5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa15,82 €/1l
9,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml95,69 €/1kg
33,49 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Urtekram Bio, hydratačný krém na telo pre citlivú pokožku, bez parfumácie, 245 ml77,51 €/1l
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Treaclemoon Bohaté telové mlieko s bambuckým maslom 250ml43,96 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Linola pleťové mlieko light, 200 ml
54,38 €/1kg
13,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

ALLERGIKA Lipolotio Urea 5% telové mlieko, 200 ml
48,14 €/1kg
13,19 €
Predajca: AbisZ-Markt

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. telové mlieko, 400 ml
66,59 €/1kg
30,30 €
Predajca: AbisZ-Markt

Allergika Lipolotio urea 10% 200 ml
68,48 €/1kg
17,60 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sebamed hydratačné mlieko s výťažkom z harmančeka, 400 ml
18,89 €/1kg
8,65 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bepanthol telové mlieko pre citlivú pokožku, 400 ml
40,48 €/1kg
20,04 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dexeryl ošetrujúce mlieko 200 ml
67,50 €/1l
13,50 €
Predajca: Friseurtotal

Lactovit Lacto-Urea regeneračné telové mlieko 800ml
23,92 €/1l
19,14 €
Predajca: LAVONIO

Eubos Suchá pokožka Urea 10% telové mlieko s náplňou 400 ml
56,98 €/1kg
25,81 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bepanthol Derma regeneračné telové mlieko, 200 ml
68,17 €/1kg
16,77 €
Predajca: AbisZ-Markt

HERBAMEDICUS Calendula Balsam Masť 250ml (Schmees)
9,16 €/1l
2,29 €
Predajca: medpak_shop

Byphasse Vyivujce telov mlieko so sladkm mandovm olejom, 500 ml
46,50 €/1l
4,65 €
Predajca: NutraBestBG

DERMASENCE BarrioPro telová emulzia, 200 ml krém
168,05 €/1l
33,61 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ziaja, Hydratačné Maslo s Kakaovým Maslom pre telo, 200 ml
42,95 €/1l
8,59 €
Predajca: MANADA

Kruterhof telov krm s kakaom a bambuckm maslom 250ml
57,16 €/1l
14,29 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Neutrogena telové mlieko pre citlivú pokožku 250 ml
13,87 €
Predajca: TR8
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
- pre citlivú pokožku
- Pleťová voda na nanášanie na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 4024782
Mlieko na telo Linola 200 ml je vyživujúci produkt, ktorý upokojuje a ošetruje pokožku s nemeckou receptúrou. Navrhnute špeciálne pre citlivú pokožku, tento hydratačný krém je bohatý na účinné zložky, ktoré podporujú regeneráciu kože a zlepšujú jej celkový stav. S ľahkou a rýchlo vstrebateľnou textúrou, Mlieko na telo Linola je ideálnou voľbou pre každodennú starostlivosť o pokožku. Buďte v pohodlí vo svojej pokožke s týmto vynikajúcim produktom od Linola.
Linola Skin Milk 200 ml - Prezentácia: Mlieko - Oblasť: Pleť, starostlivosť o telo
- Rozmery
- 200 ml
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- - Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-7 Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone, Borago Officinalis Seed Oil, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Polysorbate 60, Allantoin, Sodium Citrate, Citric Acid, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
- Výrobca
- Dr. August Wolff GmbH & Co. KG
- EAN kód
- 404888212625404048882126254
- Číslo od výrobcu
- 4024782
- Rozmery
- 200 ml
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- - Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-7 Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone, Borago Officinalis Seed Oil, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Polysorbate 60, Allantoin, Sodium Citrate, Citric Acid, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
- Výrobca
- Dr. August Wolff GmbH & Co. KG
- EAN kód
- 404888212625404048882126254
- Číslo od výrobcu
- 4024782
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Knoty Zippo® 10 cm na zapaľovače - Originálne príslušenstvo 60001324
7,52 €/1l
2,33 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,94 €
Predajca: PrestigeshopDE

Philips HD7548, Kávovar, 1,32 L, Mletá káva, 1100 W, Čierna, Kovová
112,41 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Linola pleťové mlieko na suchú pokožku so sklonom k neurodermatitíde, 500 ml
48,04 €/1l
24,02 €
Predajca: AbisZ-Markt

Linola forte pleťové mlieko, 200 ml
85,45 €/1l
17,09 €
Predajca: AbisZ-Markt

Linola Gesicht Creme 50 ml
292,00 €/1l
14,60 €
Predajca: AbisZ-Markt

Linola pleťové mlieko light, 200 ml
54,38 €/1kg
13,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Šampón Linola, 200 ml Šampón
63,95 €/1l
12,79 €
Predajca: AbisZ-Markt

Linola ochranný balzam 100 ml
155,80 €/1l
15,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml
101,87 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Gorenje R4142PS, 242 L, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Kovová
351,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: _Haushaltsparadies_

La Roche-Posay mlieko La Roche-Posay Lipikar Lait Urea 5+
54,35 €/1kg
21,74 €
Predajca: AbisZ-Markt

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šampón Linola Strong, 200 ml
73,90 €/1l
14,78 €
Predajca: AbisZ-Markt

Neradin active kapsuly špeciálne pre potreby mužov, 70 kapsúl
868,15 €/1kg
46,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

PUMA Buzz, Uni
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vichy Dercos proti lupinám 2v1 Dermatologický šampón a kondicionér proti lupinám 200 ml
23 340,00 €/1kg
23,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

boso monitor krvného tlaku na rameno medicus vital
69,19 €
Predajca: ClinicCare

Stolná lampa LED s dotykovým stmievaním stolová 3 úrovne jasu stolovej lampy Kancelárska lampa Úrovne jasu Nočná lampa na čítanie Biela Retoo
9,09 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Retoo

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Rozkladacia pohovka SACRAMENTO - čierna / červená
331,95 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

La Roche-Posay Lipikar Syndet żel do mycia twarzy i ciała 400ml
38 308,94 €/1kg
23,56 €
Predajca: somnia24

Tena Men Actfit Pl L/xl Bl, 4X10 St
77,65 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

boso monitor krvného tlaku na rameno medicus X
68,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Zahnco24

Vichy Dercos szampon przeciwłupieżowy włosy tłuste 390ml
60,15 €/1l
23,46 €
Predajca: MANADA

Linola ochranný balzam 50 ml
199,20 €/1l
9,96 €
Predajca: AbisZ-Markt

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
13,29 €/1m
18,60 €
Predajca: FDC
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks








3% od 2 ks
2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
45,98 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml
52,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
352,67 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

Krém Varikosette – podpora pre nohy, krvný obeh a každodennú starostlivosť o pokožku, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,05 €
Predajca: AltaShop
701,00 €/1kg

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

VariHelp – Chladivý krém na starostlivosť o nohy a žily pre unavené nohy – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: PremiumHealth24
760,00 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg