5,0



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Afrodiziakálny bylinný čaj LOVE563,00 €/1kg
16,89 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
TEEKANNE 7666 TEEKANNE NamasTee® GlücksgefühleTee 15 Portionen4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
HERBA Tee Kräuter-Mischung 7676 25St0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Teekanne Tee Darjeeling 5309 250g66,92 €/1kg
16,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo šípkový čaj s ibištekom Ovocný čaj ovocný sladký 40g
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
386,67 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica Cheeky Flirt ovocné granátové jablko s ostružinovou príchuťou 45g
77,82 €/1kg
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bünting čaj fenikel anízový rasca 60g
22,10 €/1kg
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4061504 Meßmer Darjeeling DelightTee 15 Portionen
14,07 €
Predajca: somnia24

Dilmah Bylinný citrónový čaj 20 čajových vrecúšok
11,80 €/1kg
4,85 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,95 €
Predajca: Megasam24PL

Bylinná čajová zmes - žihľava citrón 30g
104,33 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Anízový feniklový rascový čaj - sypaný 125g
36,24 €/1kg
4,53 €
Predajca: taleoo

Ahmad Tea - čierny čaj Darjeeling 40gr, 20 vrecúšok
448,50 €/1kg
17,94 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Meßmer Ovocný čaj s príchuťou jablka a vanilky 50g
71,45 €/1kg
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Citrónová verbena - 15 čajových vrecúšok 27g
82,22 €/1kg
3,70 €
Predajca: taleoo

Meßmer Zázvor Citrón Bylinný čaj s príchuťou citróna 40g
118,50 €/1kg
4,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Herba Camomile aromatický a jemný harmančekový čaj 25 vrecúšok 31g
7,47 €
Predajca: M_plus_L

Meßmer 4001257159004 Čaj Meßmer „Zmes z pŕhľavy“, korenený, balenie po 25 ks
94,00 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 291968 Meßmer Darjeeling Tee 100 Portionen
81,26 €/1kg
14,22 €
Predajca: somnia24

Dilmah Herbata Owocowa Gruszka i Pomarańcza 20 Torebek
57,17 €/1kg
4,06 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,43 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Marco Polo harmančekový čaj Bylinný aromatický čaj v čajovom vrecúšku 25g
Aromatizovaný harmančekový čaj. Na šálku sa používa 1 čajové vrecúško a na kanvicu (1 l) najmenej 4 čajové vrecúška. Vždy zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať aspoň 5 až 6 minút
Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co KG Bosteler Feld 6 21218 Seevetal NEMECKO
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Kamille
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co. KGBosteler Feld 6 21218 Seevetal DEUTSCHLAND
- Obchodný názov
- Bylinný čaj
- Výrobca
- Meßmer
- Číslo od výrobcu
- 868506
- EAN kód
- 4002221028302
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Kamille
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co. KGBosteler Feld 6 21218 Seevetal DEUTSCHLAND
- Obchodný názov
- Bylinný čaj
- Výrobca
- Meßmer
- Číslo od výrobcu
- 868506
- EAN kód
- 4002221028302
Hodí sa k tomu

Marco Polo Peppermint Tea osviežujúca mätová príchuť 30g
58,33 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo čierny čaj obálka čierny čaj zmes koláč 30g
58,33 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo feniklový čaj v obale s dobrou chuťou 35g
50,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo bylinný zmesový čaj Bylinný čaj osviežujúco svieži 30g
58,33 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo ovocná zmes čaju so sladkastou príchuťou 35g
50,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo zelený čaj v obale aromatickej jemnej chuti 35g
50,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo Fenikel anízový rascový čaj Bylinný čaj aromatický 25g
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Men Edt 100ml
514,50 €/1l
51,45 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss - Ma Vie L´Eau EDT 50ml
492,40 €/1l
24,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Man toaletná voda pre mužov 50 ml
453,20 €/1l
22,66 €
Predajca: Glamperfeu

Marco Polo šípkový čaj s ibištekom Ovocný čaj ovocný sladký 40g
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
386,67 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemný produkt.
Čaj mi chutí veľmi príjemne. Nepotrebujem cukor ani sladidlo. To bol môj cieľ. Príjemná zmes byliniek. Veľmi pekne vám ďakujem. :)
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,50 €/1kg

Čajník Glühfix



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
106,00 €/1kg

Čajová kanvica 7593 frio® - rebarbora-višňa - 18 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
47,10 €/1kg

Open Food 4009300012733, 3 kcal, 1 g, 1 g, 1 g, 0,004 g, 1 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
122,29 €/1kg

HERBA Tee Früchte-Mischung 7673 25 St./Pack.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Fenchel Anis Kümmel 6166 20 St./Pack.
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
47,33 €/1kg

Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
86,67 €/1kg