5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dezodorant v spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra293,67 €/1l
44,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Just Deo Sandalwood 75 ml320,00 €/1l
24,00 €
Predajca: Fine-experience

Ďalšie informácie o reklame
Femfresh - Intímny Deodorant Sprej - Intimate Hygiene - 125ml46 076,92 €/1kg
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Mui - Deo krm 50ml299,80 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Fenjal Deo Roller SENSITIV 0% ALU 50ml
145,60 €/1l
12,31 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,28 €
Predajca: MANADA

Fenjal Antiperspirant sprej 48h Classic s prírodným olejom 150ml
17 700,00 €/1kg
3,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HIDROFUGAL 9705 HIDROFUGAL CLASSIC rozprašovač dezodorant 75,0 ml
180,13 €/1l
13,51 €
Predajca: somnia24

HIDROFUGAL 9796 HIDROFUGAL CLASSIC ZERSTÄUBER Deo-Spray 55,0 ml
1 816,36 €/1l
9,99 €
Predajca: Store-Germany

Dove Antiperspirant Classic 150 ml
0,01 €/1kg
8,51 €
Predajca: Katomix

Hattric - Classic Deodorant - Deodorant for men 150ml
36,33 €/1l
5,45 €
Predajca: NutraBestBG

Classic Homme - dezodorant v spreji, 150 ml
93,33 €/1l
14,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fenjal Sensitive Dezodorant, 150ml
29 450,00 €/1kg
5,89 €
Predajca: LAVONIO

Crossmen dezodorant v spreji 150ml
83,47 €/1l
12,52 €
Predajca: somnia24

MEN CLASSIC deo roll-on 75 ml
81,33 €/1l
6,10 €
Predajca: Parfumtoi

Lattafa Shahd DEO sprej 200 ml W
32,80 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Hidrofugal, Classic, Antyperspirant w kulce, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
211,40 €/1l
10,57 €
Predajca: TR8

Lactovit Deodorant Sensitive Spray 200ml
63,95 €/1l
12,79 €
Predajca: somnia24

Sebamed Dezodorant v spreji, 75 ml
58 888,89 €/1kg
5,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dezodorant v spreji Wolfthorn (dezodorant v spreji) 250 ml
28,24 €/1l
7,06 €
Predajca: LAVONIO

Odorex Deodorant v spreji 0 % (150 ml)
559,00 €/1l
33,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Fenjal Parfum Deodorant Classic s rozprašovačom 75ml
Spoľahlivá dezodoračná ochrana a jemná starostlivosť s klasickou vôňou Fenjal. 0 % hliníková soľ (ACH).
- účinná 24-hodinová ochrana proti telesnému zápachu
- dlhotrvajúca sviežosť Klasická vôňa Fenjal
- 0 % hliníková soľ (ACH)
- Jemné ošetrujúce zloženie s cenným panthenolom, bambuckým maslom, glycerínom a vitamínom E, vegánske zloženie bez parabénov, minerálnych olejov, mikroplastov a silikónu
- Dermatologicky potvrdená znášanlivosť s pokožkou
Vhodnosť pre typ pleti: Normálna / citlivá pleť
fit GmbH Am Werk 9 02788 Zittau
Fenjal Classic Deo Pumpspray (75 ml)
- Hmotnosť
- 75 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- VODA, ALKOHOL DENAT, TRIETYLCITRÁT, HYDROGENOVANÝ RICÍNOVÝ OLEJ PEG-40, PROPYLÉNGLYKOL, PARFUM, PANTHENOL, CITRONELLOL, LIMONÉN, BENZYLALKOHOL, LINALOOL, KUMARÍN, ALFA-IZOMETYLIONÓN, ANÍZOVÝ ALKOHOL, CITRAL, AMYLCINNAMAL
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4013162027910
- Číslo od výrobcu
- 872165
- Hmotnosť
- 75 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- VODA, ALKOHOL DENAT, TRIETYLCITRÁT, HYDROGENOVANÝ RICÍNOVÝ OLEJ PEG-40, PROPYLÉNGLYKOL, PARFUM, PANTHENOL, CITRONELLOL, LIMONÉN, BENZYLALKOHOL, LINALOOL, KUMARÍN, ALFA-IZOMETYLIONÓN, ANÍZOVÝ ALKOHOL, CITRAL, AMYLCINNAMAL
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4013162027910
- Číslo od výrobcu
- 872165
Hodí sa k tomu

Bomann KB 7346, 42 L, N-ST, 39 dB, E, Nerezová oceľ
250,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

Fenjal Deo Roller SENSITIV 0% ALU 50ml
145,60 €/1l
12,31 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,28 €
Predajca: MANADA

Fenjal Sprchový olej Classic Prírodný olej a klasická vôňa 225ml
26,18 €/1l
5,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dámske vinobranie Tote Bag rameno taška kabelka strapce kabelka elegantné rameno taška Faux koža Shopper rukoväť taška (čierna)
18,77 €
Predajca: odsellingaaa

Fenjal Krémové mydlo Sensitive s mandľovým olejom, hydratačné zloženie 100g
26 500,00 €/1kg
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fenjal, Krémový Sprchovací Gél ""Klasický"", 200 ml
17 700,00 €/1kg
3,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
87,44 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

CF-DC24 Hrniec na varenie liaty hliník sklenená pokrievka indukčný mramorový hrniec na polievku Ø24cm
118,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fenjal Care Krém na ruky Classic Natural Oil Classic Fragrance 75ml
53,33 €/1l
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Fenjal Care Set Sensitive krémová sprchová a pleťová súprava 400 ml
17,80 €/1l
7,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

100 červených vianočných ozdôb Vianočné ozdoby na stromček Vianočné ozdoby na stromček červené
50,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Konferenčný stolík MANUR 60x30x60 cm Sheesham masívne drevo / kov
109,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FineBuy_de

Fenjal Classic Darčeková sada krémový sprchový olej Kúpeľové a telové mlieko
27 960,00 €/1kg
13,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nádoba Weck 12 ks/1 ks v tvare mini tulipánu 220 ml
36,13 €
Predajca: Fuduu-Shop

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
554,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NovaMBSmart

Nepretržite hydratačné telové mlieko Fenjal Sensitive s mandľovým olejom a aloe vera
17,52 €/1l
7,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
15,99 €
Predajca: Special-trends

EDIBAZZAR | Klasická dámska taška cez rameno, čierny popruh, kľúčenka, kufor, taška do mesta
22,80 €
Doprava zdarma
Predajca: EDIBAZZAR

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,80 €/1l
33,78 €
Predajca: PerfumTraders

Highline dámske nohavice s opaskom čierna/slatina/zinok veľkosť 38
43,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skladací sklenený záhradný stôl, jedálenský stôl z tvrdeného skla, konferenčný stolík, prenosný stôl na terasu (štvorcový)
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GIANTEX

Adventný kalendár 2025
63,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: md-premium-e-commerce

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
433,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NovaMBSmart

Stohovací box s vekom - sada 3 kusov / 7 litrov každý - univerzálny úložný box s rukoväťou
18,13 €
Predajca: Special-trends

ONVAYA® Nákupný košík skladací s funkciou chladenia | čierny | Skladací košík s vekom | Izolovaný košík | Nákupná taška | Skladací košík | Termokošík skladací
21,99 €
Predajca: heimundbuero
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pre mňa je to najlepšie.
Objem 0,075 l
Tento produkt poznám už asi 35 rokov. Tekutý Fenjal už nie je k dispozícii v DM ani v Rossmann. Nepoužívam nič iné. Rýchle doručenie, ďakujem.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

BEAUTY FORMULAS Feminine Intimate Deodorant Deodorant pre intímnu hygienu 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
19,93 €/1l