Philips 3000 series NT3650/16, Šedá, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 101 mm, 196 mm

24,10 €

plus 3,99 € poštovné

Doprava k vám domov

ut 13. októbra
Naše najlepšieponuky
Zastrihávače chĺpkov v nose a oveľa viac
Podobné produkty
Bestseller
Obrázok produktu pre Zastrihávač nosných chĺpkov Zastrihávač obočia 2 zastrihávacie nadstavce Tvarovací strojček na obočie Zastrihávač nosných chĺpkov Muži Ženy Zastrihávač nosných chĺpkov Obočie Ružová Retoo
Zastrihávač nosných chĺpkov Zastrihávač obočia 2 zastrihávacie nadstavce Tvarovací strojček na obočie Zastrihávač nosných chĺpkov Muži Ženy Zastrihávač nosných chĺpkov Obočie Ružová Retoo
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 15
9,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Akumulátorový elektrický zastrihávač HEYLAD - výkonný a účinný na starostlivosť o domáce zvieratá
Akumulátorový elektrický zastrihávač HEYLAD - výkonný a účinný na starostlivosť o domáce zvieratá
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 15
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo
Obrázok produktu pre Panasonic ER-GN300K503, Čierna, Strieborná, Ucho, Obočie, Nos, Nerezová oceľ, Batérie, 40 min, AAA
Panasonic ER-GN300K503, Čierna, Strieborná, Ucho, Obočie, Nos, Nerezová oceľ, Batérie, 40 min, AAA
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
48,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Philips MULTIGROOM Series 1000 MG1100/16, Umývateľný, Údržba bez oleja, Čierna, Červená
Philips MULTIGROOM Series 1000 MG1100/16, Umývateľný, Údržba bez oleja, Čierna, Červená
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
29,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Philips 3000 series NT3650/16, Šedá, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 101 mm, 196 mm
Philips 3000 series NT3650/16, Šedá, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 101 mm, 196 mm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 31
21,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač ušných chĺpkov 4v1 Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač obočia Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač fúzov Zastrihávač vlasov Retoo
Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač ušných chĺpkov 4v1 Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač obočia Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač fúzov Zastrihávač vlasov Retoo
3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5Počet hodnotení: 90
9,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Remington REM-NE3150, Ucho, Oboie, Nos, ierna, Nerezov oce, CE, AA, Alkalick
Remington REM-NE3150, Ucho, Oboie, Nos, ierna, Nerezov oce, CE, AA, Alkalick
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 28
19,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Braun Exact Series EN 10, Ucho, Nos, Čierna, Strieborná, Nerezová oceľ, Batérie, AAA, Alkalický
Braun Exact Series EN 10, Ucho, Nos, Čierna, Strieborná, Nerezová oceľ, Batérie, AAA, Alkalický
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
29,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Philips 5000 series NT5650/16, Čierna, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 220 mm, 128 mm
Philips 5000 series NT5650/16, Čierna, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 220 mm, 128 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
29,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Philips 5000 series NT5650/16, Čierna, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 220 mm, 128 mm
Philips 5000 series NT5650/16, Čierna, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 220 mm, 128 mm
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
24,62 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Clatronic NE 3595, Čierna, Šedá, Valec, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 40 mm
Clatronic NE 3595, Čierna, Šedá, Valec, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 40 mm
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 20
13,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Obrázok produktu pre Philips Norelco NOSETRIMMER Series 1000 NT1650/16, Čierna, Valec, Nos, Batérie, AA, Alkalický
Philips Norelco NOSETRIMMER Series 1000 NT1650/16, Čierna, Valec, Nos, Batérie, AA, Alkalický
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
34,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Panasonic ER-GN30, Ucho, Nos, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, CE, Batérie, AA
Panasonic ER-GN30, Ucho, Nos, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, CE, Batérie, AA
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 28
296,85 €
Predajca: Technology-Germany
Obrázok produktu pre Philips NT1620/15, Ucho, Nos, Čierna, Batérie, AA, Alkalický
Philips NT1620/15, Ucho, Nos, Čierna, Batérie, AA, Alkalický
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
20,01 €
Predajca: Warehouse
Obrázok produktu pre Wahl 05640, AAA, Čierna, Strieborná
Wahl 05640, AAA, Čierna, Strieborná
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre BaByliss E652E, Ucho, Nos, Čierna, AA, 100 mm, 40 mm, 151 mm
BaByliss E652E, Ucho, Nos, Čierna, AA, 100 mm, 40 mm, 151 mm
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
41,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Philips 2000 series NT2650/16, Ucho, Nos, Čierna, Šedá, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 2 rok / roky
Philips 2000 series NT2650/16, Ucho, Nos, Čierna, Šedá, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 2 rok / roky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Eta ETA434190000, Čierna, Červená, Oceľ, Batérie, AA, 25 mm, 30 mm
Eta ETA434190000, Čierna, Červená, Oceľ, Batérie, AA, 25 mm, 30 mm
16,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Esperanza EBG004K, Čierna, Ucho, Nos, Nerezová oceľ, Batérie, AA
Esperanza EBG004K, Čierna, Ucho, Nos, Nerezová oceľ, Batérie, AA
5,67 €
-39%
3,42 €
Predajca: ProTechShop
Obrázok produktu pre Wahl Nasal Trimmer, Čierna, Strieborná, Nos, Nerezová oceľ, AA, 140 mm, 30 mm
Wahl Nasal Trimmer, Čierna, Strieborná, Nos, Nerezová oceľ, AA, 140 mm, 30 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
13,49 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Zastrihávač nosa série 3000

Zastrihávač nosa, uší a obočia NT3650/16
Zastrihávač nosa Philips série 3000 pohodlne zastriháva chĺpky v nose, ušiach a obočí. Nová technológia PrecisionTrim a ochranný systém sú navrhnuté tak, aby poskytovali jednoduché a účinné zastrihávanie bez ťahania.

Maximálne pohodlie bez ťahania

Zastrihávajte chĺpky v nose, ušiach a obočí s maximálnym komfortom
  • Úplné pohodlie bez šklbania
  • Ochranný systém
  • Plne umývateľný, batéria AA
  • 2 hrebene na obočie, puzdro

Úplne pohodlné zastrihávanie chĺpkov v nose, ušiach a obočí

Ľahko dosiahne na nežiaduce chĺpky v nose a ušiach a účinne ich odstráni. Pred použitím si nezabudnite vyčistiť nosné dierky a zastrihávač opatrne zasuňte do nosa maximálne na 0,5 cm a pomaly ním krúžte. Pri zastrihávaní ušných chĺpkov sa uistite, že v ušiach nie je vosk. V prípade chĺpkov na obočí vložte do drážok jeden z dvoch vodiacich hrebeňov (3 a 5 mm) a ľahkým tlakom pohybujúcim sa proti smeru rastu chĺpkov zastrihnite obočie rovnomerne na požadovanú dĺžku.

Jednoduché a efektívne zastrihávanie bez porezania alebo poškriabania

Zastrihávač nosa, uší a obočia navrhnutý pre bezpečnosť a pohodlie. Ochranný systém zakrýva čepele, aby sa nedostali do priameho kontaktu s pokožkou. Je tiež navrhnutý tak, aby minimalizoval vynechanie chĺpkov a ťahanie.

Zastrihávanie bez námahy z akéhokoľvek uhla

Náš inovatívny obojstranný presný zastrihávač strihá rýchlo a bez námahy z akéhokoľvek uhla a v akomkoľvek smere.

Textúrovaná rukoväť na optimálne uchopenie aj za mokra

Textúrovaná rukoväť vám poskytuje lepší úchop a kontrolu pri používaní zastrihávača nosa pre mužov a vypínač je umiestnený tak, aby sa ľahko používal.

Plne umývateľný na jednoduché čistenie

Najlepší zastrihávač chĺpkov v nose a ušiach sa hodí do vašej rutiny. Zastrihávač po použití stačí opláchnuť, aby ste ho udržali v špičkovom stave.

Pripravený na použitie

Zastrihávač chĺpkov v nose a ušiach môžete začať používať ihneď vďaka batérii AA, ktorá je súčasťou balenia.


Technické špecifikácie

  • Napájanie
  • Typ batérie
  • AA
  • Konštrukcia
  • Farba
  • Sivá
  • Rukoväť
  • Ergonomická rukoväť a úchop
  • Jednoduché používanie
  • Čistenie
  • Dá sa úplne vyčistiť
  • Za mokra a za sucha
  • Vodotesný
  • Nie je potrebný olej
  • Áno
  • Rezací systém
  • Rezacia jednotka
  • Čepele z nehrdzavejúcej ocele
  • Vysoko výkonné nože
  • Na hladké zastrihávanie
  • Príslušenstvo
  • Hrebeň na obočie
  • 5 mm presný hrebeň
  • Cestovné puzdro



Farba:
Šedá
Suché a mokré holenie:
Áno
Materiál nožov:
Nerezová oceľ
Ergonomická rukoväť:
Áno
Vodeodolný:
Áno
Umývateľný:
Áno
Napájací zdroj:
Batérie
Nabíjateľný:
Nie
Typ batérie:
AA
Údržba bez oleja:
Áno
Šírka balenia:
101 mm
Hĺbka balenia:
196 mm
Výška balenia:
40 mm
Hmotnosť vrátane balenia:
183 g
Cestovné puzdro:
Áno
Puzdro:
Áno
Presný hrebeň:
Áno
Počet nástavcov:
2
Typ batérie:
Alkalický


Zastrihávač NT3650/16

Najjednoduchším spôsobom, ako sa zbaviť nežiaducich chĺpkov, je ich oholenie. Zastrihávač Philips NT3650/16 môžete vďaka jeho kompaktnému dizajnu nosiť stále so sebou a rýchlo tak reagovať, keď sa vám na dovolenke pokúsia znepríjemniť život nepoddajné chĺpky v nose.

Hrebeňové nástavce

Priložené 2 hrebeňové nástavce vám umožnia zastrihávať obočie v dĺžke 3 alebo 5 mm. Zastrihávačom pohybujte pomaly, s ľahkým tlakom, v opačnom smere, ako rastie vaše obočie. Vychutnajte si rovnomerné, upravené obočie bez bolestivého vytrhávania chĺpkov.

Pohodlné na cesty

Zastrihávač NT3650/16 a jeho príslušenstvo sú premyslene navrhnuté tak, aby jeho preprava bola čo najpohodlnejšia. Zastrihávač malých rozmerov bez potreby nabíjania, dva hrebeňové nástavce, ktoré môžete ľahko prepravovať v puzdre, ktoré je súčasťou súpravy. To všetko preto, aby ste sa mohli čo najpohodlnejšie zastrihávať!



Maximálne pohodlie: zastrihávanie vlasov bez ťahania
Zastrihávanie nosa

  • presne zastrihnite chĺpky v nose, ušiach a obočí
  • náš ochranný systém zaisťuje jednoduché a bezpečné zastrihávanie
  • zastrihávanie bez námahy pomocou rýchlo sa pohybujúceho obojstranného strihacieho nástroja
  • textúrovaná rukoväť s posuvným vypínačom
  • plne umývateľný na jednoduché čistenie
Vhodné pre výrobcov
Philips
Farba
Šedá
Vodotesné
Áno
Hmotnosť
0.183 kg
Obsahuje batérie
Áno
Výrobca
Počet kusov
2
Možnosť mokrého holenia
Áno
EAN kód
8710103924012
Číslo od výrobcu
NT3650/16

Vhodné pre výrobcov
Philips
Farba
Šedá
Vodotesné
Áno
Hmotnosť
0.183 kg
Obsahuje batérie
Áno
Výrobca
Počet kusov
2
Možnosť mokrého holenia
Áno
EAN kód
8710103924012
Číslo od výrobcu
NT3650/16
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Vlajkový reťazec k Majstrovstvám sveta vo futbale 2026 | Girlanda s vlajkami 48 krajín | 20 m
Vlajkový reťazec k Majstrovstvám sveta vo futbale 2026 | Girlanda s vlajkami 48 krajín | 20 m
1,50 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
14,99 €
Predajca: anione
Obrázok produktu pre Philips 3000 series NT3650/16, Šedá, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 101 mm, 196 mm
Philips 3000 series NT3650/16, Šedá, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 101 mm, 196 mm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 31
21,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Samonivelačný krížový laser Wiltec so statívom 1,2 m, presnosť ±0,5 mm/m, rotačný laser na meranie uhlov a povrchov, nivelačné zariadenie
Samonivelačný krížový laser Wiltec so statívom 1,2 m, presnosť ±0,5 mm/m, rotačný laser na meranie uhlov a povrchov, nivelačné zariadenie
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač ušných chĺpkov 4v1 Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač obočia Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač fúzov Zastrihávač vlasov Retoo
Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač ušných chĺpkov 4v1 Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač obočia Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač fúzov Zastrihávač vlasov Retoo
3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5Počet hodnotení: 90
9,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 468
68,64 €
Predajca: T3S_Shop
Obrázok produktu pre Parná žehliaca stanica Tefal Express Essential SV6111
Parná žehliaca stanica Tefal Express Essential SV6111
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 580
Použité
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro
Obrázok produktu pre S-012 RC kaskadérske auto 4WD 2,4 GHz RC kaskadérske auto 360° offroad auto so senzorom gest, darček pre deti chlapcov
S-012 RC kaskadérske auto 4WD 2,4 GHz RC kaskadérske auto 360° offroad auto so senzorom gest, darček pre deti chlapcov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 112
43,99 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Obrázok produktu pre Remington Malé domáce spotrebiče NE7000
Remington Malé domáce spotrebiče NE7000
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
31,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lacoste L.12.12 Noir Woda toaletowa, 100ml
Lacoste L.12.12 Noir Woda toaletowa, 100ml
710,10 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
71,01 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
13,29 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
18,60 €
Predajca: FDC
Obrázok produktu pre Pánsky opasok - pánsky opasok s automatickou sponou - značka Bucklybelts - automatický opasok - 2 kusy - pánsky opasok - čierna farba
Pánsky opasok - pánsky opasok s automatickou sponou - značka Bucklybelts - automatický opasok - 2 kusy - pánsky opasok - čierna farba
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
34,95 €
Predajca: Safekeepers
Obrázok produktu pre Philips 5000 series NT5650/16, Čierna, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 220 mm, 128 mm
Philips 5000 series NT5650/16, Čierna, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 220 mm, 128 mm
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 14
32,99 €
Predajca: Warehouse
A collage of a black electric air duster and its accessories, with stylized blue air streams indicating operation.
ME-D1 Elektrický vysávač prachu Air Duster, 8-rýchlostný vysávač na stlačený vzduch s batériou 4000 mAh, čistiacou kefou a rýchlonabíjaním Tepy-c
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop
Obrázok produktu pre ProActive Kreatín monohydrát 500 g prášok s vitamínom B6 príchuť: mango 100 porcií silový tréning
ProActive Kreatín monohydrát 500 g prášok s vitamínom B6 príchuť: mango 100 porcií silový tréning
19,98 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
11,99 €
-16%
9,99 €
Predajca: RealPharm
Obrázok produktu pre DeLonghi  Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 739
11,90 €
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 181
13,50 €
Predajca: TanningParadise
Obrázok produktu pre Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Obývacia stena NADA - country oak sivý / čierna
Obývacia stena NADA - country oak sivý / čierna
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 28
329,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Obrázok produktu pre Kiduku Kombinovaný kočík 3v1 Béžový
Kiduku Kombinovaný kočík 3v1 Béžový
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 257
267,59 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Obrázok produktu pre 2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 1874
28,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
A modern black upholstered bed with white pillows, set in a dimly lit bedroom with dark curtains and pendant lights.
QLA Möbel skriňová posteľ Bergamo 200x200 s 2 zásuvkami, manželská posteľ s matracom a topperom, čalúnená posteľ, posteľ. Farba čierna
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 8
557,00 €
Doprava zdarma
Predajca: QLA
Obrázok produktu pre 2 m dlhá sprchová hadica Sprchová hadica z nehrdzavejúcej ocele náhradná hadica 200 cm
2 m dlhá sprchová hadica Sprchová hadica z nehrdzavejúcej ocele náhradná hadica 200 cm
5,05 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 19
10,09 €
Predajca: vonderpalette
Obrázok produktu pre iPhone 13 / iPhone 13 mini ochrana fotoaparátu fólia pancierové sklo krycie sklo fólia pancierové sklo ochranné sklo 2 kusy
iPhone 13 / iPhone 13 mini ochrana fotoaparátu fólia pancierové sklo krycie sklo fólia pancierové sklo ochranné sklo 2 kusy
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 240
8,99 €
Predajca: AVANA-Shop
Obrázok produktu pre Wolketon Zámok na bicykel Reťazový zámok Kombinovaný kombinačný zámok 120 cm
Wolketon Zámok na bicykel Reťazový zámok Kombinovaný kombinačný zámok 120 cm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 197
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Obrázok produktu pre Clauss BC-S10038 Sada na manikúru Clauss, v koženkovom puzdre, 8 dielov, čierna
Clauss BC-S10038 Sada na manikúru Clauss, v koženkovom puzdre, 8 dielov, čierna
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
20,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre ZMH Stropné svietidlá LED 28cm Stropné svietidlo Okrúhle 30W Stropná lampa Stmievateľná s diaľkovým ovládaním Plochá Kuchynská lampa pre obývaciu izbu
ZMH Stropné svietidlá LED 28cm Stropné svietidlo Okrúhle 30W Stropná lampa Stmievateľná s diaľkovým ovládaním Plochá Kuchynská lampa pre obývaciu izbu
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 113
38,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: ZMH
Obrázok produktu pre Philips 5000 series NT5650/16, Čierna, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 220 mm, 128 mm
Philips 5000 series NT5650/16, Čierna, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 220 mm, 128 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
29,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Trieda 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazom, Teplovzdorné, Vode odolné, Odolné proti röntgenu, Čierna
Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Trieda 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazom, Teplovzdorné, Vode odolné, Odolné proti röntgenu, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 443
16,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Postel s čalúneným rámom 90x200 cm s 2 zásuvkami a latovým roštom, farba: sivá, antracit. Dvojlôžko, čalúnená posteľ, rám postele
Postel s čalúneným rámom 90x200 cm s 2 zásuvkami a latovým roštom, farba: sivá, antracit. Dvojlôžko, čalúnená posteľ, rám postele
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 184
334,95 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u
Obrázok produktu pre 3-dielna mikrovláknová posteľná bielizeň, sivá, s vzorom kruhov, rozmery 240x220 cm, veľkosť King Size
3-dielna mikrovláknová posteľná bielizeň, sivá, s vzorom kruhov, rozmery 240x220 cm, veľkosť King Size
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 19
24,99 €
Predajca: Trend-Laden_5

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 14 hodnotení
Hodnotenie z 16. apríla 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Orezávanie bez ťahania
Hodnotenie z 8. mája 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Jednoducho dobré
Hodnotenie z 16. decembra 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Zastrihávače nosa a uší Philips
Hodnotenie z 6. septembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Zastrihávač chĺpkov v nose a ušiach Philips
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 6. októbra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 2. októbra 2024 na
Overený nákup
Hodnotenie z 10. marca 2024 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Bestseller
Obrázok produktu pre Zastrihávač nosných chĺpkov Zastrihávač obočia 2 zastrihávacie nadstavce Tvarovací strojček na obočie Zastrihávač nosných chĺpkov Muži Ženy Zastrihávač nosných chĺpkov Obočie Ružová Retoo
Zastrihávač nosných chĺpkov Zastrihávač obočia 2 zastrihávacie nadstavce Tvarovací strojček na obočie Zastrihávač nosných chĺpkov Muži Ženy Zastrihávač nosných chĺpkov Obočie Ružová Retoo
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 15
9,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Webber 14-v-1 zastrihávač pre mužov – holiaci strojček + fúzy + vlasy + nos, Wet&Dry, sada PRO
Webber 14-v-1 zastrihávač pre mužov – holiaci strojček + fúzy + vlasy + nos, Wet&Dry, sada PRO
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: webbereurope
Obrázok produktu pre Akumulátorový elektrický zastrihávač HEYLAD - výkonný a účinný na starostlivosť o domáce zvieratá
Akumulátorový elektrický zastrihávač HEYLAD - výkonný a účinný na starostlivosť o domáce zvieratá
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 15
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo
Obrázok produktu pre 20-dielna náhradná hlava pre zastrihávač chĺpkov v nose, ľahká, na cesty, malý zastrihávač chĺpkov v nose, náhradné príslušenstvo pre mužov
20-dielna náhradná hlava pre zastrihávač chĺpkov v nose, ľahká, na cesty, malý zastrihávač chĺpkov v nose, náhradné príslušenstvo pre mužov
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač ušných chĺpkov 4v1 Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač obočia Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač fúzov Zastrihávač vlasov Retoo
Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač ušných chĺpkov 4v1 Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač obočia Zastrihávač nosových chĺpkov Zastrihávač fúzov Zastrihávač vlasov Retoo
3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5Počet hodnotení: 90
9,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Teesa TSA0529 Zastrihávač vlasov a fúzov 3 v 1, HYPER CARE T100
Teesa TSA0529 Zastrihávač vlasov a fúzov 3 v 1, HYPER CARE T100
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre ProfiCare PC-NE 3050, Čierna, Ucho, Nos, Batérie, AAA, 1,5 V, 165 mm
ProfiCare PC-NE 3050, Čierna, Ucho, Nos, Batérie, AAA, 1,5 V, 165 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
18,13 €
-4%
17,32 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Obrázok produktu pre Clatronic NE 3595, Čierna, Šedá, Valec, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 40 mm
Clatronic NE 3595, Čierna, Šedá, Valec, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 40 mm
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 20
13,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Obrázok produktu pre Náhradná holiaca hlavica pre BRL130 BRL140 Dámske elektrické holiace strojčeky na nohy, kolená, členky a predlaktia
Náhradná holiaca hlavica pre BRL130 BRL140 Dámske elektrické holiace strojčeky na nohy, kolená, členky a predlaktia
19,99 €
-5%
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
Obrázok produktu pre AdroitGoods Zastrihávač nosa pre mužov a ženy - manuálny - vrátane čistiacej kefky
AdroitGoods Zastrihávač nosa pre mužov a ženy - manuálny - vrátane čistiacej kefky
6,99 €
-8%
6,39 €
Doprava zdarma
Predajca: AdroitGoods
Obrázok produktu pre elektrický holiaci strojček 4 v 1 pre ženy, obočie, nos, oblasť bikín, zastrihávač chĺpkov, batéria nie je súčasťou balenia
elektrický holiaci strojček 4 v 1 pre ženy, obočie, nos, oblasť bikín, zastrihávač chĺpkov, batéria nie je súčasťou balenia
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre 8 kusov Dvojhlavý nôž na nosné chĺpky Ušný zberač Ručný bezpečnostný zastrihávač nosných chĺpkov Ušná lopatka
8 kusov Dvojhlavý nôž na nosné chĺpky Ušný zberač Ručný bezpečnostný zastrihávač nosných chĺpkov Ušná lopatka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Pánsky zastrihávač uší na odstránenie chĺpkov v nose Pánsky elektrický holiaci strojček
Pánsky zastrihávač uší na odstránenie chĺpkov v nose Pánsky elektrický holiaci strojček
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,99 €
-56%
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Sada zastrihávača nosných chĺpkov, sada zastrihávača nosných chĺpkov, sada holiacich strojčekov pre mužov, sada zastrihávača ušných chĺpkov, elektrický zastrihávač obočia
Sada zastrihávača nosných chĺpkov, sada zastrihávača nosných chĺpkov, sada holiacich strojčekov pre mužov, sada zastrihávača ušných chĺpkov, elektrický zastrihávač obočia
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Zastrihávač obočia, zastrihávač nosných chĺpkov, zastrihávač chĺpkov na tvári, elektrický zastrihávač obočia, osobné pero Trimmer Detailer, zastrihávač nosných chĺpkov
Zastrihávač obočia, zastrihávač nosných chĺpkov, zastrihávač chĺpkov na tvári, elektrický zastrihávač obočia, osobné pero Trimmer Detailer, zastrihávač nosných chĺpkov
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Hlava na strihanie chĺpkov v nose, umývateľný strihač ušných chĺpkov, náhrada za QP2520/90, QP6510/70, QP6530/70, QP652070
Hlava na strihanie chĺpkov v nose, umývateľný strihač ušných chĺpkov, náhrada za QP2520/90, QP6510/70, QP6530/70, QP652070
18,99 €
-5%
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
Obrázok produktu pre prenosný elektrický strojček na odstraňovanie vlasov z tváre a obočia
prenosný elektrický strojček na odstraňovanie vlasov z tváre a obočia
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre SENCOR SNC 101BL Zastrihávač chĺpkov/kotliet, nerezové brity, umývateľné strihacie hlavy, osvetlenie, 2 výmenné hlavy, praktický stojan, čistiaci štetec
SENCOR SNC 101BL Zastrihávač chĺpkov/kotliet, nerezové brity, umývateľné strihacie hlavy, osvetlenie, 2 výmenné hlavy, praktický stojan, čistiaci štetec
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,99 €
Predajca: Planeo
Obrázok produktu pre Ostrič kosačiek na trávu, ostrič nožov, ostrič nožov kosačiek na trávu, rýchlejší ostrič nožov, ostrič nožov na brúsenie,
Ostrič kosačiek na trávu, ostrič nožov, ostrič nožov kosačiek na trávu, rýchlejší ostrič nožov, ostrič nožov na brúsenie,
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Zastrihávač nosových vlasov, elektrický zastrihávač nosa, zastrihávač nosových vlasov, prenosný zastrihávač nosa, dobíjací zastrihávač nosa, nástroj na úpravu nosových vlasov
Zastrihávač nosových vlasov, elektrický zastrihávač nosa, zastrihávač nosových vlasov, prenosný zastrihávač nosa, dobíjací zastrihávač nosa, nástroj na úpravu nosových vlasov
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24