5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sada 4 kúpeľových gulí s éterickými olejmi, každá váži 100 g147,60 €/1kg
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Darčeková sada 12 kúskov bombičiek do kúpeľa pre starostlivosť o pleť a relaxáciu209,05 €/1kg
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Darčeková sada 8 kúskov bombičiek do kúpeľa s esenciálnymi olejmi pre relaxáciu a osvieženie1 533,00 €/1kg
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Mliečne zábavné šumivé guľôčky do kúpeľa Jahoda - čerešňa - broskyňa 1 .- (3x100g)36,33 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kneipp 916360, Kryštály do kúpeľa, Modrá, Akékoľvek pohlavie, Dospelí, Fľaša, 600 g
17 016,67 €/1kg
10,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kryštály do kúpeľa Muscle Active Juniper Zahrieva a uvoľňuje 500g
10,09 €/1kg
6,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kneippov zdravotný kúpeľ na kĺby a svaly Arnika 100ml
120,20 €/1l
12,02 €
Predajca: VISO

Kneipp, Tiefenentspannung, Płyn do kąpieli, 100 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
88,30 €/1l
8,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kneippove kryštály do kúpeľa nôh s nechtíkovým pomarančovým olejom, 600 g SLZ
17,72 €/1kg
10,63 €
Predajca: NutraBestBG

Kneippov studený kúpeľ Special 100ml
72,10 €/1l
7,21 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kneipp 915309, Bath oil, 20 ml, Univerzálna pleť, Relax, Fľaša, Box
574,00 €/1l
11,48 €
Predajca: MANADA

Kneipp 920307, Kryštály do kúpeľa, Mäta, Ovocné, Kryštál, Akékoľvek pohlavie, Deti, balíček
32,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Store-Germany

Kneipp 919471, Kryštály do kúpeľa, Viacfarebný, Čerešňa (ovocie), Kryštál, Dospelí, 60 g
41,82 €/1kg
2,76 €
Predajca: TR8

Kúpeľová bomba – škorica a pomaranč
22,99 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Simba 105953390 Glibbi výrobník bombičiek do kúpeľa, červená/žltá/modrá
66,36 €/1kg
48,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kúpeľová bomba – ylang-ylang a zázvor
21,99 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Levanduľová soľ do kúpeľa 900 g
5,56 €/1l
5,00 €
Predajca: Rosaimpex

Tetesept 21468, 1 kusov
56,57 €/1kg
7,92 €
Predajca: LAVONIO

Magická šumivá lopta do kúpeľa
12,71 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

CHLAPU CHLAP Bublajúca bomba do kúpeľa - jahodová vôňa 1 ks.
57,07 €/1kg
20,99 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kneippove kryštály do kúpeľa na kĺby a svaly Arnika 500g 1 balenie
Kneipp Kryštály do kúpeľa na uvoľnenie svalov s cenným výťažkom z arniky a prírodnými esenciálnymi olejmi z druhovcabreuva, rozmarín a borovica poskytujú upokojujúci, hrejivý a uvoľňujúci zážitok z kúpeľa a udržujú pokožku hydratovanú.
V kombinácii s upokojujúcim účinkom teplej vody esenciálne oleje rozvíjajú svoj prirodzený vonný efekt.
- Upokojujúce, hrejivé a uvoľňujúce účinky
- Zachováva vlhkosť pokožky
- S prírodnými esenciálnymi olejmi
- S vysokým podielom hĺbkovej soli
- potvrdzuje 100 % testovaných osôb: Kúpeľ s týmto výrobkom je vhodný po fyzickej námahe. (Aplikačná štúdia, miera súhlasu v %, 77 testovaných osôb)
- hodnotné balenie 600 g
- Typ produktu:
- Kryštály do kúpeľa
- Farba:
- Žltá
- Odporúčané pohlavia:
- Akékoľvek pohlavie
- Cieľové publikum:
- Dospelí
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Objem:
- 600 g
Kneipp, Arnica Active, Sól do kąpieli, 600g (PRODUKT Z NIEMIEC)
Kneippove kryštály do kúpeľa Muscle Relaxation 600 g - Tematická oblasť: Prísady do kúpeľa
Kneippove kryštály do kúpeľa na uvoľnenie svalov 600g
- Hmotnosť
- 600 g
- Objem
- 600 ml
- Zloženie
- Kneipp, Arnica Active, Sól do kąpieli, 600g (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Výrobca
- EAN kód
- 400823315721404008233157214
- Číslo od výrobcu
- 916362
- Hmotnosť
- 600 g
- Objem
- 600 ml
- Zloženie
- Kneipp, Arnica Active, Sól do kąpieli, 600g (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Výrobca
- EAN kód
- 400823315721404008233157214
- Číslo od výrobcu
- 916362
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

POWERLIX ortéza na členok 2 kusy, profesionálna ortéza na členok pre ženy/mužov
41,14 €/1m
14,10 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,01 €
Predajca: Restposten-Shop

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Kneipp Kryštály do kúpeľa Back Wellbeing Čertov pazúr relaxačný 500g
16,94 €/1kg
8,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kneipp 916360, Kryštály do kúpeľa, Modrá, Akékoľvek pohlavie, Dospelí, Fľaša, 600 g
17 016,67 €/1kg
10,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

sada 12 pohárov na šampanské
14,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

Ultimate Guard Classic Soft Sleeves Standard Size Transparent (100)
9,31 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Sprchový záves MSV Vintage Textile 180 x 200 cm čierna/biela
17,95 €
Predajca: bath_ambiente24

Detský xylofón z dreva
12,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Kneipp Care Penový kúpeľ na dobrú noc
25,27 €/1l
10,11 €
Predajca: VISO

Bestron APM123W, Čierna, Biela, 700 W, 220-240 V, 50 - 60 Hz, 1,25 kg, 290 mm
33,98 €
Predajca: TR8

Carrera 370400020, 1:40, 6 rok / roky
43,40 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Záhradný Vankúš 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
7,89 €
Predajca: Dragtek-com

BiOHY čistiaci prostriedok na podlahy pre mopovacie roboty, starostlivosť o podlahy, 1l BY01022001
19,37 €/1l
19,37 €
Doprava zdarma
Predajca: BiOHY

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,72 €
Predajca: TisknuLevneCZ

BRUBAKER Cosmetics - Ďakujem, mamička - 7-dielna sada na Deň matiek - vôňa ružovej vanilky - darčeková sada v ružovom vintage košíku
38,45 €/1l
24,99 €
Predajca: BRUBAKER

Clatronic ICM 3764, 1,5 L, 1 misky/misiek, Biela, 20 min, Tlačidlá, 200 mm
135,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

ProfiCook PC-FR 1200 H, Teplovzdušná fritéza, 11 L, 200 °C, Samostarný, Čierna, Nerezová oceľ, Dotyk
156,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Hračka do vody Detská vodná podložka Nafukovacia vodná hracia podložka XXL Zmyslová Vodná hracia podložka Rastová aktivita Nástroj Tummy Time Retoo
9,49 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

TASSIMO 4071637, kávový sáčok, Horúca čokoláda, 10 šálok, 10 kusov
31,68 €/1kg
15,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Detská bublifuková pištoľ so 69 otvormi a farebnými LED svetlami, Bublifuky (ružová farba + roztok, nádoba, batéria s nabíjačkou) - BUBBLEPUFF čierna
2 818,00 €/1l
14,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

AREBOS Nákupný vozík 3v1 56L | skladací, chladiaca priehradka, shopper šedý
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

FunCakes tortový tanier okrúhly Ø30,5cm -Ružový-
32,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Letná pizza PizzaProfi Pizzaofen, 32 cm kameň na pizzu, rýchla 3-minútová pizza, 5-dielna sada s 2x lopatkou na pizzu, krájačom na pizzu, kamennou doskou, okienkom, max. 400 °C
119,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: RetroStore24

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AVON planet spa Rituálny telový a masážny olej Radiance
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
86,60 €/1l

Pani Walewska Sweet Romance Perfumowany płyn do kąpieli, 475ml
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
20 351,85 €/1kg

Bath Oil with Aromactiv Scent, 125ml
14,52 €
Predajca: Serica
116,16 €/1l

AVON senses Essence kúpeľový a sprchový gél s bergamotom a zeleným čajom
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,98 €/1l

Psi Patrol Lesné ovocie, pena do kúpeľa, 200 ml
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,95 €/1kg

Kúpeľový gél Landrynka, oživujúci a osviežujúci, 100 ml
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
79,90 €/1l

Weleda 9825X2, Mlieko do kúpeľa, Unisex, 200 ml, Univerzálna pleť, Hydratačný, Levanduľa



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,19 €
Predajca: PerfumTraders
95,95 €/1l

Weleda 9823X2, Mlieko do kúpeľa, Unisex, 200 ml, rozmarín, Fľaša, 1 kusov



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,19 €
Predajca: PerfumTraders
95,95 €/1l

BADEBOMBEN PURE ENERGY LOT 4 Stk
32,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
471,29 €/1kg

Kneipp, Tiefenentspannung, Płyn do kąpieli, 100 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
8,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
88,30 €/1l

Kneipp 916362, Kryštály do kúpeľa, Žltá, Akékoľvek pohlavie, Dospelí, Fľaša, 600 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,02 €/1kg

Fenjal Classic Bath Oil kremowy płyn do kąpieli, 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
44,95 €/1l

Kneipp Nature Child Bubble Bath Spacefarer s galaktickou vôňou 95g
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29 200,00 €/1kg

Kneipp Koncentrat do sauny Eukaliptus & Brzoza, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,80 €/1l

Luksja Kokosový kúpeľový olej 900 ml
2,99 €
Predajca: Dolmoshop
3,32 €/1l

Weleda 005270, 200 ml, 1 kusov
14,14 €
Predajca: PerfumTraders
70,70 €/1l

Baylis & Harding Goodness Sleep Pena do kúpeľa - Levanduľa a Bergamot, 500 ml
32,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
65,98 €/1l