4,7



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tekvicový olej 1000 ml - BIOOIL38,99 €/1l
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Repkový olej 1000ml - OLVITA11,49 €/1l
11,49 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Kukuričný olej 500ml - OLVITA OLVITA25,78 €/1l
12,89 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Ricínový olej 1000ml - VITAFARM VITAFARM14,79 €/1l
14,79 €
Predajca: BRAT_PL

SEZAMOVÝ OLEJ LISOVANÝ za studena, 250 ml - RAPUNZEL
42,72 €/1l
10,68 €
Predajca: superbrandshop

Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semienok Sezamový olej 650ml
18,46 €/1l
12,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Semenový olej (sezamový) - pražený, 145 ml | ARCHE
28,55 €/1l
4,14 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 1000440, Sezamový olej, 500 ml, Sklenená fľaša, Varenie, Nemecko, 900 kcal
31,08 €/1l
15,54 €
Predajca: taleoo

Pražený sezamový olej 100ml
51,90 €/1l
8,17 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,19 €
Predajca: taleoo

Olej - panenský kokosový 500ml
18,86 €/1l
9,43 €
Predajca: taleoo

SEZAMOVÝ OLEJ (Z PRAŽENÝCH SEMIENOK) BEZLEPKOVÝ250 ml - TERRASANA
49,04 €/1l
12,26 €
Predajca: Biogo

Repkový olej 500ml
6,26 €/1l
3,13 €
Predajca: taleoo

Arašidový olej 250ml - OLVITA
31,16 €/1l
7,79 €
Predajca: BRAT_PL

Sezamový olej 250 ml - BIOOIL
29,56 €/1l
7,39 €
Predajca: BRAT_PL

Pražené tekvicové olejové semienka zo Štýrska, 100 ml |PLANETE
94,30 €/1l
9,43 €
Predajca: taleoo

Mandľový olej, pražený, 100 ml |PLANETE
109,50 €/1l
13,63 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,95 €
Predajca: taleoo

Semenový olej z makovníka – pražený, za studena lisovaný, 250 ml | VITAQUELL
31,64 €/1l
7,91 €
Predajca: taleoo

OLEJ Z HROZNOVÝCH SEMIENKOV 500 ml - BASSO
16,38 €/1l
9,58 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: Katomix

Kamelinový olej panenský 250ml
33,52 €/1l
8,38 €
Predajca: taleoo

Olej z pšeničných klíčkov 100ml
189,90 €/1l
23,08 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sezamový olej 100% 500ml - Diamond
Sezamový olej Diamond 100% 500ml je produkt, ktorý poskytuje nielen lahodnú chuť, ale aj zdravé účinky. Tento jedinečný olej sa vyrába z premyslene vybraných sezamových semienok, aby sa zabezpečila a chuť. Je bohatý na cenné živiny, antioxidanty a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré prospievajú nášmu zdraviu. Objednajte si teraz a vychutnajte si chuť prírodného potešenia! Zamilujte si intenzívnu chuť a vôňu nášho sezamového oleja Diamond. Jeho jemný orieškovo-korenistý nádych dodá vašim obľúbeným pokrmom jedinečnú chuť. Vyskúšajte ho ako prísadu do šalátov, do dipov alebo ako prílohu k orientálnym jedlám. Tento vysokokvalitný olej dodá vašim pokrmom exotický nádych a prekvapí vaše chuťové bunky. Náš 100 % sezamový olej Diamond je nielen bohatý na chuť, ale má aj zdraviu prospešné účinky. Obsahuje prírodné antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť telo pred voľnými radikálmi a poskytujú ochranu pred starnutím buniek. Okrem toho vďaka vysokému podielu nenasýtených mastných kyselín podporuje zdravie srdca a kardiovaskulárneho systému. Obohaťte svoju kuchyňu o náš sezamový olej a pocíťte ten rozdiel! Už nečakajte, objednajte si náš 100 % diamantový sezamový olej 500 ml teraz a objavte sviežosť a zdravie vo svojej kuchyni. Dôverujte kvalite Diamond, ktorá vždy zaručuje najvyšší štandard výrobku. Keď si vyberiete náš sezamový olej, vyberiete si prirodzenosť, chuť a zdravie. Pridajte sa k radom spokojných zákazníkov ešte dnes a vychutnajte si lahodné pokrmy, ktoré prekvapia vaše chuťové bunky!
Zloženie: Sezamový olej 100% Výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energetická hodnota: 3404kJ/828kcal Tuk: 92 g vrátane nasýtených mastných kyselín: 12g Sacharidy: <0,5 g, z toho cukry: <0,5 g Bielkoviny: <0,5g Soľ: <0,01g Krajina pôvodu: Čína Skladovanie: skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu slnečného svetla Dátum exspirácie:- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- Zoznam zložiek na obale
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Alergény
- Sezamové semienka a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 860 g
- Potravinársky podnik
- Diamond
- Obchodný názov
- Sezamový olej 100% 500ml - Diamond
- Výrobca
- Verzia
- 500 ml
- Číslo od výrobcu
- 1393510001
- EAN kód
- 4316734087825
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- Zoznam zložiek na obale
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Alergény
- Sezamové semienka a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 860 g
- Potravinársky podnik
- Diamond
- Obchodný názov
- Sezamový olej 100% 500ml - Diamond
- Výrobca
- Verzia
- 500 ml
- Číslo od výrobcu
- 1393510001
- EAN kód
- 4316734087825
Hodí sa k tomu

Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
6,98 €/1l
3,49 €
Predajca: UJiaAsienmarkt

SEZAMOVÝ OLEJ LISOVANÝ za studena, 250 ml - RAPUNZEL
42,72 €/1l
10,68 €
Predajca: superbrandshop
![Obrázok produktu pre [ 250 ml ] HENGSHUN Príprava octu na sushi / Ocot na sushi Sushi Vinegar](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/42ecddf88dad24f1120305c6a507487e.webp)
[ 250 ml ] HENGSHUN Príprava octu na sushi / Ocot na sushi Sushi Vinegar
16,28 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Sempio Papriková pasta pálivé korenie pre kórejskú kuchyňu 500g
8,94 €/1kg
10,32 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,47 €
Predajca: Katomix

Rapunzel 1000440, Sezamový olej, 500 ml, Sklenená fľaša, Varenie, Nemecko, 900 kcal
31,08 €/1l
15,54 €
Predajca: taleoo

KIKKOMAN sójová omáčka na ochutenie cestovín, hamburgerov, šalátov a dezertov 1000ml
21,81 €/1l
21,81 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
18,89 €/1kg
6,99 €
Predajca: Heartforcards

DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
28,38 €/1l
5,93 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,54 €
Predajca: Katomix

MNG Glutaman sodný Ajinomoto zvýrazňovač chuti E 621 200g
9,29 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ryžový papier na jarné závitky okrúhly - priemer 22 cm - 400 g Ryža Bamboo Tree
16,45 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Glutaman sodný Aji-no-moto Hmotnosť: 454 g,
11,43 €/1kg
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl

Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semienok Sezamový olej 650ml
18,46 €/1l
12,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Semenový olej (sezamový) - pražený, 145 ml | ARCHE
28,55 €/1l
4,14 €
Predajca: taleoo

Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
15,32 €/1l
9,19 €
Predajca: LAVONIO

KTC Pure Coconutoil čistý kokosový olej prémiovej kvality 500ml
12,86 €/1l
6,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Öl - Sezamový natívny 500ml
25,98 €/1l
12,99 €
Predajca: taleoo

Sezamový olej 500ml
12,70 €/1l
6,35 €
Predajca: taleoo

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
2,53 €/1kg
30,35 €
Predajca: taleoo

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Olej - Egyptský olej z čiernej rasce 100ml
104,80 €/1l
10,48 €
Predajca: taleoo

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Cosori CP158-AF-RXW, Teplovzdušná fritéza, 5,5 L, 2,2 kg, 75 °C, 205 °C, 60 min
329,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Sladkokyslá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyslá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 €/1kg
197,28 €
Predajca: SpiritsFlavour

PLANÈTE 300347821, mandľový olej, 100 ml, Sklenená fľaša, Pečenie, Varenie, Šalát, Európa, 828 kcal
141,80 €/1l
14,18 €
Predajca: taleoo

Open Food 4901410013566, 180 ml, 15%
27,72 €/1l
4,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rotho 17567, 50 L, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Šedá, 651 mm, 486 mm
23,43 €
Predajca: M_plus_L
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý olej, žiadne "keby" a "ale
Po poriadku: neviem variť, môžem len vložiť mrazenú pizzu do rúry. Preto bol olej aj pre moju manželku, pretože rada varí čínske jedlá a rada na to používa sezamový olej. A zatiaľ som z kuchyne počul len samé dobré veci ;-) Takže túto dobrú vec jednoducho odovzdávam prostredníctvom recenzie. Určite si tento olej objednáme znova, preto 5 hviezdičiek. S pozdravom!
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sezamový olej z pražených sezamových semienok
Super chutný olej za dobrú cenu. Vrelo odporúčame.
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt
všetko v poriadku, podľa objednávky a vyzdvihnuté
Hodnotenie z 9. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ok
Bol v poriadku
Hodnotenie z 15. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Tekvicový olej 1000 ml - BIOOIL
38,99 €
Predajca: SuperMerchant
38,99 €/1l

OLVITA Olej zo semien čiernych ríbezlí lisovaný za studena 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,89 €
Predajca: medpak_shop
151,56 €/1l

Tekvicový olej 500 ml - BIOOIL
20,49 €
Predajca: BRAT_PL
40,98 €/1l

Sada Albaöl s knihou receptov "Recepty na varenie, pečenie a vychutnávanie" + Albaöl Air Fryer Spray 190 ml - ideálny na nízkotučné vyprážanie, pečenie a fritovanie
21,84 €
Predajca: Fuduu-Shop
114,95 €/1l

Brölio – olej na vyprážanie a smaženie, 2-litrová PET fľaša
20,24 €
Predajca: Fuduu-Shop
10,12 €/1l

Makový olej lisovaný za studena 250ml OLVITA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,29 €
Predajca: BRAT_PL
19 290,00 €/1l

OLVITA Čierny rascový olej lisovaný za studena 500ml (Egypt)
30,99 €
Predajca: medpak_shop
61,98 €/1l

Repkový olej EUROLEN lisovaný za studena 2 l – na krátke smaženie
15,77 €
Predajca: FonderhillSp
7,89 €/1l

Lenvitol ľanový olej lisovaný za studena 500ml OLEOFARM



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
29,98 €/1l

Repkový olej 1000ml - OLVITA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,49 €
Predajca: BRAT_PL
11,49 €/1l

Mazola čistý olej z kukuričných klíčkov jemne lisovaný v kanistri 5000ml
51,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,23 €/1l

Olvita za studena lisovaný olej z pupalky dvojročnej 250 ml
24,09 €
Predajca: medpak_shop
96,36 €/1l

Olej zo semien čiernej rasce pre deti - Miodziś
32,00 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,99 €
Predajca: SuperMerchant
87,96 €/1l

Ricínový olej 1000ml - VITAFARM VITAFARM
14,79 €
Predajca: BRAT_PL
14,79 €/1l

OLEJ BLACKSUM LISOVANÝ ZA STUDENA, 250 ml - OLANDIA
17,78 €
Predajca: Biogo
71,12 €/1l

MCT KETOKOKOSOVÝ OLEJ 250 ml - BATOM
12,99 €
Predajca: BRAT_PL
51,96 €/1l

Kukuričný olej 500ml - OLVITA OLVITA
12,89 €
Predajca: BRAT_PL
25,78 €/1l

Bodliakový olej 500ml - VITAFARM
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
22,18 €/1l

PANENSKÝKOKOSOVÝ OLEJ 500 ml - DIÉTNA-POTRAVA
14,64 €
Predajca: superbrandshop
29,28 €/1l

Nerafinovaný kokosový olej 900ml Brat.pl
9,89 €
Predajca: BRAT_PL
10,99 €/1l