5,0



Na základe 3 hodnotení
Vazelína, Intenzívna starostlivosť aloe soothe, telové mlieko, 200 ml
33,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €-17%
139,75 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Telové mlieka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa15,82 €/1l
9,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Vaseline Intensive Care Advanced Repair Lotion, Mlieko, Unisex, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, Posilnenie, 400 ml, glycerín, Glycerol, Fľaša17,72 €/1l
7,09 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Lactovit Spevňujúce telové mlieko 400 ml29,97 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Intenzívna starostlivosť o telo Cocoa Radiant 400 - Vaseline17,72 €/1kg
7,09 €
Predajca: medpak_shop

Vaseline | Telové mlieko - 600 ml Maxi Size - s vitamínom B3 - UV ochrana - rýchlo sa vstrebáva a nemastí
39,43 €/1l
23,66 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant telové mlieko - 600 ml
22,68 €/1l
13,61 €
Predajca: somnia24

Neutrogena telové mlieko pre citlivú pokožku 250 ml
13,87 €
Predajca: TR8

Repavar telové mlieko na atopickú pokožku, 500 ml
47,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

L'Occitane Karité Intenzívne hydratačné telové mlieko
145,08 €/1l
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,82 €
Predajca: Denpoli-Venda

Telové mlieko Sebamed
34,81 €/1l
26,11 €
Predajca: somnia24

Krém na telo s hydratačným bronzovacím účinkom s Cupuaçu 300 ml
20,60 €/1l
6,18 €
Predajca: Glamperfeu

Bepanthol regeneračné mlieko 400ml
71,07 €/1l
28,43 €
Predajca: Parfumtoi

Bepanthol Derma Regeneračné telové mlieko, 400 ml
60,05 €/1kg
24,02 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dexeryl ošetrujúce mlieko 200 ml
13 500,00 €/1l
13,50 €
Predajca: Friseurtotal

Retterspitz telové mlieko 125 ml
63,97 €/1kg
9,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

BINGOSPA Kolagénové telové mlieko s aloe 500 ml
15,52 €/1l
8,32 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,76 €
Predajca: AllYour

Aēsop Rejuvenate Intenzívny telový balzam 100 ml
540,60 €/1l
54,06 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Fľaša s dávkovačom telového mlieka BEPANTHOL
50,10 €/1kg
20,04 €
Predajca: AbisZ-Markt

L'Occitane, telové mlieko s levandulou, 250 ml
132,64 €/1l
33,16 €
Predajca: somnia24

Vyživujúce telové mlieko 400 ml
21,87 €/1l
8,75 €
Predajca: lithuaniashop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hydratuje a regeneruje suchú pokožku.
Upokojuje a vyhladzuje suchú a podráždenú pokožku.
Rýchlo sa vstrebáva bez zanechania pocitu mastnoty.
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Informácie neboli poskytnuté
- Výrobca
- EAN kód
- 8712561481663
- Číslo od výrobcu
- 856628
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Informácie neboli poskytnuté
- Výrobca
- EAN kód
- 8712561481663
- Číslo od výrobcu
- 856628
Hodí sa k tomu

Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
96,35 €/1l
38,54 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Suchá koža, 200 ml, Bambucké maslo
181,95 €/1l
36,39 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Lipikar Balsam AP+M, 400 ml
75 911,11 €/1kg
34,16 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Alive telové mlieko pre ženy 200 ml
104,75 €/1l
20,95 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin Urea Repair Plus Lotion 10 Urea 1l
40,20 €/1l
40,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
649 700,02 €/1kg
64,97 €
Predajca: taleoo

Biela vazelína 5 kg – čistá, na starostlivosť o pokožku, ochranu tetovania, kozmetický základ, telo – GiDeli
8,40 €/1kg
46,78 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Clinique Aromatics Elixir, Mlieko, Ženy, 200 ml, Rúra, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusov
0,14 €/1kg
27,58 €
Predajca: Tersorte

ISDIN Isdinceutics regeneračný krém Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
629,00 €/1l
31,45 €
Predajca: Friseurtotal

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)
844,44 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Eau De Rochas - telové mlieko, 500 ml
47,85 €/1kg
28,23 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Krémová, Unisex, Ochrana, Zmäkčovadlo, 300 ml, Flakón s pumpičkou, Vetiver, Pačuli, Santalové drevo
171,20 €/1l
51,36 €
Predajca: somnia24

doTERRA Deep Blue Rub, 113 ml
610,62 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

Weleda Spevňujúca starostlivosť s granátovým jablkom 200ml
110,95 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nuxe Nuxuriance Ultra Spevujce telov mlieko 400ml
82,90 €/1l
33,16 €
Predajca: Glamperfeu

Eucerin Urearepair Plus Lotion 10% 400 ml
37 790,00 €/1l
37,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mugler Creme Angel Parfumovaný telový krém
425,45 €/1l
85,09 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
28,72 €/1l
7,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
247,45 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Krémová, Ženy, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 200 ml, Hrniec
190,00 €/1l
38,00 €
Predajca: Bugelo

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mlieko, Ženy, Hydratačné, Univerzálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou
358,15 €/1l
71,63 €
Predajca: Denpoli-Venda

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g
0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

Vaseline | Telové mlieko - 600 ml Maxi Size - s vitamínom B3 - UV ochrana - rýchlo sa vstrebáva a nemastí
39,43 €/1l
23,66 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Hondroten telový gél s hrejivým účinkom | 50 ml
580,00 €/1l
39,00 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Ducray Kertyol Pso hydratan balzam 400 ml
42 390,00 €/1l
42,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Mer The Reparative Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 160 ml, Fľaša
833,25 €/1l
142,07 €
-8,75 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
133,32 €
Predajca: PerfumTraders

Alyssa Ashley, mlieko na ruky a telo, 500 ml
63 125,00 €/1kg
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Olympéa, Mlieko, Ženy, Vyhladenie, Univerzálne, 200 ml, Fľaša
150,80 €/1l
30,16 €
Predajca: MANADA

Krémy Bioderma Atoderm Ultra - Intenzívna hydratácia a posilňovanie pleti, 500 ml
39,06 €/1l
19,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre sa vstrebáva
Som veľmi spokojný. Dobre sa vstrebáva
Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Som spokojný
Hodnotenie z 29. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller




3% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks


2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks


ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

Pâte Grise Matujúci dvojfázový púder, 125 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
119,60 €/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,34 €/1l

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

Motion Energy Heat Balm 50ml - úľava pri bolestiach kĺbov a svalov, stuhnutosti, zápaloch - prírodné zložky, pre mužov a ženy
35,19 €
Predajca: AltaShop
703,80 €/1l

Biszolin gél s bischofitom 190g NAMI
15,39 €
Predajca: BRAT_PL
71,92 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg