5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Celý kardamóm 500 g semien – veľké balenie719,80 €/1l
35,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
Organická kurkuma mletá 300g119,80 €/1l
5,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
Chilli Habanero mleté extrémne pálivé 40 g119,80 €/1l
5,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
Wiberg Orangia Sun s prírodnou príchuťou pomaranča balenie 300g42,10 €/1kg
12,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

WIBERG 2072605000 WIBERG KurKuma gemahlen Gewürz, 280,0 g
50,11 €/1kg
14,03 €
Predajca: somnia24

Citrónový koreň 70 g, SONNENTOR
69,29 €/1kg
4,85 €
Predajca: taleoo

WIBERG 1093562008 WIBERG Paprika edelsüß Gewürz, 600,0 g
20,96 €/1kg
17,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg korenie biele mleté silné korenie balenie 720g
47,76 €/1kg
34,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Strúhaná majoránka 160g balenie HoReCa
59,80 €/1l
2,99 €
Predajca: PHRoyal

Chilli Jalapeno drvené 8 g
39,67 €/1kg
2,37 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,19 €
Predajca: Katomix

UBENA 217590 UBENA Dillspitzen Gewürz, 200,0 g
47,79 €/1kg
16,25 €
Predajca: somnia24

UBENA 712213000 UBENA Knoblauchsalz Gewürz, 900,0 g
12,40 €/1kg
15,25 €
Predajca: somnia24

Wiberg údená paprika - aromatické korenie 270g
48,63 €/1kg
13,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kotányi Mlynček na chilli papričky Jalapeno 24 g
19,26 €/1kg
4,73 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,66 €
Predajca: Katomix

UBENA 712232001 UBENA Paprika scharf Gewürz, 500,0 g
31,82 €/1kg
15,91 €
Predajca: somnia24

Ubena fenikel celý aromatické a všestranné korenie 145g
35,59 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Estragón – nasekaný a sušený, 15 g, balenie po 2 kusoch
186,00 €/1kg
5,58 €
Predajca: taleoo

UBENA 712227009 UBENA Muskatnus gemahlen Gewürz, 500,0 g
48,29 €/1kg
35,25 €
Predajca: somnia24

WIBERG 4740618008 WIBERG Knoblauch Granulat Gewürz, 800,0 g
38,85 €/1kg
42,74 €
Predajca: somnia24

UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
23,82 €/1kg
16,20 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Wiberg chilli papričky mleté výrazný tepelný obal 190g
Mleté čili papričky Wiberg v balení 190 g sú vynikajúcou prísadou pre každého, kto chce svojim pokrmom dodať výraznú pálivosť a hĺbku. Tieto drvené chilli papričky sú pálivé a ponúkajú intenzívnu pikantnosť, ktorú možno v kuchyni využiť na mnoho rôznych spôsobov.
Vlastnosti produktu:
- Chilli papričky majúvýraznú chuť a sú ideálne na prípravu jedál, ktoré si vyžadujú výraznú pálivosť.
- Mletá forma: Čili papričky sú už rozdrvené, čo uľahčuje manipuláciu a umožňuje rovnomerné rozloženie pálivosti v pokrmoch.
- Univerzálna použiteľnosť: sú vhodné na širokú škálu aplikácií, od tradičných omáčok a dusených pokrmov až po marinády a zmesi korenia.
- Praktické balenie: Chilli papričky sa dobre skladujú v 190g balení a zostávajú dlho čerstvé.
- Vysoká kvalita: Wiberg je známy používaním vysokokvalitných a prírodných surovín, čo sa odráža aj v týchto čili papričkách.
Tipy na použitie:
Mleté chilli papričky Wiberg sa môžu pridávať priamo do rôznych jedál, aby im dodali pikantný nádych. Sú vhodné najmä do mäsových jedál, vegetariánskych dusených pokrmov a domácich omáčok. Čili papričky sú ideálne aj na použitie v mexickej alebo ázijskej kuchyni.
O spoločnosti Wiberg:
Spoločnosť Wiberg je uznávaným dodávateľom vysokokvalitného korenia a kulinárskych výrobkov, ktorý sa vyznačuje svojimi odbornými znalosťami a vysokou kvalitou svojich výrobkov. Značka je obľúbená najmä u profesionálnych kuchárov a pomáha im vytvárať kreatívne a chuťovo výrazné jedlá.
NovaTaste Germany GmbHUlica Eichendorff 2583395 Freilassing- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Objem
- 0.47 l
- Zloženie
- Chilis
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 379 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1591 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 32g Sacharidy, z toho cukor: 30,4g Tuky: 17g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,2g Vláknina: 24,9g Bielkoviny: 12g Soľ: 0,1g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 190 g
- Potravinársky podnik
- NovaTaste Germany GmbHEichendorff Straße 25 83395 Freilassing
- Obchodný názov
- Chilis geschrotet
- Výrobca
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Číslo od výrobcu
- 63386
- EAN kód
- 9002540838489
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Objem
- 0.47 l
- Zloženie
- Chilis
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 379 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1591 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 32g Sacharidy, z toho cukor: 30,4g Tuky: 17g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,2g Vláknina: 24,9g Bielkoviny: 12g Soľ: 0,1g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 190 g
- Potravinársky podnik
- NovaTaste Germany GmbHEichendorff Straße 25 83395 Freilassing
- Obchodný názov
- Chilis geschrotet
- Výrobca
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Číslo od výrobcu
- 63386
- EAN kód
- 9002540838489
Hodí sa k tomu

Wiberg Asia Style korenie na prípravu univerzálnej zmesi 300g
28,17 €/1kg
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

WIBERG 2072605000 WIBERG KurKuma gemahlen Gewürz, 280,0 g
50,11 €/1kg
14,03 €
Predajca: somnia24

Citrónový koreň 70 g, SONNENTOR
69,29 €/1kg
4,85 €
Predajca: taleoo

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná zmes korenia 650g
44,54 €/1kg
28,95 €
Predajca: AllYouNeed

Wiberg príprava kari korenia pomaranč jedinečná zmes 280g
54,29 €/1l
15,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bialetti Venus box, Moka kanvica, 0,3 L, Strieborná, Nerezová oceľ, 6 šálok, Plast
37,06 €
Predajca: CoffeeFriend

Severin ZB 8122 Grillzubehör Tasche (ZB8122)
189,02 €/1m²
84,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

WIBERG 1093816002 WIBERG Pfeffer bunt geschrotet Gewürz, 580,0 g
81,48 €/1kg
47,26 €
Predajca: somnia24

Grundig TA 7340 Inox Ekmek Kızartma Makinesi, 2 krajcov, Antracit, Nerezová oceľ, Tlačidlá, Otočné, 950 W, Čína
56,99 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Bosch My Way 2, Kávovar na kapsule, 1,3 L, Kávová kapsula, 1300 W, Červená
92,96 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Iba prvá pomocP-10009 Pomôcka na otváranie fliaš a konzerv biela/modrá
8,67 €
Predajca: M_plus_L

WMF 0608736040, Elektronická kuchynská váha, 5 kg, 1 g, Čierna, Sklo, Plast, Obdĺžnik
35,10 €
Predajca: M_plus_L

Wiberg Kari korenie Delhi Style hrubé 280g
51,39 €/1kg
14,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

WIBERG 1093562008 WIBERG Paprika edelsüß Gewürz, 600,0 g
20,96 €/1kg
17,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KKP Sambal Oelek chilli pasta 740 g
4,50 €/1kg
5,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Drvené chilli extra pálivé 100g TRS
41,10 €/1kg
4,11 €
Predajca: Katomix

Ručný mlynček na kávu Arendo s keramickým mlynčekom, ručný mlynček na kávu, nerezová oceľ, 5 nastavení mletia, na filtrovanú kávu, espresso, french press, Turkey Brew
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Ankerkraut 4260347890061, Čili paprička, 65 g, Sklenená nádoba
87,69 €/1kg
5,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Clatronic TA 3802, 4 krajcov, Čierna, 1400 W, 220–240, 50/60 Hz
34,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Ručný mlynček na kávu z nehrdzavejúcej ocele
12,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Tassimo Kapseln Jacobs Typ Latte Macchiato Classico | 8 Kaffeekapseln
29,96 €/1kg
7,91 €
Predajca: CoffeeFriend

Wiberg Prípravok na prípravu kreolského korenia 280g
49,36 €/1l
13,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Severin 5580, Biela, 1 kusov
44,83 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Wiberg Grill Argentina Style zmes korenia v nádobke na ochutenie 550g
41,89 €/1kg
23,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bosch Serie 6 BFL524MB0, Vstavaný, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 800 W, Vstavaný displej, LED
402,86 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Severin SM 3771, Ponorný mixér, 600 W, Čierna, Nerezová oceľ
28,39 €
Predajca: Apollo_store

Wiberg Hendl Knuspri korenie soľ pikantná zmes balenie 1250g
13,78 €/1l
17,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Nuxor biela čokoláda s lieskovými orieškami 103g
56,80 €/1kg
5,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Foodservice Cibuľa jemne nasekaná sušená vrecko 1000g
24,96 €/1kg
24,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hriankovač Alessi Toru s 2 plátkami strieborný
138,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Arredo70
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce!
Chuť a pikantnosť vždy vynikajúce!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fazuľky Tonka 500G (fazuľky Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,99 €
Predajca: PHRoyal
999,80 €/1l

Celý 1 kg prírodného prémiového aromatického korenistého muškátového orieška
29,99 €
Predajca: PHRoyal
599,80 €/1l

Fazuľky Tonka 200G (fazuľky Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: PHRoyal
439,80 €/1l

Cejlónska škorica tyčinky 500G Čerstvé aromatické korenie
19,99 €
Predajca: PHRoyal
399,80 €/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačných látok
19,99 €
Predajca: PHRoyal
181,73 €/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný110 ml bez cukru a konzervačných látok
21,99 €
Predajca: PHRoyal
199,91 €/1l

Celé klinčeky 1 kg, éterické oleje z celých klinčekov, značka I Royal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Ceylonská mletá škorica 1 kg, sladká, originálna, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Škorica Stick 1 Kg Sušené škoricové tyčinky Kvalitné kráľovské značky škorice



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Šafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,99 €
Predajca: PHRoyal
219,80 €/1l

Fazuľa Tonka 100g (Fazuľa Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: PHRoyal
239,80 €/1l

Rebríček bylina rebríček 1 kg 100 % prírodný



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,99 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Knorr omáčka z divokých húb



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
66,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,17 €/1l

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová v balení pre gastronómiu 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
68,35 €/1kg

Súprava: badyán 120g a škorica 120g
10,99 €
Predajca: PHRoyal
219,80 €/1l

Zázvor mletý 1kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,04 €
Predajca: DODOCAKES
160,40 €/1l

Svanská soľ 420g Korenie Georgia Dobrý orient v pohári



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Vanilkový cukor, jemný 1 kg s prírodnou vanilkou
7,99 €
Predajca: PHRoyal
159,80 €/1l

Maggi - Würze - 250g Flasche



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,55 €/1l