5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Hydratačná pleťová emulzia2 363,40 €/1l
118,17 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Pyunkang Yul Zvlhčujúca ampulka97,40 €/1kg
19,48 €
Predajca: LaRoseCare

Ďalšie informácie o reklame
SVR Sensifine Hydra, Krem nawilżający, 40 ml421 800,01 €/1kg
21,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Payot Hydra 24+ Essence Plumping Priming Infusion163,12 €/1l
20,39 €
Predajca: PerfumTraders

Hydratačný krém Dove Men + Care
162,40 €/1l
8,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dermasence Adtop 40% Urea Oleogel 100 ml
205,80 €/1l
20,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

Payot, Nue, Cleansing, Micellar Milk, 400 ml
44,48 €/1kg
22,24 €
Predajca: Denpoli-Venda

Cerave Intenzívny hydratačný krém 340 g
74,97 €/1kg
25,49 €
Predajca: VISO

Cetaphil hydratačný krém 473 ml
41,52 €/1l
19,64 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nuxe, Men, Moisturizing, Gel, For Face, 15 ml
295,33 €/1l
4,43 €
Predajca: NutraBestBG

NIVEA Care Vivn krm na tvr 200ml
66,80 €/1l
13,36 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Eloderm, Balsam nawilżający, 400 ml
40,52 €/1l
16,21 €
Predajca: Tersorte

Cetaphil Hydratačný krém, 456 ml Krém
54,32 €/1l
24,77 €
Predajca: AbisZ-Markt

Hyaluron Active Men hydratačný krém 50 ml
251,10 €/1kg
18,33 €
Predajca: AbisZ-Markt

Novaclear Hydro, Pianka Nawilżająca do mycia twarzy, 100 ml
724,00 €/1l
72,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dermalogica, Pro, Hydrating, Cream, For Face, 177 ml
484,01 €/1l
85,67 €
Predajca: Parfumtoi

Ducray Balsam Kertyol P.S.O. Denný hydratačný balzam
141,40 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

NIVEA 6154846002 NIVEA Hautcreme 400 ml
38,07 €/1l
15,23 €
Predajca: somnia24

Lierac Body-Nutri vyživujúci balzám The Replenishing Lotion 400 ml
20 260,00 €/1kg
20,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Dermalogica, Intensive Moisture, Exfoliating, Cleansing Cream, 150 ml
83,94 €/1kg
41,97 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Regeneračný balzam je ideálny po peelingu. Intenzívne upokojuje a vyživuje pokožku. Neobsahuje parfum. Je vhodný pre všetky typy pleti.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Thalgo sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vámi vybraného produktu.
Upokojujúci regeneračný balzam Thalgo Post-Peeling Marin
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Informácie o zložkách nájdete na dodanom výrobku a/alebo na jeho obale. Odporúčame vždy skontrolovať informácie o zložkách priamo na výrobku.
- Výrobca
- Thalgo
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3525801674184
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Informácie o zložkách nájdete na dodanom výrobku a/alebo na jeho obale. Odporúčame vždy skontrolovať informácie o zložkách priamo na výrobku.
- Výrobca
- Thalgo
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3525801674184
Hodí sa k tomu

Pharma Développement A313 Vitamin A Retinol Cream 50 g
352,80 €/1l
17,64 €
Predajca: Glamperfeu

Thalgo Éveil Á La Mer peelingový krém Gentle Exfoliator 50 ml
630,20 €/1l
31,51 €
Predajca: VISO

Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Fluid 40 ml
1 210,00 €/1l
48,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Thalgo Source Marine Hydratačný topiaci krém 50 ml
834,60 €/1l
41,73 €
Predajca: VISO

Thalgo krém na opaľovanie Age Defence Sun Lotion SPF15 150 ml
281,87 €/1l
42,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Thalgo Silicium Marin Lifting &firming Cream 50 ml
1 326,60 €/1l
135,00 €
-68,67 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
66,33 €
Predajca: VISO

Thalgo Pureté Marine Absolute Purifying Mask 40 ml
660,75 €/1l
26,43 €
Predajca: VISO

Thalgo Imperfector Corrector 15ml
1 550,00 €/1l
23,25 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Thalgo Éveil à la Mer Resurfacing Cream 50 ml
693,40 €/1l
34,67 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Thalgo Silicium Marin Liftingová a spevňujúca nočná starostlivosť 50 ml
1 416,80 €/1l
70,84 €
Predajca: VISO

Thalgo Pureté Marine tonikum Mattifying Powder Lotion 200 ml
21,91 €
Predajca: VISO

Thalgo Lumiere Marine sérum Brightening Correcting Serum 30 ml
2 860,00 €/1l
85,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

60 očných vankúšikov, zlaté kolagénové gélové očné vankúšiky na vrásky, jemné linky, tmavé kruhy, znižuje opuchy, zmierňuje únavu
58,00 €/1kg
17,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Trendy-Shop

Podkladový krém Thalgo Illuminating Multi-Perfection BB Cream SPF15
1 190,25 €/1l
47,61 €
Predajca: Denpoli-Venda

Clinique Aromatics Elixir, Mlieko, Ženy, 200 ml, Rúra, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusov
0,14 €/1kg
27,58 €
Predajca: Tersorte

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Cream 50ml
778,00 €/1l
38,90 €
Predajca: VISO

Ostatné - starostlivosť o tvár Thalgo Lumiere Marine Targeted Dark Spot Corrector
3 102,00 €/1l
46,53 €
Predajca: VISO

Thalgo Exception Marine Redensifying Cream 50 ml
1 702,00 €/1l
85,10 €
Predajca: VISO

Peelingová maska pre žiarivú pleť Spiruline Boost (Radiance Peeling Pro Mask) 50 ml
624,00 €/1l
31,20 €
Predajca: VISO

Novexpert Hydro-Biotický krém 30 ml
2 063,33 €/1l
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Mentolová krabička mentolový kameň, migrénový kameň, osviežujúci a chladivý mentolový macaron na roztieranie na čelo a krk 2x6g
10 140,00 €/1kg
60,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Rozjasňujúci krém Thalgo Lumiére Marine Cream 50 ml
1 226,60 €/1l
61,33 €
Predajca: VISO

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Thalgo vyživujúci balzám Cold Cream Marine Deeply Nourishing Hand Cream 50 ml
408,20 €/1l
20,41 €
Predajca: VISO

Thalgo Spa telový peeling Mer Des Indes Ginger Exfoliating Scrub
147,63 €/1kg
39,86 €
Predajca: VISO

Thalgo Prodige Des Océans vyživujúca maska Le Masque 50 ml
2 238,00 €/1l
111,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Lumiere Marine pleťová voda a sprej Clarifying pro ženy 125 - Thalgo
277,84 €/1l
34,73 €
Predajca: NutraBestBG

Noxexpert Peelingová starostlivosť - Čistá pleť 30 ml
741,00 €/1l
22,23 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,99 €
Predajca: Lemonbite
54,95 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

Seni Care ochranný krém s oxidom zinočnatým



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,07 €
Predajca: ClinicCare
3 239,29 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
199,99 €
Predajca: LOGNOW
3 333,17 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
199,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 333,20 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
30,00 €
Predajca: Exporgin
400,00 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
12,99 €
Predajca: Lemonbite
73,39 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Sisley Restorative Body Cream, Krémová, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Normálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
105,04 €
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém pre normálnu suchú pleť 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
325,88 €/1kg