5,0



Na základe 4 hodnotení
Farba:
BéžováPodobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Clinique Even Better Makeup Broad Spectrum SPF 15, Fľaša, Tmavá koža, Ivory, Prírodný, Ženy, Olej1,15 €/1kg
34,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TIRTIR Mask Fit Red Cushion 17N Vanilla - Podkladová maska vo farbe Vanilla1 110,56 €/1kg
19,99 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Paese Podkład kryjący o przedłużonej trwałości 04 Opalony, 30 ml163 545,45 €/1kg
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer (15 Beige) 30 ml1 460,00 €/1l
43,80 €
Predajca: PerfumTraders

Eveline Cosmetics Satin Matt – make-up, zmatňujúci efekt, krytie, Odtieň 104 beige
220,33 €/1l
6,61 €
Predajca: MANADA

Clinique Wygładzający podkład do twarzy Cream, 30ml
1 148,00 €/1l
34,44 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay Púder Toleriane Make-Up Complexion Correcteur de Teint Mineral 15 Doré
3 249,47 €/1l
30,87 €
Predajca: Parfumtoi

Maska TIRTIR Fit Red Cushion 23N Sand (Mini)
2 651,11 €/1kg
11,93 €
Predajca: Friseurtotal

Clinique Superbalanced - No.18 30ml Foundation
1 077,33 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Revlon ColorStay Longwear Makeup SPF15 – 110 Ivory – 30 ml
490,67 €/1l
14,72 €
Predajca: somnia24

Futurist Estée Lauder SPF20 30ml
1 491,33 €/1l
44,74 €
Predajca: MANADA

Maybelline Rozświetlający podkład do twarzy 125 Nude Beige, 30ml
666,33 €/1l
19,99 €
Predajca: Katomix

Paese Podkład kryjący o przedłużonej trwałości 0.5 Kość Słoniowa, 30 ml
413,67 €/1l
12,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Clinique Superbalanced Liquid Makeup Foundation 07 Neutral 30ml
1,55 €/1kg
46,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Clinique Even Better Make Up SPF15
1 313,00 €/1l
41,41 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Maybelline Długotrwały podkład rozświetlający z witaminą C 21, 30ml
373 000,01 €/1kg
14,92 €
Predajca: Glamperfeu

Maybelline Długotrwały podkład rozświetlający z witaminą C 03, 30ml
437 750,01 €/1kg
17,51 €
Predajca: Zeitburg

Clinique Lekki podkład do cery problematycznej CN 10 Alabaster, 30ml
796 500,02 €/1kg
34,63 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,86 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Materiál:
- Krém
- Hodí sa pre typy pleti:
- Zmiešaná pleť, Mastná pleť
- Starostlivosť o pleť:
- Hydratačný, Vyhladenie
- Odtieň pokožky:
- Plavá
- Podtón pokožky:
- Cool
- Farebný kód:
- 20
- Farba názov:
- Ivory
- Efekt:
- Prírodný
- Ochrana pred slnkom:
- Nie
- Aplikátor:
- Nie
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Vhodné pre:
- Ženy
- Dlhotrvajúce:
- Áno
- Dermatologicky testované:
- Áno
- Vodeodolný:
- Áno
- Zloženie:
- Cyclopentasiloxane, Water\Aqua\Eau, Butylene Glycol, Cyclohexasiloxane, Polymethyl Methacrylate, Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Tocopheryl Acetate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Coconut Acid, Isostearyl Neopentanoate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Lecithin, Peg-10 Dimethicone, Laureth-7, Polyglyceryl-4 Isostearate, Lauryl Methacrylate/Glycol Dimethacrylate Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, C9-15 Fluoroalcohol Phosphate, Silica, Sodium Chloride, Polyethylene, Alumina, Disodium Edta, Phenoxyethanol, [+/- Mica, Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77492), Iron Oxides (Ci 77499), Titanium Dioxide (Ci 77891)]
- Neobsahuje:
- Olej
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Make-up s hodvábnou textúrou, ktorý pleť hydratuje a nevysušuje ju. Vytvára prirodzený vzhľad. Dodáva pleti potrebnú vlhkosť. Absorbuje nadmernú mastnotu pleti. Po aplikácii vydrží dlhšie a nespôsobuje lesk pleti. Dokonale sa prispôsobí pleti a zjednotí jej tón. Po aplikácii sa zjednotia farebné rozdiely a pleť vyzerá mladistvo, zdravo, jemne a prirodzene. Bez oleja - nemastné zloženie. Určený pre normálnu až mastnú pleť vrátane citlivej pleti. Hypoalergénny (minimalizuje alergické reakcie).
Pumpičku na make-up Superbalanced nájdete tu (nie je súčasťou balenia).
Náš tip
Pre dokonalý a prirodzený vzhľad odporúčame pred nanesením make-upu použiť podkladovú bázu pod make-up.
Ako používať
Začnite uprostred čela a postupujte smerom nadol k brade a tiež okolo pier. Potom naneste od čela smerom k nosu a rozotrite po oboch stranách až k lícam. Nakoniec naneste od čela cez líca k lícnym kostiam.
Tekutý make-up bez oleja, ktorý sa prispôsobí pleti. Podkladová báza poskytuje pleti hydratáciu a absorbuje prebytočný kožný maz. Má mimoriadne hodvábnu textúru.
Superbalanced Foundation bol vyvinutý pre normálnu až mastnú pleť. Tekutý podklad neobsahuje olej. Prípravok hydratuje pleť a minimalizuje nežiaduce mastnoty
Makeup Clinique Superbalanced v odtieni 03 Ivory dodá vašej pleti dokonalý, prirodzený vzhľad. S touto ľahkou a vyváženou make-up základňou od značky Clinique si môžete byť istí, že vaša pleť bude krásne vyzerajúca celý deň. Táto make-up základňa neobsahuje olej, čo je ideálne pre všetky typy pleti. S obsahom SPF 15 chráni vašu pleť pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Okrem toho, jej tekutá konsistencia napomáha jednoduchej aplikácii a jemným zjemnením pleti.
CLINIQUE Superbalanced Make-up je vhodný pre normálnu až mierne mastnú pleť, a preto ho odporúčame. K dispozícii je aj v rôznych odtieňoch. Má veľmi príjemnú a ľahkú konzistenciu, takže sa veľmi ľahko nanáša na pleť. Okrem toho hydratuje a reguluje mastný lesk, čím dodáva pleti krásny a prirodzený vzhľad. Je tiež veľmi dlhotrvajúci, takže ľahko vydrží celý deň bez toho, aby sa na pleti usadil.
Clinique Superbalanced Makeup CN28 Ivory KXJA-03 BELGIË karton @ 1 stuk x 30 ml
CLINIQUE_Superbalanced Makeup Smoothing Face Foundation 28 Ivory 30ml
- Farba
- Béžová
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Voda, cyclomethicone, dimetikon, butylenglykol, fenyltrimentikon, pentylénglykol, octenylsuksinát škrobu sodný, sorbitan oleát, di-PPG-3 myristyl ether adipát, tri-c12-13 alkyl-citrate, petrolátum, squalane, kolagen aminokyselín, glycerín, sodná chlorid.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 0192333074572192333074572
- Číslo od výrobcu
- KXJA030000
- Farba
- Béžová
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Voda, cyclomethicone, dimetikon, butylenglykol, fenyltrimentikon, pentylénglykol, octenylsuksinát škrobu sodný, sorbitan oleát, di-PPG-3 myristyl ether adipát, tri-c12-13 alkyl-citrate, petrolátum, squalane, kolagen aminokyselín, glycerín, sodná chlorid.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 0192333074572192333074572
- Číslo od výrobcu
- KXJA030000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Masážna pištoľ Elektrická masážna pištoľ LED Masážna pištoľ na krk ramená Svaly 4 rýchlosti Masážna pištoľ na chrbát Tkanivové hlavy Retoo
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rochas Eau Sensuelle, Ženy, 100 ml, Bergamot, Med, Mango, Jazmín, Oranžový kvet, biele pižmo, Sprej
458,70 €/1l
45,87 €
Predajca: Denpoli-Venda

Aphro Celina sérum na riasy 3 ml prípravok na rast rias
14 140,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

COSTWAY Umelý vianočný stromček 225 cm, vianočný stromček so snehom, 1346 vrcholov z PVC, kovový stojan a skladací systém, vianočný stromček umelý stromček Vianoce
11,34 €/1kg
126,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Dámska súprava bikín s vystlaným bruškom Push Up Tummy Control, trojdielny plavkový oblek - L
28,19 €
Predajca: odsellingaaa

Eveline Cosmetics Satin Matt – make-up, zmatňujúci efekt, krytie, Odtieň 104 beige
220,33 €/1l
6,61 €
Predajca: MANADA

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lamelový rošt 160x200 cm
36,32 €
Predajca: TEXTILOMANIE

HI LED vianočný stromček bezdrôtový, model 406138
39,64 €
Predajca: Di-Life

COENZYM Q10 15 ampuliek Starostlivosť o tvár, krk a dekolt Starostlivosť proti starnutiu vrások 15x 2ml
18,91 €
Predajca: ANIK-Shop

UGG CLASSIC ULTRA MINI PLATF Hnedá
190,95 €
Predajca: Zianshop

Komoda Malwa M6/140 BIAŁY
148,84 €
Doprava zdarma
Predajca: WellStoreJTS

SoBuy FSB29-G Konzolový stolík so zlatým kovovým rámom Predsieňový stolík Dekoratívny stolík Príborník Bočný stolík Obývacia izba Vstupný priestor
79,95 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Inox Trade Hotová Záclona 2 Diely, Záves, 70x150 / 45x150cm Burgundsko
8,49 €/1m
12,74 €
Predajca: inox-trade

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

Solárne vonkajsie svetlo 50 LED, 6,9 m Svetelné reťaze Tomshine 8 režimov svietenia/vodotesné teplé biele, solárne strunové svetlá Vianočná dekorácia
16,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: PrimePick

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Clinique Superbalanced Makeup, Fľaša, Krém, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Hydratačný, Vyhladenie, Svetlá, Cool
1 077,33 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Clinique Superbalanced Makeup, Fľaša, Krém, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Hydratačný, Vyhladenie, Svetlá, Cool
1 033,33 €/1l
31,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clinique Superbalanced Makeup, Fľaša, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Hydratačný, Vyhladenie, Stredná, Cool, Sand
1 111,00 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Superbalanced Makeup, Fľaša, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Hydratačný, Vyhladenie, Plavá, Cool, Petal
932,00 €/1l
29,35 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,96 €
Predajca: Denpoli-Venda

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Canon PIXMA TS3350, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
325,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Clinique Superbalanced Makeup, Fľaša, Krém, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Hydratačný, Vyhladenie, Svetlá, Cool
1 147,67 €/1l
34,43 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Superbalanced Makeup, Fľaša, Krém, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Hydratačný, Vyhladenie, Plavá, Cool
1 077,33 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Veľmi dobrý produkt (Make Up Clinique). Rýchle doručenie. Som úplne spokojná.
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vichy Dermablend 3D Correction dlhotrvajúci make-up proti nedokonalostiam pleti 55 Bronze 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,27 €
Predajca: PerfumTraders
27 270,00 €/1kg

MC2 YSL All Hours – matujúci make-up s rozjasňujúcim efektom
46,37 €
Predajca: PerfumTraders
1 854,80 €/1l

Sisley Phyto Hydra Teint Beautifying Tinted Moist. SPF15 0,5 Opal 40 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
81,65 €
Predajca: PerfumTraders
2 041,25 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D Mattifying Primer 30ml Beige n150



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Mattifying 3D Primer 30ml Ivory n160



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D Primer 30ml Beige C 120



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,35 €
Predajca: lithuaniashop
978,33 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous foundation 30ml Ivory W 130



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous foundation 30ml Beige C 110



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D matujúci podkladový krém 30ml Ivory N 140
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige w180
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige n190
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige w100
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Ivory c110
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D mattierende Grundierung 30ml Beige n190
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

Sisley Phyto-teint Perfection, Flakón s pumpičkou, Krém, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Hydratačné, Vyhladenie, Upokojujúci, Teplé, Béžová



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
64,64 €
Predajca: PerfumTraders
2 154,67 €/1l

Elizabeth Arden Flawless Finish Sponge-On Cream Makeup, Kompaktné puzdro, Krém, Univerzálna pleť, Vyhladenie, Proti tmavým škvrnám, Zjasnenie, Hydratačný, Svetlá, Porcelain Beige



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,48 €
Predajca: PerfumTraders
2 107,83 €/1kg

Neutrálna stredná IT Cosmetics CC+ Color Corr. Full Coverage Cream SPF50



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 610,94 €/1l

AVON Power Stay dlhotrvajúci tekutý podkladový krém Warm Deep Tan 435N
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
599,67 €/1l

Bobbi Brown Skin Foundation Stick, Tyč, Krém, Univerzálna pleť, Hydratačný, Béžová, N-012
53,53 €
Predajca: PerfumTraders
5 947,78 €/1kg

Bobbi Brown Bezfarebný podkladový krém SPF 15 W-054 Natural Tan (30 ml)
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
1 851,67 €/1l