5,0



Na základe 7 hodnotení
BRUBAKER Cosmetics Kúpeľová a sprchová súprava Winter Berry Scent - 4-dielna darčeková súprava vo veľkom vianočnom hrnčeku - vianočná súprava pre ženy a mužov
14,99 €
19,72 € / 1kg
plus 6,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Zostávajúci čas na objednávku:
8h 15m 57s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Darčekové sady pre starostlivosť o telo a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BRUBAKER Cosmetics Luxury Cranberry Beauty Set - 6-dielna súprava do kúpeľa a sprchy - darčeková súprava v keramickej farbe Stiletto Red69,74 €/1l
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

Ďalšie informácie o reklame
BRUBAKER Cosmetics Spa Sport Musk 8-dielna ošetrujúca súprava pre mužov so sprchovacím gélom, perličkovým kúpeľom, krémom na tvár, peelingom, pleťov56,58 €/1l
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

Ďalšie informácie o reklame
Kozmetická súprava NEROLI TEA25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
MEIMUCUL darčeková sada pre ženy Wellness Narodeniny Vianočná sada Sunshine62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

BRUBAKER Cosmetics 5-dielna kozmetická súprava Unicorn Beauty Set Colorful Rainbow s vôňou vanilky a levandule v XXL hrnčeku na kávu Blue White
28,56 €/1kg
19,99 €
Predajca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics Vianočná darčeková súprava s vôňou zimných plodov - extra mäkké plyšové ponožky s krémom na nohy 110 ml - vianočná súprava starostlivosti o nohy pre ženy
90,82 €/1l
9,99 €
Predajca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics Shower and Bath Set Aloe Vera - 5-dielna darčeková sada pre ženy - kozmetická sada pre ženy
31,22 €/1l
9,99 €
Predajca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics "Danke Mama" 5-dielna sada do kúpeľa a sprchy ku Dňu matiek - vôňa ružovej vanilky - darčeková sada v hrnčeku so srdiečkovou deko
40,59 €/1kg
12,99 €
Predajca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics Kúpeľová a sprchovacia súprava s vôňou kokosu a jahôd - 10-dielna darčeková súprava vo vintage vaničke
28,29 €/1l
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics - Ďakujem, mamička - 7-dielna sada na Deň matiek - vôňa ružovej vanilky - darčeková sada v ružovom vintage košíku
38,45 €/1l
24,99 €
Predajca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics 6-dielna sada starostlivosti - Winter Wonder - Darčeková kozmetická sada s vôňou vanilky - vrátane trblietavých saní zlatej farby
44,92 €/1l
19,99 €
Predajca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics Kúpeľová a sprchovacia súprava Vanilla Rose Mint Scent - 5-dielna darčeková súprava pre ženy
31,22 €/1l
9,99 €
Predajca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics 4-dielna kúpeľová a sprchovacia súprava s jednorožcom Cherry Blossom - darčeková súprava s vôňou čerešňového kvetu v pohári s jednorožcom
28,32 €/1l
16,99 €
Predajca: BRUBAKER

BRUBAKER luxusná vanilková kúpeľová kozmetická súprava - 6-dielna darčeková súprava do kúpeľa v bielej farbe Stiletto - wellness sprchovací a kúpeľový set pre ženy
352,82 €/1kg
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

BRUBAKER Pivná darčeková súprava do kúpeľa pre mužov s toaletnou taškou, žinkou a pískacou kačicou
26,65 €/1l
19,99 €
Predajca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics 5-dielna sada do kúpeľa a sprchy Strawberry Sweet Love - darčeková súprava s kvetinovým dizajnom - nápad na darček pre ženy - ružová
17,22 €/1l
9,99 €
Predajca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics 4-dielna sada do kúpeľa a sprchy Raspberry Champagne - darčeková súprava na starostlivosť v zlatej farbe High Heel Rosé
31,23 €/1l
14,99 €
Predajca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics sada na kúpeľ a starostlivosť o nohy vrátane 1 páru papúč z bieleho plyšu - s výťažkami z levandule a šalvie - darčeková sada pre ženy
9,99 €
Predajca: BRUBAKER

Rituals Jing Darčeková sada S - 4-dielna so sprchou a starostlivosťou
37,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

BRUBAKER Cosmetics Vanilková sada do kúpeľa a sprchy - 7-dielna darčeková súprava v dekoratívnej vaničke
45,44 €/1l
24,99 €
Predajca: BRUBAKER
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vianočná darčeková súprava BRUBAKER so sprchovacím gélom, telovým mliekom, šumivkou do kúpeľa a hrnčekom na kávu
Zabudnite na stres každodenného života a doprajte si relaxačné wellness chvíle u vás doma!
S touto súpravou starostlivosti už nič nestojí v ceste relaxačnému večeru vo vani. Upokojujúce ošetrujúce prípravky s ovocnou bobuľovou vôňou vyrobené z prírodných esencií rozmaznávajú myseľ a telo zároveň. Ponorte sa do horúceho kúpeľa a vychutnajte si chvíle s nádherne voňavými bobuľami.
Vianočné potešenie z kúpeľa ako darček!
Urobte niečo dobré pre svojich blízkych a darujte túto príťažlivú súpravu na dobrú náladu od spoločnosti BRUBAKER ako darček. Vďaka zimnému dizajnu, slávnostnej červenej farbe, vianočnému hrnčeku na kávu a nádhernej mašli táto darčeková súprava poteší vašich priateľov a rodinu.
Upokojujúca starostlivosť o pokožku
Vysokokvalitné hydratačné zložky sa intenzívne starajú o vašu pokožku a dodávajú jej jemnosť a hebkosť.
Jedinečný vianočný dizajn
Vianočné farby a hravá vianočná dedinka zdobia túto vysokokvalitnú súpravu do kúpeľa a sprchy. Hrajúce sa deti, množstvo darčekov, priateľský snehuliak a tancujúci dedko Vianoc vytvárajú sviatočnú náladu a robia túto súpravu veľmi výnimočnou.
Informácie o výrobku:
- Contents: 90 ml shower gel, 90 ml body lotion, star-shaped bath fizzer 70 g, red ceramic Christmas cup (500 ml filling capacity)
- Dimensions of the entire set: Výška: 21,5 cm, šírka: 13 cm, hĺbka: 10 cm
- Hmotnosť celej sady: 760 g
- Značka: BRUBAKER
- Príležitosti: Vianoce, Mikuláš, narodeniny
- Farba stuhy: červená
- Motív: Veselé Vianoce - vianočná dedina
- Vôňa: zimné bobule / brusnice
Testovanie kozmetiky na zvieratách? My hovoríme nie! Preto všetky kozmetické výrobky BRUBAKER testujeme výlučne na sebe.
- Rozmery
- 13 x 10 x 21,5 cm
- Model
- Weihnachtstasse
- Hmotnosť
- 760 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- SHOWER GEL: WATER(AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDE MEA, ACRYLIC ACID/ACRYLAMIDOMETHYL PROPANE SULFONIC ACID COPOLYMER, FRAGRANCE(PARFUM), PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, CHLORPHENESIN, FD&C YELLOW NO.5 (CI 19140), D&C RED NO.33 (CI 17200), LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT. BODY LOTION: WATER (AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, STEARIC ACID, POLYQUATERNIUM- 22/ C13-16 ISOPARAFFIN/ LAURETH-25, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, FRAGRANCE (PARFUM), CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT. BATH FIZZER: SODIUM BICARBONATE, SODIUM SULFATE, CITRIC ACID, FRAGRANCE(PARFUM), LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT.
- Výrobca
- Brubaker
- Rozsah dodávky
- 90 ml sprchového gélu, 90 ml telového mlieka a šumivý kúpeľ v tvare hviezdy 70 g
- EAN kód
- 4251219629292
- Číslo od výrobcu
- 20CF14
- Rozmery
- 13 x 10 x 21,5 cm
- Model
- Weihnachtstasse
- Hmotnosť
- 760 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- SHOWER GEL: WATER(AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDE MEA, ACRYLIC ACID/ACRYLAMIDOMETHYL PROPANE SULFONIC ACID COPOLYMER, FRAGRANCE(PARFUM), PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, CHLORPHENESIN, FD&C YELLOW NO.5 (CI 19140), D&C RED NO.33 (CI 17200), LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT. BODY LOTION: WATER (AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, STEARIC ACID, POLYQUATERNIUM- 22/ C13-16 ISOPARAFFIN/ LAURETH-25, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, FRAGRANCE (PARFUM), CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT. BATH FIZZER: SODIUM BICARBONATE, SODIUM SULFATE, CITRIC ACID, FRAGRANCE(PARFUM), LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT.
- Výrobca
- Brubaker
- Rozsah dodávky
- 90 ml sprchového gélu, 90 ml telového mlieka a šumivý kúpeľ v tvare hviezdy 70 g
- EAN kód
- 4251219629292
- Číslo od výrobcu
- 20CF14
Hodí sa k tomu

BRUBAKER Cosmetics Shower and Bath Set Aloe Vera - 5-dielna darčeková sada pre ženy - kozmetická sada pre ženy
31,22 €/1l
9,99 €
Predajca: BRUBAKER

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Fisher-Price Laugh & Learn CDH40, 0,5 rok / roky, Zvukové efekty, Vyžadované batérie, AA, Plast, Viacfarebný
25,18 €
Predajca: M_plus_L

BRUBAKER Cosmetics Kúpeľová a sprchovacia súprava Winter Berry Scent - Darčeková súprava vo vianočnom boxe s vianočným uterákom pre ženy
15,93 €/1kg
19,99 €
Predajca: BRUBAKER

Kôš na bielizeň Curly 300343, bambusový, s vekom a držadlami, vyberateľný a umývateľný, skladací, 100 l, 52 x 32 x 63 cm
27,49 €
Predajca: Kokiska

BRUBAKER Cosmetics 5-dielna kozmetická súprava Unicorn Beauty Set Colorful Rainbow s vôňou vanilky a levandule v XXL hrnčeku na kávu Blue White
28,56 €/1kg
19,99 €
Predajca: BRUBAKER

100 červených vianočných ozdôb Vianočné ozdoby na stromček Vianočné ozdoby na stromček červené
50,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

BRUBAKER Cosmetics Kúpeľová a sprchová súprava Winter Berry Scent - 6-dielna darčeková súprava v ozdobnej kovovej vaničke Christmas - vianočná súprava
46,49 €/1l
19,99 €
Predajca: BRUBAKER

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
68,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

INF Stylusové pero 2 v 1 s funkciou písania Biele 1-balenie
8,39 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Kuchynský vozík Kesper biely MDF doska 50 cm x 15 cm x 79 cm
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci

Lampa na čítanie LED, svorka lampa, Flexibilná Svietidlo na posteľ, Stmievateľná, napájaný cez usb, biely, Detské svietidlo 3W 14 LED diód Retoo
11,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Creano 072-e, Biely čaj, Jazmín, Šípka
95,61 €/1kg
17,21 €
Predajca: BioCare

Lindt & Sprüngli tenké tyčinky, tmavá čokoláda, 125 g
74,80 €/1kg
9,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 180 cm, 650 vetvičiek z PVC, biela farba
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
![Obrázok produktu pre [sk.casa] Elegantný botník na topánky z drevotriesky s melamím povrchom biely -](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/265e9f1f656293ab2a66051682ace0a4.webp)
[sk.casa] Elegantný botník na topánky z drevotriesky s melamím povrchom biely -
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

Kazeta Lindt s horkými špecialitami a jemnou čokoládou 165g
121,27 €/1kg
20,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - strieborné - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
15,99 €
Predajca: Special-trends

vidaXL Vankúš 2 ks Výplň páperie/peří Ťažký 80x80 cm Biely
48,62 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

BRUBAKER Cosmetics Darčeková sada do kúpeľa a sprchy Winter Berry Scent - 3-dielna sada starostlivosti - vianočná sada pre ženy a mužov
23,23 €/1kg
9,99 €
Predajca: BRUBAKER
![Obrázok produktu pre Wellax [Das Original] - Akupressurmatte mit Kissen](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/213edcb28392bdcf2addc9c79a0d6d38.webp)
Wellax [Das Original] - Akupressurmatte mit Kissen
89,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sada 2 vankúšov 80x80 cm Náplň: 1500 gramov peria, husacie perie 100% prírodné Obliečka na vankúš: 100% bavlna Vankúš z peria 80 x 80 cm
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

Dámska plátenná kabelka cez rameno Multifunkčné tašky cez rameno Príležitostné veľké tašky Hobo do práce Škola Beach Shopper Grey
30,14 €
Predajca: odsellingaaa

Dickie Toys 203749023, Súprava vozidla, 3 rok / roky, Viacfarebný
29,31 €
Predajca: Humbi

VASAGLE zrkadlová skrinka s policou a 2 dvierkami Skrinka do kúpeľne
38,99 €
Predajca: Houseland

Konferenčný stolík Stolík do obývačky Tim II - Remeselný dubový Imitácia - Drevený rám s veľkou policou - Melamínový poťah - Rozmery Š90xH60cm
144,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

BRUBAKER Cosmetics Vianočná darčeková súprava s vôňou zimných plodov - extra mäkké plyšové ponožky s krémom na nohy 110 ml - vianočná súprava starostlivosti o nohy pre ženy
90,82 €/1l
9,99 €
Predajca: BRUBAKER
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nákup
Položka prišla veľmi dobre rýchlo, aj keď prišla dodávka 2, som stále veľmi spokojný, môžem len odporučiť
Hodnotenie z 29. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Prišiel super
Hodnotenie z 12. júna 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
veľmi dobré
veľmi dobré
Hodnotenie z 12. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BRUBAKER Cosmetics Luxury Cranberry Beauty Set - 6-dielna súprava do kúpeľa a sprchy - darčeková súprava v keramickej farbe Stiletto Red



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
29,99 €
Predajca: BRUBAKER
69,74 €/1l

Eau De Parfum Set ISLAND ROSE
91,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Darčeková sada pre ženy Orchid – ako darček pre mamu, dcéru, babičku
29,90 €
Predajca: REVENTO
24,92 €/1kg

Darčeková sada pre ženy Sunflower – ako darček pre mamu, dcéru, babičku
34,90 €
Predajca: REVENTO
11,63 €/1kg

REVENTO® Coral Darčeková sada pre ženu - Darčeková sada pre matku, dcéru, babičku
39,99 €
Predajca: REVENTO
33,32 €/1kg

REVENTO® Levanduľová darčeková sada pre ženu - darčeková sada pre matku, dcéru, babičku
39,99 €
Predajca: REVENTO
33,32 €/1kg

Darčekový kozmetický set na podporu spánku SLEEP INTENSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Darčekový kozmetický set na zmiernenie stresu DE-STRESS
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Kozmetická sada do kúpeľa a sprchy, 10-dielna darčeková kozmetická sada, sladká vôňa tvarohového koláča a sušienok |dárková krabica
17,99 €
Predajca: Lemonbite
18,94 €/1l

Martinelia kozmetická súprava mejkapu pre deti | Telový sprej, lak na nechty, tiene | Darček
13,99 €
Predajca: Lemonbite
279,80 €/1kg

Kozmetická súprava FRANKINCENSE KAFFIR LIME
25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Kozmetická súprava NEROLI TEA
25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Kozmetická súprava CEYLON ELEPHANT
25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Športová sada s kozmetikou pre mužov - 1 kus - Pánska vôňa - Darčeková sada - Starostlivosť o telo
17,29 €
Predajca: Lemonbite

Súprava na starostlivosť o bradu ako darček k narodeninám pre mužov 10 kusov vrátane šampónu olejového balzamu Valentínske darčeky pre neho Súprava na starostlivosť o bradu pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
61,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

IDC Institute - Darčeková Sada Gold 4-dielna - Vanilka a Bergamot - Sada do Kúpeľa Mini Vaňa
14,99 €
Predajca: Lemonbite
46,84 €/1l

Darčeková súprava pre ženy "všetko v jednom" s vonnou sviečkou, saténovou maskou, peračníkom, dáždnikom - WOMGIFTPINK



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,99 €
Predajca: Mormark

Kozmetická sada pre mužov, Sprchový gél + telové mlieko, Vrátane štýlového pohára, Vianočná kozmetická sada, Darčekové sady pre mužov
14,99 €
Predajca: Lemonbite
149,90 €/1l

Wellness Trio Set DE-STRESS



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Darčeková sada pre ženy - Starostlivosť o telo - 200 ml - Vôňa ruže a čerešňového kvetu
11,99 €
Predajca: Lemonbite
24,47 €/1l