5,0



Na základe 2 hodnotení
La Mer The Eye Concentrate, Očný koncentrát, 15 ml, Unisex, Proti tmavým kruhom, Proti vráskam, Revitalizačný, Univerzálna pleť, Hrniec
138,78 €
9 252,00 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Očné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
3LAB "M" rozjasňujúci prípravok na oči (15 ml)15 015,33 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Balsam pod oczy, 15ml13 332,00 €/1l
199,98 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Omladzujúci očný krém11 783,33 €/1l
176,75 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden 085805410995, Očný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Lifting, Spevňujúce, Hydratačný, Hydratačné, 1 kusov2 558,67 €/1l
38,38 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Genaissance de la Mer Krem pod oczy, 15ml
21 933,33 €/1l
329,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

La Mer Lekkie serum ujędrniające pod oczy, 15ml
2 860 833,41 €/1kg
171,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

PostQuam PQEORQ01-15, Očný koncentrát, 15 ml, Ženy, Proti tmavým kruhom, Proti únave, Proti vráskam, Hydratačné, Univerzálna pleť, Rúra
1 399,33 €/1l
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

Estée Lauder Revitalizing Supreme+, Očný balzam, Proti tmavým kruhom, Proti vráskam, Hydratačný, Revitalizačný, Vyhladenie, Hrniec, 15 ml, 1 kusov
5 258,00 €/1l
83,85 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

L'Occitane Immortelle Precious, Očný balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti tmavým kruhom, Pučanie, Osviežujúce, Kyselina hyalurónová, Hrniec
2 558,67 €/1l
38,38 €
Predajca: PerfumTraders

Declare Cosmetics 16074700, Sérum na oči, Ženy, Proti tmavým kruhom, Lifting, Univerzálne
2 154,67 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Aveda 18084929476, Očný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Energizujúci, Upokojujúci, Proti tmavým kruhom, Rúra, 15 ml
3 200,00 €/1l
48,00 €
Predajca: PerfumTraders

Declare Cosmetics 16075200, Očný krém, Ženy, Univerzálne, Proti vráskam, Hrniec, Vitamin E
2 222,00 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

PostQuam PQECAV03, Očný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti tmavým kruhom, Proti vráskam, Hydratačný, Vyhladenie, Kyselina hyalurónová, Flakón s pumpičkou
1 349,50 €/1l
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

MÁDARA Cosmetics MASAEC15, Očný krém, Ženy, Normálna pleť, Proti tmavým kruhom, Proti únave, Rúra, 15 ml
2 423,33 €/1l
36,35 €
Predajca: somnia24

Annemarie Börlind ABLLRSVAFC30, Očný krém, Ženy, Normálna pleť, Proti vráskam, Revitalizačný, Vyhladenie, Hrniec, 30 ml
1 144,67 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Biotulin EyeMatrix, Očný krém, Ženy, Proti tmavým kruhom, Proti vráskam, Výživný, Vyhladenie, Rúra, Paraben, Silikón, 15 ml
4 333,33 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biffidi

Estée Lauder Koncentrát Intenzívnej Výživy Pre Okolie Očí, 15ml
4 630,00 €/1l
69,45 €
Predajca: Denpoli-Venda

Rodial 5060725474536, Očný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Spevňujúce, Flakón s pumpičkou, 15 ml
3 826,00 €/1l
57,39 €
Predajca: PerfumTraders

L'Occitane Immortelle Reset, Sérum na oči, 15 ml, Ženy, Proti starnutiu, Proti tmavým kruhom, Proti vráskam, Vyhladenie, Univerzálna pleť, Fľaša
3 330,67 €/1l
49,96 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Očný koncentrát
- Hlasitosť:
- 15 ml
- Vhodné pre:
- Unisex
- Starostlivosť o pleť:
- Proti tmavým kruhom, Proti vráskam, Revitalizačný
- Hodí sa pre typy pleti:
- Univerzálna pleť
- Typ dávkovača:
- Hrniec
- Zloženie:
- Algae (Seaweed) Extract, Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Isododecane, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Trisiloxane, Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, Sea Salt\Maris Sal\Sel Marin, Yeast Extract\Faex\Extrait De Levure, Helichrysum Arenarium (Everlasting) Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Medicago Sativa (Alfalfa) Seed Powder, Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Meal, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Sodium Gluconate, Copper Gluconate, Calcium Gluconate, Magnesium Gluconate, Zinc Gluconate, Tocopheryl Succinate, Niacin, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Powder, Asparagopsis Armata Extract, Laminaria Digitata Extract, Molasses Extract\Saccharum Officinarum\Extrait De Melasse, Phytosphingosine, Ecklonia Cava Extract, Corallina Officinalis Extract, Sodium Hyaluronate, Sigesbeckia Orientalis (St. Paul'S Wort) Extract, Polygonum Fagopyrum Seed Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ascophyllum Nodosum Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Althaea Officinalis (Marshmallow) Root Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Tocopheryl Acetate, Saccharomyces Lysate Extract, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Dipeptide-2, Glyceryl Triacetyl Ricinoleate, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Caffeine, Tetraacetylphytosphingosine, Whey Protein\Lactis Protein\Proteine Du Petit-Lait, Acetyl Glucosamine, Triethylhexanoin, Sorbitol, Hordeum Vulgare (Barley) Extract\Extrait D'Orge, Glycine Soja (Soybean) Protein, Cholesterol, Hydrolyzed Yeast Protein, Isononyl Isononanoate, Propylene Glycol Dicaprate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Caprylyl Glycol, Sucrose, Polysilicone-11, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer-3, Silica, Nylon-12, Trimethylsiloxysilicate, Steareth-20, Calcium Chloride, Hesperidin Methyl Chalcone, Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Alumina, Triethoxycaprylylsilane, Hydrogenated Vegetable Oil, Alcohol Denat., Propanediol, Fragrance (Parfum), Bht, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Benzoate, Mica, Titanium Dioxide (Ci 77891)
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
La Mer The Eye Concentrate 15 ml – 15 ml
La Mer The Eye Concentrate je ný očné krém, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre jemnú oblasť okolo očí. Viditeľne redukuje tmavé kruhy, vrásky a jemné línie a intenzívne hydratuje. V jeho zložení sa nachádza Concentrated Miracle Broth™, koncentrovaná forma zložky Miracle Broth™, známej svojimi regeneračnými vlastnosťami.
Krém obsahuje okrem iného extrakt z rias, olej z listov eukalyptu, niacín, extrakt z koreňa sladkého drievka, extrakt z nechtíka, extrakt z limetky, extrakt z koreňa marshmallow, extrakt z uhorky a kofein.
Podrobnosti o produkte
- Značka: La Mer
- Produkt: La Mer The Eye Concentrate 15 ml
- Objem: 15 ml
- EAN: 0747930123255
La Mer Očný koncentrát 40HW VEREINIGTES KÖNIGREICH, Karton 1 Stück x 15 ml
La Mer The Eye Concentrate Krem pod oczy, 15ml
Inšpirovaná koncentrátmi, La Mer, nová generácia koncentrátov, vyvinula pokročilú receptúru s Miracle Broth v trojnásobnej sile: Koncentrát na oči dodáva jemnej pokožke okolo očí potrebné živiny a hydratáciu na redukciu tmavých kruhov, jemných liniek a vrások. Vďaka jedinečnému citrónovému čajovému koncentrátu, silnej zmesi antioxidantov, poskytuje koncentrovaná očná starostlivosť aj ochranu pred poškodením vplyvom životného prostredia a pomáha pleti optimálne sa chrániť pred viditeľnými známkami stresu. zloženie sa rýchlo vstrebáva do pokožky a po každej aplikácii ju zanecháva hladšiu, jasnejšiu a sviežejšiu. Viac o tomto produkte Zázračný odvar s trojitou silou antioxidačného lipového čaju Koncentruje vlhkosť, vyživuje a dodáva energiu Redukuje tmavé kruhy, jemné linky a vrásky
La Mer Očný koncentrát
- Hmotnosť
- 0.05 g
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- La Mer The Eye Concentrate Krem pod oczy, 15ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0747930123255747930123255
- Číslo od výrobcu
- 40HW01000
- Hmotnosť
- 0.05 g
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- La Mer The Eye Concentrate Krem pod oczy, 15ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0747930123255747930123255
- Číslo od výrobcu
- 40HW01000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
2 375,00 €/1l
196,46 €
-53,96 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,50 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

La Mer pre ženy 100
713,73 €/1kg
364,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml
8 785,00 €/1l
439,25 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml
1 014,21 €/1kg
243,41 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Hydratačný jemný krém
6 396,67 €/1l
95,95 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml
5 402,17 €/1l
324,13 €
Predajca: PerfumTraders

Dermalogica Sound Sleep Cocoon Transformative Night Gel-Cream nočný krém pre všetky typy pleti 50 ml
1 736,00 €/1l
86,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml
9 637,33 €/1l
289,12 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Genaissance de la Mer Krem pod oczy, 15ml
21 933,33 €/1l
329,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

Dermalogica Biolumin-C Eye Serum pleťový gél na očné okolie 15 ml
9 868,67 €/1l
148,03 €
Predajca: somnia24

La Mer Omladzujúci nočný krém
5 890,33 €/1l
176,71 €
Predajca: PerfumTraders

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Piesková
Generálne opravený
809,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vysokoúčinná antioxidačná kúra SkinCeuticals C E Ferulic Triple
3 733,00 €/1l
111,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

LA MER morský krém 250ml
4 191,32 €/1l
1 047,83 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

La Mer Omladzujúci očný krém
11 783,33 €/1l
176,75 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Balsam pod oczy, 15ml
13 332,00 €/1l
199,98 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Hydratačný jemný krém 30ml
5 003,67 €/1l
150,11 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

La Mer Hydratačný jemný krém
2 262,86 €/1kg
497,83 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml
468,27 €/1kg
257,55 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

La Mer Koncentrát 15ml
9 584,67 €/1l
143,77 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Hydratačný krém
6 329,33 €/1l
94,94 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Lekkie serum ujędrniające pod oczy, 15ml
2 860 833,41 €/1kg
171,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitilizing Supreme+ Plus Creme, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Proti starnutiu, 75 ml
973,33 €/1l
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bin zufrieden; alles, wie erwartet
.
Hodnotenie z 20. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Inspira cosmetics med 4160 očný krém redukuje tmavé kruhy a opuchy 15 ml
58,00 €
Predajca: mk-tronic
3 866,67 €/1l

Intenzívny ošetrujúci koncentrát z bielej ryže pod oči - WHITE RICE
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
866,67 €/1l

Denné a nočné ošetrujúce očné sérum SAL & SAFFRON
25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
833,33 €/1l

Valmont V-Firm Eye Cream zpevňující oční krém 15 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
205,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
13 723,33 €/1l

Mary Kay Rebuilding Volu-Firm TimeWise Repair Augencreme 14g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,65 €
Predajca: lithuaniashop
1 133 000,03 €/1l

La Mer Omladzujúci očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
176,75 €
Predajca: PerfumTraders
11 783,33 €/1l

MARY KAY Očný krém Volu-Firm Eye Renewal Cream Očný krém proti vráskam, 14 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
54,48 €
Predajca: lithuaniashop
3 891,43 €/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: MAGUHAAR
228,57 €/1l

Augencreme Valmont DetO2x očný krém



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
127,26 €
Predajca: PerfumTraders
10 605,00 €/1l

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
76,31 €
Predajca: YourFragrance
2 543,67 €/1l

MARY KAY TimeWise očný krém 14 g
42,12 €
Predajca: lithuaniashop
3 008,57 €/1kg

Dior Capture Totale Očný krém 15ml
101,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 733,33 €/1l

Clarins - Double Eye Serum 20ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
83,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
83,95 €/1kg

Kofeínová tyčinka na očné okolie Aliver - 3 g
10,70 €
Predajca: Aliver
107,00 €/1kg

Babor SeaCreation Očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
7 137,33 €/1l

Dr. Sebagh Supreme Sérum pre očné okolie s kyselinou hyalurónovou, 15 ml
68,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
4 550,00 €/1l

Hondroten – krém na starostlivosť o kĺby pre aktívny komfort kĺbov – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1kg

Očná starostlivosť - krém 15ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 666,00 €/1l

Nivea, Korektor pre oči 3v1 03 tmavý, 4 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
5 997,50 €/1l

SEOUL 1988 Eye Cream: Retinal Liposome 4% + Fermented Bean očný krém s retinolom 30 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
15,99 €
Predajca: Azjasklep
533,00 €/1l