5,0



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood9,93 €/1kg
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Premium Popcorn-Mais Mushroom PLUS – 22,68 kg – Perfekt für Karamellisiertes Gourmet-Popcorn2,60 €/1kg
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
MEGA Jumbo kukurica na popcorn 22,68 kg2,34 €/1kg
52,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor
9,28 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais & Popcornöl mit Butteraroma
7,44 €/1kg
13,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiový karamelový cukor 150 g sklenená nádoba na karamelové popcorn a dezerty
43,27 €/1kg
6,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Kukurica na popcorn 1 kg
6,49 €/1kg
6,49 €
Predajca: esiteo

Popcorn slaný Up 3 x 90 g
14,96 €/1kg
5,35 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,04 €
Predajca: Katomix

Chips, 165 g, PRINGLES, solené
18,24 €/1kg
3,10 €
Predajca: LAVONIO

Felix pražené solené arašidy 800 g
13,74 €/1kg
13,68 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,13 €
Predajca: Katomix

Chips, 165 g, PRINGLES, syrové
24,53 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Felix Popcorn O Smaku Masła 90g
17,00 €/1kg
2,85 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,53 €
Predajca: Katomix

Bio popcorn, kukurica, 1 kg
24,80 €/1kg
24,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Vrecúško na popcorn Lausbub Polybeutel 100 kusov 2,5 litra
15,49 €/1kg
7,59 €
Predajca: Hopser-Funfood

Bakalland Popcorn solony 90 g
11 523,81 €/1kg
2,42 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,21 €
Predajca: Katomix

Przysmak Świętokrzyski Społem - Snack do Samodzielnego Przygotowania 400 G
12 775,00 €/1kg
5,11 €
Predajca: Katomix

Bakalland Popcorn maślany 90 g
6 190,48 €/1kg
2,41 €
-73%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,65 €
Predajca: Katomix

Popcorn - sladký 50g
41,60 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis produktu
Mushroom PLUS Popcornmais je nepražený popcornový kukurica na výrobu popcornu.
Pri pražení vznikajú kompaktné, guľaté popcornové vločky.
Kukurica je vhodná na prípravu v popcornových strojoch.
Hlavné výhody
- Mushroom PLUS Popcornmais s okrúhlym tvarom popcornu
- Bez GMO
- Vhodný na prípravu sladkého aj slaného popcornu
- Použitie v popcornových strojoch a vhodných zariadeniach
️ Pomery zmesi
3 diely popcornovej kukurice
1 diel popcornového oleja
1 diel cukru
Poznámka k príprave hubového popcornu
Hubový popcorn vyžaduje pri príprave vyššiu a čo najrovnomernejšiu teplotu ako klasický popcorn Butterfly.
Pri príprave na sporáku alebo v mikrovlnnej rúre sa preto môže stať, že len časť popcornových vločiek nadobudne typický guľatý tvar.
Pre dosiahnutie lepších a rovnomernejších výsledkov odporúčame prípravu v horúcom vzduchu (Air Popper) alebo vo vhodných strojoch na popcorn, pretože tieto zariadenia umožňujú konštantný prísun tepla.
Toto rovnomerné teplo je obzvlášť vhodné na vytvorenie charakteristického tvaru hubového popcornu.
Celkové množstvo na 1 kg popcornovej kukurice
Kukurica na popcorn: 1 kg
Olej: cca 350 ml
Cukor: cca 350 g
Výťažnosť
Objem popcornu cca 1 : 33.
Z jedného kilogramu kukurice sa vyrobí približne 30 litrov hotového popcornu.
Pri 1 kg to zodpovedá výťažnosti približne 30 porcií popcornu po 1 litri.
Vhodné produkty a príslušenstvo
Zložky: olej na popcorn, cukor na popcorn.
Príslušenstvo: Vrecia na popcorn (1 liter), poháre na popcorn.
ℹ️ Poznámka: Zložky a príslušenstvo nie sú súčasťou dodávky.
Balenie a obsah
1 kg vrecko popcornovej kukurice.
Prísady
Kukurica.
Výživové hodnoty na 100 g (nepražený)
| Výživové hodnoty | Množstvo |
|---|---|
| Energia | 1507 kJ / 360 kcal |
| Tuk | 2,5 |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,0 g |
| Sacharidy | 74,0 g |
| z toho cukor | 11,9 |
| Bielkoviny | 10,0 g |
| Vláknina | 20,0 |
| Soľ | 0,0 g |
Kraj pôvodu
USA.
Informácia pre B2B
Najskôr sa zaregistrujte pomocou zákazníckeho konta a potom nás kontaktujte.
Po úspešnej kontrole môže dôjsť k aktivácii prístupu do oblasti B2B.
Poznámka týkajúca sa umelej inteligencie
Texty a obrázky môžu byť vytvorené úplne alebo čiastočne s podporou umelej inteligencie.
- Objem
- 30 l
- Zloženie
- Ale
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g (nepražené) Energia 1507 kJ / 360 kcal Tuk 2,5 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 74,0 g z toho cukor 11,9 g Bielkoviny 10,0 g Vláknina 20,0 g Soľ 0,0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1020 g
- Potravinársky podnik
- Hopser Funfood
- Obchodný názov
- Kukurica v popcorne
- Výrobca
- Hopser Funfood
- EAN kód
- 4260663353004
- Objem
- 30 l
- Zloženie
- Ale
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g (nepražené) Energia 1507 kJ / 360 kcal Tuk 2,5 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 74,0 g z toho cukor 11,9 g Bielkoviny 10,0 g Vláknina 20,0 g Soľ 0,0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1020 g
- Potravinársky podnik
- Hopser Funfood
- Obchodný názov
- Kukurica v popcorne
- Výrobca
- Hopser Funfood
- EAN kód
- 4260663353004
Hodí sa k tomu

Kino Mushroom Popcorn plus 500 g – bez GMO
8,80 €/1kg
4,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood
5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
0,06 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Jumbo popcornová kukurica 1 kg bez GMO
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popcornový olej s maslovou príchuťou 250 ml na kino popcorn – Hopser Funfood
10,58 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Premium Popcornmais 500 g – bez GMO
8,80 €/1kg
4,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

MEGA Jumbo kukurica na popcorn 22,68 kg
2,34 €/1kg
52,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor
9,28 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Premium Popcorn-Mais Mushroom PLUS – 22,68 kg – Perfekt für Karamellisiertes Gourmet-Popcorn
2,60 €/1kg
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais & Popcornöl mit Butteraroma
7,44 €/1kg
13,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood
9,93 €/1kg
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Celexon CP1000, Priehľadná, Červená, Biela, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
134,47 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Hubový popcornmais 10 kg
2,53 €/1kg
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Stenger Popcorn Sweet Popcorn vedierko Zábava so sladkou príchuťou 250g
18,04 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maslový olej na popcorn 1 liter pre kinový popcorn – Hopser Funfood
9,06 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Chio popcorn do mikrovlnnej rúry sladký bezlepkový vegetariánsky vegánsky 120g
11,80 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Americký popcorn Butterfly 200 g Popcorn do kina
4,95 €/1kg
0,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

XOX popcorn morská soľ klasický slaný chrumkavý ľahká príchuť 100g
16,70 €/1kg
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Popkornovač Popcorn Machine Popcorn Maker Popcorn stroj bez tuku oleja Horúci vzduch Domáce kuchynské Pop Popcornový 900W Retoo
77,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
280,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Prémiový karamelový cukor 150 g sklenená nádoba na karamelové popcorn a dezerty
43,27 €/1kg
6,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Relaxdays 4052025238544, Červená, Biela, Lepenka, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
26,82 €
Predajca: TR8

Schogetten czekolada mleczna 100 g
23,73 €/1kg
3,62 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,61 €
Predajca: Katomix

Prémiová kukurica na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL vreci
2,60 €/1kg
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiový Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg vrece
2,59 €/1kg
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

HP DeskJet 2810e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Kopírka, skener, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Biela
57,33 €
Predajca: ADI_Global_Store

Fritovací hrn na teplý vzduch Airfryer s objemom 12 litrov, dvojkomorový s priehľadným okienkom, 2 oddelené koše, funkcia Dual Cook, synchronizovaný koniec varenia, fritovanie bez oleja, 2600 W, digitálne ovládanie, úspora času
117,59 €
-2,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková kvalita
Milujeme popcorn a najlepšie domáci popcorn. S touto kukuricou sa nám veľmi dobre pracovalo. Super výsledok.
Hodnotenie z 13. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hubový popcorn
Veľmi pekný veľký popcorn. Jasné odporúčanie
Hodnotenie z 9. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tvar Pocorna ako v kine
Top
Hodnotenie z 3. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Jednoducho super
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller







Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,29 €/1kg

Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,93 €/1kg

Karamelový cukor na popcorn 1 kg na karamelový popcorn a dezerty od Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,99 €/1kg

Premium Popcorn-Mais Mushroom PLUS – 22,68 kg – Perfekt für Karamellisiertes Gourmet-Popcorn



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,60 €/1kg

Prémiová kukurica na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL vreci



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,60 €/1kg

MEGA Jumbo kukurica na popcorn 22,68 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
52,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,34 €/1kg

Popcornové šišky Con O’Corn 250 kusov 25 oz



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
1 056,86 €/1kg