5,0



Na základe 3 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Bvlgari Man Glacial Essence Balzam po holení 100 ml
149,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,00 €-24€
1 250,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Prípravky po holení a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Balzam po holení Giorgio Armani Acqua di Gio 100ml194,46 €/1kg
50,56 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Brut | Voda po holení 147 ml115,58 €/1l
16,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Sauvage After Shave Balsam 100ml644,40 €/1l
64,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Balzam na holenie, 100 ml626,20 €/1l
62,62 €
Predajca: PerfumTraders

Bvlgari Pour Homme, balzam po holení, 100 ml
1 990,00 €/1l
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Versace Man Eau Fraiche - Hydratačný balzam po holení, 75 ml
292,80 €/1l
21,96 €
Predajca: Glamperfeu

Holenie s Mexx Man - Aftershave, 50 ml
296,40 €/1l
14,82 €
Predajca: Katomix

Proraso Osvežujúci balzam po holení, 400 ml
44 280,00 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

Versace Eros Energy Balzam po holení
270,00 €/1l
27,00 €
Predajca: FragrancesBg

Isdin Medicis Gél po holení 100ml
320,80 €/1l
32,08 €
Predajca: Parfumtoi

Very Valentino, balzam po holení, 50 ml
990,00 €/1l
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Versace Man Eau Fraiche Extreme Balzam po holení 100 ml
298,80 €/1l
29,88 €
Predajca: Glamperfeu

EAU SAUVAGE ako 100ml
898,80 €/1l
89,88 €
Predajca: somnia24

Carolina Herrera Aqua, balzam po holení, 100 ml
1 990,00 €/1l
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Van Cleef & Arpels Pour Homme voda po holení 50ml
1 700,00 €/1l
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

S.oliver Man - 50ml - voda po holení
444,40 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
139,30 €/1l
13,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Nishman voda po holení After Shave Cologne Nesly 400 ml
18,60 €/1l
7,44 €
Predajca: Glamperfeu

Balzam na holenie FOR MEN 100 ml
27,65 €
Predajca: somnia24

Dolce & Gabbana The One Gentleman Voda po holení 100 ml
1 550,00 €/1l
155,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bvlgari Man Glacial Essence Balzam po holení 100 ml
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- EAN kód
- 7833204119600783320411960
- Číslo od výrobcu
- 41196
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- EAN kód
- 7833204119600783320411960
- Číslo od výrobcu
- 41196
Hodí sa k tomu

Hugo Boss, Boss Bottled, Hydrating, After-Shave Lotion, 100 ml
300,80 €/1l
30,08 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Terre D'Hermes Woda po goleniu, 100ml
247 450,01 €/1kg
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

City Breeze For Him voda po holení pre mužov 50 - Mexx
220,60 €/1l
11,03 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Gillette AFTER SHAVE REVITALISING 100 ml
143,50 €/1l
14,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

MARBERT Man Classic, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml
283,20 €/1l
28,32 €
Predajca: PerfumTraders

Avene Men Balzam po holen 75 ml
342,27 €/1l
25,67 €
Predajca: NutraBestBG

Paco Rabanne - Pour Homme After Shave 100ml
315,10 €/1l
31,51 €
Predajca: PerfumTraders

Brut Originál Holiaca Voda 100ml
113,30 €/1l
11,33 €
Predajca: Zeitburg

JOOP! Homme, Balzam po holení, Normálna pleť, 75 ml, Výživný, Upokojujúci, Alantoín, 36 mesiace
269,33 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Style in Play pour Homme 75 ml Voda po holení
1 186,67 €/1l
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
77,43 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Karl Lagerfeld Classic Woda po goleniu, 100 ml
202,50 €/1l
20,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Voda po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, Osviežujúce, Upokojujúci, Fľaša, #16456 ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - LINALOOL - BUTYL...
770,40 €/1l
77,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Montblanc Explorer, Balzam po holení, Univerzálna pleť, 150 ml, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, Drevo, Water, Diisopropyl Adipate, Fragrance, Propylene Glycol, Cetereth 20, Dimethicone,...
131,73 €/1l
22,77 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,76 €
Predajca: somnia24

Armani Acqua Di Gio Pour Homme voda po holení
536 769,23 €/1kg
69,78 €
Predajca: Denpoli-Venda

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
49 750,00 €/1kg
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

Aramis Aramis for Men voda po holení 200 ml
245,77 €/1kg
73,73 €
Predajca: PerfumTraders

Cerruti 1881 Pour Homme voda po holení
282,80 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení Nach der Rasur 400ml Extreme
22,02 €/1l
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Versace Man Eau Fraiche Woda po goleniu, 100ml
401 400,01 €/1kg
40,14 €
Predajca: PerfumTraders

NISHMAN After Shave Cologne 400 ml - 07 Gold One
13,72 €/1l
5,49 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Baldessarini Signature AS 90 ml M
315,00 €/1l
28,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Williams Expert Aqua Velva voda po holení 100ml
118,70 €/1l
11,87 €
Predajca: somnia24

Denim Black Woda po goleniu, 100ml
97,20 €/1l
9,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso Osvežujúci balzam po holení, 400 ml
44 280,00 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

Jovan Musk For Men Woda po goleniu, 236 ml
79,49 €/1l
18,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Victor Pre Electric po holení 100ml
217,00 €/1l
21,70 €
Predajca: somnia24

Laura Biagiotti Roma Uomo, Voda po holení, Univerzálna pleť, 75 ml
396,53 €/1l
29,74 €
Predajca: somnia24

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
139,30 €/1l
13,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Nivea Men Deep Antybakteryjna woda po goleniu, 100ml
124 666,66 €/1kg
18,70 €
Predajca: Zeitburg
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hermes Terre D'Hermes Woda po goleniu, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
49,49 €
Predajca: PerfumTraders
247 450,01 €/1kg

Giorgio Armani Balzam po holení Giorgio Armani Acqua di Gio 100ml



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
50,56 €
Predajca: PerfumTraders
194,46 €/1kg

MARBERT Man Classic, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(72)Počet hodnotení: 72
28,32 €
Predajca: PerfumTraders
283,20 €/1l

Brut | Voda po holení 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: Lemonbite
115,58 €/1l

207 ml Brut - pleťová voda po holení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,99 €
Predajca: Lemonbite
62,75 €/1l

Guess Men AS 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
74,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
741,50 €/1l

Aramis Aramis for Men voda po holení 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
245,77 €/1kg

Dior - Sauvage After Shave Balsam 100ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9
64,44 €
Predajca: PerfumTraders
644,40 €/1l

Dior Homme Balzam na holenie, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
62,62 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
63,63 €
Predajca: PerfumTraders
353 499,99 €/1kg

Ženšen + Hydra Complex Rituals Homme Upokojujúci balzam po holení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
30,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
307,00 €/1l

Versace Man Eau Fraiche Woda po goleniu, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
40,14 €
Predajca: PerfumTraders
401 400,01 €/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue - Balzam na holenie, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
30,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
302,00 €/1l

Versace - Versace Pour Homme After Shave 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
40,44 €
Predajca: PerfumTraders
404,40 €/1l

Baldessarini Signature AS 90 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
315,00 €/1l

RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení Nach der Rasur 400ml Extreme



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care
22,02 €/1l

RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení 400 ml Zlatá



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care
22,02 €/1l

Rabanne Invictus, Voda po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, XYLITOL, HAMAMELIS..., 1 kusov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
48,48 €
Predajca: PerfumTraders
484,80 €/1l