4,8



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood9,93 €/1kg
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor9,28 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Hubový popcornmais 10 kg2,53 €/1kg
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popcornový olej s maslovou príchuťou 250 ml na kino popcorn – Hopser Funfood
10,58 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais, Popcornöl & Vanillezucker
9,74 €/1kg
12,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiový Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg vrece
2,59 €/1kg
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Smart Pop Vanilka Hotová zmes Cukor 1 kg
12,49 €/1kg
12,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiový karamelový cukor 150 g sklenená nádoba na karamelové popcorn a dezerty
43,27 €/1kg
6,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Jimmy's - Popcorn Sweet - 21 mini vrecúšok
34,89 €/1kg
19,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Popcorn Maślany Hel 90 g
10,56 €/1kg
2,12 €
-55%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,95 €
Predajca: Katomix

Felix Popcorn Solony Przekąska Kukurydziana do Mikrofalówki 90 g
16,11 €/1kg
2,86 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,45 €
Predajca: Katomix

Bakalland Popcorn serowy 90 g
12 095,24 €/1kg
2,49 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,27 €
Predajca: Katomix

Popcorn Kupiec maślany 80 g
14,67 €/1kg
2,71 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,32 €
Predajca: Megasam24PL

Popcorn slaný Up 3 x 90 g
14,96 €/1kg
5,35 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,04 €
Predajca: Katomix

Bakalland Popcorn solony 90 g
11 523,81 €/1kg
2,42 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,21 €
Predajca: Katomix

Lajkonik Paluszki Słone 300 g
22,55 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bakalland Popcorn maślany 90 g
6 190,48 €/1kg
2,41 €
-73%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,65 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tento set obsahuje 2× 500 g popcornovej kukurice a 1× 500 ml oleja na popcorn s maslovou arómou a slúži ako základ na prípravu popcornu.
S použitím týchto ingrediencií je možné jednoducho pripraviť popcorn doma.
Hlavné vlastnosti
- Vhodné na prípravu sladkého aj slaného popcornu
- Kombinácia popcornovej kukurice a oleja na popcorn
- Vhodné pre popcornové stroje, hrniec alebo panvicu
- Vhodné na filmové večery alebo podujatia
- Vhodné ako darček alebo do darčekových balíkov
Popcornová kukurica
Butterfly popcornová kukurica vytvára pri puknutí ľahké, nepravidelné vločky s veľkým povrchom.
Táto štruktúra umožňuje lepšie zachytenie cukru, soli alebo korenia.
Kukurica je vhodná najmä na prípravu popcornu v popcornových strojoch, v hrnci alebo na panvici.
Olej na popcorn
Obsiahnutý olej na popcorn s maslovou arómou dodáva popcornu typickú chuť.
Je vhodný na prípravu sladkého aj slaného popcornu.
Olej je možné použiť aj na varenie, pečenie alebo smaženie.
Použitie
Olej zohrejte v popcornovom stroji, hrnci alebo na panvici.
Pridajte popcornovú kukuricu a cukor v uvedenom pomere.
Nechajte popcorn úplne vypučať.
Následne krátko premiešajte a podávajte.
Výťažnosť
Objem po vypuknutí približne 1 : 46.
Butterfly popcornová kukurica sa vyznačuje vysokou expanziou objemu a ľahkou štruktúrou.
Z 1 kg kukurice vznikne približne 41 litrov hotového popcornu.
To zodpovedá približne 41 porciám popcornu po 1 litri.
Obsah balenia
2 × Premium Butterfly popcornová kukurica
1 × olej na popcorn s maslovou arómou
Vhodné produkty a príslušenstvo
Ingrediencie: popcornový cukor, popcornová soľ
Príslušenstvo: vrecká na popcorn, kelímky na popcorn
Upozornenie: ingrediencie a príslušenstvo nie sú súčasťou balenia.
Upozornenie
Texty a obrázky môžu byť úplne alebo čiastočne vytvorené s podporou AI.
- Zloženie
- Repkový olej, hroznový olej, prírodná maslová aróma, farbivo: beta-karotén (E160a)) Kukurica (kukurica Butterfly)
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 ml – olej na popcornVýživové hodnoty | MnožstvoEnergia 3404 kJ / 828 kcalTuky 92 gz toho nasýtené mastné kyseliny 7 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny 61 gz toho polynenasýtené mastné kyseliny 24 gSacharidy 0 gz toho cukry 0 gVláknina 0 gBielkoviny 0 gSoľ 0 gVitamín E 30 mgVýživové hodnoty na 100 g – kukurica na popcorn (nepuknutá)Výživové hodnoty | MnožstvoEnergia 1464 kJ / 350 kcalTuky 3,5 gz toho nasýtené mastné kyseliny 0,5 gSacharidy 68 gz toho cukry 2 gBielkoviny 10 gVláknina 11 gSoľ 0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1875 g
- Potravinársky podnik
- Hopser Funfood
- Obchodný názov
- Sada na popcorn
- Výrobca
- Hopser Funfood
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4260663353080
- Zloženie
- Repkový olej, hroznový olej, prírodná maslová aróma, farbivo: beta-karotén (E160a)) Kukurica (kukurica Butterfly)
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 ml – olej na popcornVýživové hodnoty | MnožstvoEnergia 3404 kJ / 828 kcalTuky 92 gz toho nasýtené mastné kyseliny 7 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny 61 gz toho polynenasýtené mastné kyseliny 24 gSacharidy 0 gz toho cukry 0 gVláknina 0 gBielkoviny 0 gSoľ 0 gVitamín E 30 mgVýživové hodnoty na 100 g – kukurica na popcorn (nepuknutá)Výživové hodnoty | MnožstvoEnergia 1464 kJ / 350 kcalTuky 3,5 gz toho nasýtené mastné kyseliny 0,5 gSacharidy 68 gz toho cukry 2 gBielkoviny 10 gVláknina 11 gSoľ 0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1875 g
- Potravinársky podnik
- Hopser Funfood
- Obchodný názov
- Sada na popcorn
- Výrobca
- Hopser Funfood
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4260663353080
Hodí sa k tomu

Celexon CP1000, Priehľadná, Červená, Biela, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
134,47 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor
9,28 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Smart Pop Vanilka Hotová zmes Cukor 1 kg
12,49 €/1kg
12,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Spinel Cook stroj na popcorn, stroj na popcorn s cukrom, olejom, maslom, veľký stroj na popcorn s objemom 5 l pre domáce použitie, s nepriľnavým povrchom a odnímateľnou ohrievacou plochou, tichý a rýchly stroj na popcorn
34,99 €
Predajca: esiteo

Relaxdays 4052025238544, Červená, Biela, Lepenka, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
26,82 €
Predajca: TR8

Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood
5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood
9,93 €/1kg
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popcornový olej s maslovou príchuťou 250 ml na kino popcorn – Hopser Funfood
10,58 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais, Popcornöl & Karamellzucker
14,39 €/1kg
12,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Maslový olej na popcorn 1 liter pre kinový popcorn – Hopser Funfood
9,06 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

WMF 0415470011, 250 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, Čierna, Nerezová oceľ, 2,2 L
77,18 €
Predajca: NeuertsShop

Unold 48535, Červená, Strieborná, 50 g, Plast, Nerezová oceľ, Tlačidlá, 0,8 m, Čierna
120,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Prémiový karamelový cukor 150 g sklenená nádoba na karamelové popcorn a dezerty
43,27 €/1kg
6,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Vonkajšia panvica na popcorn na grilovanie uhlíková čierna 70 cm x 18 cm x 9,3 cm
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Prémiový vanilkový cukor 150 g v sklenenej nádobe na vanilkový popcorn a dezerty
43,27 €/1kg
6,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

TurboTronic stolný mixér – BG6 – 1400 W, sklenená nádoba 1,5 l, funkcia drvenia ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný Čierna
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Aromatický cukor na cukrovú vatu čučoriedková príchuť 230 g bez AZO plastová fľaša
17,35 €/1kg
3,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiové maslo Popcorn Corn 500 g | Hopser Funfood
8,98 €/1kg
4,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
12,63 €/1l
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Aromatický cukor na cukrovú vatu príchuť cola bez AZO 230 g plastová fľaša
17,35 €/1kg
3,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Gadgy Gadgy výrobník cukrovej vaty retro, s 10 tyčinkami a odmerkou - Výrobníky cukrovej vaty - Sladkosti
78,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Clatronic SKB 3248, 170 W, 227 mm, 227 mm, 412 mm, 2,1 kg
52,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Solárne svetlá záhrada 8 kusov LED solárnych bateriek záhradné baterky s realistickým efektom plameňa IP65 solárne lampy pre vonkajšiu záhradu Retoo
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Gourmetmaxx 07329, Červená, Biela, Plast, Nerezová oceľ, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
44,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Philips Viva Collection HR1832/00, Čierna, LED, 1 L, 0,5 L, 5,5 cm, 0,8 m
85,44 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

HERMA nostalgické samolepky so zajačikom 3 listy
17,71 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutí dobre
Spolu chutí skvele
Hodnotenie z 10. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller







Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,29 €/1kg

Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,93 €/1kg

Karamelový cukor na popcorn 1 kg na karamelový popcorn a dezerty od Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,99 €/1kg

Premium Popcorn-Mais Mushroom PLUS – 22,68 kg – Perfekt für Karamellisiertes Gourmet-Popcorn



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,60 €/1kg

Prémiová kukurica na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL vreci



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,60 €/1kg

MEGA Jumbo kukurica na popcorn 22,68 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
52,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,34 €/1kg

Popcornové šišky Con O’Corn 250 kusov 25 oz



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
1 056,86 €/1kg