Kellogg Company Variety, Kukuričné ​​vločky, 205 g, Čokoláda, Prírodný

12,72 €

62,05 € / 1kg

plus 3,45 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Müsli a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Kellogg's Tresor Choco Nut (620 g)
Kellogg's Tresor Choco Nut (620 g)
49,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
35,61 €
-14%
30,46 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
10,59 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre NESTLE NESQUIK DUO Cereálie 325g
NESTLE NESQUIK DUO Cereálie 325g
18,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kellogg Company Tresor Milk Choco, Vankúšiky, 410 g, Čokoláda
Kellogg Company Tresor Milk Choco, Vankúšiky, 410 g, Čokoláda
41,73 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
17,11 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Kellogg Crunchy Nut Granola Classic lahodná zmes 380g
Kellogg Crunchy Nut Granola Classic lahodná zmes 380g
34,08 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
12,95 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Kellogg's Coco Pops Raňajkové cereálie 330 g – chrumkavé čokoládové ryžové vločky
Kellogg's Coco Pops Raňajkové cereálie 330 g – chrumkavé čokoládové ryžové vločky
25,94 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,56 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Nestlé 12519998 Nestlé MIX Cereal 200,0 g
Nestlé 12519998 Nestlé MIX Cereal 200,0 g
51,30 €/1kg
10,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Dr. Oetker Vitalis SchokoDuo müsli mlieko a biela čokoláda 500g
Dr. Oetker Vitalis SchokoDuo müsli mlieko a biela čokoláda 500g
12,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,45 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Kellogg's Mini's Raňajkové cereálie 220 g – chrumkavé mini kukuričné lupienky
Kellogg's Mini's Raňajkové cereálie 220 g – chrumkavé mini kukuričné lupienky
31,77 €/1kg
6,99 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre KUKURIČNÉ VLOČKY S HOROU ČOKOLÁDOU, BEZLEPKOVÁ250 g - KORYTNAČKA
KUKURIČNÉ VLOČKY S HOROU ČOKOLÁDOU, BEZLEPKOVÁ250 g - KORYTNAČKA
0,04 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
10,49 €
Predajca: taleoo
Bestseller
Obrázok produktu pre Oero Oðs
Oero Oðs
91,00 €/1kg
31,85 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Vankúšiky, 410 g, Čokoláda, oriešok
Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Vankúšiky, 410 g, Čokoláda, oriešok
77,54 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
37,16 €
-14%
31,79 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Kölln Müsli Crunchy Peanut Choc, 400g
Kölln Müsli Crunchy Peanut Choc, 400g
15,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,27 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Kölln 294666 Kölln Knusper Schoko-Krokant Müsli 1,7 kg, 1 St.
Kölln 294666 Kölln Knusper Schoko-Krokant Müsli 1,7 kg, 1 St.
13,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,75 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Dr. Oetker Vitalis chrumkavé müsli Med s medom a pšeničnými lupienkami 600g
Dr. Oetker Vitalis chrumkavé müsli Med s medom a pšeničnými lupienkami 600g
12,23 €/1kg
7,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kölln chrumkavé ovsené vankúšiky klasické 70 % celozrnné 300 g
Kölln chrumkavé ovsené vankúšiky klasické 70 % celozrnné 300 g
11,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kölln Crispy Oatmeal Classic 72% celozrnné 375g
Kölln Crispy Oatmeal Classic 72% celozrnné 375g
10,35 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kölln 30293 Kölln Knusper Klassik Müsli 600,0 g
Kölln 30293 Kölln Knusper Klassik Müsli 600,0 g
7,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kölln 349978 Schoko & Keks Müsli 500,0 g
Kölln 349978 Schoko & Keks Müsli 500,0 g
24,44 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,22 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
40,88 €/1kg
10,22 €
Predajca: somnia24

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Typ produktu:
Kukuričné ​​vločky
Hmotnosť:
205 g
Príchuť:
Čokoláda, Prírodný
Názov typu alergénu:
Arašidy
Počet priložených produktov:
7 kusov
Typ balenia:
Box


Kelloggs Variety Classic Kelloggs pochúťka v 8 porčných baleniach 205g

Kelloggs Variety je pre všetkých, ktorí potrebujú na raňajky rozmanitosť. Vďaka rôznym cereáliám v 8 porciách si ich môžete vychutnať aj na cestách alebo na zahnanie malého hladu.

    • Kukuričné vločky 2x
    • Frosties 2x
    • Miel Pops 2x
    • Coco Pops 2x
KELLOGG (GERMANY) GMBH

Burchardstrasse 19 20095 Hamburg


Kellogg‘s 3617742008 Kellogg‘s VARIETY Müsli 8 St., 8 St.
Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Zloženie
ZELENINA (kukurica, ryža, pšeničná múka, jačmeň), cukor, jačmenný slad, soľ, glukózový sirup, sušené odstredené mlieko, sójový proteínový izolát, nízkotučný kakaový prášok, maltodextrín, kakaová hmota, med, aróma, prírodná aróma. Môže obsahovať stopy arašidov.
Výživové údaje
Kukuričné vločky 100 g: Kalorická hodnota: 378,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 604,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,9 Tuky, z toho nasýtené tuky: 0,2 Sacharidy: 84,00 Sacharidy, z toho cukor: 8,0 Bielkoviny: 7,0 Soľ: 1,13 Frosties 100g: Kalorická hodnota: 375,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 594,00 kilojoulov (kJ) Tuk: 0,6 Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 Sacharidy: 87,00 Sacharidy, z toho cukor: 37 Bielkoviny: 4,5 Soľ: 0,83 Coco Pops 100g: Kalorická hodnota: 389,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 647,00 kilojoulov (kJ) Tuk: 2,5 Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,0 Sacharidy: 85,00 Sacharidy, z toho cukor: 35,00 Bielkoviny: 5,5 Soľ: 0,75 Miel Pops 100g: Kalorická hodnota: 380,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1610,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 1,1 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2 Sacharidy: 85,00 Sacharidy, z toho cukor: 27,00 Bielkoviny: 5,4 Soľ: 0,83
Hmotnosť
205 g
Potravinársky podnik
KELLOGG (DEUTSCHLAND) GMBHBurchardstrasse 19 20095 Hamburg
Obchodný názov
RÔZNE SAMOSTATNE BALENÉ OBILNINY VRÁTANE KUKURICE, RYŽE A PŠENICE.
Výrobca
Kellogg Company
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
20010120
EAN kód
5053827188517

Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Zloženie
ZELENINA (kukurica, ryža, pšeničná múka, jačmeň), cukor, jačmenný slad, soľ, glukózový sirup, sušené odstredené mlieko, sójový proteínový izolát, nízkotučný kakaový prášok, maltodextrín, kakaová hmota, med, aróma, prírodná aróma. Môže obsahovať stopy arašidov.
Výživové údaje
Kukuričné vločky 100 g: Kalorická hodnota: 378,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 604,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,9 Tuky, z toho nasýtené tuky: 0,2 Sacharidy: 84,00 Sacharidy, z toho cukor: 8,0 Bielkoviny: 7,0 Soľ: 1,13 Frosties 100g: Kalorická hodnota: 375,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 594,00 kilojoulov (kJ) Tuk: 0,6 Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 Sacharidy: 87,00 Sacharidy, z toho cukor: 37 Bielkoviny: 4,5 Soľ: 0,83 Coco Pops 100g: Kalorická hodnota: 389,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 647,00 kilojoulov (kJ) Tuk: 2,5 Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,0 Sacharidy: 85,00 Sacharidy, z toho cukor: 35,00 Bielkoviny: 5,5 Soľ: 0,75 Miel Pops 100g: Kalorická hodnota: 380,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1610,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 1,1 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2 Sacharidy: 85,00 Sacharidy, z toho cukor: 27,00 Bielkoviny: 5,4 Soľ: 0,83
Hmotnosť
205 g
Potravinársky podnik
KELLOGG (DEUTSCHLAND) GMBHBurchardstrasse 19 20095 Hamburg
Obchodný názov
RÔZNE SAMOSTATNE BALENÉ OBILNINY VRÁTANE KUKURICE, RYŽE A PŠENICE.
Výrobca
Kellogg Company
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
20010120
EAN kód
5053827188517
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Prírodný
Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Prírodný
11,87 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
4,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo Sali Kritz sladké drievko rôzne mäkké 160g
Haribo Sali Kritz sladké drievko rôzne mäkké 160g
14,88 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Astra 15225 - Minecraft: puzdro na ceruzky
Astra 15225 - Minecraft: puzdro na ceruzky
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 8
15,24 €
-8%
13,95 €
2% poukaz
Predajca: MATFEL
Obrázok produktu pre NESTLE NESQUIK DUO Cereálie 325g
NESTLE NESQUIK DUO Cereálie 325g
18,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Raňajkové cereálie 1000g
Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Raňajkové cereálie 1000g
11,93 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
11,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kellogg Company Tresor Choco Nut, Vankúšiky, 410 g, oriešok
Kellogg Company Tresor Choco Nut, Vankúšiky, 410 g, oriešok
33,56 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,76 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 3
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Obrázok produktu pre Dr. Oetker Vitalis chrumkavé müsli Med s medom a pšeničnými lupienkami 600g
Dr. Oetker Vitalis chrumkavé müsli Med s medom a pšeničnými lupienkami 600g
12,23 €/1kg
7,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kellogg Company Tresor Milk Choco, Vankúšiky, 410 g, Čokoláda
Kellogg Company Tresor Milk Choco, Vankúšiky, 410 g, Čokoláda
41,73 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
17,11 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
10,59 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 39
7,04 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kellogg Crunchy Nut Granola Classic lahodná zmes 380g
Kellogg Crunchy Nut Granola Classic lahodná zmes 380g
34,08 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
12,95 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
94,71 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Coccolino Farebné Pracie Kapsule, 45 ks
Coccolino Farebné Pracie Kapsule, 45 ks
7 020,00 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
7,02 €
Predajca: BestGlobalBrand
Obrázok produktu pre El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
90,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 11
5,40 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
12,76 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Coppenrath jemné vanilkové sušienky bez cukru 200g
Coppenrath jemné vanilkové sušienky bez cukru 200g
18,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 Sorte
FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorazový obal
10,00 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 29
29,99 €
Predajca: Euroshare
Obrázok produktu pre Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250ml
Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250mlJednorazový obal
57,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
14,31 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Zavolajte poraziť krém
Zavolajte poraziť krém
20,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
2,13 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Maggi Brühe plátky
Maggi Brühe plátky
20,10 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
28,10 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové kapsuly, 8 kapsúl na 8 porcií, 112 g
Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové kapsuly, 8 kapsúl na 8 porcií, 112 g
70,25 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
11,31 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Schwartau Schoko Mac čokoládová mliečna nátierka 400g
Schwartau Schoko Mac čokoládová mliečna nátierka 400g
11,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 hodnotení
Hodnotenie z 10. mája 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľký výber
Hodnotenie z 18. októbra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Zmes
Hodnotenie z 10. októbra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
balenie 6 cereálií
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre turtle Cocoa Smiles, Cocoa, 300 g, oriešok, Palmový olej, 349 kcal, 1459 kJ, 2,9 g
turtle Cocoa Smiles, Cocoa, 300 g, oriešok, Palmový olej, 349 kcal, 1459 kJ, 2,9 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
7,79 €
Predajca: superbrandshop
0,03 €/1kg
Obrázok produktu pre CEREÁLNE DRVE S MARSHMALOS, BEZLEPKOVÉ300 g - KORYTNAČKA
CEREÁLNE DRVE S MARSHMALOS, BEZLEPKOVÉ300 g - KORYTNAČKA
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
10,36 €
Predajca: superbrandshop
0,03 €/1kg
Obrázok produktu pre RYŽOVÉ VANKÚŠKY S ORIEŠKOM A KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ,300 g - KORYTNAČKA
RYŽOVÉ VANKÚŠKY S ORIEŠKOM A KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ,300 g - KORYTNAČKA
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
11,84 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg
Obrázok produktu pre Power Granola - oriešky a semienka 350g
Power Granola - oriešky a semienka 350g
12,96 €
Predajca: superbrandshop
37,03 €/1kg
Obrázok produktu pre turtle 5425038430424, Chrumkavá čokoláda, 300 g, Cocoa
turtle 5425038430424, Chrumkavá čokoláda, 300 g, Cocoa
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,61 €
Predajca: superbrandshop
28,70 €/1kg
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÉ KAKAOVÉ OBILNÉ ŠUPINKY 375 g - JERRY GLUTEN OUT
BEZLEPKOVÉ KAKAOVÉ OBILNÉ ŠUPINKY 375 g - JERRY GLUTEN OUT
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
6,17 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Weetabix Alpské müsli bez cukru 560 g
Weetabix Alpské müsli bez cukru 560 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
32,11 €
-5%
30,21 €
Predajca: AllYouNeed
53,95 €/1kg