4,7



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kraft French Dressing jemný krémový pikantný šalátový dresing 5000ml6,42 €/1l
32,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kraft Jogurtový dressing Standard bez konzervačných látok 5000ml7,46 €/1l
37,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kraft jogurtovo-bylinkový dresing (5l fľaša)7,46 €/1l
37,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lukull 7406 Lukull Béarnaise Sauce 1,0 l, 1 St.10,71 €/1l
10,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pán Lowcarb Medová horčica na šalát bez cukru a tuku 240ml
13,04 €/1l
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne - Francúzsky dresing - 1l
6,04 €/1l
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne dressing bylinný pikantný s jemne nasekanými bylinkami 1000ml
7,19 €/1l
7,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jogurtový dresing Homann o.K.
9,10 €/1l
7,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann medovo-horčicový dresing o.K
6,00 €/1l
5,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Caesar Dressing - originlna prchu na alty v praktickej 400 ml fai s dvkovaom
31,87 €/1l
12,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Hellmann's Dressing Ocot Olejová fľaša na čerstvý šalátový dresing 1000 ml
6,68 €/1kg
7,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Francúzsky umelecký dressing
5,87 €/1l
23,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

2-FÁZOVÝDRESING NA STUDENÉ NÁDIE 250 ml -PLANÉTA
37,72 €/1l
9,43 €
Predajca: taleoo

Francúzsky šalátový dresing 250 ml | EMILS FEINKOST
13,84 €/1l
3,46 €
Predajca: taleoo

Develey Šalátový dresing Garden Herbs 75ml
7,60 €/1l
0,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Salatfix – talianske bylinky, 30,3 g | BELTANE
61,87 €/1kg
1,98 €
Predajca: taleoo

zálievka na šalát s bylinkami zo záhrady, 15 g, značka Lebensbaum
95,33 €/1kg
1,43 €
Predajca: taleoo

Pomarančovo-rozmarínový dresing s olivovým olejom a medom 240ml
19,17 €/1l
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Balzamikový dresing Kühne, 500 ml
11,84 €/1l
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl

Kühne Salata s bylinkovou príchuťou
2,91 €/1l
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kraft Italian Dressing čerstvý jemný šalátový dresing s estragónom 800ml
Kraft Italian Dressing ponúka sviežu, jemnú chuť šalátu. Rafinovaná chuť s jemným estragónom. Bez zvýrazňovačov chuti.
H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)PO Box 14 05 5540075 DüsseldorfVeľká Británia Nemecko- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.8 l
- Zloženie
- Voda, liehový ocot*, cukor, repkový olej, soľ, paprika 1 %, estragón 0,4 %, cesnak, zahusťovadlo (xantánová guma, karagenan), extrakt z korenia, korenie, farbivo (betakarotén).* Rakúsko: liehový ocot
- Výživové údaje
- Energia kj 340 kj Energia kcal 81 kcal Tuky 4,5GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3GRM Sacharidy 8,7GRM Sacharidy, z toho cukor 8,4GRM Bielkoviny 0,1GRM Soľ 2,3GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 865 g
- Potravinársky podnik
- H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)Postfach 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Deutschland
- Obchodný názov
- Šalátový dresing s paprikou a estragónom
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- Salat-Dressing mit Paprika und Estragon
- EAN kód
- 8715700112879
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.8 l
- Zloženie
- Voda, liehový ocot*, cukor, repkový olej, soľ, paprika 1 %, estragón 0,4 %, cesnak, zahusťovadlo (xantánová guma, karagenan), extrakt z korenia, korenie, farbivo (betakarotén).* Rakúsko: liehový ocot
- Výživové údaje
- Energia kj 340 kj Energia kcal 81 kcal Tuky 4,5GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3GRM Sacharidy 8,7GRM Sacharidy, z toho cukor 8,4GRM Bielkoviny 0,1GRM Soľ 2,3GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 865 g
- Potravinársky podnik
- H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)Postfach 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Deutschland
- Obchodný názov
- Šalátový dresing s paprikou a estragónom
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- Salat-Dressing mit Paprika und Estragon
- EAN kód
- 8715700112879
Hodí sa k tomu
Bestseller





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(139)Počet hodnotení: 139




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4





4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4





4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(170)Počet hodnotení: 170




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9

Heinz Caesar Dressing - originlna prchu na alty v praktickej 400 ml fai s dvkovaom
31,87 €/1l
12,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Hellmann's 1000 Islands Dressing krémová príchuť fľaša 1000 ml
8,71 €/1l
8,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft Francúzsky dresing na šalát bez zvýrazňovačov chuti 800ml
8,55 €/1l
6,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne - Francúzsky dresing - 1l
6,04 €/1l
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung Galaxy Z Flip6 , 17 cm (6.7"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 14, Strieborná
Generálne opravený
421,90 €
Predajca: JANADO

Jogurtový dresing Homann o.K.
9,10 €/1l
7,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Didden Pesto Dressing s olivovým olejom Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml
19,17 €/1l
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sladkokyslá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyslá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 €/1kg
197,28 €
Predajca: SpiritsFlavour

Pán Lowcarb Medová horčica na šalát bez cukru a tuku 240ml
13,04 €/1l
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft Jogurtový dressing Standard bez konzervačných látok 5000ml
7,46 €/1l
37,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne dressing bylinný pikantný s jemne nasekanými bylinkami 1000ml
7,19 €/1l
7,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft - Taliansky dresing - 5l
6,28 €/1l
31,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pán Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
13,04 €/1l
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann medovo-horčicový dresing o.K
6,00 €/1l
5,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's Dressing Ocot Olejová fľaša na čerstvý šalátový dresing 1000 ml
6,68 €/1kg
7,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft jogurtovo-bylinkový dresing (5l fľaša)
7,46 €/1l
37,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft jogurtový dressing krémový jogurt s jemným korením 5000ml
5,10 €/1l
25,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's Caesar Dressing fľaša chutná omáčka 1000ml
18,46 €/1l
18,46 €
Predajca: Pantry_Intl

Kühne Salatfix jogurt 1000ml
5,71 €/1l
5,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung Kuchynské bylinky Číry šalátový dresing 5x 8g 5er
4,53 €/1l
2,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Francúzsky umelecký dressing
5,87 €/1l
23,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Pomarančovo-rozmarínový dresing s olivovým olejom a medom 240ml
19,17 €/1l
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Salata s bylinkovou príchuťou
2,91 €/1l
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pinata Čedar syrová omáčka
9,60 €/1kg
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Francúzsky šalátový dresing 250 ml | EMILS FEINKOST
13,84 €/1l
3,46 €
Predajca: taleoo

Develey Šalátový dresing Garden Herbs 75ml
7,60 €/1l
0,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

2-FÁZOVÝDRESING NA STUDENÉ NÁDIE 250 ml -PLANÉTA
37,72 €/1l
9,43 €
Predajca: taleoo

Balzamikový dresing Kühne, 500 ml
11,84 €/1l
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl

Kühne balzamikový dresing s balzamikovým octom a olivovým olejom 1000ml
6,04 €/1l
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%17% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
17%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
úplne skvelé
Vždy skvelé
Hodnotenie z 11. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ako ju poznáme
Taliansky dresing dobrý ako vždy!
Hodnotenie z 13. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Power Taliansko Dressing
Top !!!
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Položka prišla poškodená a novo zabezpečená a, našťastie pre mňa, nepoškodená
Tovar je v perfektnom stave
Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kraft Jogurtový dressing Standard bez konzervačných látok 5000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
37,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,46 €/1l

Kraft jogurtový dressing krémový jogurt s jemným korením 5000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,10 €/1l

Kraft - Taliansky dresing - 5l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,28 €/1l

Kraft French Dressing jemný krémový pikantný šalátový dresing 5000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,42 €/1l

Kraft jogurtovo-bylinkový dresing (5l fľaša)
37,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,46 €/1l

Pán Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,04 €/1l

Lukull 7406 Lukull Béarnaise Sauce 1,0 l, 1 St.



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,71 €/1l

Knorr Salatkrönung Cibuľovo-bylinkový jemný dresing 5x 8g 5er



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,00 €/1kg

Knorr Salatkrönung Kuchynské bylinky Číry šalátový dresing 5x 8g 5er



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,53 €/1l

Hellmann's 1000 Islands Dressing krémová príchuť fľaša 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
8,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,71 €/1l

Hellmann's Dressing Ocot Olejová fľaša na čerstvý šalátový dresing 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,68 €/1kg

Jogurtový dresing Hellmann's light alternative fľaša 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,25 €/1l

Malinový dresing pikantný a osviežujúci, slaný a sladký 240ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,17 €/1l

Pomarančovo-rozmarínový dresing s olivovým olejom a medom 240ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,17 €/1l

Pán Lowcarb Medová horčica na šalát bez cukru a tuku 240ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,04 €/1l

Balzamikový dresing s olivovým olejom 100 % prírodný 240 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,17 €/1l

Jogurtový dresing Homann



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,87 €/1l

Homann medovo-horčicový dresing o.K



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
5,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,00 €/1l

Jogurtový dresing Homann o.K.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,10 €/1l

Homann bylinkový dresing
23,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,87 €/1l