5,0



Na základe 3 hodnotení
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Toner (150 ml)
13,49 €
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
7h 51m 04s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Nenechajte si ujsť!
Pleťové vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Anua Heartleaf 77% tonizačné tampóny 160 ml146,19 €/1l
23,39 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809968130239, Tvárové tonikum, Ženy, 150 ml, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Fľaša15,99 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Toner: AHA + BHA jemný exfoliačný tóner 150 ml14,99 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
TIRTIR Mliečna pleťová voda - mliečna pleťová voda, 150ml133,27 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

Haruharu Wonder Black Rice tonikum Hyaluronic Toner Free of Alcohol & Fragrance 150 ml
11,39 €
Predajca: medpak_shop

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

Haruharu Wonder tonicsum Hyalurónové tonikum s čiernou ryžou 300 ml
22,09 €
Predajca: medpak_shop

Haruharu Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil
22,92 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Round Lab 1025 Toner Dokdo
12,49 €
Predajca: medpak_shop

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

SKIN1004 Centella Toner, Tvárové tonikum, Ženy, 210 ml, Normálna pleť, Citlivá pokožka, Exfoliácia, Upokojujúci, Fľaša
19,42 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Haruharu Wonder Black Rice tonikum Hyaluronic Toner Free of Alcohol & Fragrance 300 ml
18,49 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 Hyalu-Cica rozjasujce tonikum
18,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,13 €
Predajca: NutraBestBG

Haruharu Wonder Black Rice esencia Probiotics Barrier Essence 120 ml
18,52 €
Predajca: LaRoseCare

I'M FROM - ryžového tonika 150 ml - dvojfázové ryžové tonikum
37,90 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Skin1004 Madagaskarské esenciálne tonikum Probio-Cica
14,11 €
Predajca: Pharmacygreek

Coxir Black Snail Collagen tonikum Toner 150 ml
84,47 €/1l
12,67 €
Predajca: BRASTYGroup

Abib Heartleaf Calming Toner 200 ml
20,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Coxir Ultra Hyaluronic Toner 150 ml
107,47 €/1l
16,12 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Pyunkang Yul Black Tea Deep Infusion Toner 130 ml
25,99 €
Predajca: medpak_shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ľahké a osviežujúce pleťové tonikum s hydratačným účinkom je vytvorené na základe jedinečnej fermentačnej receptúry, ktorá vďaka patentovanej technológii Ultra Deep Technology zabezpečuje hĺbkový prenos účinných látok do pokožky. Obsahuje 95 % prírodných zložiek, je vegánske, netestované na zvieratách a pýši om EWG-Green.
VÝHODY:
- Príjemná a hĺbková hydratácia, ktorá pleť nezaťažuje, ale osviežuje.
- 95 % prírodných zložiek - len to najlepšie z prírody pre vašu pleť, bez zbytočných chemikálií.
- Bohatý obsah antioxidantov z čiernej ryže - chráni vašu pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi, ako sú voľné radikály a znečistenie.
- Revolučná technológia ULTRA - zabezpečuje, aby sa aktívne zložky účinne dostali hlboko do pokožky a dosiahli sa maximálne výsledky.
- Lieči a omladzuje - beta glukán a výťažok z červeného ženšenu pôsobia na obnovu a omladenie vašej pleti pre zdravý a mladistvý vzhľad.
KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:
- čierna ryža
- kyselina hyalurónová
- beta-glukán
POUŽITIE:
Naneste primerané množstvo tonika na vyčistenú pleť a nechajte vstrebať.
VHODNÝ PRE:
Vhodné pre všetky typy pleti
Pleťové tonikum
Poznámka: Toto tonikum je k dispozícii aj v 300 ml veľkosti! Haruharu WONDER Black Rice Hyaluronic Toner je vyrobený z 95 % prírodných zložiek. Hlavnými zložkami sú fermentovaná čierna ryža a kyselina hyalurónová. Spoločne zabezpečujú prísun výživných látok proti starnutiu. Oživuje tak unavenú pleť a dodáva jej príjemnú a dlhotrvajúcu hydratáciu. Čierna ryža obsahuje veľké množstvo polyfenolov a flavonoidov, ktoré chránia pokožku pred voľnými radikálmi a podporujú regeneráciu kožných buniek. Kyselina hyalurónová poskytuje upokojujúcu vlhkosť do hĺbky pokožky, zatiaľ čo beta-glukán a extrakt z červeného ženšenu majú hojivé a omladzujúce účinky. Jemné prírodné zloženie je ideálne pre všetky typy pleti vrátane citlivej. Výrobok je bez krutosti a škodlivých chemikálií, 95 % zložiek je prírodného pôvodu. Vhodný pre: Všetky typy pleti, najmä zrelú a suchú pleť Použitie: Ráno a večer naneste malé množstvo prípravku na pleť, aby ste ju..
Objavte hydratačnú silu nášho prémiového hyalurónového tonika Haruharu s extraktom z čiernej ryže. Toto exkluzívne zloženie kombinuje prírodné výhody čiernej ryže s intenzívne hydratačnou kyselinou hyalurónovou, aby poskytlo vašej pleti starostlivosť, ktorú si zaslúži. Čierna ryža je bohatá na antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť pleť pred agresormi životného prostredia a bojovať proti viditeľným známkam starnutia. Ľahká, nemastná textúra tohto tonika sa rýchlo vstrebáva a okamžite osviežuje vašu pleť, zatiaľ čo kyselina hyalurónová optimalizuje hydratáciu na bunkovej úrovni. Ideálne pre všetky typy pleti, najmä pre suchú a citlivú pleť, ktorá potrebuje intenzívnu hydratáciu. Doprajte svojej pleti vysoko účinnú starostlivosť s Haruharu Premium Hyaluronic Tonic a užite si žiarivú, revitalizovanú pleť.
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Toner
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 0.15 l
- Zloženie
- Voda, betaín, glycerín, propándiol, výťažok z ryže (Oryza Sativa), výťažok z kôry výhonkov Phyllostachys Pubescens, kvasinka Aspergillus, výťažok z koreňa ženšenu Panax, cyklodextrín, výťažok z koreňa Scutellaria Baicalensis, kyselina hyalurónová, beta-glukán, celulózová guma, xantánová guma, Butylénglykol, extrakt z lišajníka Usnea Barbata, extrakt z plodov Zanthoxylum Piperitum, extrakt z Pulsatilla Koreana, fytát sodný, guma zo semien Tamarindus Indica, polyglyceryl-10 laurát, polyglyceryl-10 myristát, glukóza, 1,2-hexándiol, alkohol, levanduľový olej Lavandula Angustifolia
- Výrobca
- HaruHaru Wonder
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8809532220953
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 0.15 l
- Zloženie
- Voda, betaín, glycerín, propándiol, výťažok z ryže (Oryza Sativa), výťažok z kôry výhonkov Phyllostachys Pubescens, kvasinka Aspergillus, výťažok z koreňa ženšenu Panax, cyklodextrín, výťažok z koreňa Scutellaria Baicalensis, kyselina hyalurónová, beta-glukán, celulózová guma, xantánová guma, Butylénglykol, extrakt z lišajníka Usnea Barbata, extrakt z plodov Zanthoxylum Piperitum, extrakt z Pulsatilla Koreana, fytát sodný, guma zo semien Tamarindus Indica, polyglyceryl-10 laurát, polyglyceryl-10 myristát, glukóza, 1,2-hexándiol, alkohol, levanduľový olej Lavandula Angustifolia
- Výrobca
- HaruHaru Wonder
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8809532220953
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel jemný hydratačný čistiaci gél
123,90 €/1l
12,39 €
Predajca: medpak_shop

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Haruharu Wonder Black Rice tonikum Hyaluronic Toner Free of Alcohol & Fragrance 150 ml
11,39 €
Predajca: medpak_shop

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Anua Heartleaf Quercetinol™ Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
14,90 €
Predajca: BYSARAH

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 Centella Ampoule, Ženy, Univerzálna pleť, 55 ml
276,18 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui

Haruharu Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil
22,92 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738310960, Ženy, 150 ml, Univerzálna pleť, Hydratačné, Výživný, Fľaša, 1 kusov
75,00 €/1l
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Anua Heartleaf Pore Control čistiaci olej 200 ml
89,75 €/1l
17,95 €
Predajca: Juui

Round Lab 1025 Toner Dokdo
12,49 €
Predajca: medpak_shop

ma:nyo Čistiaci olej 200 ml - Jemný odličovací olej
106,00 €/1kg
21,20 €
Predajca: LaRoseCare

Skin1004 Madagaskar, Ampulka, Pleťové sérum, 100% extrakt z Centella Asiatica, Na upokojenie citlivej a aknóznej pleti, 100 ml
224,00 €/1l
22,40 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Mixsoon Bean Cream Bean Cream silný hydratačný krém s fermentovanými sójovými bôbmi 50 ml
455,80 €/1l
22,79 €
Predajca: medpak_shop

Biodance Bio Collagen Real Deep Mask 4 ks balenie
76,32 €/1kg
16,79 €
Predajca: medpak_shop

antitranspirant Roll-on, 50 ml
764,80 €/1l
38,24 €
Predajca: AbisZ-Markt

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

SKIN1004 Madagaskar Centella ľahký čistiaci olej 200 ml
63,85 €/1l
12,77 €
Predajca: Visage

Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Cream (bez parfumácie)
359,00 €/1l
17,95 €
Predajca: Juui

Haruharu Wonder tonicsum Hyalurónové tonikum s čiernou ryžou 300 ml
22,09 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 Madagaskarské esenciálne tonikum Probio-Cica
14,11 €
Predajca: Pharmacygreek

Beauty of Joseon 8809968130239, Tvárové tonikum, Ženy, 150 ml, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Fľaša
15,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809738312872, Ženy, Univerzálna pleť, Rovnomerná pleť, 1 kusov, Gél, Rúra
90,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Haruharu Wonder Black Rice tonikum Hyaluronic Toner Free of Alcohol & Fragrance 300 ml
18,49 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré
Je to dobré
Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Biodance First Synergy Toner 150 ml
15,99 €
Predajca: medpak_shop
106,60 €/1l

Sinoz - Glow Tonic, 200 ml - rozjasňujúce tonikum
10,98 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,65 €
Predajca: Exporgin

Medicube Zero Pore Pads 2.0 70St. 155 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,62 €
Predajca: Azjasklep

Dr. Melaxin Peel Shot Glow White Rice Toner 200ml
19,46 €
Predajca: Azjasklep
97,30 €/1l

Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner 200 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
363,60 €/1l

Beauty of Joseon 8809968130239, Tvárové tonikum, Ženy, 150 ml, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: medpak_shop

Mustela Bebe, Woda oczyszczająca bez spłukiwania, 500 ml
9,23 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Toner: AHA + BHA jemný exfoliačný tóner 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: medpak_shop

MARY KAY Tonikum na tvár TimeWise Moisture Renewing Freshener 147ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
188,44 €/1l

Tonikum SkinCeuticals Blemish + Age
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

MARY KAY Vyrovnávajúce tonikum Harmonizujúce tonikum na tvár 147 ml
24,61 €
Predajca: lithuaniashop
167,41 €/1l

Mary Kay Micellar Water 147 ml
27,70 €
Predajca: lithuaniashop

TIRTIR Mliečna pleťová voda - mliečna pleťová voda, 150ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
19,99 €
Predajca: medpak_shop
133,27 €/1l

Clinique Clarifying Lotion (487 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(41)Počet hodnotení: 41
44,20 €
Predajca: PerfumTraders

Dr. Althea 345 Relief Cream Mist 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,79 €
Predajca: medpak_shop
207,90 €/1l

Anua Heartleaf 77% tonizačné tampóny 160 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,39 €
Predajca: medpak_shop
146,19 €/1l

TIRTIR Milk Skin Toner Light 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
21,49 €
Predajca: medpak_shop

Dior Sauvage The Toner, Tvárové tonikum, Muži, 100 ml, Proti únave, Energizujúci, Osviežujúce, Upokojujúci, Flakón s pumpičkou, #19046 AQUA (WATER) - PENTYLENE GLYCOL - PROPANEDIOL - GLYCERIN - POLYGLYCERIN-3 -...
60,98 €
Predajca: PerfumTraders

Exfoliačné tonikum s kyselinou glykolovou 7 % Exfoliačné tonikum s kyselinou glykolovou 240 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
Predajca: Kpictiah

ma:nyo Galactomy Clearskin Toner (Manyo Factory)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: medpak_shop