5,0



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Afrodiziakálny bylinný čaj LOVE563,00 €/1kg
16,89 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
HERBA Tee Kräuter-Mischung 7676 25St0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Teekanne Tee Darjeeling 5309 250g66,92 €/1kg
16,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica Rooibos s príchuťou vanilky 35g132,00 €/1kg
4,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo šípkový čaj s ibištekom Ovocný čaj ovocný sladký 40g
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bünting Tea Zelený čaj 35g
63,14 €/1kg
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Salus Zázvorovo-korenistá čajová zmes 40FB
59,05 €/1kg
6,20 €
Predajca: AbisZ-Markt

Meßmer Žihľava Mango bylinný čaj ovocný jemný sladkastý 35g
89,14 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Malinový čaj Woodruff s príchuťou 45g
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvicaZelený čajosviežujúci jemný 20 čajových vrecúšok 35g
112,00 €/1kg
3,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4061504 Meßmer Darjeeling DelightTee 15 Portionen
14,07 €
Predajca: somnia24

Herbapol Brusnicov aj 20 ajovch vrecok - ovocn aj a bylinn ajov zmes
110,14 €/1kg
7,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g
114,00 €/1kg
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vitax Čaj z pomaranča a klinčeka 15 vrecúšok
158,40 €/1kg
7,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Meßmer Ovocný čaj s príchuťou jablka a vanilky 50g
71,45 €/1kg
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer ovocná zmes pikantná ovocná 25 čajových vrecúšok 75g 6 balení
23,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

bylinný čaj citrónovej melisy, 20 vrecúšok, 30 g, značka Lebensbaum
65,29 €/1kg
4,57 €
Predajca: taleoo

Čierny čaj s príchuťou Earl Grey od Dilmah, 20 x 1,5 g
56,50 €/1kg
3,39 €
Predajca: Katomix

Bünting čaj jablko citrón ovocná a bylinková čajová zmes 10 balení
38,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata ziołowa pokrzywa Vitax Her 20 torebek
141,00 €/1kg
7,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Marco Polo ovocná zmes čaju so sviežou sladkou chuťou 35g
Svieža ovocná čajová zmes so sladkou príchuťou. Na šálku sa používa 1 čajové vrecúško a na kanvicu (1 liter) najmenej 4 čajové vrecúška. Vždy zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať aspoň 5 až 6 minút
Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co KGBosteler Feld 621218 SeevetalNEMECKO- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Šípky, ibištek, jablká, pomarančová kôra, bazové bobule, citrónová kôra
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 35 g
- Potravinársky podnik
- Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co. KGBosteler Feld 6 21218 Seevetal DEUTSCHLAND
- Obchodný názov
- Ovocný čaj
- Výrobca
- Meßmer
- Číslo od výrobcu
- 868510
- EAN kód
- 4002221028333
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Šípky, ibištek, jablká, pomarančová kôra, bazové bobule, citrónová kôra
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 35 g
- Potravinársky podnik
- Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co. KGBosteler Feld 6 21218 Seevetal DEUTSCHLAND
- Obchodný názov
- Ovocný čaj
- Výrobca
- Meßmer
- Číslo od výrobcu
- 868510
- EAN kód
- 4002221028333
Hodí sa k tomu

Marco Polo harmančekový čaj Bylinný aromatický čaj v čajovom vrecúšku 25g
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo bylinný zmesový čaj Bylinný čaj osviežujúco svieži 30g
58,33 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo zelený čaj v obale aromatickej jemnej chuti 35g
50,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo čierny čaj obálka čierny čaj zmes koláč 30g
58,33 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo šípkový čaj s ibištekom Ovocný čaj ovocný sladký 40g
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo Fenikel anízový rascový čaj Bylinný čaj aromatický 25g
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo Peppermint Tea osviežujúca mätová príchuť 30g
58,33 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marco Polo feniklový čaj v obale s dobrou chuťou 35g
50,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vrchný matrac zo studenej peny 140x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

STAMM SPORTS GARDEN TAMPOLÍN Ø 244 cm vrátane bezpečnostnej siete a ochrany proti prevráteniu, testovaná bezpečnosť!
Použité
165,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Slimákový gél 125 ml
50,48 €/1l
6,31 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
138,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: somnia24

Aga Bočná markíza 1,5x3 m MR4257L Pláž
59,30 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,50 €
Predajca: Aga24

Benzínová reťazová píla EINHELL GC-PC 2040 I s reťazou OREGON
209,00 €
Predajca: baulando

Hot Wheels Monster Trucks JLV86, Monster truck, 3 rok / roky, Kov, Plast, Viacfarebný
19,11 €
Predajca: M_plus_L

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Čierna
1 099,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

TEEKANNE 6168 Teekanne 8 Kräuter
290,00 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Intex 28684, Elektrický ohrievač, Šedá, IPX5, AC, 230 V, 3,46 kg
103,63 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Gymform® Leg Action Foot Massager Vibration + Shiatsu Massage Masážny prístroj na nohy Masáž nôh vrátane masážneho plánu
139,00 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

SONGMICS Alu bočná markíza 160 x 300 cm 280 g/m² výsuvná ochrana súkromia, ochrana pred slnkom pre balkón a terasu antracitová GSA160G
200,69 €
Predajca: Lumarko
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolína 305 cm Čierna + ochranná sieť + rebrík
169,40 €
Predajca: Aga24

Roborock QV 35A Robotický vysávač s funkciou umývania a zdvíhacím mopom, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus),All-in-One Dock
389,99 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
379,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
405,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemný produkt.
Čaj mi chutí veľmi príjemne. Nepotrebujem cukor ani sladidlo. To bol môj cieľ. Príjemná zmes byliniek. Veľmi pekne vám ďakujem. :)
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,50 €/1kg

Čajník Glühfix



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
106,00 €/1kg

Čajová kanvica 7593 frio® - rebarbora-višňa - 18 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
47,10 €/1kg

Open Food 4009300012733, 3 kcal, 1 g, 1 g, 1 g, 0,004 g, 1 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
122,29 €/1kg

HERBA Tee Früchte-Mischung 7673 25 St./Pack.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Fenchel Anis Kümmel 6166 20 St./Pack.
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
47,33 €/1kg

Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
86,67 €/1kg