4,7



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml40,17 €/1l
19,00 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml459,35 €/1l
91,87 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Normaderm Phytosolution żel głęboko oczyszczający 400ml19,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml145,44 €/1kg
72,72 €
Predajca: PerfumTraders

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
52,45 €/1l
12,43 €
Predajca: Glamperfeu

Bioderma Sébium Gel Moussant Actif hloubkově čisticí gel pro mastnou a problematickou pleť 200 ml
14,85 €
Predajca: VISO

Bioderma Sensibio čistiaci olej Micellar Cleansing Oil 150 ml
17,94 €
Predajca: NutraBestBG

Čistiaci gél s kyselinou salicylovou CeraVe Porentiefe Reinigung, 236 ml
66,06 €/1l
15,59 €
Predajca: VISO

CeraVe - Čistiaci penivý gél pre normálnu až mastnú pleť (penivý čistiaci prípravok) 1000ml
27,91 €
Predajca: Glamperfeu

Avène Cleanance čistiaci gél Cleansing Gel 2 x 400 ml
43,65 €
Predajca: somnia24

Jurlique Revitalizačný čistiaci gél 200ml
21,57 €
Predajca: NutraBestBG

Dexeryl Dexeclear Čistiaci gél penivý nečistá pleť 400 ml
33,60 €/1l
13,44 €
Predajca: AbisZ-Markt

Uriage Hyséac zmatňujúci pleťový gél Cleansing Gel 500 ml
31,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

DERMASENCE Hyalusome čistiaci hydratačný a upokojujúci gél, 100 ml
11,76 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nivea Osviežujúci umývací gél na tvár 150 ml
27,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

SVR Gel SVR Sebiaclear Gel Moussant 400ml
50,92 €/1l
20,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Bioderma Sébium, čistiaci gél na tvár, 400 ml
31,96 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Dexeryl Dexeclear Čistiaci gél penivý nečistá pleť 200 ml
8,96 €
Predajca: AbisZ-Markt

BIRETIX CLEANSER čistiaci gél 400 ml
30,19 €
Predajca: somnia24

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 473ml
16,61 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Micelární gel
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
- pre citlivú pokožku
- Gél na nanášanie na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: NAOS Deutschland GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 12346206
Bioderma Sensibio Gel Moussant Tento jemný penivý čistiaci gél bol špeciálne vyvinutý pre citlivú pleť. Čistiaci gél upokojuje a hydratuje pokožku a je vhodný na tvár aj oči. Použitie Gél naneste na vlhkú pokožku a potom dôkladne opláchnite
Čistiaci gel na umývanie tváre Bioderma Sensibio Gel Moussant 200ml je šetrný a efektívny produkt určený pre citlivú pleť. Tento jemný čistiaci gél odstraňuje nečistoty, make-up a nadbytočný olej, pričom zároveň respektuje prirodzenú rovnováhu pokožky. Jeho jemná a hypoalergénna formula je ideálna pre každodenné použitie a pomáha udržať vašu pleť zdravú a jemnú. S Bioderma Sensibio Gel Moussant si doprajete kvalitnú starostlivosť o pleť každý deň.
SENSIBIO moussant gel micelárny čistiaci gél 200 ml
Bioderma Sensibio penivý gél 200ml
- Hmotnosť
- 0.275 g
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- Bioderma Sensibio Gel Moussant 200ml obsahuje: / Aqua, Sodium Cocamphoacetate, Propylene Glycol, Sodium Citrate, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Disodium EDTA, Cetrimonium Bromide, Citric Acid, Laureth-2, Sodium Chloride.
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 340138150756503401381507565
- Číslo od výrobcu
- 12346206
- Hmotnosť
- 0.275 g
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- Bioderma Sensibio Gel Moussant 200ml obsahuje: / Aqua, Sodium Cocamphoacetate, Propylene Glycol, Sodium Citrate, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Disodium EDTA, Cetrimonium Bromide, Citric Acid, Laureth-2, Sodium Chloride.
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 340138150756503401381507565
- Číslo od výrobcu
- 12346206
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Bioderma, Sensibio H20, Płyn micelarny do mycia twarzy, 500 ml
25 153,85 €/1kg
13,08 €
Predajca: Glamperfeu

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Bioderma Sensibio upokojujúci krém AR+ Cream 40 ml
23 050,00 €/1kg
23,05 €
Predajca: MANADA

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
1,67 €/1l
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Bioderma Sensibio AR+ BI-SERUM 30 ml
45 700,00 €/1l
45,70 €
Predajca: MANADA

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Dual Barrier Skin Wearable Cream Revitalizačný a hydratačný krém na tvár 50ml
413,80 €/1l
20,69 €
Predajca: medpak_shop

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

ma:nyo - Bifida Biome Ampoule Toner, 400 ml - pleťová voda
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Bioderma Sensibio Čistiaci gél 500 ml - Jemný čistiaci gél pre citlivú pleť, vhodný pre citlivú pleť, 500 ml
48 266,66 €/1kg
28,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Bioderma - Sensibio Defensive Rich Active Soothing Cream (sensitive skin) 40ml
15,49 €/1kg
15,49 €
Predajca: esiteo

Bioderma Sensibio Defensive Serum przeciwstarzeniowe, 30 ml
773 250,02 €/1kg
30,93 €
Predajca: PerfumTraders

Bioderma Sensibio AR, Denný a nočný krém, Ženy, Suchá koža, Citlivá pokožka, Tvár, Proti začervenaniu, Hydratačný, Upokojujúci, 40 ml
697,00 €/1l
27,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ARFA7

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Bioderma Sébium Hydra, Ženy, Náročná pokožka, Suchá koža, Mastná pleť, Krém, Upokojujúce, Hydratačný, regeneračné, All ages, 40 ml
333,75 €/1l
13,35 €
Predajca: VISO

Bioderma Sensibio Defensive, Denný a nočný krém, Citlivá pokožka, Tvár, Krk, Hydratačný, Ochrana, Upokojujúci, 40 ml, 1 kusov
399,25 €/1l
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

Anua PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum hydratačné a vyživujúce sérum s kolagénom 30 ml
736,33 €/1l
22,09 €
Predajca: medpak_shop

Bioderma Sensibio H2O AR, Ženy, 250 ml, Citlivá pokožka, Upokojujúci, AQUA/WATER/EAU, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, CUCUMIS SATIVUS..., 1 kusov
12,43 €
Predajca: Glamperfeu

Celimax Dual Barrier Creamy Toner - pleťová voda s ceramidmi, 150ml
16,99 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream Mist 60 ml hydratačný sprej na tvár
12,79 €
Predajca: medpak_shop

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Krása Joseon Relief Sun Aqua-fresh : ryža + B5 SPF50+ PA++++ 50 ml - hydratačný krém na opaľovanie
356,38 €/1kg
16,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skin1004 Madagaskar, Ampulka, Pleťové sérum, 100% extrakt z Centella Asiatica, Na upokojenie citlivej a aknóznej pleti, 100 ml
224,00 €/1l
22,40 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Počet kusov 1
S produktom som veľmi spokojný
Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita.
Počet kusov 1
Som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 17. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre
Počet kusov 1
Dobre, dobre, dobre
Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 1
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 1
Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 1
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 1
Hodnotenie z 5. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 1
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
5% od 2 ks

2% od 2 ks



2% od 2 ks

2% od 2 ks
3% od 2 ks


Doprava zdarma
4% od 2 ks

Annemarie Börlind ABMHSBRAG150, čistiaci gél, Ženy, Zmiešaná pleť, Čistiace, Flakón s pumpičkou, 150 ml
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR
132,50 €/1l

Čistiaca pena na tvár The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

TimeWise Repair Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok 127g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,88 €
Predajca: lithuaniashop

Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mary Kay Čistiace mlieko TimeWise 4 v 1 127g Normálna/suchá pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,70 €
Predajca: lithuaniashop

MARY KAY Čistiaca pena na tvár Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok Čistiaca pena 127g
33,88 €
Predajca: lithuaniashop
266,77 €/1kg

La Mer Chladivý micelárny čistiaci prípravok



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
479,75 €/1l

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: Azjasklep
40,17 €/1l

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,19 €
Predajca: MAGUHAAR
203,80 €/1l

Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml
91,87 €
Predajca: PerfumTraders
459,35 €/1l

Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
145,44 €/1kg

MARY KAY Matujúca čistiaca pena na tvár 127g
26,67 €
Predajca: lithuaniashop
313,76 €/1kg

Elemis Pro-Collagen čistiaci balzam



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
172,78 €/1kg

Anua 8 Hydratačný jemný čistiaci gél s kyselinou hyalurónovou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Azjasklep
91,13 €/1l

Čistiaci prípravok Blemish Control 473 ml
29,30 €
Predajca: Serica

Medicube ZERO Foam Cleanser - jemná čistiaca pena, 120g
13,67 €
Predajca: Azjasklep

Dermalogica, Precleanse, Eliminates Impurities, Oil, For Face, 150 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Kiehl's Calendula Hĺbkovo čistiaca pena na tvár 500 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders