Zwergenwiese Rote-Bete-Meerrettich Streich 180g

2,49 €

13,83 € / 1kg

plus 12,90 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – po 12. októbra
Nenechajte si ujsť!
Iné nátierky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Pesto z medvedieho cesnaku 140g GorWit
Pesto z medvedieho cesnaku 140g GorWit
51,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Ovomaltine Crunchy Cream 380g
Ovomaltine Crunchy Cream 380g
41,37 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
16,71 €
-5%
15,72 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Chivers Orange Jelly
Chivers Orange Jelly
13,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Paprika-Chili Streich 180g
Zwergenwiese Paprika-Chili Streich 180g
0,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,53 €
Predajca: Biogo
PASTA SŁONECZNIKOWA Z ZIOŁAMI I POMIDORAMI BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese Kräuter Tomate Streich 180g
13,78 €/1kg
2,48 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
84,44 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Bärlauch Streich 180g
Zwergenwiese Bärlauch Streich 180g
14,06 €/1kg
2,53 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
25,17 €/1kg
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,53 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
91,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
PASTA SŁONECZNIKOWA Z 4 RODZAJAMI PIEPRZU BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese 4-Pfeffer Streich 180g
91,67 €/1kg
16,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Kürbis Orange Streich 180g
Zwergenwiese Kürbis Orange Streich 180g
13,83 €/1kg
2,49 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Zwergenwiese streich's drauf Arrabitom 135g
Zwergenwiese streich's drauf Arrabitom 135g
97,04 €/1kg
13,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Sonnen-Tomate Streich 180g
Zwergenwiese Sonnen-Tomate Streich 180g
0,03 €/1kg
4,53 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Rucola-Tomate Streich 180g
Zwergenwiese Rucola-Tomate Streich 180g
0,03 €/1kg
4,53 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Mango Curry Streich 180g
Zwergenwiese Mango Curry Streich 180g
0,09 €/1kg
16,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Zwergenwiese streich's drauf Basitom 135g
Zwergenwiese streich's drauf Basitom 135g
97,04 €/1kg
13,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
13,78 €/1kg
2,48 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Zwergenwiese streich's drauf Gelbie 135g
Zwergenwiese streich's drauf Gelbie 135g
97,04 €/1kg
13,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Zwergenwiese - streich's drauf Tomapeño - 160g
Zwergenwiese - streich's drauf Tomapeño - 160g
15,81 €/1kg
2,53 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Zwergenwiese - streich's drauf Mepfel - 160g
Zwergenwiese - streich's drauf Mepfel - 160g
29,90 €/1kg
2,99 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Bio nátierka z červenej repy a chrenu – výnimočná chuťová kompozícia

Objavte lahodnú bio nátierku z červenej repy a chrenu a nechajte sa zlákať jedinečnou kombináciou chutí. Krémová nátierka z kvalitných slnečnicových semien je dochutená aromatickou červenou repou a pikantným chrenom, aby vám ponúkla mimoriadne lahodný chuťový zážitok.

Prírodná pochúťka z ho poľnohospodárstva

Spoločnosť Zwergenwiese venuje pri výrobe veľa lásky a starostlivosti a používa tie najlepšie suroviny z kontrolovaného ho poľnohospodárstva. Zámere sa vyhýba umelým prísadám a látkam zvýrazňujúcim chuť, aby vám zaručila prírodný zážitok.

Všestrannosť, ktorá nadchne

Bio nátierka z červenej repy a chrenu presvedčí nielen svojou jedinečnou chuťou, ale aj svojou všestrannosťou. Použite ju ako lahodnú nátierku na chlieb, ako dip k zeleninovým tyčinkám alebo ako chutný doplnok k šalátom a sendvičom. Skvele sa hodí aj k tofu a syru. Vašej fantázii sa medze nekladú!

Jemná pikantnosť chrenu ideálne ladí so sladkastou chuťou červenej repy a zaisťuje neporovnateľný chuťový zážitok.

Nátierka s červenou repou a chrenom je ideálnou voľbou pre všetkých gurmánov, ktorí hľadajú výnimočnú chuťovú kompozíciu. Či už na čerstvom chlebe, k chrumkavej zelenine alebo ako špeciálny doplnok k vašim obľúbeným jedlám – táto nátierka dodá každému občerstveniu a každému jedlu lahodnú chuť. Vyskúšajte sami a vyberte si v Kamelur medzi jedným pohárom a praktickým 6-balením.



Jemná krémová pasta z červenej repy, slnečnice a chrenu s vínnym octom. Pasta vyrobená z ekologických surovín, bez umelých prísad a farbív. Je ideálna na sendviče, dipy a omáčky.

ZLOŽKY

červená repa* (40 %), slnečnicové semená* (21 %), voda, citrónová šťava* z koncentrátu citrónovej šťavy*, slnečnicový olej*, chren* (6 %), koncentrát šťavy z červenej repy*, morská soľ, vínny ocot brandy*, zahusťovadlo: guarová guma* (*certifikovaná organická zložka)

Čistá hmotnosť: 180 g

Výživová hodnota na 100 g:
Energetická hodnota: 854 kJ/207 kcal
Tuk: 18 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,6 g
Sacharidy: 5,1 g
z toho cukry: 3,4 g
Vláknina: 2,7 g
Bielkoviny: 4,7 g
Soľ: 1,7 g

ODPORÚČANÉ PODMIENKY SKLADOVANIA
Po otvorení skladujte pri teplote 6 - 8°C a spotrebujte do niekoľkých dní.

Výrobca - názov a adresa: ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT



VeganerBrotaufstrich aus Sonnenblumenkernen, Rote Bete und Meerrettich.
Skladovanie a použitie
skladujte na suchom mieste
Objem
0.1 l
Zloženie
Červená repa* 40 %, slnečnicové jadrá* 21 %, voda, citrónová šťava* z citrónového koncentrátu*, slnečnicový olej*, chren* 6 %, koncentrát šťavy z červenej repy*, kamenná soľ, liehový ocot*, zahusťovadlo guarová guma* *z kontrolovaného ekologického pestovania
Výživové údaje
Energia (kJ): 988,00, Energia (kcal): 239,00, Tuk: 20,00, Nenasýtené mastné kyseliny: 2,00, Sacharidy: 7,00, Z toho cukry: 4,30, Bielkoviny: 6,10, Soľ: 1,50, Vláknina: 3,10,
Hmotnosť
180 g
Potravinársky podnik
Zwergenwiese®
Obchodný názov
Rozšírenie
Výrobca
Zwergenwiese
Číslo od výrobcu
22960
EAN kód
4019736008934

Skladovanie a použitie
skladujte na suchom mieste
Objem
0.1 l
Zloženie
Červená repa* 40 %, slnečnicové jadrá* 21 %, voda, citrónová šťava* z citrónového koncentrátu*, slnečnicový olej*, chren* 6 %, koncentrát šťavy z červenej repy*, kamenná soľ, liehový ocot*, zahusťovadlo guarová guma* *z kontrolovaného ekologického pestovania
Výživové údaje
Energia (kJ): 988,00, Energia (kcal): 239,00, Tuk: 20,00, Nenasýtené mastné kyseliny: 2,00, Sacharidy: 7,00, Z toho cukry: 4,30, Bielkoviny: 6,10, Soľ: 1,50, Vláknina: 3,10,
Hmotnosť
180 g
Potravinársky podnik
Zwergenwiese®
Obchodný názov
Rozšírenie
Výrobca
Zwergenwiese
Číslo od výrobcu
22960
EAN kód
4019736008934
Hodí sa k tomu
PASTA SŁONECZNIKOWA Z ZIOŁAMI I POMIDORAMI BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese Kräuter Tomate Streich 180g
13,78 €/1kg
2,48 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Kleiner Streich - Rote Bete-Meerrettich 50g | ZWERGENWIESE
Kleiner Streich - Rote Bete-Meerrettich 50g | ZWERGENWIESE
19,80 €/1kg
2,43 €
-59%
0,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre KRÉMOVÁ PASTA S VIŠŇOVÝMI paradajkami a bazalkou, BEZLEPKOVÁ,140 g - ALLOS
KRÉMOVÁ PASTA S VIŠŇOVÝMI paradajkami a bazalkou, BEZLEPKOVÁ,140 g - ALLOS
0,03 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
4,18 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
84,44 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Streich Mediterran 180g
Zwergenwiese Streich Mediterran 180g
16 500,00 €/1kg
16,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Kürbis Orange Streich 180g
Zwergenwiese Kürbis Orange Streich 180g
13,83 €/1kg
2,49 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Streich's drauf klein - Papayango 50g | ZWERGENWIESE
Streich's drauf klein - Papayango 50g | ZWERGENWIESE
20,60 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre SLNEČNICOVÁ PASTA S CHRENOM, BEZLEPKOVÁ,180 g - ZWERGENWIESE
SLNEČNICOVÁ PASTA S CHRENOM, BEZLEPKOVÁ,180 g - ZWERGENWIESE
0,02 €/1kg
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,04 €
-44%
2,79 €
Predajca: taleoo
PASTA SŁONECZNIKOWA Z 4 RODZAJAMI PIEPRZU BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese 4-Pfeffer Streich 180g
91,67 €/1kg
16,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Bärlauch Streich 180g
Zwergenwiese Bärlauch Streich 180g
14,06 €/1kg
2,53 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Slivkový džem Darbo
Slivkový džem Darbo
1,51 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
7,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
PASTA KREMOWA Z MANGO I CURRY BEZGLUTENOWA BIO 140 g - ALLOS
KRÉMOVÁ PASTA S MANGOM A KARI, BEZLEPKOVÁ,140 g - ALLOS
29,86 €/1kg
4,18 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
91,67 €/1kg
16,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Bio Wie Leberwurst 140g
Zwergenwiese Bio Wie Leberwurst 140g
37,36 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Kleiner Streich - 4-Pfeffer 50g | ZWERGENWIESE
Kleiner Streich - 4-Pfeffer 50g | ZWERGENWIESE
20,60 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Vegánsky tuk "Schmalz" – cibuľa a jablko, 250 g | TARTEX
Vegánsky tuk "Schmalz" – cibuľa a jablko, 250 g | TARTEX
4 520,00 €/1kg
2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5Počet hodnotení: 4
4,52 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Grashoff Tmavá belgická čokoláda Pure Gentlemen 250g
Grashoff Tmavá belgická čokoláda Pure Gentlemen 250g
18,68 €/1kg
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Paprika-Chili Streich 180g
Zwergenwiese Paprika-Chili Streich 180g
0,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,53 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Rapunzel 1438160, Snack bars, Zázvor, Kakaový prášok, 40 g, Nemecko, 2227 kJ, 534 kcal
Rapunzel 1438160, Snack bars, Zázvor, Kakaový prášok, 40 g, Nemecko, 2227 kJ, 534 kcal
79,25 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,17 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Rolnik Ćwikła Chrzan 350 g
Rolnik Ćwikła Chrzan 350 g
2,83 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,83 €
-45%
1,53 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kleiner Streich -  Mango-Curry 50g | ZWERGENWIESE
Kleiner Streich - Mango-Curry 50g | ZWERGENWIESE
20,60 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Leimer bezlepková strúhanka z bezlepkového pšeničného škrobu 1500g
Leimer bezlepková strúhanka z bezlepkového pšeničného škrobu 1500g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hofgemüse – Kari z cukety od Christianes, 135 g | ALLOS
Hofgemüse – Kari z cukety od Christianes, 135 g | ALLOS
23,19 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Kleiner Streich - Rucola-Senf 50g | ZWERGENWIESE
Kleiner Streich - Rucola-Senf 50g | ZWERGENWIESE
20,60 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre VEGÁNSKA SADLA S CIBUĽOU A JABLKOM, BEZLEPKOVÁ,250 g - ALLOS
VEGÁNSKA SADLA S CIBUĽOU A JABLKOM, BEZLEPKOVÁ,250 g - ALLOS
18,08 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,52 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Nátierka z červenej šošovice – talianske bylinky, 140 g | ALLOS
Nátierka z červenej šošovice – talianske bylinky, 140 g | ALLOS
35,64 €/1kg
4,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Tahini bez soli, 500 g | LIMA FOOD
Tahini bez soli, 500 g | LIMA FOOD
23,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
11,83 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Vegánsky majonéz – cesnaková príchuť, 125 g | EMILS FEINKOST
Vegánsky majonéz – cesnaková príchuť, 125 g | EMILS FEINKOST
24,08 €/1l
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Vegánsky štýl - Čajová klobása so zeleným korením zo šošovice 140g
Vegánsky štýl - Čajová klobása so zeleným korením zo šošovice 140g
29,86 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Streich's drauf klein - Basitom 50g | ZWERGENWIESE
Streich's drauf klein - Basitom 50g | ZWERGENWIESE
19,80 €/1kg
2,51 €
-60%
0,99 €
Predajca: taleoo

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Lieskovooriešková pasta 900g Brat.pl
Lieskovooriešková pasta 900g Brat.pl
30,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
11,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Targroch Pistáciová nátierka 300 g PISTACJELA
Targroch Pistáciová nátierka 300 g PISTACJELA
12,59 €
Predajca: BRAT_PL
12 590,00 €/1l
Obrázok produktu pre Sizilianische Pistazien-Schokoladencreme Pistáciový krém 190g - Taste Etna
Sizilianische Pistazien-Schokoladencreme Pistáciový krém 190g - Taste Etna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
11,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
60,68 €/1l
Obrázok produktu pre Lieskovooriešková pasta 300g TAR-GROCH
Lieskovooriešková pasta 300g TAR-GROCH
10,09 €
Predajca: BRAT_PL
18,65 €/1kg
Obrázok produktu pre Pistáciová pasta 500g Brat.pl
Pistáciová pasta 500g Brat.pl
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
34,65 €/1kg
Obrázok produktu pre Kešu pasta 900g
Kešu pasta 900g
16,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,32 €/1l
Obrázok produktu pre Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH
Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
65,24 €/1l
Obrázok produktu pre Pistáciová chala bez cukru 300g TAR-GROCH
Pistáciová chala bez cukru 300g TAR-GROCH
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
29,40 €/1kg
Obrázok produktu pre Solené ryby 720ml GorWit
Solené ryby 720ml GorWit
13,09 €
Predajca: BRAT_PL
18,18 €/1l
Obrázok produktu pre Extra hladká pistáciová pasta 200 g
Extra hladká pistáciová pasta 200 g
11,49 €
Predajca: BRAT_PL
11 490,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lieskovooriešková pasta 500g Brat.pl
Lieskovooriešková pasta 500g Brat.pl
18,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
25,39 €/1kg
Obrázok produktu pre Alce Nero 217380, 180 g, Hnedá, 507 kcal, 2119 kJ, 5,2 g, 29,2 g
Alce Nero 217380, 180 g, Hnedá, 507 kcal, 2119 kJ, 5,2 g, 29,2 g
9,49 €
Predajca: BRAT_PL
9 490,00 €/1l
Obrázok produktu pre Kokosová pasta 500g
Kokosová pasta 500g
4,89 €
Predajca: BRAT_PL
4,89 €/1kg
Obrázok produktu pre Smotana s príchuťou pomaranča 300g TAR-GROCH
Smotana s príchuťou pomaranča 300g TAR-GROCH
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
12,47 €/1kg
Obrázok produktu pre COPNÁ PASTA SO SLNEČNICOU, BEZLEPKOVÁ 180 g - KROKUS
COPNÁ PASTA SO SLNEČNICOU, BEZLEPKOVÁ 180 g - KROKUS
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
25,28 €/1kg
TAHINI BIAŁE (PASTA SEZAMOWA) BIO 250 g - TERRASANA
Tahini – biela verzia bez soli, 250 g | TERRASANA
8,69 €
Predajca: superbrandshop
34,76 €/1kg
Obrázok produktu pre Pesto z medvedieho cesnaku 140g GorWit
Pesto z medvedieho cesnaku 140g GorWit
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
51,90 €/1l
Obrázok produktu pre Smotana s príchuťou slaného karamelu 300g TAR-GROCH
Smotana s príchuťou slaného karamelu 300g TAR-GROCH
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
9,69 €/1kg
Obrázok produktu pre Chrumkavý kokosový krém 300g TAR-GROCH
Chrumkavý kokosový krém 300g TAR-GROCH
6,09 €
Predajca: BRAT_PL
17,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Krém s lieskovými orieškami a kakaom 300g TAR-GROCH
Krém s lieskovými orieškami a kakaom 300g TAR-GROCH
7,49 €
Predajca: BRAT_PL
24,97 €/1l