4,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
ŽELÉ BEZ CUKRU S JAHODOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKU 14 g - CELIKO0,06 €/1kg
0,89 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Crunchips zemiakové lupienky s príchuťou papriky 200 G39,95 €/1kg
21,99 €
-63%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4002590140988, Palmový olej, 50 g, Vitamin C, 50 g, C, e296, e420, e420ii, e953, e960, e965, e965ii62,00 €/1kg
3,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
BEZCUKOROVÉ ŽELÉ S CITRONOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKU 14 g - CELIKO0,06 €/1kg
0,89 €
Predajca: BRAT_PL

Küfa malinové ovocné cukríky s malinovou príchuťou 700 kusov 2000g
8,18 €/1kg
16,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa egreše ovocné farebné ovocné cukríky 5 druhov 200g
17,10 €/1kg
3,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
11,93 €/1kg
11,93 €
Predajca: somnia24

STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
8,06 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
8,25 €/1kg
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
17,86 €/1kg
1,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
8,58 €/1kg
3,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové cukríky | Kaffeebonbons
969,64 €/1kg
135,75 €
Predajca: SpiritsFlavour

STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
9,32 €/1kg
3,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Goldnüsse karamelové cukríky s čokoládovou krémovou náplňou 1500g
10,31 €/1kg
15,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Perle di Sole tvrdé cukríky s citrónovou príchuťou 200 g
29,75 €/1kg
5,95 €
Predajca: SolarCosa

Werther’s® Original 121414 Werther’s® Original Schokoladen Toffee Bonbons 180 g
179,78 €/1kg
32,36 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Kaiser Medové anízové feniklové cukríky 90 g
21,67 €/1kg
1,95 €
Predajca: AbisZ-Markt

Malinové želé v prášku 72 g
11,13 €/1kg
0,89 €
Predajca: Katomix

Küfa mätové vankúšiky s čokoládovou krémovou náplňou 1500g
11,65 €/1kg
17,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre vegetariánov:
- Nie
- Nova classification:
- 4
- Kapacita:
- 200 g
- Eco-score:
- C
- Obsah cukru (na 100 g):
- 68,6 g
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 95,6 g
- Materiál obalu:
- Plast
Küfa malinové ovocné cukríky s lahodnou malinovou príchuťou 200g
Skutočná klasika. Küfa Maliny sú ovocné cukríky s neodolateľnou chuťou malín.
Küfa-Werk GmbH & Co KG Industriestraße 5 D-32694 Dörentrup
| Obsah: | 200g |
| Zloženie: | Cukor, glukózový sirup, okysľujúca látka kyselina citrónová, arómy, farbivá beta-karotén, pravý karmín s farbivom |
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, okysľujúca látka kyselina citrónová, arómy, farbivá beta-karotén, karmín.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 1624kJ/382kcal, tuk: 0,1g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g, sacharidy: 95,6g, z toho cukor: 68,6g, bielkoviny: 0,1g, soľ: 0,1g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Küfa-Werk GmbH & Co. KGIndustriestraße 5 D-32694 Dörentrup
- Obchodný názov
- Sladkosti s malinovou príchuťou
- Výrobca
- Open Food
- Číslo od výrobcu
- 9901
- EAN kód
- 4002781099019
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, okysľujúca látka kyselina citrónová, arómy, farbivá beta-karotén, karmín.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 1624kJ/382kcal, tuk: 0,1g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g, sacharidy: 95,6g, z toho cukor: 68,6g, bielkoviny: 0,1g, soľ: 0,1g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Küfa-Werk GmbH & Co. KGIndustriestraße 5 D-32694 Dörentrup
- Obchodný názov
- Sladkosti s malinovou príchuťou
- Výrobca
- Open Food
- Číslo od výrobcu
- 9901
- EAN kód
- 4002781099019
Hodí sa k tomu

Küfa mätové vankúšiky s čokoládovou krémovou náplňou 200g
14,65 €/1kg
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa malinové ovocné cukríky s malinovou príchuťou 700 kusov 2000g
8,18 €/1kg
16,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa A a C plátky ovocné cukríky s pomarančom a citrónom 200g
15,60 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa egreše ovocné farebné ovocné cukríky 5 druhov 200g
17,10 €/1kg
3,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Goldnüsse karamelové cukríky s čokoládovou krémovou náplňou 175g
15,31 €/1kg
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa chrumkavé karamelové mince s nugátovou krémovou náplňou 200g
18,45 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
8,25 €/1kg
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
50,71 €/1kg
29,41 €
Predajca: somnia24

Küfa Goldnüsse karamelové cukríky s čokoládovou krémovou náplňou 1500g
10,31 €/1kg
15,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella biela čokoláda s kakaovými lupienkami 100g
30,20 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládové tyčinky Nuts 24 ks
38,07 €/1kg
38,37 €
Predajca: AllYouNeed

One For All TV Replacement Remotes URC 1918, TV, IR Wireless, Tlačidlá, Čierna
30,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bahlsen koláč "Comtess Marble", 350 g
12,31 €/1kg
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Raffaello čokoládová tyčinka s kokosom a mandľovým krémom 90g
30,67 €/1kg
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Miracoli makaróny paradajková omáčka prírodné a lahodné cestoviny 360g
12,69 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 1.4032.3, 112 g, Mliečna čokoláda, 4 kusov, Mlieko, Orechy, Arašidy, 557 kcal, 2324 kJ
94,29 €/1kg
10,56 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Soundmaster RCD1755SI, Analóg, UKW, Prehrávač, CD, CD-R, CD-RW, Opakovanie, Strieborná
66,69 €
Doprava zdarma
Predajca: CMK-Versandhandel

24W LED stolná lampa 80 cm Upínateľná Stmievateľná 5 teplôt farieb Nastaviteľná ochrana očí Stolná lampa do kancelárie, na čítanie, učenie
53,49 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: lapamax

Hovoriace Plyšové zvieratka škrečok opakuje elektronické domáce zvieratá hračka pre dieťa deti opakovať funkciu hovoriace škrečok darčeky Retoo
10,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,64 €/1kg
19,73 €
Predajca: somnia24

Tassimo Kapsule Typ Latte Macchiato Bailey's | 8 kávových kapsúl
45,34 €/1kg
11,97 €
Predajca: CoffeeFriend
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Deti 4008400280127 Detské čokoládové cukríky Čokoládové cukríky, BIG PACK 300 g
48,23 €/1kg
14,47 €
Predajca: somnia24

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Country mliečna čokoláda s cereáliami 211g 6-pack
152,61 €/1kg
32,20 €
Predajca: AllYouNeed
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%50% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
50%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutné!
Rýchle dodanie a chutné sladkosti, ktoré sú voľne uložené v obale a dajú sa bez problémov vybrať jednotlivo!
Hodnotenie z 11. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg

Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg

Mampfi jedlý papier karamel 290g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg

Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg

Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg

Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg

Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg

Open Food 4020400893039, Palmový olej, 120 g, C, e950, e951, e953, e965, e965ii, Menthol, Herb, E950, E965Ii, Essential Oil, E951, Sweetener, E965, Eucalyptus Oil, E953, Herb..., 993 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg

Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg

Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg

Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg

Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg

Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,45 €/1kg

Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,09 €
Predajca: AllYouNeed
56,82 €/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg

Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,16 €
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg