Jagdwurst – priehľadný obal, 160 g | ÖKOLAND
7,10 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €-46%
23,69 € / 1kg
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Konzervy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Uhorky Hofgut Schlemmer s medom v pohári dobrého jedla 580ml4,76 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dittmann kapary nonpareils24,98 €/1kg
24,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Surové frankfurtské párky 270 g Balcerzak40,93 €/1kg
11,05 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Bonduelle cícer 150g11,27 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bockwürstchen (malé párky) – 6 kusov, 180 g | Značka ÖKOLAND
20,79 €/1kg
7,90 €
Predajca: taleoo

Pečené fazule PUD 610 g
11,16 €/1kg
6,81 €
Predajca: Katomix

Kesbeke – lahôdková cibuľová polievka (6 x 370 ml)
22,95 €/1kg
50,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Smažená ryža Menzi
11,57 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové mäso na raňajky - nádoba 160g
32,69 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Vegetariánske klobásky 200 g | ÖKOLAND
11,84 €/1kg
4,50 €
Predajca: taleoo

Polievka z červenej šošovice s plátkami klobásy, 400 g | ÖKOLAND
8,22 €/1kg
3,29 €
Predajca: taleoo

Polievka z červenej šošovice s plátkami klobásy, 800 g | ÖKOLAND
7,04 €/1kg
5,63 €
Predajca: taleoo

Kukurice nakladené do octu, 370 ml | MARSCHLAND
15,85 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Kühne Fasskraut 2 minúty
7,11 €/1l
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Guláš – hráškové, 380 g | KIEBITZHOF
13,76 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Pudliszki Mexická polievka 440 g
7,02 €/1kg
4,95 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,09 €
Predajca: Megasam24PL

Krabie mäso, 170 g
33,46 €/1kg
8,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lesné čučoriedky 370 ml | MARSCHLAND
18,47 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Môj falafel - červená šošovica a kari 160g
19 562,50 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Evra Sałatka z tuńczykiem 160g
29,38 €/1kg
4,70 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ekologická lovecká klobása je tradičná špecialita vyrobená z kvalitnéhomäsa prasníc, s gurmánskou kvalitou. Jej hrubá štruktúra s nízkotučnými kúskami a vybrané koreniny zaručujú nezameniteľnú chuť. Klobása si zachováva tvar, vytvára ľahkú šťavu a je preto obzvlášť šťavnatá. V praktickej valcovitej nádobe sa ľahko odoberá.
- Zloženie
- 84% bravčového mäsa*, pitná voda, morská soľ, korenie* (korenie*, koriander*, zázvor*, cesnak*).*z ekologického poľnohospodárstva
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota 1 148 kJ / 274 kcalTuky 25 g z toho nasýtené mastné kyseliny 10 gSacharidy 1 g z toho cukor 0,40 gBielkoviny 12 gSoľ 0 g
- Hmotnosť
- 160 g
- Potravinársky podnik
- ÖKOLAND
- Obchodný názov
- Jagdwurst – priehľadný obal, 160 g | ÖKOLAND
- Výrobca
- ökoland
- Číslo od výrobcu
- 121187
- EAN kód
- 4031829231418
- Zloženie
- 84% bravčového mäsa*, pitná voda, morská soľ, korenie* (korenie*, koriander*, zázvor*, cesnak*).*z ekologického poľnohospodárstva
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota 1 148 kJ / 274 kcalTuky 25 g z toho nasýtené mastné kyseliny 10 gSacharidy 1 g z toho cukor 0,40 gBielkoviny 12 gSoľ 0 g
- Hmotnosť
- 160 g
- Potravinársky podnik
- ÖKOLAND
- Obchodný názov
- Jagdwurst – priehľadný obal, 160 g | ÖKOLAND
- Výrobca
- ökoland
- Číslo od výrobcu
- 121187
- EAN kód
- 4031829231418
Hodí sa k tomu

Ravioly s mäsovou náplňou v paradajkovej omáčke, 400 g | ÖKOLAND
10,45 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml
6,90 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pečencová paštéta z regiónu Pfalz – balenie 160 g | Značka ÖKOLAND
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

Hydinové mäso na raňajky - nádoba 160g
32,69 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Sauerbraten v plechovke (400 g)
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: artbook-service

Metten hrubý Sauerland bockwurst 845g
14,80 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann Pravá bavorská pečeňová polievka spaetzle koncentrovaná 400 ml
8,67 €/1l
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml
2,28 €/1l
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Klobása z cibule, varená - balenie 160 g | značka ÖKOLAND
26,13 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Hofgut jablková omáčka jemne pyré a sladené v pohári dobrého jedla 720ml
2,92 €/1l
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit hubová krémová polievka s prírodnými prísadami 57g
23,68 €/1kg
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Langbein špargľová krémová polievka
8,20 €/1l
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix polievka z mletého mäsa a syra s
29,78 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jablká kapary
14,26 €/1kg
4,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesy Dittmann kapary jemne pikantné nakladané ATG 60g pohár 90 g
26,13 €/1kg
2,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g
6,95 €/1kg
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
11,29 €/1kg
12,88 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,19 €
Predajca: Katomix

Maggi Gemüse Cremesuppe
3,68 €/1l
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zeleninová polievka s kuracím mäsom, 400 g | ÖKOLAND
10,45 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

De Rit 370050, 360 g, 91 kcal, 385 kJ, 0,5 g, 0,1 g, 4,1 g
7,25 €/1kg
2,61 €
Predajca: taleoo

Hofgut Junge veľký bôb biele semená Good Food 720ml
3,46 €/1l
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

El Faro Banderillas Picantes en Vinagre v octe horúci 350g
12,06 €/1kg
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jedlo v jednom hrnci – zemiaky a pór, 400 g | EDEN
7,75 €/1kg
3,10 €
Predajca: taleoo

Meica Deutschländer (360g)
21,92 €/1kg
7,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zimmermann 4 typické mníchovské biele párky ATG 250g Classic 530g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1l

Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,90 €/1l

Mutti Aromatická omáčka na pizzu 210g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
90,43 €/1l

Seitz bezlepkové špirály z kukuričnej múky a hrachovej múky 500g
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,12 €/1kg

Bonduelle obedová miska Bulgur 250g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
61,50 €/1kg

Steinhaus grapefruitové odrezky jemné ovocie jemne pocukrované 3100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,41 €/1l

Fazuľa Hofgut mladá a jemná, nakrájaná v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,24 €/1l

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,28 €/1l

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,73 €/1l

Výber uhoriek Hofgut s čerstvými bylinkami a cibuľou 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,28 €/1l

Hofgut Junge veľký bôb biele semená Good Food 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,46 €/1l

Hofgut Nemecké slivky Mirabelle sladené s kôstkovým ovocím 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,89 €/1l

Hofgut Feine Cornichons chrumkavé s pikantnými bylinkami v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,12 €/1l

Hofgut voskové fazuľky žlté mladé a jemne predvarené 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,94 €/1l

Ručne zbieraná, nahrubo nakrájaná kapusta Hofgut v pohári 720 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
2,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,86 €/1l

Jablkový kompót Hofgut s malými kúskami, jemne pocukrovaný 370ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,03 €/1l

Hofgut egreše sladené ovocné sladkosti v pohári Dobré jedlo 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,64 €/1l

Uhorkový šalát Hofgut sladký a pikantný s klasickým receptom 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,01 €/1l

Steinhaus Kaiserkirschen višne v pohári červené bez kôstok 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,12 €/1l

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,84 €/1kg