5,0



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čajník Glühfix106,00 €/1kg
1,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
TEEKANNE 7666 TEEKANNE NamasTee® GlücksgefühleTee 15 Portionen4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Herba Fennel Tea Bylinný čaj aromatický a korenistý 25 vreciek 43g1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica 6165 Čaj Fenikel 20 vrecúšok à 3,0 g43,33 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo šípkový čaj s ibištekom Ovocný čaj ovocný sladký 40g
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Fennel Aniseed Caraway dvojkomorový sáčok v jednej obálke 100g
45,20 €/1kg
4,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Fenchel Anis Kümmel 6166 20 St./Pack.
47,33 €/1kg
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lipton bylinný čaj žihľava s mangom, balenie po 20 ks
220,50 €/1kg
8,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Meßmer 4002221009325 Čaj Meßmer „Fenikel-aníz-kmeň“, harmonický, balenie po 25 ks
77,60 €/1kg
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g
36,50 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bünting čaj fenikel anízový rasca 60g
22,10 €/1kg
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4061504 Meßmer Darjeeling DelightTee 15 Portionen
14,07 €
Predajca: somnia24

Anízový feniklový rascový čaj - sypaný 125g
36,24 €/1kg
4,53 €
Predajca: taleoo

Meßmer 4001257159004 Čaj Meßmer „Zmes z pŕhľavy“, korenený, balenie po 25 ks
94,00 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dilmah Bylinný citrónový čaj 20 čajových vrecúšok
11,80 €/1kg
4,85 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,95 €
Predajca: Megasam24PL

Čajová kanvica Fenikel aníz a rasca aromatický a pikantný 60g balenie 4
13,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ahmad Tea - čierny čaj Darjeeling 40gr, 20 vrecúšok
448,50 €/1kg
17,94 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Vitax Čaj z pomaranča a klinčeka 15 vrecúšok
158,40 €/1kg
7,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Meßmer 291972 Meßmer Kräuter Tee 100 Portionen
74,25 €/1kg
14,85 €
Predajca: somnia24

Meßmer Zázvor Citrón Bylinný čaj s príchuťou citróna 40g
118,50 €/1kg
4,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Marco Polo Fenikel anízový rascový čaj Bylinný čaj aromatický 25g
Svieža zmes bylinných čajov. Na jednu šálku odoberte 1 čajové vrecúško a na jednu kanvicu (1 liter) aspoň 4 čajové vrecúška. Vždy zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať aspoň 5 až 6 minút.
Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co KG Bosteler Feld 6 21218 Seevetal NEMECKO
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Fenikel, rasca, aníz
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co. KGBosteler Feld 6 21218 Seevetal DEUTSCHLAND
- Obchodný názov
- Bylinný čaj
- Výrobca
- Meßmer
- Počet kusov
- 20
- Číslo od výrobcu
- 868505
- EAN kód
- 4002221031531
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Fenikel, rasca, aníz
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co. KGBosteler Feld 6 21218 Seevetal DEUTSCHLAND
- Obchodný názov
- Bylinný čaj
- Výrobca
- Meßmer
- Počet kusov
- 20
- Číslo od výrobcu
- 868505
- EAN kód
- 4002221031531
Hodí sa k tomu

Marco Polo bylinný zmesový čaj Bylinný čaj osviežujúco svieži 30g
58,33 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo feniklový čaj v obale s dobrou chuťou 35g
50,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo čierny čaj obálka čierny čaj zmes koláč 30g
58,33 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo harmančekový čaj Bylinný aromatický čaj v čajovom vrecúšku 25g
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lipton bylinný čaj žihľava s mangom, balenie po 20 ks
220,50 €/1kg
8,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Bifi Carazza XXL pšeničné sušienky so salámovou omáčkou na pizzu a syrom 75g
29,07 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica so šípkovou ružou individuálne zabalená ovocná a plná 70g
55,43 €/1kg
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajník Glühfix
106,00 €/1kg
1,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Esperanza EBL014, Teplé, 180 °C, Čierna, 1,8 m, 25 W, AC
12,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Marco Polo ovocná zmes čaju so sladkastou príchuťou 35g
50,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajový dom broskyňa mučenka exotický sladký ovocný čaj 38 vreciek 76g
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo Peppermint Tea osviežujúca mätová príchuť 30g
58,33 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Karamelová omáčka lahodne chutná dezertná omáčka 125ml
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml
2,28 €/1l
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml
4,73 €/1l
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo zelený čaj v obale aromatickej jemnej chuti 35g
50,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo šípkový čaj s ibištekom Ovocný čaj ovocný sladký 40g
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel)
17,50 €/1kg
8,75 €
Predajca: AllYouNeed

Dvojstranný brúsny kameň na ostrenie nožov Verk Group
2,38 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,90 €
Predajca: Velizo

Bonduelle Goldmais Original chrumkavé a čerstvé 150g 6-pack
13,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
23,30 €
Predajca: somnia24

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g
36,50 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Fenchel Anis Kümmel 6166 20 St./Pack.
47,33 €/1kg
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemný produkt.
Čaj mi chutí veľmi príjemne. Nepotrebujem cukor ani sladidlo. To bol môj cieľ. Príjemná zmes byliniek. Veľmi pekne vám ďakujem. :)
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,50 €/1kg

Čajník Glühfix



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
106,00 €/1kg

Čajová kanvica 7593 frio® - rebarbora-višňa - 18 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
47,10 €/1kg

Open Food 4009300012733, 3 kcal, 1 g, 1 g, 1 g, 0,004 g, 1 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
122,29 €/1kg

HERBA Tee Früchte-Mischung 7673 25 St./Pack.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Fenchel Anis Kümmel 6166 20 St./Pack.
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
47,33 €/1kg

Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
86,67 €/1kg