5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica 6165 Čaj Fenikel 20 vrecúšok à 3,0 g43,33 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
HERBA Tee Kräuter-Mischung 7676 25St0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Teekanne Tee Darjeeling 5309 250g66,92 €/1kg
16,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Herba šípkový čaj s ibištekom osviežujúco ovocný 25 vreciek 50g16,80 €/1kg
0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 00215424 Čaj Meßmer „Rumanček“, jemne aromatický, balenie po 25 ks
125,33 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
386,67 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Meßmer Peppermint Tea lahodný a svieži chladivý čaj vo vrecúšku 112g
40,36 €/1kg
4,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer čierny čaj Madame Grey s príchuťou bergamotu a pomaranča 43g
88,64 €/1kg
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Tee 100279 Grüner Tee Orange-Ingwer 25 Btl./Pack.
76,59 €/1kg
3,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer zelený čaj tart fresh pleasure 50 čajových vrecúšok tradičný 87g
22,60 €/1kg
4,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Herba Camomile aromatický a jemný harmančekový čaj 25 vrecúšok 31g
7,47 €
Predajca: M_plus_L

Meßmer Fennel Aniseed Caraway dvojkomorový sáčok v jednej obálke 100g
45,20 €/1kg
4,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Zimtschnecke ovocný čajový koláč s príchuťou škorice 45 g
76,22 €/1kg
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 15309, Ovocný čaj, 50 g, Jablko, Ibištek, Citrón, Šípka, Med, Laktóza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
249,40 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Meßmer Zázvor Citrón Bylinný čaj s príchuťou citróna 40g
118,50 €/1kg
4,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s príchuťou marhule a mandle 55g
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 291972 Meßmer Kräuter Tee 100 Portionen
74,25 €/1kg
14,85 €
Predajca: somnia24

Meßmer Ovocný čaj s príchuťou jablka a vanilky 50g
71,45 €/1kg
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 5210846008 Meßmer Fruity CamomileTee 15 Portionen
7,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Malinový čaj Woodruff s príchuťou 45g
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Meßmer Organický harmančekový čaj s aromatickou príchuťou najjemnejší harmanček 27g
Vychutnajte si harmanček Meßmer vkvalite. Pre tento jemný nápoj s aromatickou chuťou odborníci na čaje Meßmer namiešali najjemnejší harmanček z kontrolovaného ho pestovania podľa pôvodnej receptúry Meßmer harmančeka. Výsledkom je jemnýharmančekový čaj, ktorý je obľúbený najmä večer. Čas na Čas na šálku pokoja.
Ekologic DE-ÖKO-001 Poľnohospodárstvo mimo EÚ
Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co KG Bosteler Feld 6 21218 Seevetal NEMECKO
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Organické produkty Kamillentee
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co. KGBosteler Feld 6 21218 Seevetal DEUTSCHLAND
- Obchodný názov
- Organický harmanček
- Výrobca
- Meßmer
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 837890
- EAN kód
- 4002221038288
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Organické produkty Kamillentee
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co. KGBosteler Feld 6 21218 Seevetal DEUTSCHLAND
- Obchodný názov
- Organický harmanček
- Výrobca
- Meßmer
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 837890
- EAN kód
- 4002221038288
Hodí sa k tomu

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
386,67 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

12 čajových sáčkov čaju "Marocká mäta" (6423), 20 sáčkov
346,39 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

ČAJ NA SPANIE (SPÁNKA)(17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
186,77 €/1kg
5,79 €
Predajca: medpak_shop

Meßmer 4001257156003 Čaj Meßmer „Ovocná zmes“, balenie po 25 ks
62,67 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Tee Melisse 100527 25St
62,00 €/1kg
3,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokos, 1 kusov, CE, Švajčiarsko, 628 kcal
49,30 €/1kg
11,34 €
Predajca: AllYouNeed

Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Raňajkové cereálie 1000g
11,93 €/1kg
11,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica Biely čaj Jasmín jemná príchuť s prírodnou arómou 25g
99,20 €/1kg
2,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen
362,50 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov
32,89 €/1kg
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6160 Teekanne Minze 20 Beutel
257,78 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Barilla Pesto Pomodori Secchi s chrumkavými kúskami paradajok 200g
20,60 €/1kg
4,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4001257157000 Čaj Meßmer „Fenikel“, upokojujúci, balenie po 25 ks
51,73 €/1kg
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g
86,67 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Girandole No. 34 krátke semolinové cestoviny z tvrdej pšenice 500g
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

MeßmerZelený čaj koláč s čerstvou chuťou najlepší čaj 35g
90,57 €/1kg
3,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 00215424 Čaj Meßmer „Rumanček“, jemne aromatický, balenie po 25 ks
125,33 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s príchuťou marhule a mandle 55g
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Tee 100279 Grüner Tee Orange-Ingwer 25 Btl./Pack.
76,59 €/1kg
3,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer čierny čaj Madame Grey s príchuťou bergamotu a pomaranča 43g
88,64 €/1kg
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mätový bylinný čaj Meßmer osviežujúci a korenistý 4 balenia
83,56 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Ovocný čaj s príchuťou jablka a vanilky 50g
71,45 €/1kg
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Meßmer Classic Moments ochutený ovocný čaj lesné plody 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
58,68 €/1kg

Čaj Yerba Mate Cocido Detox 25x3g
2,00 €
Predajca: Yerbamarket_
26,67 €/1kg

Mätový bylinný čaj Meßmer osviežujúci a korenistý 4 balenia



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,56 €/1kg

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
114,00 €/1kg

Meßmer Apple Strudel sladkokyslý ovocný čaj 18 čajových vrecúšok 40g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
84,69 €/1kg

Meßmer 00215424 Čaj Meßmer „Rumanček“, jemne aromatický, balenie po 25 ks



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
125,33 €/1kg

Meßmer Organický harmančekový čaj s aromatickou príchuťou najjemnejší harmanček 27g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies