4,7



Na základe 36 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal5,19 €/1l
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Tri Top Orange Mandarine 600 mlJednorazový obal8,58 €/1l
5,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Tri Top malinový nápojový sirup 600mlJednorazový obal9,00 €/1l
5,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Tri Top čerešňový nápojový sirup 600mlJednorazový obal10,35 €/1l
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
7,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: esiteo

SodaStream Pepsi Lime Zero Cukru, Sirup pre sýtené nápoje, Viacfarebný, Limetka, 440 ml, 1 kusovJednorazový obal
26,14 €/1l
11,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazový obal
19,30 €/1l
8,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 12 kcal, 52 kJ, 2,9 gJednorazový obal
31,45 €/1l
13,84 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1424227490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,84 €/1l
6,09 €
Predajca: esiteo

SodaStream Classics Orange, Sirup pre sýtené nápoje, Oranžová, Oranžový, 440 ml, 7 L, 1 kusovJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Pepsi Sirup Set 3x440ml Max Zero Lime nápojový sirup bez cukruJednorazový obal
14,01 €/1l
18,49 €
Predajca: esiteo

Sirup SODASTREAM COLA CLASSIC 440 MLJednorazový obal
12,45 €/1l
5,48 €
Predajca: CoffeeFriend

Sodastream Pepsi Max sirup bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
15,14 €/1l
19,99 €
Predajca: esiteo

Sada 8 sirupov Sodastream + vrecko Bolero 6 kusovJednorazový obal
95,43 €/1l
41,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, 440 ml, Fľaša, FľašaJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

Sada 3 sirupov Sodastream, Pepsi, Mirinda, 7up 440mlJednorazový obal
38,61 €/1l
16,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Peach Zero , 440 ml, 3 šálkyJednorazový obal
13,25 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

4x SodaStream Pepsi Max sirup bez cukru 440mlJednorazový obal
14,20 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

FruttaMax Broskyňový sirup 500mlJednorazový obal
14,98 €/1l
7,49 €
Predajca: esiteo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sirup SodaStream Pepsi s príchuťou nápoja pripraví až 9 l 440 ml
Jednoducho šumivé nápoje namiesto nosenia ťažkých vecí so Sodastreamom. S nápojovým sirupom si môžete pripraviť svoj obľúbený nápoj v jednoduchej forme. Najlepšie na tomto sirupe je, že nemusíte nevyhnutne potrebovať výrobník perlivej vody. Ak máte doma neperlivú alebo perlivú vodu, môžete ju použiť aj na prípravu svojho obľúbeného nápoja.
Ideálny v lete alebo na večierkoch a slávnostiach. Už nemusíte so sebou nosiť toľko prepraviek. So sirupom Sodastream máte svoj nápoj vždy po ruke, ak ste si ho vopred namiešali podľa dávkovania. Žiadna záloha na fľaše - žiadne prázdne fľaše - menej plastového odpadu!
Jednoducho si pripravte vlastné nápoje!
čerstvo pripravený za pár sekúnd
Jednoducho zmiešajte s vodou v pohári alebo fľaši
podľa vašej chuti
440 ml, čo vystačí na cca 9 litrov hotového nápoja
Dávkovanie: Zmiešajte 1 diel sirupu + 19 dielov vody v pohári alebo fľaši.
Príprava:
1.Pripravte si fľašu s perlivou vodou.
2. Naplňte dávkovací uzáver sirupom po spodnú čiaru vo vnútri odmerky. V prípade sklenených alebo plastových fliaš s objemom 1 liter.
3. Fľašu držte pod uhlom a pomaly do nej nalejte sirup.
4. Fľašu uzavrite a jemne ňou zatočte. Hotovo!
Solmsstraße 18
60486 Frankfurt am Main
SodaStream Pepsi sirup 440 ml – Klasická príchuť Pepsi u vás doma
Objavte chuť ikonickej Pepsi úplne novým spôsobom so SodaStream Pepsi sirupom 440 ml. Je to perfektný spôsob, ako si pripraviť svoju obľúbenú sódu v pohodlí domova. Stačí len pár jednoduchých krokov a vychutnáte si osviežujúcu chuť známu a milovanú po celom svete.
Kľúčové výhody:
- Autentická príchuť Pepsi: Klasická príchuť Pepsi v každom pohári.
- Pohodlie a úspory: Jedna fľaša sirupu stačí na prípravu až 9 litrov hotového nápoja.
- Jednoduché použitie: Rýchlo pripravte sýtený nápoj len za pár sekúnd.
- riešenie: používanie jednorazových plastových fliaš.
- Flexibilita chuti: Prispôsobte si intenzitu nápoja podľa svojich preferencií.
Autentická chuť Pepsi na dosah ruky
Sirup SodaStream Pepsi 440 ml vám umožňuje pripraviť si nápoj, ktorý chutí na nerozoznanie od originálnej Pepsi. Je to perfektné riešenie pre fanúšikov tejto ikonickej sódy, ktorí si ju chcú vychutnať kedykoľvek bez toho, aby museli opustiť domov.
Originálna príchuť PEPSI vyrobená špeciálne pre domácu prípravu nápoja.
Vláčenie a skladovanie plastových fliaš? Zbav sa zbytočnej námahy a vyskúšaj našu originálnu príchuť PEPSI, ktorá je pripravená podľa originálnej receptúry v koncentrovanom stave. Po pridaní príchute do perlivej vody si môžeš pripraviť hotový nápoj tak, ako ho poznáš.
Informácie o výrobku:
- ochutený nápojový koncentrát
- 440 ml pre prípravu až 9 litrov nápoja
- odporúčaný pomer riedenia 1 diel koncentrátu na 19 dielov perlivej vody
- neobsahuje alergény
- obsahuje kofeín
PRÍPRAVA NÁPOJA:
- Priprav si studenú vodu do fľaše (odporúčame ju vopred vychladiť v chladničke)
- Vlož fľašu do prístroja a priprav si perlivú vodu
- Nakloň fľašu a opatrne pridaj príchuť podľa odmerky
- Zatvor fľašu a opatrne premiešaj príchuť s vodou
- Na zdravie!
Príchuť pridávaj vždy až do hotovej perlivej vody! Nikdy nepridávaj príchuť do vody pred sýtením, pretože hrozí vypenenie nápoja z fľaše a zalepenie vnútornej časti prístroja, čo môže viesť k jeho poškodeniu.
- Príchuť:
- Pepsi
- Hlasitosť:
- 440 ml
- Typ dávkovača:
- Stlačiteľná fľaša
- :
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 14 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 57 kJ
- Obsah proteínov (na 100 g):
- 0 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 0 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 3,3 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,02 g
- Obsah nasýtených mastných kyselín (v 100 g):
- 0 g
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 3,4 g
- Typ balenia:
- Fľaša
Objednajte si sirup SodaStream Pepsi ešte dnes a vychutnajte si osviežujúcu chuť Pepsi bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov! Kúpte teraz!
Jednoducho si pripravte vlastné nápoje! Čerstvo pripravené za pár sekúnd Jednoducho zmiešajte s vodou v pohári alebo fľaši podľa vašej chutiPríprava: 1. Pripravte si fľašu s perlivou vodou. 2. Naplňte dávkovací uzáver sirupom až po odmernú čiaru.
Línie pre 0,25/0,5/1 l nápoja. 3. Fľašu držte pod uhlom a pomaly do nej nalejte sirup. 4. Fľašu uzavrite a jemne zatočte.
Hotovo! Obsah: 440 ml nápojového sirupu, vystačí na 9 litrov hotového nápoja. Dávkovanie: V pohári alebo fľaši zmiešajte 1 diel sirupu + 23 dielov vody. Skladovanie: Pred použitím pretrepte. Po otvorení skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote.
Cukor, voda, farbivo (amónny siričitan cukrový karamel), okyselujúce látky (kyselina fosforečná, kyselina citrónová), regulátor kyslosti (citran sodný), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), prírodná aróma, kofeínová aróma, stabilizátor (arabská guma), konzervačná látka (benzoan sodný).
sodastream Nápojový sirup Pepsi 440 ml Pepsi sirup Obsah: 440 ml
Pepsi SodaStream je koncentrát s chuťou jedného z najobľúbenejších sýtených nápojov na svete. Obsahuje menej kalórií. Je pohodlný a praktický pri používaní v domácnosti a zároveň používanie veľkého množstva plastových fliaš. Okrem toho si svoj obľúbený nápoj môžete pripraviť presne podľa svojich preferencií - viac alebo menej sýtený, jemnejšej alebo intenzívnejšej chuti.
Z nádoby s objemom 440 ml pripravíte približne 9 litrov nápoja.
Koncentráty SodaStream sú určené na použitie v sýtičoch SodaStream alebo na riedenie vo vode.
Najlepšie sa konzumujú pred: 14. júla 2025
Sodastream Nápojový sirup Pepsi 440ml
- Vždy čerstvo pripravený bez starostí s prenášaním
- Originálna chuť Pepsi je presvedčivá
- Možnosť individuálneho dávkovania sirupu a oxidu uhličitého
- jednoducho zmiešajte s vodou v pohári alebo fľaši, presne tak, ako to máte radi
- výťažnosť až 9 l
- Obsah: 440 ml
- Dátum spotreby: 04/2022
Zloženie Zloženie: 1:
- Cukor, voda, farbivo (amónny siričitan cukrový karamel), okysľujúce látky (kyselina fosforečná, kyselina citrónová), regulátor kyslosti (citran sodný), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), prírodná aróma, aróma kofeín, stabilizátor (arabská guma), konzervačné látky (benzoan sodný).
Priemerné výživové hodnoty: Výživové hodnoty na 100 ml
- Energetická hodnota: 57,00 kJ / 14,00 kcal
- Tuk: 0,00 g
- Mastné kyseliny: 0,00 g
- Sacharidy: 3,40 g
- Cukor: 3,30 g
- Bielkoviny: 0,00 g
- Soľ: 0,02 g
- výťažnosť do 9 l
- Obsah: 440 ml
Jednoducho si v priebehu niekoľkých sekúnd namiešajte svoj osobný obľúbený nápoj. Stačí na približne 9 litrov hotového nápoja!
Jednoducho zmiešajte s vodou v pohári alebo fľaši, presne tak, ako to máte radi!
Vystačí na približne 9 litrov hotového nápoja! Čerstvo pripravený za pár sekúnd! Jednoducho zmiešajte s vodou v pohári alebo fľaši podľa vašej chuti!
Vychutnajte si čerstvú limonádu Pepsi podľa originálnej receptúryPepsi 440ml je vysoko koncentrovaná príchuť sýtenej vody vyrobená v prístroji Sodastream - jedno 440ml balenie vystačí až na 9 veľkých fliaš Sodastream vašej obľúbenej Pepsi, a to všetko v pohodlí vášho domova. Rozlúčte sa s nosením a skladovaním plastových fliaš a doprajte si maximálne pohodlie a jednoduchosť s riešením Sodastream: Zloženie: cukor, voda, farbivo (síran amónny karamelový), kyselina fosforečná, kyselina citrónová, regulátor kyslosti (citran sodný), sladidlo (sukralóza, acesulfam K), prírodná aróma, kofeínová aróma, stabilizátor (arabská guma), konzervačná látka (benzoan sodný).Výživové údaje na 100 ml: energetická hodnota 57kJ/14 kcal, tuky 0 g (z toho nasýtené 0 g), sacharidy 3,4 g (z toho cukor 3,3 g), vláknina 0 g, bielkoviny 0 g, soľ 0,02 g.Príprava nápojaPripravte si čistú a vychladenú sýtenú vodu vo výrobníku Sodastream a potom nalejte koncentrát príchute do uzáveru príchute. Fľašu mierne nakloňte a pomaly nalejte arómu po stene fľaše. Potom fľašu zatvorte a opatrne pretrepte/zmiešajte. Arómu pridávajte len do hotovej perlivej vody. Nikdy nepridávajte arómu do vody pred prípravou perlivej vody, pretože by to spôsobilo penenie v prístroji. Viečko fľaše s arómou slúži aj ako odmerka pre odporúčaný pomer riedenia (1 viečko na 1 veľkú fľašu nápoja Sodastream).
sodastream Pepsi nápojový sirup (0,44l fľaša) - dobrý Pepsi nápojový sirup pre výrobníky perlivej vody
sirup sodastream Pepsi 1924201490 440ml
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.44 l
- Zloženie
- Woda, barwnik (E150d), kwasy (kwas fosforowy, cytrynowy), regulator kwasowości (citrynian soda/potasu), w wersji klasycznej: cukier, słodziki (w stosowaniu „zero”), aromaty (z kofeiny), subst. konserwujące (np. benzoesan sodu)
- Výživové údaje
- Gotowy napój: ok. 54 kJ / 13 kcal na 100 ml; cukry ~3,3 g na 100 ml dla wersji klasycznej.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 610 g
- Potravinársky podnik
- Producent/dystrybutor: PepsiCo/SodaStream. Godenie z informacją: „Wyprodukowane przez PepsiCo; dystrybuowane przez PepsiCo” dla tej wersji.
- Obchodný názov
- SodaStream Pepsi Syrup 440 ml
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1
- Číslo od výrobcu
- 1924201490
- EAN kód
- 8719128117232
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.44 l
- Zloženie
- Woda, barwnik (E150d), kwasy (kwas fosforowy, cytrynowy), regulator kwasowości (citrynian soda/potasu), w wersji klasycznej: cukier, słodziki (w stosowaniu „zero”), aromaty (z kofeiny), subst. konserwujące (np. benzoesan sodu)
- Výživové údaje
- Gotowy napój: ok. 54 kJ / 13 kcal na 100 ml; cukry ~3,3 g na 100 ml dla wersji klasycznej.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 610 g
- Potravinársky podnik
- Producent/dystrybutor: PepsiCo/SodaStream. Godenie z informacją: „Wyprodukowane przez PepsiCo; dystrybuowane przez PepsiCo” dla tej wersji.
- Obchodný názov
- SodaStream Pepsi Syrup 440 ml
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1
- Číslo od výrobcu
- 1924201490
- EAN kód
- 8719128117232
Bezpečnostné pokyny
Povinnosť označenia podľa zákona o obaloch
Hodí sa k tomu

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
7,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: esiteo

SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorazový obal
12,48 €/1l
5,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream Terra, Čierna, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
81,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1100065490, Fľaša na sýtenie + náplň, Viacfarebný, Sklo, Plast, Nerezová oceľ, 60 L, 1 kusov, CE, FCC
79,82 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazový obal
19,30 €/1l
8,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream Pepsi Lime Zero Cukru, Sirup pre sýtené nápoje, Viacfarebný, Limetka, 440 ml, 1 kusovJednorazový obal
26,14 €/1l
11,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 12 kcal, 52 kJ, 2,9 gJednorazový obal
31,45 €/1l
13,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Ružová, 60 L, SodaStream DUO, Box
32,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream 1047200490, Fľaša na sýtenie CO2, Priehľadná, 0,6 L, 2 kusov, CE, 205 mm
21,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream Classics Orange, Sirup pre sýtené nápoje, Oranžová, Oranžový, 440 ml, 7 L, 1 kusovJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
5,19 €/1l
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Peach Zero , 440 ml, 3 šálkyJednorazový obal
13,25 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

Pepsi sirup bez cukru s príchuťou čerešní, 440 mlJednorazový obal
14,78 €/1kg
7,39 €
Predajca: esiteo

1-litrová PET fľaša SodaStream v balení po 3 kusoch, sivá
55,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

SodaStream 1424227490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,84 €/1l
6,09 €
Predajca: esiteo

Sirup SODASTREAM COLA CLASSIC 440 MLJednorazový obal
12,45 €/1l
5,48 €
Predajca: CoffeeFriend

Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Terra, Čierna, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
69,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

CO2 fľaša, oxid uhličitý, kysličník uhličitý ,co2 flasa na pivo, 2,0 kg
10,41 €/1kg
70,78 €
Predajca: ichzapfe

4x SodaStream Pepsi Max sirup bez cukru 440mlJednorazový obal
14,20 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1032122410, Náplň, Zelená, 1 kusov, Box
22,88 €
Predajca: Remedial

SodaStream 1524211490, Sirup pre sýtené nápoje, Cherry, 440 mlJednorazový obal
16,57 €/1l
7,29 €
Predajca: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru príchuť červené bobule 440ml (balenie 2)Jednorazový obal
15,90 €/1l
13,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Pastiglie, Viacfarebný, 1 kusov, Box
7,19 €
Predajca: Planeo

Pánska peňaženka RFID Protection Pánska kožená peňaženka s retiazkou dvojitým skladaním Pánska peňaženka s priehradkou na mince Peňaženka na zips 16 slotov na karty Peňaženka (káva)
28,74 €
Predajca: odsellingaaa

SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,01 gJednorazový obal
19,30 €/1l
8,49 €
Predajca: esiteo

Tri Top Orange Mandarine 600 mlJednorazový obal
8,58 €/1l
5,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1924216490, Sirup pre sýtené nápoje, Citrus, 440 mlJednorazový obal
28,25 €/1l
12,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
12,39 €
Predajca: eu-bay_de

SodaStream DUO, Čierna, Nerezová oceľ, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 191 mm, 366 mm
121,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
81% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
81%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%6% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
6%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Super lacný výrobok, bohužiaľ polovica výrobku bola poškodená, tak som kontaktoval zákaznícky servis a môj problém bol vyriešený rýchlo a k mojej spokojnosti, takže palec hore, objednal by som znova a znova.
Hodnotenie z 12. marca 2017 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Moje hodnotenie
Páčia sa mi výrobky bez cukru, chutia veľmi dobre. Musíte zistiť, koľko ktorého koncentrátu si máte vziať, aby ste dosiahli dokonalú chuť.
Hodnotenie z 9. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Môj sirup na celý deň ++TOP++
Podľa môjho názoru jeden z najlepších sirupov Sodastream. Občas sa dá zohnať za menej ako 2,50 € a to je bezkonkurenčné ;-)
Hodnotenie z 31. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Soda Stream Cola light 500ml
Chutí skvele. Soda Stream vám predovšetkým ušetrí starosti s prenášaním škatúľ. Môžem ho všetkým len odporučiť.
Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pepsi
Objem 0,44 l
Chutí rovnako dobre ako originál
Hodnotenie z 19. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutí ako Subway
Objem 0,44 l
Čo viac môžete povedať? Chutí mi to dobre
Hodnotenie z 16. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sirup
Objem 0,44 l
Ideálne pre sodastream.
Hodnotenie z 29. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutí skvele na leto a môžem určiť, ako sladké by to malo byť
Skvelá chuť
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(79)Počet hodnotení: 79
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,63 €/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup 5L AZO FREI | Waldmeister | Konzentrat für Slushy Maker Eis Slushmaschinen Eismaschinen Getränke 1:5



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow sirup na slush jablko 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l