5,0



Na základe 1 hodnotenia
Neutral 0%, Mlieko, Hydratačný, Výživný, Citlivá pokožka, Veľmi suchá koža, 250 ml, glycerín, Jojobový olej, Bambucké maslo, Fľaša
34,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €-14%
119,80 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Telové mlieka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Uriage Eau Thermale, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Suchá koža, Citlivá pokožka, 500 ml, Kyselina hyalurónová, Bambucké maslo35,98 €/1l
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka10,98 €/1l
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
CeraVe hydratačný krém - na suchú až veľmi suchú pokožku tváre a tela229,70 €/1l
22,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion+, Pleťová voda, Ženy, 125 ml, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Hydratačné, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Flakón s pumpičkou210,08 €/1l
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Neutrálny telový krém – citlivá pleť 250 ml
487,80 €/1l
24,39 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Clinique Clarifying Lotion 1, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Vyhladenie, Suchá koža, Veľmi suchá koža, 200 ml, Fľaša
124,70 €/1l
24,94 €
Predajca: Glamperfeu

Telové maslo na suchú a citlivú pokožku Mandľové mlieko (telové maslo) 50 ml
218,40 €/1l
10,92 €
Predajca: VISO

NIVEA 4006000083315, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Suchá koža, Veľmi suchá koža, 400 ml, mandľový olej
36,22 €/1l
14,49 €
Predajca: somnia24

Kneipp 919597, Ženy, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, 200 ml, 200 ml
20,65 €
Predajca: VISO

Pre suchú až veľmi suchú pokožku CeraVe Hydratačné mlieko
12 500,00 €/1l
12,50 €
Predajca: Denpoli-Venda

Bepanthol Derma hydratačné telové mlieko pre citlivú a suchú pokožku, 400 ml krém
49,20 €/1kg
19,68 €
Predajca: AbisZ-Markt

NIVEA 4006000083810, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Suchá koža, Normálna pleť, 400 ml, arganový olej
37,70 €/1l
15,08 €
Predajca: M_plus_L

Avene 3282770155181, Unisex, Suchá koža, Citlivá pokožka, Veľmi suchá koža, Hydratačný, Výživný, 400 ml, Flakón s pumpičkou, 48 h
25,50 €
Predajca: Friseurtotal

Lactovit regeneračné telové mlieko na veľmi suchú pokožku 400 ml
37,37 €/1l
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Speick 331, Mlieko, Ženy, Výživný, Normálna pleť, 200 ml, Fľaša
42,60 €/1l
8,52 €
Predajca: taleoo

Neutrogena telové mlieko pre citlivú pokožku 250 ml
13,87 €
Predajca: TR8

Barnängen Nutritive Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Suchá koža, Veľmi suchá koža, 400 ml, Morušky
21,87 €/1l
8,75 €
Predajca: lithuaniashop

NIVEA OLIVE OIL, Mlieko, Unisex, Hydratačné, Suchá koža, 400 ml, Fľaša
25,25 €/1l
12,80 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,10 €
Predajca: Zeitburg

Weleda 5617DC, Mlieko (látka), Unisex, Hydratačný, Výživný, Upokojujúci, Suchá koža, 250 ml, arganový olej, kakaové maslo, Rakytníkový olej
68,68 €/1l
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Bepanthol Body Lotion Intensive na veľmi suchú pokožku, 200 ml
58,90 €/1kg
14,43 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Model:
- Mlieko
- Starostlivosť o pleť:
- Hydratačný, Výživný
- Hodí sa pre typy pleti:
- Citlivá pokožka, Veľmi suchá koža
- Hlasitosť:
- 250 ml
- Pomocná zložka:
- glycerín, Jojobový olej, Bambucké maslo
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Vonné:
- Nie
- Bez zápachu:
- Áno
- Neobsahuje:
- Paraben
- Osvedčenia o udržateľnosti:
- Nordic Swan Ecolabel
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Neutrálna starostlivosť o telo Telové mlieko. Pravidelná hydratácia je mimoriadne dôležitá, najmä pre citlivú pokožku. Toto telové mlieko vyživuje pokožku jojobovým olejom a zanecháva ju jemnú a vláčnu. Telové mlieko je 100 % bez parfumov, parabénov a farbív. Špeciálne vyvinuté pre citlivú a alergickú pokožku.
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Informácie neboli poskytnuté
- Výrobca
- Neutral
- EAN kód
- 8712561090872
- Číslo od výrobcu
- 878122
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Informácie neboli poskytnuté
- Výrobca
- Neutral
- EAN kód
- 8712561090872
- Číslo od výrobcu
- 878122
Hodí sa k tomu

Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
101,25 €/1l
40,50 €
Predajca: VISO

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Suchá koža, 200 ml, Bambucké maslo
182,60 €/1l
36,52 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Lipikar Balsam AP+M, 400 ml
75 866,67 €/1kg
34,14 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Alive telové mlieko pre ženy 200 ml
95,40 €/1l
19,08 €
Predajca: PerfumTraders

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
649 700,02 €/1kg
64,97 €
Predajca: taleoo

Biela vazelína 5 kg – čistá, na starostlivosť o pokožku, ochranu tetovania, kozmetický základ, telo – GiDeli
8,40 €/1kg
46,78 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Clinique Aromatics Elixir, Mlieko, Ženy, 200 ml, Rúra, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusov
0,14 €/1kg
27,58 €
Predajca: Tersorte

ISDIN Isdinceutics regeneračný krém Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
629,00 €/1l
31,45 €
Predajca: Friseurtotal

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)
844,44 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Eucerin Urea Repair Plus Lotion 10 Urea 1l
35,38 €/1l
35,38 €
Predajca: Parfumtoi

Eau De Rochas - telové mlieko, 500 ml
47,85 €/1kg
28,23 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Krémová, Unisex, Ochrana, Zmäkčovadlo, 300 ml, Flakón s pumpičkou, Vetiver, Pačuli, Santalové drevo
164,87 €/1l
49,46 €
Predajca: somnia24

Weleda Spevňujúca starostlivosť s granátovým jablkom 200ml
110,95 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Estée Lauder Youth-Dew, Krémová, Ženy, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 200 ml, Hrniec
190,00 €/1l
38,00 €
Predajca: Bugelo

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
28,72 €/1l
7,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mlieko, Ženy, Hydratačné, Univerzálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou
373,25 €/1l
74,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g
0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe Nuxuriance Ultra Spevujce telov mlieko 400ml
84,60 €/1l
33,84 €
Predajca: Glamperfeu

Vaseline | Telové mlieko - 600 ml Maxi Size - s vitamínom B3 - UV ochrana - rýchlo sa vstrebáva a nemastí
39,43 €/1l
23,66 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Hondroten telový gél s hrejivým účinkom | 50 ml
580,00 €/1l
39,00 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

La Mer The Reparative Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 160 ml, Fľaša
1 006,00 €/1l
160,96 €
Predajca: Denpoli-Venda

Rabanne Olympéa, Mlieko, Ženy, Vyhladenie, Univerzálne, 200 ml, Fľaša
150,80 €/1l
30,16 €
Predajca: MANADA

Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot 280 ml
68,89 €/1l
19,29 €
Predajca: NutraBestBG

Krémy Bioderma Atoderm Ultra - Intenzívna hydratácia a posilňovanie pleti, 500 ml
39,06 €/1l
19,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
290,15 €/1l
58,03 €
Predajca: somnia24

doTERRA Deep Blue Rub, 113 ml
610,62 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

Hawaiian Tropic Telové maslo po opaľovaní 250ml
75,68 €/1l
18,92 €
Predajca: somnia24

2 x Balea MED - krémovo-olejové telové mlieko (2 x 400 ml)
13,69 €/1l
10,95 €
Doprava zdarma
Predajca: sympathischerladen

Topicrem Ultra-Moisturizing Hydratačné telové mlieko 1000 ml
25,77 €/1l
25,77 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
skvelé telové mlieko
S týmto telovým mliekom som veľmi spokojná. Môžem ho len odporučiť
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks








3% od 2 ks
2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
45,98 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml
52,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
352,67 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

Krém Varikosette – podpora pre nohy, krvný obeh a každodennú starostlivosť o pokožku, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,05 €
Predajca: AltaShop
701,00 €/1kg

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

VariHelp – Chladivý krém na starostlivosť o nohy a žily pre unavené nohy – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: PremiumHealth24
760,00 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg