4,9



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml606,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Boss Alive DEO Spray 100 ml W349,20 €/1l
34,92 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy L'Interdit deospray pre ženy 100 ml416,00 €/1l
41,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Hermès H24 deospray pre mužov 150 ml167 000,00 €/1kg
33,40 €
Predajca: PerfumTraders

Paco Rabanne Phantom Deodorant vo štýletovej forme, 75 ml
371,87 €/1l
27,89 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Fame, Ženy, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Mandarínka, Mango
164,73 €/1l
24,71 €
Predajca: Glamperfeu

Rabanne 1 Million, Muži, Deodorant, Tuhý dezodorant, Tyč, 75 ml, Mandarínka, Pepermint
377,07 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Dezodorant v spreji, 100 ml
490,10 €/1l
49,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Fa Oriental Moments dezodorant v spreji 150ml
559,00 €/1l
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Lattafa Hayaati Dezodorant, 200ml
24,00 €/1l
4,80 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Shahd DEO sprej 200 ml W
32,80 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Paco Rabanne 1 Million Deostick 75 ml (muž)
550,13 €/1l
53,39 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Lattafa Fakhar Deo Spray 200 ml
27,55 €/1l
5,51 €
Predajca: NutraBestBG

Jovan - Musk Oil Deo Spray 150ml
115,93 €/1l
17,39 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lattafa Ameerat Al Arab Deo Spray 200 ml
26,45 €/1l
5,29 €
Predajca: NutraBestBG

Axe Musk dezodorant v spreji 150ml
34,47 €/1l
5,17 €
Predajca: ADI_Global_Store

Lattafa Maahir unisex deospray 200 ml
42,60 €/1l
4,26 €
Predajca: Glamperfeu

Dezodorant v spreji Wolfthorn (dezodorant v spreji) 250 ml
28,24 €/1l
7,06 €
Predajca: LAVONIO

Versace Parfumovaný dezodorant v spreji 50ml
1 700,00 €/1l
99,00 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Crossmen dezodorant v spreji 150ml
83,47 €/1l
12,52 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Objem: 150 ml
- Určené použitie: Pre ženy
- Typ: dezodorant
- Bez hliníka: Áno
- Typ dezodorantu: bez obsahu hliníka: Dezodorant v spreji
Paco Rabanne Lady Million je dámska vôňa inšpirovaná opulenciou a glamúrom, uvedená na trh v júli 2010. Harmónia vôní, z ktorých je vytvorená kytica Paco Rabanne Lady Million, dokonale vykresľuje fenomenálny pôvab a príťažlivosť súčasnej sebavedomej ženy plnej individuality a nezávislosti. V tejto nezvyčajnej kompozícii, oplývajúcej znamenitosťou, vstupujú pôvab a dravosť do priameho vzťahu s jemným obrazom nevinnosti a nadpriemernej citlivosti. Úvodom do tvorby Paco Rabanne Lady Million sú mimoriadne zvodné akordy neroli, ozdobené zmyselnosťou sladkých malinových akcentov. Zvodné srdce vône Paco Rabanne Lady Million, vytvorené trojicou Anne Flipo, Beatrice Piquet a Dominique Ropion, je vystavané na pohladení tela a duše nitkami pomarančového kvetu, jazmínu a gardénie. Zvodnú jemnosť srdcových tónov dopĺňa v základe sladkosť medových akordov sprevádzaná výraznými taktmi pačuli.
Vôňové tóny:
Head note: neroli, raspberry, amalfi lemon
Heart note: jazmín, gardénia, kvet afrického pomarančovníka
Základná nóta: jantár, pačuli, biely med
.
Doplňte svoju starostlivosť o telo dezodorantom Paco Rabanne Lady Million. Tento dezodorant vás udrží nádherne sviežu po celý deň a zahalí vašu pokožku do očarujúcej vône Paco Rabanne Lady Million. Kombináciou rôznych výrobkov z rovnakej kolekcie vôní môžete vôňu zintenzívniť a užívať si zážitok z vône dlhšie.
Nóty vône:Vrchné tóny: Srdcové tóny: Neroli (kvet pomarančovníka), malina, citrón Amalfi
Srdcové tóny: Základné tóny: Gardénia, jazmín, africký pomarančový kvet
Základné tóny: Zloženie: pačuli, jantár, biely med
Tento dezodorant v spreji od Paco Rabanne vychádza z línie Lady Million. Kvetinová vôňa pre ženy s vrchnými tónmi maliny neroli a citrónu Amalfi. Osviežujúca vôňa a zároveň svieži pocit s týmto dezodorantom od Paco Rabanne. Obsahuje parfumové výťažky
Paco Rabanne Lady Million dezodorant v spreji 150 ml
Paco Rabanne - Lady Million Deospray 150ml Deospray. For women.
Paco Rabanne Lady Million, Dezodorant, 150ml
Vrchné tóny: Vôňa: malina, amalfský citrón, neroli: Stredné tóny: Stredné tóny: gardénia, africký pomarančový kvet, jazmín: Základné tóny: Jantár, biely med, pačuli
Paco Rabanne Lady Million Deo Spray
LADY MILLION Deo Vapo 150 ml
- Model
- Lady Million
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Paco Rabanne Lady Million, Dezodorant, 150ml
- Výrobca
- Počet kusov
- 44
- EAN kód
- 3349668589999
- Číslo od výrobcu
- 65165725
- Model
- Lady Million
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Paco Rabanne Lady Million, Dezodorant, 150ml
- Výrobca
- Počet kusov
- 44
- EAN kód
- 3349668589999
- Číslo od výrobcu
- 65165725
Bez signálneho slova
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Rabanne Olympéa, Ženy, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, BENZYL...
171,67 €/1l
25,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wild Side - Pančuchy - 60 denier
28,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rabanne Fame, Ženy, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Mandarínka, Mango
164,73 €/1l
24,71 €
Predajca: Glamperfeu

STRUMPFHOSE FIORE TABOO 2 20 DEN SCHWARZ\Ponožky
23,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paco Rabanne Lady Million, Balsam do ciała, 200ml
161,60 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

2x Samsung Galaxy Nabíjací kábel USB typu C Rýchlonabíjačka pre S9 S10 A50 White
10,11 €/1m
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

LED stojacia lampa Grundig - Stojacia lampa 140 cm - Stmievateľné RGBW a biele svetlo - Vrátane diaľkového ovládania a hudobného senzora
30,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Rabanne Million Gold For Her, Ženy, Parfumovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Kvetinový
243,80 €/1l
36,57 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Hugo Boss Boss Alive DEO Spray 100 ml W
349,20 €/1l
34,92 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Dezodorant v spreji, 100 ml
490,10 €/1l
49,01 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Profumeriaideale

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders

Hliníková fólia na spanie Matracová podložka pre vonkajšie kempovanie Piknik 200x150 Veľkosť 200 x 150
19,18 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

1049 kusov svietiacich samolepiek, samolepiek na stenu, samolepiek do detskej izby, mesiaca a hviezd, fluorescenčných samolepiek na stenu
16,78 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Pre mobilný telefón Samsung Galaxy A53 5G puzdro z čiernej syntetickej kože kryt puzdro
8,75 €
Predajca: Wigento

Záhradný Vankúš 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
7,89 €
Predajca: Dragtek-com

Vzorované pančuchové nohavice Love potion 15 DEN - srdce Černá 4-L
25,30 €
-68%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: Cactula

VASAGLE regál na knihy Stojanový regál, ako rozdeľovač izieb, s 5 priehradkami, biely
221,32 €
Predajca: Lumarko

7dreams® Matracový topper 90 x 200 x 4,5 cm Vlnitý prešívanie ÖKO-TEX Pre alergikov Jadro Komfortná pena Extra hrubá výplň Vysoký komfort spánku Vyrobené v Európe
54,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Clatronic NE 3595, Čierna, Šedá, Valec, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 40 mm
13,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deospray 150ml
273 294,12 €/1kg
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Sony PlayStation 4 Ultimate Player 1TB Edition, PlayStation 4, Čierna, 8192 MB, GDDR5, AMD Jaguar, AMD Radeon
Generálne opravený
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: REFURBICA

Cestovná sada miniatúr Paco Rabanne pre ženy
3 727,37 €/1l
70,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Samsung Galaxy A05s, 17 cm (6.7"), 1080 x 2400 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
312,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

WISFOR Ortopedická posteľ pre psov Pet Bed Pamäťová pena pre psov Pohovka pre psov Kôš na kĺby mäkký 63x50cm XXL: 135x100x24cm
121,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Rabanne 1 Million, Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Mandarínka, Pepermint
202,00 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Lady Million Giftset
558,94 €/1l
100,61 €
Predajca: VISO

6-dielna súprava BBQ-Toro Dutch Oven Set s drevenou škatuľou, s hrncom, panvicou, grilovacím stojanom, trivetom, trivetom
99,95 €
Predajca: CS-Trading
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jemná vôňa
Rýchle doručenie, jemná vôňa. Kúpil by som si to znova.
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná vôňa
Som nadšená tou vôňou
Hodnotenie z 26. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie. Všetko perfektné.
Môj obľúbený dezodorant už roky.
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

BEAUTY FORMULAS Feminine Intimate Deodorant Deodorant pre intímnu hygienu 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
19,93 €/1l