZ-Markt
FOTOPROTECTOR transparentný sprej SPF50+ 100ml
322,30 €/1l
32,23 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Autan Protection Plus Sprej proti hmyzu 100 ml je účinný sprej proti viacerým druhom hmyzu v praktickom dávkovači s pumpičkou. Prípravok chráni až 6 hodín proti komárom tigrovaným, až 4 hodiny proti kliešťom, ponúka až 8 hodín ochrany proti iným druhom komárov a až 5 hodín ochrany proti štípajúcim muchám. Pôsobí tak, že ruší orientačný a čuchový zmysel hmyzu, a tým zabraňuje jeho uštipnutiu. Postihnuté časti tela sú po aplikácii optimálne chránené.
Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(42)Počet hodnotení: 42
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta
Bestseller
Trenažér brucha, tréningové zariadenie na sedenie, expandér na kulturistiku, trenažér celého tela pre domácnosť - ABPULLER
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(82)Počet hodnotení: 82
10,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Čalúnená posteľ ProximaX 140x190 cm s funkciou nakladania, LED a výškovo nastaviteľným čelom, manželská posteľ s lamelovým roštom a 4 zásuvkami, úložný priestor na posteľnú bielizeň, sivá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(169)Počet hodnotení: 169
233,70 €
Doprava zdarma
Predajca: UnboxGermany
Blackview Acebook 10, 18,5-palcový displej, FHD IPS, notebook s procesorom Intel, 16 GB RAM + 512 GB úložiska, operačný systém Windows 11 Pro, model N6000, displej FHD+ IPS, silikónová ochrana klávesnice (pre nemecký trh)
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(23)Počet hodnotení: 23
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(112)Počet hodnotení: 112
68,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Licorne Bike Guide prémiový horský bicykel vo veľkosti 20, 24 a 26 palcov - bicykel pre dievčatá, chlapcov, mužov a ženy - 21-rýchlostné prevody Shimano, detský bicykel, deti
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(192)Počet hodnotení: 192
284,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE
Kuchynský robot Kenwood Prospero+ KHC29.H0WH
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
348,29 €
Predajca: Dragtek-com
Tribesigns stôl počítačový stôl 200x70x 5 cm dvojitý dlhý stôl, PC stôl kancelársky stôl pracovný stôl jedálenský stôl kancelársky nábytok, dub
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(63)Počet hodnotení: 63
169,99 €
3€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(318)Počet hodnotení: 318
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Samsung Galaxy Tab A9, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 px, 64 GB, 4 GB, 2,2 GHz, Grafit
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(138)Počet hodnotení: 138
276,70 €
Predajca: evomag
Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(523)Počet hodnotení: 523
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
UV repelent proti komárom so silným vírivým účinkom - účinný, bez chemikálií a ľahko čistiteľný na vnútorné použitie - BUZZOFF
1,8Priemerné hodnotenie: 1,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
26" elektrický bicykel e-bike horský bicykel e-bike s batériou SAMSUNG 20AH pánsky tuk e bike pre off-road dobrodružstvá dvojmotorový elektrický horský bicykel
1 648,90 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Wanbor, písací stôl, výška 180 cm, veľký počítačový stôl, kancelársky stôl s robustnou kovovou konštrukciou, pracovná stanica pre domáce kancelárie, hnedý (bez stoličky)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(105)Počet hodnotení: 105
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(613)Počet hodnotení: 613
98,17 €
Predajca: Katomix
Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(211)Počet hodnotení: 211
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(112)Počet hodnotení: 112
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: EveMotionGmbH
Flieks čalúnená posteľ 160x200cm so 4 zásuvkami, manželská posteľ, posteľ pre mladých s lamelovým roštom, drevená posteľ s úložným priestorom, klasická posteľ, ovčia vlna, biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(91)Počet hodnotení: 91
440,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 350 cm záhradný slnečník Pavilón - krémový
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(985)Počet hodnotení: 985
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(677)Počet hodnotení: 677
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 5,0
5,0Na základe 1 hodnotenia
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%
0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som spokojný.
Kúpil by som si ho znova a znova. Môžem ho odporučiť.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Prírodná sada na opaľovanie 6×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortellou, vegánska starostlivosť o pokožku – 3xSummerMatch
69,50 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-5%
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Netscroll
73,32 €/1l
Prírodná sada na opaľovanie 4×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortelkou, vegánska starostlivosť o pokožku – 2xSummerMatch
49,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)