4,5



Na základe 21 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Ďalšie informácie o reklame
CYSTI NORM AKTIV - doplnok stravy na podporu zdravia močových ciest, 30 kapsúl2 897,65 €/1kg
49,26 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Ďalšie informácie o reklame
Panaseus doplnky stravy 392555,95 €/1l
11,19 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Komplex vitamínov B - 120 tabliet I vysoká dávka I vysoká biologická dostupnosť I energetický metabolizmus I výkonnosť I normálna hormonálna rovnováha I zrak I činnosť srdca I metabolizmus I znižuje únavu I nedostatok vitamínov I vegánsky I bezlepkový76,75 €/1l
9,21 €
Predajca: PEAK

Citrát horečnatý 360 mg Vegan Capsules 180 kapsúl
121,63 €/1l
19,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze multivitamín vysoká dávka - 120 kapsúl
129,62 €/1kg
20,48 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze 1000018, Multivitamíny
255,97 €/1l
18,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

vitamaze Biotín + Zinok + Selén, 365 tabliet
292,53 €/1l
26,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Vitamín B-komplex vo vysokých dávkach, 180 tabliet
511,94 €/1l
18,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

vitamaze Vitamín B12 1 000 ug tablety, 180 tabliet
432,44 €/1l
19,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Vitamín C 1000 mg vysoká dávka + zinok vegánske tablety, 180 tabliet
91,72 €/1l
23,94 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Vitamín B12 Active 1 000 µg metylkobalamínu | 90 tabliet
239,35 €/1kg
18,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
142,02 €/1kg
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Vitamín D3 1 000 IU Denná vysoká dávka - 200 tabliet
184,60 €/1l
9,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dvojité srdce Vitamín B 12 Direct (20 vrecúšok)
669,37 €/1kg
12,52 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,71 €
Predajca: AllYouNeed

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tabliet
71,71 €/1kg
18,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitaworld Vitamín B12 500 µg + Kyselina listová 800 µg | 180 tabliet | Vysoká dávka | Vegan
333,89 €/1kg
18,03 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Biotin 10 mg tablety s vysokou dávkou, 180 tabliet
276,35 €/1kg
17,41 €
Predajca: AbisZ-Markt

nutri+ Vitamín B12 pastilky, 100 tabliet
87,74 €/1l
43,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamín B12 100ug Vegan, 50 ml TRO
389,20 €/1l
19,46 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Predám vysoké dávky vitamínu B12 + kyseliny listovej (B9) + B6, 180 vegánskych tabliet na 6 mesiacov
Vitamín B12, B6 a B9 sú nielen dôležité živiny samy o sebe, ale majú zmysel aj spolu! Vitamíny skupiny B totiž podporujú predovšetkým energetický metabolizmus. Táto kombinácia môže pomôcť aj v boji proti únave a vyčerpaniu. A v kvalite Vitamaze vám vďaka optimálnej biologickej dostupnosti prospieva hneď dvakrát.
Prehľad vitamínov B6 + B9 + B12 v tabletách
- Vitalita : Vitamíny skupiny B spoločne podporujú dôležité telesné funkcie. Ovplyvňujú energetický metabolizmus a pôsobia aj na imunitný a nervový systém.
- Vysoko dávkovaný proti príznakom nedostatku: Všetky tri mikroživiny užívate vo vysokých dávkach - v jednej tablete. Tým sa pokryje vaša denná potreba a rýchlo sa vyrovná existujúci nedostatok.
- Jedna tableta stačí: Jedna vegánska tableta denne stačí na splnenie odporúčanej potreby B12, B6 a B9 (kyselina listová). Výsledkom je aplikácia vysokej dávky počas 6 mesiacov.
- Všetko, čo potrebujete - nič viac: V tabletách nenájdete žiadne zbytočné prídavné látky.
- Užívajte viac: Vitamaze sa zaobíde bez protihrudkujúcej látky stearanu horečnatého, ktorý má zabrániť vstrebávaniu živín. Tým sa zabezpečí najlepšia možná biologická dostupnosť!
Účinok vitamínu B12 + B6 + B9
Tieto 3 živiny sa navzájom výborne dopĺňajú. Každý jednotlivý vitamín totiž podporuje určité úlohy v tele, napr. proti únave a vyčerpaniu.
Vitamín B12, známy aj ako kobalamín, chýba najmä vegetariánom a vegánom. Je to nebezpečné, pretože táto účinná látka sa podieľa na tvorbe červených krviniek, ktoré rozvádzajú kyslík po celom tele. Vďaka tomu sme čulí a výkonní. Aj vy zostávate výkonní, keď ste zdraví. Vitamín B12 môže podporovať vaše telesné funkcie - ako stavebný materiál bunkového jadra je tiež súčasťou nervového systému a imunitného systému. Vitamín B12+B9+B6 obsahuje vysokokvalitný metylkobalamín.
Na čo je vitamín B6 dobrý? Podobne ako B12 zohráva dôležitú úlohu v energetickom metabolizme, imunitnom systéme a nervovom systéme.
Vitamín B9 poznajú najmä ženy ako kyselinu listovú. Foláty prispievajú k normálnej krvotvorbe. Môže pomôcť v boji proti únave a vyčerpaniu. Zohráva tiež úlohu v psychike a prispieva k normálnej psychickej funkcii.
3 vitamíny, jedna úloha: podporiť vašu vitalitu! Okrem zdravej stravy sú esenciálne vitamíny užitočným doplnkom, ak sa často cítite unavení alebo ste vegán/vegetarián. Koľko ich potrebujete? Kapsuly obsahujú vyššie dávky kyseliny listovej a B6, ako je denná potreba. Vitamín B12 má dokonca extra vysokú dávku 1 000 µg vysokokvalitného metylkobalamínu, aby sa rýchlo a účinne vyrovnal jeho prípadný nedostatok.
3 vitamíny v jednej tablete pre viac vitality
Aby ste z vitamínov mali čo najlepší úžitok, doplnok Vitamaze sa zameriava na maximálnu biologickú dostupnosť. Dôležitá je tu najmä absencia protihrudkujúcej látky stearanu horečnatého. Použitou protihrudkujúcou látkou je mikrokryštalická celulóza - bez nanočastíc: Látka, ktorá sa nachádza v prírode a ktorú môžete bez obáv užívať.
Na druhej strane sú vynechané nedôležité zložky: bez GMO, bez lepku, bez laktózy, bez alergénov. Vyrobené podľa najvyšších štandardov a koncepcie HACCP - bez pesticídov, fungicídov a iných škodlivých látok alebo nanočastíc. Pretože v spoločnosti Vitamaze je jediná vec, na ktorej záleží, kvalita.
Zloženie
Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), modifikovaný škrob, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), metylkobalamín (vitamín B12), kyselina listová (vitamín B9)
Výživové informácie
| Na | 1 tableta* | NRV** |
| Vitamín B6 | 2,50 mg | 178 % |
| Vitamín B9 | 375 mcg | 187 % |
| Vitamín B12 | 1000 mcg | 40000 % |
*
Odporúčaná denná dávka ** Percentuálny podiel referenčného množstva podľa nariadenia (EÚ) č. 1169/2011 (LMIV) na dennú dávku
Obsah
45 g = 180 tabliet
Výroba
- podľa oficiálnej koncepcie HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point). Znamená analýzu rizík a slúži na hygienickú bezpečnosť potravín.
- Registrované na Spolkovom úrade pre ochranu spotrebiteľa a bezpečnosť potravín (BVL)
- Neobmedzená predajnosť potvrdená nezávislým inšpektorom
- Použitá mikrokryštalická celulóza je úplne bez nanočastíc.
Vitamín B12 1000 μg vo vysokej dávke +B9+B6 vegánske tablety 180 St - Prezentácia: Tablety
- Skladovanie a použitie
- Neprekračujte uvedený odporúčaný príjem. Doplnky stravy nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti a dospievajúcich. Výrobok uchovávajte neotvorený, v chlade, suchu a mimo dosahu detí.
- Objem
- 45 ml
- Zloženie
- Plnidlo (mikrokryštalická celulóza), modifikovaný škrob, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), metylkobalamín (vitamín B12), kyselina listová (vitamín B9)
- Výživové údaje
- pozri popis produktu
- Hmotnosť
- 45 g
- Potravinársky podnik
- Vitamaze
- Obchodný názov
- Vitamín B12 1 000 µg + B9 + B6 s vysokým dávkovaním, 180 vegánskych tabliet
- Výrobca
- Vitamaze GmbH
- Počet kusov
- 180
- Odporúčania pre konzumáciu
- Užívajte 1 tabletu denne s dostatočným množstvom vody.
- Číslo od výrobcu
- 13834758
- EAN kód
- 426043548580304260435485803
- Skladovanie a použitie
- Neprekračujte uvedený odporúčaný príjem. Doplnky stravy nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti a dospievajúcich. Výrobok uchovávajte neotvorený, v chlade, suchu a mimo dosahu detí.
- Objem
- 45 ml
- Zloženie
- Plnidlo (mikrokryštalická celulóza), modifikovaný škrob, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), metylkobalamín (vitamín B12), kyselina listová (vitamín B9)
- Výživové údaje
- pozri popis produktu
- Hmotnosť
- 45 g
- Potravinársky podnik
- Vitamaze
- Obchodný názov
- Vitamín B12 1 000 µg + B9 + B6 s vysokým dávkovaním, 180 vegánskych tabliet
- Výrobca
- Vitamaze GmbH
- Počet kusov
- 180
- Odporúčania pre konzumáciu
- Užívajte 1 tabletu denne s dostatočným množstvom vody.
- Číslo od výrobcu
- 13834758
- EAN kód
- 426043548580304260435485803
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Vitamaze Vitamín C 1000 mg vysoká dávka + zinok vegánske tablety, 180 tabliet
91,72 €/1l
23,94 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tabliet
71,71 €/1kg
18,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

vitamaze Vitamín B12 1 000 ug tablety, 180 tabliet
432,44 €/1l
19,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
142,02 €/1kg
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

vitamaze Koenzým Q10 vegánske kapsule, 120 kapsúl
782,55 €/1l
39,91 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Blumtal prestieradlo 180x200cm - Priedušné a mäkké prestieradlo z mikrovlákna v sivej farbe - 180x200 cm Prestieradlo pre maximálne pohodlie
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Dvojitá srdcová žehlička +C 30ks
4,77 €
Predajca: AbisZ-Markt

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
94,78 €/1l
47,39 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Linex Forte 28 kapsúl - Posilnená formula pre správnu črevnú mikrobiotu.
799 666,69 €/1kg
23,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Pilot FriXion Ball, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Stredná, Viacfarebný, Kov, 0,7 mm, 0,35 mm
5,68 €
Predajca: CORWELL

Kyselina R-alfa-lipoová 200 mg vysoká dávka vegánska, 60 kapsúl
697,18 €/1kg
27,19 €
Predajca: AbisZ-Markt

Relaxdays – krabička na tabletky s puzdrom, 7 dní, 4 priehradky, týždenná krabička na tabletky na cesty a na cestovanie, puzdro na tabletky, čierna
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Vitamaze Vitamín D3 1 000 IU Denná vysoká dávka - 200 tabliet
184,60 €/1l
9,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

Multivitamín Daily bez jódu vegetariánsky, 120 kapsúl
426,47 €/1kg
21,75 €
Predajca: AbisZ-Markt

vitamaze bodliak 500 mg extrakt kapsuly, 90 kapsúl
341,30 €/1l
18,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

Citrát horečnatý 360 mg Vegan Capsules 180 kapsúl
121,63 €/1l
19,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Intestinal Flora Vital Complex - 60 kapsúl
434,89 €/1kg
19,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

SCHWAIGER -GM3000- Herná myš | RGB osvetlenie | Počítačová myš s káblom a ergonomickým tvarom | so 6 tlačidlami | čierna | extra ľahká
14,97 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Organické kapsule Ashwagandha - 360 kapsúl (650 mg) - 2 600 mg vysoká dávka - prémiové indické spiace bobule Vegan - TRUE NATURE®
58,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamaze 1000018, Multivitamíny
255,97 €/1l
18,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

Komodee | Nábytková Zostava s TV Skříňkou a Vitrínou Tivoli Set Medio, Korpus Černý Matný Přední Část Černý Matný, Modré LED
319,99 €
Doprava zdarma
Predajca: komodee

Olej - Egyptský olej z čiernej rasce 100ml
104,80 €/1l
10,48 €
Predajca: taleoo

Bezpečnostná prilba Meteor, detská prilba, cyklistická prilba, kolieskové korčule, prilba MV6-2 detská cyklistická prilba prilba, veľkosť S 48-52 cm Animals
14,99 €
Predajca: MeteorSport

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

LED solárne osvetlenie so senzorom Solárna lampa Solárne svetlo s detektorom pohybu Solárny reflektor Reflektor so senzorom pohybu IP65 108 LED Retoo
12,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pre dennú potrebu...
Vitamín B12 plní v organizme celý rad dôležitých funkcií. Okrem iného zabezpečuje udržiavanie duševnej a fyzickej energie, tvorbu červených krviniek, funkciu nervov a mozgu a udržiavanie zdravej psychiky. Obal je uzatvárateľný a ľahko sa prenáša. Tablety sa ľahko prehĺtajú a zapíjajú vodou. 180 tabliet vystačí na pol roka.
Hodnotenie z 27. februára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Výrobky Vitamaze poznám už dlhšiu dobu, aj tento výrobok užívam už dlhšiu dobu, teraz som si kúpila viac v Reale, pretože cena bola veľmi priaznivá, keďže mám nedostatok vitamínu B, tento výrobok je pre mňa presne ten pravý a s nákupom som veľmi spokojná.
Hodnotenie z 16. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo v poriadku
Tovar bol dodaný rýchlo a bol v poriadku, nie sú žiadne sťažnosti. Všetko bolo perfektné.
Hodnotenie z 11. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma

Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Kolagén Pro - 540g : Prírodný I svalové tkanivo I kĺby I šľachy I väzy I BIOAKTÍVNY KOLAGÉN PEPTIDE ® (TENDOFORTE ® I FORTIGEL ® I BODYBALANCE ®) I vitamín C



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,81 €
Predajca: PEAK
42,92 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg