FunCakes Deco Melts - malina 250g

19,80 €

79,20 € / 1kg

plus 3,99 € poštovné

Doprava k vám domov

ut 13. októbra
Nenechajte si ujsť!
Jedlé tortové dekorácie a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Saracino Modellierpaste Rot 250 g
Saracino Modellierpaste Rot 250 g
162,20 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
40,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Cukrová posýpka OSTROKRZEW MIX 50 g
Cukrová posýpka OSTROKRZEW MIX 50 g
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
189,60 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 42
47,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
181,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
45,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Tortová poleva ružová PICK.125 g
Tortová poleva ružová PICK.125 g
33,44 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
4,18 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
94,71 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd obľúbené posypové pop konfety 110g
Pickerd obľúbené posypové pop konfety 110g
43,36 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
4,77 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Meggle Creme Decor Patisserie Univerzálna alternatíva krému 1000ml
Meggle Creme Decor Patisserie Univerzálna alternatíva krému 1000ml
4,73 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd Magic Morský svet Sada 3 cukrových posypových hmôt 70g
Pickerd Magic Morský svet Sada 3 cukrových posypových hmôt 70g
61,14 €/1kg
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dr. Oetker cukor na písanie, 4 farby - modrá, žltá, červená, zelená
Dr. Oetker cukor na písanie, 4 farby - modrá, žltá, červená, zelená
30,60 €/1kg
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dr. Oetker biely fondánový dekor, 100 g
Dr. Oetker biely fondánový dekor, 100 g
28,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre DR. Oetkter Marcipánová deka 300g
DR. Oetkter Marcipánová deka 300g
26,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Oetker mini dekoratívne kvety 40 kusov
Oetker mini dekoratívne kvety 40 kusov
43,40 €/1kg
4,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre Dr. Oetker čokoládová abeceda s číslami a písmenami na pečenie 58g
Dr. Oetker čokoládová abeceda s číslami a písmenami na pečenie 58g
72,07 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
4,18 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Dr. Oetker couverture white vysokokvalitná biela čokoláda couverture 150g
Dr. Oetker couverture white vysokokvalitná biela čokoláda couverture 150g
24,13 €/1kg
3,62 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Dr. Oetker dekoratívne konfety, 100 g
Dr. Oetker dekoratívne konfety, 100 g
36,30 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd Cake Glaze Chocolate Dream vo forme Gugelhupf 125g
Pickerd Cake Glaze Chocolate Dream vo forme Gugelhupf 125g
22,72 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd strieborné perly jemný dekor drobiť chrumkavé mäkké 100g balenie 5
Pickerd strieborné perly jemný dekor drobiť chrumkavé mäkké 100g balenie 5
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd decor prírodné maliny nasekané bez pridaného cukru 20g
Pickerd decor prírodné maliny nasekané bez pridaného cukru 20g
177,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Delecta Tradičný Podpiwek prášok 100 g
Delecta Tradičný Podpiwek prášok 100 g
7,55 €/1kg
0,87 €
-4%
0,83 €
Predajca: Katomix

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

FunCakes Deco Melts vám ponúkajú veľa možností zdobenia! Patria k najvšestrannejším skupinám výrobkov FunCakes. Roztavte Deco Melts a vylejte ich do ľubovoľného tvaru. Sú rovnako obľúbené u skúsených domácich pekárov ako u ich najmenších. Môžete z nich vytvárať kvapkové torty a ozdoby na cupcakes, ale môžete ich použiť aj na výrobu lízaniek a cukríkov. Ak sa pri zdobení veľmi bavíte a taveniny trochu stvrdnú, nebojte sa, stačí ich znovu roztopiť! FunCakes Deco Melts sú k dispozícii v širokej škále farieb. Alebo si vytvorte vlastnú farbu zmiešaním bielych Deco Melts s potravinárskymi farbami FunCakes. Deco Melts nie sú vyrobené z pravej čokolády a chutia ako maliny! Vzhľadom na rôzne teploty sa môžu taveniny počas prepravy a skladovania roztopiť. Stále sa dajú použiť, ale nemusia byť v pôvodnej forme. Pri používaní Deco Melts postupujte podľa bežných pokynov uvedených na obale.

  • Namáčajte, kropte, polievajte a zdobte pomocou FunCakes Deco Melts. Deco Melts majú chuť malín.
  • Krátko ich roztopte v mikrovlnnej rúre alebo v bain-marie a nalejte do ľubovoľného tvaru.
  • Ideálne na výrobu cukroviniek, lízaniek a kvapkových tort. Alebo do nich namáčajte koláčiky a sušienky.
  • Obsah: 250 g.

Príprava: Rozpustite v mikrovlnnej rúre alebo v bain-marie. Do mikrovlnnej rúry: Pri maximálnom výkone 500 W v miske. Každých 15 - 20 sekúnd dobre premiešajte. Prestaňte ohrievať, keď sa topánky takmer úplne rozpustia (malé kúsky topánok sú stále viditeľné). Pokračujte v miešaní, kým nie sú taveniny hladké a úplne rozpustené, a spracujte ich podľa potreby. Odložte do chladničky, aby stuhli (10-15 minút). Na dosiahnutie redšieho výsledku pridajte niekoľko kvapiek rastlinného oleja.

Zloženie: 1: Cukor, hydrogenovaný rastlinný tuk (palmojadrový), sušené mlieko(chudé), emulgátor: E492, E322 (slnečnicový), koncentrát (červená repa, reďkovka, spirulina), aróma. Môže obsahovať stopy: Orechy. Tento výrobok Halal.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 16 °C až 22 °C.

Skladovanie a použitie
Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 16 °C až 22 °C.
Zloženie
Zloženie: Cukor, hydrogenovaný rastlinný tuk (palmojadrový), MLIEČNY SÚŠOK (chudý), emulgátor: E492, E322 (slnečnicový), koncentrát (červená repa, reďkovka, spirulina), aróma. Môže obsahovať stopy: Orechy. Tento výrobok má certifikát Halal.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 2400 kJ / 574 kcal | Tuky: 35,0 g, z toho nasýtené: 33,0 g | Sacharidy: 57,0 g, z toho cukor: 57,0 g | Bielkoviny: 5,5 g | Soľ: 0,3 g
Hmotnosť
250 g
Potravinársky podnik
NewCakes BV, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Die Niederlande
Obchodný názov
Topí
Výrobca
FunCakes
Číslo od výrobcu
54048
EAN kód
8720143515538

Skladovanie a použitie
Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 16 °C až 22 °C.
Zloženie
Zloženie: Cukor, hydrogenovaný rastlinný tuk (palmojadrový), MLIEČNY SÚŠOK (chudý), emulgátor: E492, E322 (slnečnicový), koncentrát (červená repa, reďkovka, spirulina), aróma. Môže obsahovať stopy: Orechy. Tento výrobok má certifikát Halal.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 2400 kJ / 574 kcal | Tuky: 35,0 g, z toho nasýtené: 33,0 g | Sacharidy: 57,0 g, z toho cukor: 57,0 g | Bielkoviny: 5,5 g | Soľ: 0,3 g
Hmotnosť
250 g
Potravinársky podnik
NewCakes BV, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Die Niederlande
Obchodný názov
Topí
Výrobca
FunCakes
Číslo od výrobcu
54048
EAN kód
8720143515538
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre FunCakes Deco Melts Light Blue 250 g
FunCakes Deco Melts Light Blue 250 g
196,80 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 101
49,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Funcakes Deco Melts - zelené 250g
Funcakes Deco Melts - zelené 250g
181,60 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 101
45,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre FunCakes Deco Melts - žltá 250g
FunCakes Deco Melts - žltá 250g
176,80 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 101
44,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre FunCakes Deco Melts - modré 250g
FunCakes Deco Melts - modré 250g
196,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 101
49,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
181,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
45,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Tortová poleva ružová PICK.125 g
Tortová poleva ružová PICK.125 g
33,44 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
4,18 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Pickerd obľúbené posypové pop konfety 110g
Pickerd obľúbené posypové pop konfety 110g
43,36 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
4,77 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Cukrové dekorácie FunCakes Malá kvetinová zmes biela/ružová sada
Cukrové dekorácie FunCakes Malá kvetinová zmes biela/ružová sada
2 066,50 €/1kg
41,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
94,71 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Städter Podložka na tortu 43,5 x 32 cm / H 0,8 mm obdĺžniková
Städter Podložka na tortu 43,5 x 32 cm / H 0,8 mm obdĺžniková
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
30,62 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre FunCakes Roll Fondant Black Raven Black 1kg
FunCakes Roll Fondant Black Raven Black 1kg
52,70 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 55
52,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
189,60 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 42
47,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 177
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax
Obrázok produktu pre Pickerd obľúbené posýpky So Blue 110g
Pickerd obľúbené posýpky So Blue 110g
47,55 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
5,23 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Meggle Creme Decor Patisserie Univerzálna alternatíva krému 1000ml
Meggle Creme Decor Patisserie Univerzálna alternatíva krému 1000ml
4,73 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Günthart Jedlé potravinárske lepidlo a kryštálové kvapky 25g
Günthart Jedlé potravinárske lepidlo a kryštálové kvapky 25g
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Günthart potravinárske farbivo modré 20 g
Günthart potravinárske farbivo modré 20 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre RBV Birkmann 443099, Ružová, Jednofarebné, Papája, Cake pop, 150 mm, 48 kusov
RBV Birkmann 443099, Ružová, Jednofarebné, Papája, Cake pop, 150 mm, 48 kusov
16,58 €
Predajca: Ambiente-3000
Obrázok produktu pre FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g
105,89 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 35
47,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
52 200,00 €/1kg
5,22 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Ručný mixér 450 W Mixér s misou Elektrický stojanový mixér, ručný mixér, šľahač na vajcia, 220 V, 7 rýchlostí, ručný mixér, tlačidlo turbo, mixér Retoo
Ručný mixér 450 W Mixér s misou Elektrický stojanový mixér, ručný mixér, šľahač na vajcia, 220 V, 7 rýchlostí, ručný mixér, tlačidlo turbo, mixér Retoo
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 71
24,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA6903
Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA6903
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 132
21,99 €
-4%
20,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Obrázok produktu pre Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
28,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 24
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Dr. Oetker očarujúci motýli v troch farbách 12 kusov
Dr. Oetker očarujúci motýli v troch farbách 12 kusov
142,00 €/1kg
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HUDORA 22042, Deti, Žena, Modrá, Ružová, Biela, Vzor, Vysoká topánka, 3 rok / roky
HUDORA 22042, Deti, Žena, Modrá, Ružová, Biela, Vzor, Vysoká topánka, 3 rok / roky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 29
54,71 €
Predajca: Di-Life
Obrázok produktu pre Oetker cukrové oči 0,01 kg
Oetker cukrové oči 0,01 kg
399,00 €/1kg
3,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd obľúbené posýpky Pink Love 110g
Pickerd obľúbené posýpky Pink Love 110g
54,82 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
6,03 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Schmatzfatz Easy, obedový box bez BPA, na desiatu, do školy, na výlet, rosa
Schmatzfatz Easy, obedový box bez BPA, na desiatu, do školy, na výlet, rosa
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 14
92,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Bestron AKC200, 0,5 L, Čierna, 400 W, 220-240 V, 50-60 Hz, 135 mm
Bestron AKC200, 0,5 L, Čierna, 400 W, 220-240 V, 50-60 Hz, 135 mm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 28
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 101 hodnotení
Hodnotenie z 14. novembra 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Deco Melts
Hmotnosť 0,25 kg
Hodnotenie z 21. marca 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Rýchle dodanie, super produkt
Hmotnosť 0,25 kg
Hodnotenie z 20. apríla 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Rád si ich kupujem znova a znova
Hmotnosť 1 kg
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi chutné
Hmotnosť 0,25 kg
Hodnotenie z 27. apríla 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobrá kvalita
Hmotnosť 0,25 kg
Hodnotenie z 8. decembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Všetko je skvelé
Hmotnosť 0,25 kg
Hodnotenie z 11. decembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi pekný produkt
Hmotnosť 0,25 kg
Hodnotenie z 7. augusta 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super
Hmotnosť 0,25 kg
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
27,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
279,90 €/1l
Obrázok produktu pre Saracino modelovacia pasta biela 1 kg v prietokovom balení
Saracino modelovacia pasta biela 1 kg v prietokovom balení
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
56,23 €/1kg
Obrázok produktu pre Funcakes Deco Melts - zelené 250g
Funcakes Deco Melts - zelené 250g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 101
45,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
181,60 €/1kg
Obrázok produktu pre FunCakes Deco Melts - žltá 250g
FunCakes Deco Melts - žltá 250g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 101
44,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
176,80 €/1kg
Obrázok produktu pre FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 42
47,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
189,60 €/1kg
Obrázok produktu pre KYSELINA CITRÓNOVÁ 1 kg - BATOM
KYSELINA CITRÓNOVÁ 1 kg - BATOM
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
11,26 €
Predajca: Biogo
11,26 €/1kg
Obrázok produktu pre Zelený modelovací cukor Zelená modelovacia pasta 250g - Saracino
Zelený modelovací cukor Zelená modelovacia pasta 250g - Saracino
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
43,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
175,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Saracino Modellierpaste Rot 250 g
Saracino Modellierpaste Rot 250 g
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
40,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
162,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Žltý modelovací cukor Žltá modelovacia hmota 250g - Saracino
Žltý modelovací cukor Žltá modelovacia hmota 250g - Saracino
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
43,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
167,69 €/1kg
Obrázok produktu pre FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
45,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
181,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Leimer strúhanka na spojenie a zjemnenie strúhanky 5000g balenie 2
Leimer strúhanka na spojenie a zjemnenie strúhanky 5000g balenie 2
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
34,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Culinaria sladká karamelová omáčka na zmrzlinu a dezerty 800 ml balenie 2
Culinaria sladká karamelová omáčka na zmrzlinu a dezerty 800 ml balenie 2
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,56 €/1l
Obrázok produktu pre Ulita slimáka
Ulita slimáka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
61,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Dr. Oetker Puding s príchuťou jahody 2,5 kg, 1 balenie (1 x 2,5 kg)
Dr. Oetker Puding s príchuťou jahody 2,5 kg, 1 balenie (1 x 2,5 kg)
26,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre RUF tmavý orechový nugát 125g x 8 balení
RUF tmavý orechový nugát 125g x 8 balení
40,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lacroix hydinový vývar na polievky alebo omáčky 400 ml balenie 6 ks
Lacroix hydinový vývar na polievky alebo omáčky 400 ml balenie 6 ks
25,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,70 €/1l
Obrázok produktu pre Sušené ružové púčiky, červené, malé jedlé kvety, 20 g
Sušené ružové púčiky, červené, malé jedlé kvety, 20 g
13,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
650,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Günthart marcipánové ruže červené s 33 g
Günthart marcipánové ruže červené s 33 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,71 €/1kg
Obrázok produktu pre Günthart Back und Decor fondán ŽLTÝ ako poleva na tortu 250g
Günthart Back und Decor fondán ŽLTÝ ako poleva na tortu 250g
4,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Glukózový sirup Glukóza 500 g
Glukózový sirup Glukóza 500 g
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS