Inebrya Color Pure 4 Pure Chestnut 100ml

7,68 €

76,80 € / 1l

plus 4,00 € poštovné

Doprava k vám domov

so 3. – ut 6. októbra
Nenechajte si ujsť!
Farby na vlasy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre L'Oréal Professionnel Majirouge permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml
L'Oréal Professionnel Majirouge permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml
100,00 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Loreal Inoa 10.21 platinblond irisè asch 60ml
Loreal Inoa 10.21 platinblond irisè asch 60ml
208,33 €/1l
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Syoss, Farbiaci sprej, hnedá, 120 ml
Syoss, Farbiaci sprej, hnedá, 120 ml
120,42 €/1l
14,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Inebrya Color Pure (10 Pure Blonde Platinum) 100 ml
Inebrya Color Pure (10 Pure Blonde Platinum) 100 ml
68,40 €/1l
6,84 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Alfaparf Evolution Of The Color 9.21 60ml
Alfaparf Evolution Of The Color 9.21 60ml
131,50 €/1l
7,89 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Fanola No Yellow Color S.1322 100Ml
Fanola No Yellow Color S.1322 100Ml
178,80 €/1kg
8,94 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Montibello Cromatone K 5.66 60 ml
Montibello Cromatone K 5.66 60 ml
141,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
8,51 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic tuba 60ml vesuvian 7BN
Goldwell Topchic tuba 60ml vesuvian 7BN
232,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
13,96 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic 2-7 60ml odtieň Farba na vlasy
Goldwell Topchic 2-7 60ml odtieň Farba na vlasy
171,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,28 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre TOPCHIC permanentná farba na vlasy #5VV 60 ml
TOPCHIC permanentná farba na vlasy #5VV 60 ml
201,17 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
12,07 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Montibello Cromatone 8.21 60ml
Montibello Cromatone 8.21 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre AlfaParf Milano Evolution of the Color 1, 60 ml
AlfaParf Milano Evolution of the Color 1, 60 ml
152,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,17 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Alfaparf Milano Evolution of the Color 10.01 - 60 ml
Alfaparf Milano Evolution of the Color 10.01 - 60 ml
152,83 €/1l
9,17 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre L ' OREAL - Inoa 100ml tmavá blond 6
L ' OREAL - Inoa 100ml tmavá blond 6
216,67 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
13,75 €
-5%
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Alfaparf Milano Evolution of the Color 7.32 - 60 ml
Alfaparf Milano Evolution of the Color 7.32 - 60 ml
152,83 €/1l
9,17 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic Farba na vlasy 60 ml 6RV PURPLE
Goldwell Topchic Farba na vlasy 60 ml 6RV PURPLE
223,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,41 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic Farba na vlasy Blonding Cream 60 ml
Goldwell Topchic Farba na vlasy Blonding Cream 60 ml
223,50 €/1l
13,41 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Montibello Cromatone C 7.7 60ml
Montibello Cromatone C 7.7 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte
A box of Londa hair dye with a model's face on it.
Londa, Farba do włosów 8/13 Średni Blond
159 375,00 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
12,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Fanola crema colore Farbiaci krém 100 ml
Fanola crema colore Farbiaci krém 100 ml
69,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
6,92 €
Predajca: Tersorte

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Profesionálny krém na trvalé farbenie s ľanovým olejom a aloe vera.

Vynikajúca kvalita a vysoký obsah mikropigmentov pre dokonalú farbu a úplné zakrytie šedín.

Široká paleta nápaditých odtieňov vám umožňuje vytvárať intenzívne, žiarivé a dlhotrvajúce farby. Synergia ľanového oleja a aloe vyživuje a ošetruje vlasy a dodáva im zdravý vzhľad, jemnosť a lesk.

Produkt je šetrný k pokožke a má jemný účinok.

Špeciálna technológia farbenia viaže farebné častice vo vlasoch a zabraňuje tak rozptylu pigmentu, ktorý má negatívny vplyv na krytie šedín a stabilitu farby. Vďaka špeciálnej technológii zaručuje farba Inebrya rovnomernú a spoľahlivú farbu, ktorá je šetrná k pokožke.

Inebrya Color Coloring Cream:

  • 100 % krytie šedín
  • Zosvetľuje až o 5 odtieňov
  • Intenzívne a žiarivé farby
  • S pridaním ľanového oleja a aloe
  • Jemné, vyvážené zloženie
  • Bezpečné aj pre najcitlivejšiu pokožku hlavy

Ako sa číta číslovanie farieb Inebrya?

Prvé číslo udáva stupeň farby: 1/0 čierna, 3/0 tmavohnedá, 4/0 hnedá, 5/0 svetlohnedá, 6/0 tmavoblond, 7/0 blond, 8/0 svetloblond, 9/0 veľmi svetloblond, 10/0 extra svetloblond. Druhé číslo udáva dominantný odtieň a tretie číslo sekundárny odtieň: /0 prírodný, /1 popolavý, /2 fialový, /3 zlatý, /4 medený, /5 mahagónový, /6 červený, /7 tropický, /8 perleťový. Príklad: 7/73 – tropická zlatá blond.

PRÍPRAVA: V nekovovej miske zmiešajte 50 ml farby Inebrya s 75 ml oxidačnej emulzie Inebrya zvolenej koncentrácie (pomery zmesi 1:1,5). Miešajte, kým nedosiahnete homogénnu konzistenciu. Farby zo série Superaufheller by sa mali miešať v pomere 1:2 s 40 vol. (12 %) oxidačnou emulziou.

PRVÉ POUŽITIE: Na suché, neumyté vlasy naneste zmes farby na dĺžky a končeky. Nechajte pôsobiť 20 minút. Pripravte novú zmes, naneste ju na korienky vlasov a nechajte pôsobiť ďalších 25–30 minút.

ODRAST: zmes naneste na korienky, nechajte pôsobiť 25–30 minút, potom zvyšnú zmes naneste na dĺžky a končeky a nechajte pôsobiť 5–10 minút (priemerná doba farbenia: 30–40 minút).

UKONČENIE OŠETRENIA: Po uplynutí odporúčanej doby farbu napenite a dôkladne vypláchnite.

Profesionálny produkt.



Farba na vlasy




Inebrya Color je profesionálny farbiaci krém, ktorý poskytuje krásne, prirodzené farby a úplné krytie šedín.Obsahuje aktívne zložky v podobe ľanového oleja a aloe vera, ktoré pomáhajú znižovať riziko podráždenia a poskytujú prirodzenú ochranu vlasov a pokožky hlavy.

Vlastnosti:

100 % krytie šedín
rozjasnenie až o 5 tónov
intenzívne a žiarivé farby
s pridaným ľanovým olejom a aloe vera
jemné vyvážené zloženie
bezpečné aj pre najcitlivejšiu pokožku hlavy

Návod na použitie:

V plastovej miske zmiešajte 50 ml Inebrya Color Contrast so 100 ml voňavej 12% oxidačnej emulzie (v pomere 1:2), kým nedosiahnete krémovú konzistenciu. Aplikujte v niekoľkých sekciách vo vzdialenosti 2 - 3 cm od pokožky hlavy, každú sekciu chráňte hliníkovou fóliou. Nechajte pôsobiť 35 - 45 minút v závislosti od typu vlasov. Hojne opláchnite vodou a umyte šampónom.



Inebrya Color Pure 4 Pure Chestnut 100 ml pre W

Farba vlasov, farba
Model
Color
Hmotnosť
199 g
Objem
100 ml
Zloženie
zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku
Farba na vlasy
Gaštanovo hnedá
Výrobca
Inebrya
EAN kód
8033219160861

Model
Color
Hmotnosť
199 g
Objem
100 ml
Zloženie
zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku
Farba na vlasy
Gaštanovo hnedá
Výrobca
Inebrya
EAN kód
8033219160861
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Hnedá, 4/00, Châtain Naturel, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy
Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Hnedá, 4/00, Châtain Naturel, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy
157,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 91
9,42 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Inebrya 7.11 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 7.11 Farba na vlasy 100 ml
68,40 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,84 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya Color Ash Intense (5/11 Light Chestnut Intense Ash) 100 ml
Inebrya Color Ash Intense (5/11 Light Chestnut Intense Ash) 100 ml
74,30 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,43 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Inebrya Color Pure (5 Pure Light Chestnut) 100 ml
Inebrya Color Pure (5 Pure Light Chestnut) 100 ml
70,80 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,08 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya 4.0 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 4.0 Farba na vlasy 100 ml
87,60 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,76 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Inebrya 8 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 8 Farba na vlasy 100 ml
68,40 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,84 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Fanola Color Professional Hair Colouring Cream profesionálna permanentná farba na vlasy 10.17 100 ml
Fanola Color Professional Hair Colouring Cream profesionálna permanentná farba na vlasy 10.17 100 ml
49,40 €/1l
4,94 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Keratínový Booster Inebrya Ice Cream - Bezoplachovací Dvojfázový Prípravok - 200 ml
Keratínový Booster Inebrya Ice Cream - Bezoplachovací Dvojfázový Prípravok - 200 ml
42,45 €/1l
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 4
8,49 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Šampón Fanola No Yellow 1000ml + maska 350ml
Šampón Fanola No Yellow 1000ml + maska 350ml
74,29 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Inebrya Rozžarok pre vlasy Ice Cream Frequent, Objem 1000 ml
Inebrya Rozžarok pre vlasy Ice Cream Frequent, Objem 1000 ml
10,11 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,11 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Fanola FanTouch Mad Matt Elastyczna matowa pasta do włosów, 100ml
Fanola FanTouch Mad Matt Elastyczna matowa pasta do włosów, 100ml
61 400,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,28 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya Color Natural Intense (7/00 Intense Blonde) 100 ml
Inebrya Color Natural Intense (7/00 Intense Blonde) 100 ml
76,80 €/1l
7,68 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Inebrya 12.00 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 12.00 Farba na vlasy 100 ml
68,40 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,84 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Fanola Kryształki w płynie nabłyszczające włosy, 100ml
Fanola Kryształki w płynie nabłyszczające włosy, 100ml
105,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Fanola No Yellow Maska niwelująca żółty odcień do włosów, 100ml
Fanola No Yellow Maska niwelująca żółty odcień do włosów, 100ml
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Inebrya Color Ash Intense (8/11 Light Blonde Intense Ash) 100 ml
Inebrya Color Ash Intense (8/11 Light Blonde Intense Ash) 100 ml
76,80 €/1l
7,68 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Inebrya Color - 9.17 Cashmere Lightest Blonde - krém na farbenie vlasov - 100 ml - 2021 Edition Dans De La Vie
Inebrya Color - 9.17 Cashmere Lightest Blonde - krém na farbenie vlasov - 100 ml - 2021 Edition Dans De La Vie
74,30 €/1l
7,43 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
10 430,00 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
10,43 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya 8.0 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 8.0 Farba na vlasy 100 ml
74,30 €/1l
7,43 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Fanola No Yellow 2 x 1000 ml strieborný šampón
Fanola No Yellow 2 x 1000 ml strieborný šampón
16,25 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Inebrya 3.00 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 3.00 Farba na vlasy 100 ml
74,30 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,43 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya 7 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 7 Farba na vlasy 100 ml
85,80 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,58 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Inebrya 7.1 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 7.1 Farba na vlasy 100 ml
75,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,50 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Fanola No Yellow Shampoo 350 ml & 350 ml Hair Mask Care Mask Yellow Stain Set
Fanola No Yellow Shampoo 350 ml & 350 ml Hair Mask Care Mask Yellow Stain Set
52,14 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
18,25 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Echosline Echos Svetlý odtieň popelavých vlasov, 100 ml
Echosline Echos Svetlý odtieň popelavých vlasov, 100 ml
85,20 €/1l
8,52 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Fanola maska Fanola Wonder No Red Mask 350ml
Fanola maska Fanola Wonder No Red Mask 350ml
57,71 €/1l
20,20 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Fanola Výživná maska pre suché a krehké vlasy, 500ml
Fanola Výživná maska pre suché a krehké vlasy, 500ml
12,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
6,25 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Inebrya Shecare Glazovaná maska 250 ml
Inebrya Shecare Glazovaná maska 250 ml
38,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,64 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Inebrya Color Natural (9/0 Veľmi svetlý blond) 100 ml
Inebrya Color Natural (9/0 Veľmi svetlý blond) 100 ml
76,80 €/1l
7,68 €
Predajca: Bugelo

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 25. apríla 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Ybera GENOMA Fio Tekutina Pro-Geno Molekulárna 500 ml - rekonštrukcia vlasov
Ybera GENOMA Fio Tekutina Pro-Geno Molekulárna 500 ml - rekonštrukcia vlasov
84,99 €
Predajca: Keratinshop
169,98 €/1l
Obrázok produktu pre Limba Rekonštrukčná Liečba - Ošetrenie Profesionálnej Rekonštrukcie Vlasov
Limba Rekonštrukčná Liečba - Ošetrenie Profesionálnej Rekonštrukcie Vlasov
70,99 €
Predajca: Keratinshop
94,65 €/1l
Obrázok produktu pre Ybera DISCOVERY ŠTVRTÁ VRSTVA - Rekonštruktor Exo CromaTech 500 g
Ybera DISCOVERY ŠTVRTÁ VRSTVA - Rekonštruktor Exo CromaTech 500 g
65,99 €
Predajca: Keratinshop
131,98 €/1l
Obrázok produktu pre Prírodný Btox Mrkva Karotka
Prírodný Btox Mrkva Karotka
58,99 €
Predajca: Keratinshop
117,98 €/1l
Obrázok produktu pre Láska Kúzlo Lásky Toxická Brunetka Botoks na Vlasy 1000 ml
Láska Kúzlo Lásky Toxická Brunetka Botoks na Vlasy 1000 ml
61,99 €
Predajca: Keratinshop
61,99 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
22,00 €
-3%
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
21,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Láska kúzlo Láska Tox Blond 1000 ml pre vlasy
Láska kúzlo Láska Tox Blond 1000 ml pre vlasy
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l
Obrázok produktu pre Káva Natureza Verde Ntox hladká ošetrujúca kúra - 1000 g
Káva Natureza Verde Ntox hladká ošetrujúca kúra - 1000 g
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l
Obrázok produktu pre L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
312,50 €/1kg
Obrázok produktu pre L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g
L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,50 €/1kg
Obrázok produktu pre L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 1
L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 1
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
17,50 €
Predajca: MAGUHAAR
175,00 €/1kg
Obrázok produktu pre L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 10 60 g
L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 10 60 g
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR
275,00 €/1l
Obrázok produktu pre GELATÍNA MATIZADORA LOVE POTION 300 ml
GELATÍNA MATIZADORA LOVE POTION 300 ml
24,99 €
Predajca: Keratinshop
83,30 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6NA, Dark Natural Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6NA, Dark Natural Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
150,00 €/1l
Obrázok produktu pre L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 5.0 60 g
L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 5.0 60 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR
241,67 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 4NN, Mid Brown Extra, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 4NN, Mid Brown Extra, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 5N, Dark Blonde Reflecting Bronze, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 5N, Dark Blonde Reflecting Bronze, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic farba na vlasy 10N, extra svetlá blond, 60 ml, 1 balenie, (1x 0,06 l)
Goldwell Topchic farba na vlasy 10N, extra svetlá blond, 60 ml, 1 balenie, (1x 0,06 l)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
8,50 €
-5%
8,00 €
Predajca: MAGUHAAR
133,33 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6NN, Dark Blonde Extra, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6NN, Dark Blonde Extra, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
8,75 €
Predajca: MAGUHAAR
145,83 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6N, Dark Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6N, Dark Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
8,50 €
-5%
8,00 €
Predajca: MAGUHAAR
133,33 €/1l