5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Regeneračný krém na ruky Avene Cicalfate, 100 ml178,10 €/1l
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Dermosan N+R krem półtłusty 40g239 800,01 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Kamill, Urea Handcreme 5%, 75ml106 533,33 €/1l
20,99 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Celia Kolagen Krem do rąk i paznokci z nagietkiem, 125 ml106,53 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sudocrem antiseptický hojivý krém 60 g
257,00 €/1kg
17,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Garnier, Regenerujący krem do rąk, 75 ml
97,87 €/1l
7,34 €
Predajca: MANADA

Nacomi Krem do rąk Rozjaśniający, 85 ml
63,06 €/1l
5,36 €
Predajca: Katomix

Neutrogena, Bezzapachowy krem do rąk, 75 ml
70 200,00 €/1kg
7,02 €
Predajca: MANADA

Bochko krm na zapareniny 50 ml.
179,80 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LittleFarm

atrix 82020 atrix INTENSIVE Handcreme 100,0 ml
96,00 €/1l
9,60 €
Predajca: somnia24

Ducray Ictyane Handcreme 50ml
320,20 €/1l
16,01 €
Predajca: somnia24

Lirene Nawilżenie Krem do rąk, 75 ml
44 300,00 €/1kg
4,43 €
Predajca: MANADA

Farmona Perfumowany krem do rąk i ciała, 300ml
29,37 €/1l
9,99 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,81 €
Predajca: AllYour

Gerlasan Krem do rąk 75 ml
67 000,00 €/1kg
6,70 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche-Posay Lipikar Xerand Krem do rąk 50ml
171 846,15 €/1kg
11,17 €
Predajca: MANADA

Regenerum, Regeneracyjne serum do rąk, 50 ml
160 833,34 €/1kg
9,65 €
Predajca: MANADA

Fenjal, Intensive, Krem do rąk, 75 ml
42 333,33 €/1kg
3,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Uriage Bariederm Regeneračný Ochranný Krém na Ruky 50ml
77 866,66 €/1kg
6,57 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,84 €
Predajca: MANADA

Kneipp Kneipp Handcreme 75 ml
56 500,00 €/1kg
4,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

APIS Apiderm Krem do rąk i paznokci odbudowująco-odżywczy, 100ml
107,10 €/1l
10,71 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
CERAVE Reparačný krém na ruky 50 ml
CeraVe Reparativeje regeneračný krém na ruky špeciálne vyvinutý na starostlivosť o suchú a veľmi suchú pokožku. Vďaka svojmu pokročilému zloženiu vyvinutému v spolupráci s dermatológmi krém účinne obnovuje kožnú bariéru, hydratuje a chráni ruky pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Krém bohatý na kľúčové ceramidy, kyselinu hyalurónovú, cholesterol a mastné kyseliny podporuje regeneráciu pokožky a dlhodobú hydratáciu. Technológia MVE umožňuje postupné uvoľňovanie aktívnych zložiek, čím poskytuje nepretržitú starostlivosť počas niekoľkých hodín.
Kľúčové vlastnosti:
- Ochranná rekonštrukcia bariéry: Ceramidy, cholesterol a mastné kyseliny posilňujú pokožku a obnovujú jej prirodzenú ochrannú bariéru.
- Dlhodobá hydratácia: Kyselina hyalurónová hĺbkovo hydratuje pokožku, zatiaľ čo technológia MVE uvoľňuje aktívne zložky počas celého dňa.
- Ochrana pred vonkajšími vplyvmi: Zloženie krému chráni ruky pred negatívnymi účinkami UV žiarenia, chladného počasia a ďalších škodlivých faktorov prostredia.
- Šetrný k pokožke: Vhodný pre celú rodinu vrátane detí starších ako 3 roky.
Prínosy:
- Hĺbková a dlhotrvajúca hydratácia suchej a veľmi suchej pokožky.
- Podporuje prirodzenú regeneráciu a obnovu kožnej bariéry.
- Ľahké, rýchlo sa vstrebávajúce zloženie, ktoré nezanecháva mastný film.
- Vhodný na každodenné použitie, aj pre citlivú pokožku.
Odporúčania:
CeraVe Reparative krém je ideálnym riešením pre tých, ktorí bojujú so suchou a drsnou pokožkou rúk. Odporúča sa najmä v zimnom období a pre tých, ktorí sú vystavení škodlivým vonkajším faktorom, ako je časté umývanie rúk, zmena počasia alebo UV žiarenie.
Pôsobenie a účinky:
- Regenerácia a ochrana: Podporuje obnovu ochrannej bariéry pokožky, čím zabraňuje jej vysúšaniu.
- Celodenná hydratácia: Technológia MVE poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, pričom aktívne zložky sa uvoľňujú postupne počas mnohých hodín.
- Jemnejšia a hladšia pokožka: Pravidelné používanie poskytuje viditeľne hladšiu, pružnejšiu a hydratovanejšiu pokožku rúk.
Spôsob použitia:
Naneste malé množstvo krému na čisté a suché ruky a jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe. Aplikujte tak často, ako je potrebné, najmä po umytí rúk a v období intenzívneho vysušenia.
Regeneračný krém na ruky s nekomedogénnym zložením bol vyvinutý v spolupráci s dermatológmi. Obohatený o kyselinu hyalurónovú a komplex 3 ceramidov obnovuje optimálnu úroveň hydratácie pokožky a podporuje proces regenerácie ochrannej bariéry pokožky. Krém chráni pokožku pred škodlivými účinkami vonkajších faktorov.
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
- pre suché a namáhané ruky
- Krém na nanášanie na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: L'Oreal Deutschland GmbH CeraVe Division, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 14017694
CeraVe Repairing Hand Cream ponúka intenzívnu starostlivosť o veľmi suché a drsné ruky. Výrobok má bohatú textúru, ktorá hydratuje a obnovuje pokožku bez zanechania pocitu mastnoty. Počas dňa sú vaše ruky vystavené rôznym škodlivým vplyvom, ako sú dráždivé látky, alergény, domáce práce a časté umývanie. Tento krém na ruky obohatený o kyselinu hyalurónovú, niacínamid a tri základné ceramidy pomáha udržiavať kožnú bariéru. Patentovaná technológia MVE zabezpečuje nepretržité uvoľňovanie účinných látok, takže vaše ruky sú hydratované a regenerované počas celého dňa. Navyše je zloženie odolné voči vode, bez parfumácie a rýchlo sa vstrebáva, takže vaše ruky nebudú po aplikácii mastné. Kľúčové vlastnosti * Hydratuje, vyživuje a obnovuje suché a drsné ruky. * Je vodeodolný, nemastný a rýchlo sa vstrebáva. * Patentovaná technológia MVE na nepretržité uvoľňovanie aktívnych zložiek. * Obsahuje esenciálne ceramidy na udržanie a obnovu kožnej bariéry. * Kyselina hyalurónová na dodatočnú hydratáciu. * Niacinamid na posilnenie kožnej bariéry a upokojenie pokožky. * Bez parfumácie, nekomedogénne a nedráždivé zloženie. * Vhodný pre citlivú pleť. Výsledok po aplikácii * Hladké a hydratované ruky. * Obnova kožnej bariéry. * Žiadny pocit mastnoty po aplikácii. * Ochrana pred vonkajšími vplyvmi počas celého dňa. Návod na použitie * Naneste krém hojne na čistú a suchú pokožku. * V prípade potreby opakujte v priebehu dňa.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky CeraVe sa radí pod krémy na ruky a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vámi vybraného produktu.
CeraVe Regenerujący krem do rąk, 50ml
Regeneračný krém na ruky CeraVe vyvinutý dermatológmi intenzívne hydratuje a zároveň pomáha obnovovať ochrannú bariéru pokožky. Tento rýchlo sa vstrebávajúci nemastný krém obsahuje 3 esenciálne ceramidy a kyselinu hyalurónovú na celodennú hydratáciu. Zanecháva ruky zdravé a jemné, dokonca aj pri suchej pokožke a neurodermatitíde.
Na extrémne suché a drsné ruky/reparatívny krém na ruky CeraVe bez vône
Cerave Reparative Handcreme 50 ml
Cerave regeneračný krém na ruky 50 ml - Zloženie: krém
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- CeraVe Regenerujący krem do rąk, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 333787559731903337875597319
- Číslo od výrobcu
- MB099500
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- CeraVe Regenerujący krem do rąk, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 333787559731903337875597319
- Číslo od výrobcu
- MB099500
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Regeneračný krém na ruky (reparačný krém na ruky), 100 ml
17 660,00 €/1l
17,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Cerave Nawilżająca Emulsja do mycia 473ml
48,96 €/1l
23,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

CeraVe hydratačný krém - na suchú až veľmi suchú pokožku tváre a tela
229,70 €/1l
22,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

CeraVe Nawilżający Krem do twarzy, 52 ml
398,65 €/1l
20,73 €
Predajca: somnia24

CeraVe hydratačný krém s pumpičkou 454 g
42 540,00 €/1kg
21,27 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
392 400,01 €/1kg
19,62 €
Predajca: MANADA

Cerave Hydratačný čistiaci krém s penou, 236 ml
83,05 €/1l
19,60 €
Predajca: somnia24

Cerave, Nawilżający Krem do twarzy SPF 50, 52 ml
339,23 €/1l
17,64 €
Predajca: Glamperfeu

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml
31 310,00 €/1kg
31,31 €
Predajca: MANADA

HYDRATAČNÝ KRÉM pre suchú až veľmi suchú hornú časť 50ml
250,00 €/1l
12,50 €
Predajca: Denpoli-Venda

CeraVe - SA Smoothing Cleanser (normal and dry skin) 236ml
15,44 €/1kg
15,44 €
Predajca: Glamperfeu

Regeneračný krém na ruky Avene Cicalfate, 100 ml
178,10 €/1l
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 340ml
37 625,00 €/1kg
15,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml
40,17 €/1l
19,00 €
Predajca: Azjasklep

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
611,20 €/1l
61,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 473ml
16,61 €
Predajca: BRASTYGroup

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml
68 227,85 €/1kg
26,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 236ml
61,36 €/1l
14,48 €
Predajca: Glamperfeu

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml
40 320,00 €/1kg
20,16 €
Predajca: Azjasklep

CeraVe - (Hydratačný čistiaci prípravok) Čistiaca emulzia (Hydratačný čistiaci prípravok) 88 ml 1000ml
25,67 €
Predajca: Glamperfeu

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
23,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

CeraVe Nawilżająca Emulsja do suchej i bardzo suchej skóry, 236 ml
53,90 €/1l
12,72 €
Predajca: MANADA

CeraVe Serum odbudowujące z retinolem, 30 ml
464 200,01 €/1kg
23,21 €
Predajca: VISO

CeraVe Serum nawilżające do cery normalnej, suchej i wrażliwej z kwasem hialuronowym, 30 ml
161,08 €/1l
20,94 €
Predajca: MANADA

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

CeraVe zjemňujúci krém SA Smoothing Cream 177 ml
70,62 €/1kg
12,50 €
Predajca: Bugelo

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
1 098,00 €/1l
32,94 €
Predajca: VISO

CeraVe Penivý čistiaci gél s náplňou 473 ml
0,05 €/1kg
22,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

CeraVe Krem do twarzy nawilżający dla skóry normalnej i suchej SPF30, 52 ml
381,73 €/1l
19,85 €
Predajca: VISO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Byredo Gypsy Water krém na ruky 30 ml UNISEX
39,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 329,33 €/1l

Vazelína | Intenzívna starostlivosť 100ml - krém na ruky, s ovsom, hydratácia, silné nechty, jemné ruky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Vazelína | Intenzívna starostlivosť 100ml - krém na ruky, s keratínom, hydratácia, silné nechty, jemné ruky



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Sisley Sisleya L'Integral Anti-Aging Hand Cream, 75ml
106,24 €
Predajca: PerfumTraders
1 416,53 €/1l

Farmona Professional Anti-Aging sérum na ruky, 200 ml
8,89 €
Predajca: Lemonbite
44,45 €/1l

Dr. Hauschka Hydratačný krém na ruky 50ml
68,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 369,00 €/1l

Farmona Perfumowany krem do rąk i ciała, 300ml
7,99 €
Predajca: Lemonbite
26,63 €/1l

Sinoz - Hydrapro Intensive Moisturizing Hand Cream, 50ml - Intenzívne hydratačný krém na ruky
12,50 €
Predajca: Exporgin
250,00 €/1l

Sisley Reparatice regeneračný krém na ruky
63,63 €
Predajca: PerfumTraders
848,40 €/1l

Ziaja Kozie Mleko Zestaw świąteczny Mydło 500 ml + Mleczko 400 ml + Krem 50 ml + Krem do rąk 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
15 445,45 €/1kg

Regeneračný krém na ruky (reparačný krém na ruky), 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,66 €
Predajca: Serica
17 660,00 €/1l

Regeneračný krém na ruky Avene Cicalfate, 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,81 €
Predajca: Serica
178,10 €/1l

Krém na ruky CARDAMOM ROSE
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky CEYLON TEA YLANG
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - grapefruit a kokos - GRAPEFRUIT COCONUT
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - santalové drevo - SANDALWOOD SPICE
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - lotos a mandle - PINK LOTUS ALMOND
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky LEMONGRASS MANDARIN
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky YLANG LAVENDER
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky CEYLON TEA YLANG
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l