5,0



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok168,23 €/1kg
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE

Ďalšie informácie o reklame
FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes218,70 €/1kg
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE

Ďalšie informácie o reklame
Afrodiziakálny bylinný čaj LOVE563,00 €/1kg
16,89 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok119,77 €/1kg
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo šípkový čaj s ibištekom Ovocný čaj ovocný sladký 40g
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Herba šípkový čaj s ibištekom osviežujúco ovocný 25 vreciek 50g
16,80 €/1kg
0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Organic Alpine Herb Tea čerstvý aromatický bylinný čaj 40g
6,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6168 Teekanne 8 Kräuter
290,00 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g
36,50 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Profi Line 6 bylinný čaj 25 čajových vrecúšok
94,20 €/1kg
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mätový bylinný čaj Meßmer osviežujúci a korenistý 4 balenia
83,56 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s príchuťou marhule a mandle 55g
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Clipper Snore & Peace(20 ks)
8,12 €
Predajca: Pantry_Intl

Meßmer Detoxikačný bylinný čaj so žihľavou a zeleným čajom intenzívny 40g
102,75 €/1kg
4,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4001257156003 Čaj Meßmer „Ovocná zmes“, balenie po 25 ks
62,67 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

YORKSHIRE TEA čierny čaj, 80 čajových vrecúšok 250g
1 141,36 €/1kg
285,34 €
Predajca: SpiritsFlavour

Meßmer zimný punč ovocný čaj s príchuťou vareného vína 20 vreciek 50g
72,40 €/1kg
3,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer žihľavová zmes jemne korenistá 25 čajových vrecúšok 50g 4 balenia
69,33 €/1kg
15,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 6 byliniek zmes pikantný bylinný čaj 50g balenie 4
78,00 €/1kg
15,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

bylinný čaj citrónovej melisy, 20 vrecúšok, 30 g, značka Lebensbaum
65,29 €/1kg
4,57 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Marco Polo bylinný zmesový čaj Bylinný čaj osviežujúco svieži 30g
Svieža bylinná čajová zmes. Na šálku sa používa 1 čajové vrecúško a na kanvicu (1 liter) najmenej 4 čajové vrecúška. Vždy zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať aspoň 5 až 6 minút.
Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co KG Bosteler Feld 6 21218 Seevetal NEMECKO
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Ibišek, citrónová tráva, listy ostružiny, šípky, mäta pieporná, listy citrónovej verbeny
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co. KGBosteler Feld 6 21218 Seevetal DEUTSCHLAND
- Obchodný názov
- Bylinný čaj
- Výrobca
- Meßmer
- Číslo od výrobcu
- 868507
- EAN kód
- 4002221028371
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Ibišek, citrónová tráva, listy ostružiny, šípky, mäta pieporná, listy citrónovej verbeny
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co. KGBosteler Feld 6 21218 Seevetal DEUTSCHLAND
- Obchodný názov
- Bylinný čaj
- Výrobca
- Meßmer
- Číslo od výrobcu
- 868507
- EAN kód
- 4002221028371
Hodí sa k tomu

Marco Polo Fenikel anízový rascový čaj Bylinný čaj aromatický 25g
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo čierny čaj obálka čierny čaj zmes koláč 30g
58,33 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo šípkový čaj s ibištekom Ovocný čaj ovocný sladký 40g
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo harmančekový čaj Bylinný aromatický čaj v čajovom vrecúšku 25g
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo ovocná zmes čaju so sladkastou príchuťou 35g
50,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo feniklový čaj v obale s dobrou chuťou 35g
50,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo zelený čaj v obale aromatickej jemnej chuti 35g
50,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo Peppermint Tea osviežujúca mätová príchuť 30g
58,33 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g
12,81 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Matrac 90x200 24 cm taštičkové pružinové jadro stupeň tuhosti H3 7-zónové posteľové matrace Roll matrac komfortná pena
115,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

EILLES TEE Deluxe APFEL, 25er Box
99,84 €/1kg
6,24 €
Predajca: CORWELL

Vešiak na kabáty Vešiak na oblečenie Výškovo nastaviteľný Vešiak na oblečenie s držiakom na topánky Nosný Výsuvný z nehrdzavejúcej ocele Retoo
12,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok
119,77 €/1kg
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Každý deň citrónový čaj instantný nápoj v prášku 400g 6-pack
15,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
24,13 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

YORKSHIRE TEA čierny čaj, 80 čajových vrecúšok 250g
1 141,36 €/1kg
285,34 €
Predajca: SpiritsFlavour

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
53,48 €/1kg
53,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Bestway 5612Z, 19480 L, Rámový bazén, Dospelý a dieťa, Rebrík, Šedá, Biela, 67,4 kg
476,54 €
-26,18 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
450,36 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g
36,50 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Karamelová omáčka lahodne chutná dezertná omáčka 125ml
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Ochranný kryt pre Samsung Galaxy Tab A7 10.4 Sleeve Flip Cover Tablet Book Case Flip Cover Case
15,99 €
Predajca: CoolGadget
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemný produkt.
Čaj mi chutí veľmi príjemne. Nepotrebujem cukor ani sladidlo. To bol môj cieľ. Príjemná zmes byliniek. Veľmi pekne vám ďakujem. :)
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Meßmer Classic Moments ochutený ovocný čaj lesné plody 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
58,68 €/1kg

Čaj Yerba Mate Cocido Detox 25x3g
2,00 €
Predajca: Yerbamarket_
26,67 €/1kg

Mätový bylinný čaj Meßmer osviežujúci a korenistý 4 balenia



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,56 €/1kg

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
114,00 €/1kg

Meßmer Apple Strudel sladkokyslý ovocný čaj 18 čajových vrecúšok 40g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
84,69 €/1kg

Meßmer 00215424 Čaj Meßmer „Rumanček“, jemne aromatický, balenie po 25 ks



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
125,33 €/1kg

Meßmer Organický harmančekový čaj s aromatickou príchuťou najjemnejší harmanček 27g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies