5,0



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood9,93 €/1kg
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Chio popcorn do mikrovlnnej rúry sladký bezlepkový vegetariánsky vegánsky 120g11,80 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Popcornový pohár 85 oz 3 litre16,50 €/1kg
1,65 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor
9,28 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais & Popcornöl mit Butteraroma
7,44 €/1kg
13,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Smart Pop Vanilka Hotová zmes Cukor 1 kg
12,49 €/1kg
12,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

MEGA Jumbo kukurica na popcorn 22,68 kg
2,34 €/1kg
52,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Premium Popcorn-Mais Mushroom PLUS – 22,68 kg – Perfekt für Karamellisiertes Gourmet-Popcorn
2,60 €/1kg
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popcornový olej s maslovou príchuťou 250 ml na kino popcorn – Hopser Funfood
10,58 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Haase Food Popcorn soľ špeciálna zmes 1 kg vrecko
8,99 €/1kg
8,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiový karamelový cukor 150 g sklenená nádoba na karamelové popcorn a dezerty
43,27 €/1kg
6,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Jimmy's - Popcorn Sweet - 21 mini vrecúšok
34,89 €/1kg
19,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Polotekutý tuk na popcorn 1 liter pre kino Popcorn Haase Food
13,42 €/1kg
14,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Stenger Popcorn Sweet Popcorn vedierko Zábava so sladkou príchuťou 250g
18,04 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 404330, Corn/maize grain, 500 g, Maďarsko, 345 kcal, 1457 kJ, 3,8 g
6,18 €/1kg
3,09 €
Predajca: taleoo

Chio 362 Chio Süß Popcorn 120,0 g
86,92 €/1kg
10,43 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis produktu
Cinema Premium Popcornmais je nepražený popcornový kukurica na výrobu popcornu.
Pri pražení vznikajú kompaktné, guľaté vločky popcornu v takzvanom tvare huby.
Kukurica je vhodná na prípravu sladkého a slaného popcornu v popcornových strojoch a vhodných zariadeniach.
Hlavné výhody
- Kukurica na popcorn s guľatým tvarom huby
- Bez GMO
- Vhodný na prípravu sladkého a slaného popcornu
- Vhodný na prípravu v popcornových strojoch
Pomer zmesi
3 diely popcornovej kukurice
1 diel popcornového oleja
1 diel cukru
Celkové množstvo na 1 kg popcornovej kukurice
Kukurica na popcorn: 1 kg
Olej: cca 350 ml
Cukor: cca 350 g
Výťažnosť
Objem popcornu cca 1 : 33.
Z jedného kilogramu kukurice sa vyrobí približne 30 litrov hotového popcornu.
Pri 1 kg to zodpovedá výťažnosti približne 30 porcií popcornu po 1 litri.
Pokyny na prípravu hubového popcornu
Pri príprave hubového popcornu je potrebné použiť vyššiu a čo najrovnomernejšiu teplotu ako pri príprave klasického motýľového popcornu.
Pri príprave na sporáku alebo v mikrovlnnej rúre sa preto môže stať, že len časť popcornových vločiek nadobudne typický guľatý tvar.
Pre dosiahnutie lepších a rovnomernejších výsledkov odporúčame prípravu v horúcom vzduchu (Air Popper) alebo vo vhodných strojoch na popcorn, ktoré umožňujú konštantný prísun tepla.
Toto rovnomerné teplo je obzvlášť vhodné na vytvorenie charakteristického tvaru hubového popcornu.
Balenie a obsah
1 kg vrecko popcornovej kukurice.
Krajina pôvodu
USA.
- Objem
- 30 l
- Zloženie
- Ale
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g (nepražené) Energia 1507 kJ / 360 kcal Tuk 2,6 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 74,0 g z toho cukor 0,0 g Bielkoviny 10,0 g Vláknina 20,0 g Soľ 0,0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1020 g
- Potravinársky podnik
- Hopser Funfood
- Obchodný názov
- Kukurica v popcorne
- Výrobca
- Hopser Funfood
- EAN kód
- 6353220822140635322082214
- Objem
- 30 l
- Zloženie
- Ale
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g (nepražené) Energia 1507 kJ / 360 kcal Tuk 2,6 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 74,0 g z toho cukor 0,0 g Bielkoviny 10,0 g Vláknina 20,0 g Soľ 0,0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1020 g
- Potravinársky podnik
- Hopser Funfood
- Obchodný názov
- Kukurica v popcorne
- Výrobca
- Hopser Funfood
- EAN kód
- 6353220822140635322082214
Hodí sa k tomu

Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor
9,28 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Spinel Cook stroj na popcorn, stroj na popcorn s cukrom, olejom, maslom, veľký stroj na popcorn s objemom 5 l pre domáce použitie, s nepriľnavým povrchom a odnímateľnou ohrievacou plochou, tichý a rýchly stroj na popcorn
34,99 €
Predajca: esiteo

WMF 0415470011, 250 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, Čierna, Nerezová oceľ, 2,2 L
77,18 €
Predajca: NeuertsShop

Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood
5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Russell Hobbs 23581 036 002 Russell Hobbs 24630-56 Fiesta Popcornmaker
29,99 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,62 €
Predajca: velmontask

Relaxdays 4052025238544, Červená, Biela, Lepenka, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
26,82 €
Predajca: TR8

Cinema Mushroom Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Celexon CP1000, Priehľadná, Červená, Biela, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
134,47 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Esperanza EKP005W, Čierna, Biela, 0,27 L, 2 min, 1200 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
11,57 €
Predajca: FANEO

Hopser Funfood Popcorn Set – 1 kg maslového popcornu + 1 liter oleja na popcorn
7,83 €/1kg
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

Popcornový olej s maslovou príchuťou 250 ml na kino popcorn – Hopser Funfood
10,58 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Aromatický cukor na cukrovú vatu príchuť cola bez AZO 230 g plastová fľaša
17,35 €/1kg
3,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

BRUBAKER 101 ks sada vianočných gúľ s vrcholom stromčeka krémovo biela ozdoba na vianočný stromček
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

Merax Hydraulická posteľ Boxspring 140x200 cm Čalúnená posteľ so zásuvkou, úložná posteľ s lamelovým rámom a úložným priestorom, manželská posteľ zo zamatu, sivá
339,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

ležadlo tillvex® skladacie do 200 kg čierne | ležadlo odolné voči poveternostným vplyvom na balkón, záhradu a terasu | vonkajšie ležadlo nastaviteľné s hrubým vankúšom | relaxačné ležadlo s vankúšom na krk, držiakom na pohár a vankúšom
101,99 €
-8,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
93,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Smart Pop Vanilka Hotová zmes Cukor 1 kg
12,49 €/1kg
12,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

50x vešiak na oblečenie s otočnými háčikmi a protišmykovými priehlbinami, 40 cm PAFEN čierny
19,99 €
Predajca: PAFEN

Wiltec box na bielizeň 105 L prírodný kôš na bielizeň s vekom z bambusu skladací box na bielizeň s vreckom na bielizeň s 2 priehradkami na triedenie špinavej bielizne
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

LUND 68260, 1200 W, 220 - 240 V, 50/60 Hz, 700 g, 1 kusov
40,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

wortek podložka pod myš s gélovým vankúšikom z pamäťovej peny - 23x26cm - Ergonomická podložka pod myš s opierkou pre dlane - prešité okraje - Podložka pod myš s opierkou pre dlane pre šetrné držanie tela - čierna
35,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Nástenný držiak na TV
30,00 €
Predajca: Kokiska

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Popkornovač Popcorn Machine Popcorn Maker Popcorn stroj bez tuku oleja Horúci vzduch Domáce kuchynské Pop Popcornový 900W Retoo
76,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gourmetmaxx 07329, Červená, Biela, Plast, Nerezová oceľ, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
44,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Aromatický cukor na cukrovú vatu čučoriedková príchuť bez AZO 1 kg vrecko
9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková kvalita
Milujeme popcorn a najlepšie domáci popcorn. S touto kukuricou sa nám veľmi dobre pracovalo. Super výsledok.
Hodnotenie z 13. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hubový popcorn
Veľmi pekný veľký popcorn. Jasné odporúčanie
Hodnotenie z 9. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tvar Pocorna ako v kine
Top
Hodnotenie z 3. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Jednoducho super
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller






Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Doprava zdarma
Doprava zdarma


Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,29 €/1kg

Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,93 €/1kg

Karamelový cukor na popcorn 1 kg na karamelový popcorn a dezerty od Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,99 €/1kg

Prémiová kukurica na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL vreci



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,60 €/1kg

Premium Popcorn-Mais Mushroom PLUS – 22,68 kg – Perfekt für Karamellisiertes Gourmet-Popcorn



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,60 €/1kg

MEGA Jumbo kukurica na popcorn 22,68 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
52,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,34 €/1kg

Popcornové šišky Con O’Corn 250 kusov 25 oz



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
1 056,86 €/1kg

Kukuričné lupienky s príchuťou syra Przysnacki 130 g
18,11 €
Predajca: SuperMerchant
139,31 €/1kg

El Sabor 5202175001454, Tortilla chipsy, 100 g, Syr, 505 kcal, 2100 kJ, 24 g
16,91 €
Predajca: SuperMerchant
169,10 €/1kg

Przysnacki Chipsy o smaku papryki 125 g
18,39 €
Predajca: SuperMerchant
141,46 €/1kg

Przysnacki Chipsy s príchuťou smotany a cibule 125 g
18,39 €
Predajca: SuperMerchant
141,46 €/1kg

El Sabor 5202175001096, Tortilla chipsy, 100 g, Soľ, 505 kcal, 2100 kJ, 24 g
16,93 €
Predajca: SuperMerchant
169 300,00 €/1kg

Prażynki Reksio Przysnacki o smaku keczupowym 90 g
18,19 €
Predajca: SuperMerchant
181,90 €/1kg

El Sabor 5202175001034, Tortilla chipsy, 100 g, Korenie, 505 kcal, 2100 kJ, 24 g
16,93 €
Predajca: SuperMerchant
169,30 €/1kg

Prémiový Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg vrece



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,59 €/1kg

Hubový popcornmais 10 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,53 €/1kg

Lajkonik Mini slané sušienky 100 g
17,22 €
Predajca: SuperMerchant
172,20 €/1kg

Lajkonik Paluszki Słone 300 g
17,65 €
Predajca: SuperMerchant
56,94 €/1kg

Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,28 €/1kg

Hopser Funfood Popcorn Set – 1 kg maslového popcornu + 1 liter oleja na popcorn



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
7,83 €/1kg