4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mletý chren 500g10 290,00 €/1l
10,29 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Mletý smradľavý sumach – 200 g50,00 €/1l
10,00 €
Predajca: WINOSZARNIA

Ďalšie informácie o reklame
BOURBON MLETÁ VANILKA5 g - LEBENSBAUM1,75 €/1kg
8,77 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Fondor 200g21,30 €/1kg
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gourmet Nemecko - Wilde Hilde 100g
67,70 €/1kg
6,77 €
Predajca: taleoo

Feinschmecker Nemecko - Fish Ahoy 85g
153,29 €/1kg
13,03 €
Predajca: taleoo

JEMNÉKARÍ 50 g - LEBENSBAUM
100,80 €/1kg
5,04 €
Predajca: Biogo

Winiary Kompozycja Ryżu Smażonego Indyjskiego 31 g
36,50 €/1kg
2,67 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,46 €
Predajca: Katomix

INDICKÉKARI 50 g - LEBENSBAUM
0,06 €/1kg
2,80 €
Predajca: taleoo

Przyprawa do sosu Tzatziki Kamis 20 g
55,50 €/1l
2,37 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,11 €
Predajca: Katomix

VÝVAR - BEZLEPKOVÁHOVÄZIA KOCKA (6 x 11 g) 66 g - NATURAVENA
0,04 €/1kg
2,83 €
Predajca: superbrandshop

Bio harissa, 250 g
86,40 €/1kg
21,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Mieszanka Przypraw Harissa Kotányi 20 g
4,76 €/1kg
2,37 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,19 €
Predajca: Katomix

PAPRIKA SLADKÁ MLETÁ 50 g - LEBENSBAUM
0,09 €/1kg
4,28 €
Predajca: Biogo

Korenie pre stredomorskú kuchyňu40 g - LEBENSBAUM
64,25 €/1kg
2,57 €
Predajca: taleoo

CHILI (KAJENSKÁ PAPRIKA)50 g - LEBENSBAUM
0,10 €/1kg
4,76 €
Predajca: Biogo

Soľ na ochutenie - hranolky 200g
31,20 €/1kg
6,24 €
Predajca: taleoo

Lupiny psyllia - mleté 170g
37,29 €/1kg
6,34 €
Predajca: taleoo

Speculoos korenie 50g
83,60 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Estragón - nakrájaný a sušený 15g
304,67 €/1kg
4,57 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Aplikácia
zmiešajte 50 g majonézy s 1 lyžičkou "Caesar Salad", 1 lyžicou Balsamico Bianco a 1 lyžicou strúhaného parmezánu. Podľa chuti pridajte 1-2 nakrájané ančovičky, nechajte 5 minút odstáť a dobre premiešajte.
Obsah
Kamenná soľ, cesnak*, citrón*, surový trstinový cukor*, MUSTARD*, čierne korenie*. *Z ho ho poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy lepku, arašidov, mandlí, zeleru a sezamu.
obsahuje tieto alergénne zložky: Horčica
100%/p>
Príprava klasického amerického šalátu podľa talianskeho prisťahovalca a šéfkuchára Cesareho Cardiniho.
Pokyny na manipuláciu a skladovanie
Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Herbaria Caesar Salad je organická zmes korení, určená na prípravu klasického amerického šalátu, ktorý vznikol vďaka talianskemu prisťahovalcovi a šéfkuchárovi „Cesaremu Cardinimu“. S touto zmesou korení a jej aromatickými prísadami, ako sú citrón, cesnak a horčica, môžete jednoducho pripraviť aj vegetariánsku alebo vegánsku verziu tohto klasického šalátu, alebo vytvoriť vlastné varianty. Vďaka citrusovej chuti a cesnaku sa Caesar Salad skvele hodí aj k avokádu, ktorý môžete posypať priamo naň, alebo ho použiť na prípravu guacamole.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Kamenná soľ, cesnak*, citrón*, surový trstinový cukor*, MUSTARD*, čierne korenie*.*Z certifikovanej ekologickej produkcie
- Výživové údaje
- Výživová tabuľka
- Hmotnosť
- 120 g
- Potravinársky podnik
- HERBARIA
- Obchodný názov
- Gourmet America - Caesar šalát 120g
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 159005201
- EAN kód
- 4021269133007
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Kamenná soľ, cesnak*, citrón*, surový trstinový cukor*, MUSTARD*, čierne korenie*.*Z certifikovanej ekologickej produkcie
- Výživové údaje
- Výživová tabuľka
- Hmotnosť
- 120 g
- Potravinársky podnik
- HERBARIA
- Obchodný názov
- Gourmet America - Caesar šalát 120g
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 159005201
- EAN kód
- 4021269133007
Hodí sa k tomu

Farebné korenie celé - zmes 5 korenín Premium pre mlynček na korenie - 125g
83,84 €/1kg
10,48 €
Predajca: allerFeinst

Bosch 4242001235159, Čistiace tablety, 6 kusov
179,23 €/1kg
23,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Gourmet Nemecko - Wilde Hilde 100g
67,70 €/1kg
6,77 €
Predajca: taleoo

Feinschmecker Nemecko - Fish Ahoy 85g
153,29 €/1kg
13,03 €
Predajca: taleoo

Feinschmecker Nemecko - Tekvicový kráľ 90g
143,78 €/1kg
12,94 €
Predajca: taleoo

Maggi Fondor 200g
21,30 €/1kg
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sonnentor 465219, Vločky korenia, 25 g, Bazalka, nechtík, cesnak, rozmarín, Morská soľ, tymián, 207 kcal, 862 kJ, 2,55 g
190,00 €/1kg
4,75 €
Predajca: taleoo

Wiberg Asia Style korenie na prípravu univerzálnej zmesi 300g
28,17 €/1kg
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi klinčeky mleté korenisté aromatické mierne horké sladké 36g
50,00 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Sauerbraten zmes korenia s tradičnými príchuťami 1000g
15,02 €/1kg
15,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gaumenschmaus - Smažené zemiaky 100g
60,90 €/1kg
6,09 €
Predajca: taleoo

BBQ-Toro smaltovaný liatinový kotlík s pokrievkou, 4,0 l - Ø 24 cm, kastról, pekáč
44,95 €
Predajca: CS-Trading

Dr. Oetker Gelatine Fix rýchla a jednoduchá príprava 30g
58,67 €/1kg
1,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sonnentor 465028, Práškové korenie, 35 g, korenie, Kardamon, Škorica, Klinčeky, Zázvor, Vanilka, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
137,43 €/1kg
4,81 €
Predajca: taleoo

18 x Maggi - Omáčka na klobásy - 2 balenia - 2 x 250 ml
50,50 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Santa Maria Červené chilli vločky 28 g
749,64 €/1kg
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Maestro di BBQ - Stredomorské grilovacie korenie 70g
128,14 €/1kg
8,97 €
Predajca: taleoo

Elektrický šijací stroj Prenosný mini šijací stroj 2 rýchlosti Mini a cestovný šijací stroj Šijací stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
16,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Brother JX17FE Fantasy Edition Nähmaschine - limitovaná edícia
242,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Mletý senovka grécka 1 kg
4,69 €/1kg
4,69 €
Predajca: BRAT_PL

Kapské bylinky a korenie Rub Portugalská koreninová soľ Peri Peri 100g
18,84 €/1kg
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional gulášové korenie mleté na slané jedlá 1000g
15,78 €/1kg
15,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cibuľový prášok - nádoba 35g
186,57 €/1kg
6,53 €
Predajca: taleoo

Thuja occidentalis Smaragd 80-100 cm SMARAGD STROM ŽIVOTA
6,80 €
Predajca: Blumen-Senf

Nebo na zemi - Praženica 100g
75,80 €/1kg
7,58 €
Predajca: taleoo

Ostmann 251066006 Ostmann Curry Gewürz, 30,0 g
316,00 €/1kg
9,48 €
Predajca: somnia24

Globo Lighting stojacia lampa kovová pochrómovaná, 2x E27
53,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Feim-SK

Little Lord - zmes korenia 10g
208,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Ankerkraut Kräuterbutter Gewürz, Práškové korenie, Green paprika granules, Bazalka, Kôpor, Fried onion, cesnak, Majorán, Oregano, Petržlen,..., Konzervačná látka, 65 g, Sklenená nádoba, 1 kusov
118,92 €/1kg
7,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

RAPS Korenie na steaky Porterhouse, plechovka 850 g – pikantná zmes korenín na steaky, hovädzie mäso, grilovanie a BBQ
40,27 €
Predajca: Fuduu-Shop
47,38 €/1kg

Čínske korenie 5 príchutí 200g Brat.pl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,07 €/1kg

Repkové steakové korenie na grilovanie - 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,92 €
Predajca: Fuduu-Shop
35,92 €/1kg

FURIKAKE (ZMES SEZAMU A MORSKÝCH RIAS)100 g - TERRASANA
12,97 €
Predajca: superbrandshop
0,13 €/1kg

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,99 €/1kg

Krakovské korenie na klobásy 50 g – prírodná zmes korenín
12,08 €
Predajca: SuperMerchant
241,60 €/1kg

Mletý chren 500g
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
10 290,00 €/1l

Sušené šampiňóny 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,80 €/1l

Chmeli Suneli Originálne gruzínske korenie v pohári 240 G Fine
5,99 €
Predajca: PHRoyal
119,80 €/1l

SUŠENÁ ZELENINA 500 g Prírodná zeleninová zmes Royal Brand
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Fuchs Foodservice Cibuľa jemne nasekaná sušená vrecko 1000g
24,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,96 €/1kg

Fuchs Professional muškátový oriešok mletý ohnivo sladká pikantnosť 500g
28,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,66 €/1kg

Zelený chubrique 1kg Brat.pl



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,08 €/1kg

Kurkuma mielona 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,79 €
Predajca: BRAT_PL
6,66 €/1kg

Santa Maria - Zmes korenia na taco - 532g
35,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
67,65 €/1kg

Santa Maria - Fajita zmes korenia - 532g
37,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
67,65 €/1kg

Wiberg Hendl Knuspri korenie soľ pikantná zmes balenie 1250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,78 €/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná zmes korenia 650g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: AllYouNeed
44,54 €/1kg

Wiberg Grill Argentina Style zmes korenia v nádobke na ochutenie 550g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
41,89 €/1kg

Wiberg Prípravok na prípravu kreolského korenia 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,36 €/1l