Sprchový gél Lemongrass & Oil prebudí vaše zmysly ľahkou vôňou citrónovej trávy, zatiaľ čo svieži gél s ošetrujúcimi olejovými guľôčkami sa zmení na ľahkú penu, ktorá dodá vašej pokožke jedinečný pocit sviežosti a zároveň dokonalej starostlivosti. Objavte to najlepšie z dvoch svetov počas sprchovania: okamžité osvieženie a bohatú starostlivosť.
Nivea - Lemongrass & Oil Shower Gel 250ml Cosmetics. For women.
Sprchový gél Nivea Lemongrass & Oil (250 ml) je jemný čistiaci prípravok, ktorý počas sprchovania rozmaznáva vašu pokožku jemnou penou. Aj malé množstvo stačí na to, aby sa vôňa rozptýlila po celej kúpeľni a zregenerovala dušu spolu s telom. Sprchový gél s intenzívne vyživujúcim zložením hydratuje, ošetruje a zanecháva na pokožke jemnú vôňu.
Nivea - Lemongrass & Oil Shower Gel 250ml
6,31 €
6,31 € / 1kg
plus 4,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
ut 6. – st 7. októbra
Nenechajte si ujsť!
Sprchové gély a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Bioderma Atoderm Intensive Gel moussant sprchový gel 500 ml
39 843,48 €/1kg
22,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Ďalšie informácie o reklame
Old Spice - BearGlove Shower Gel + Shampoo - Shower gel 2 in 1 400ml
NIVEA 83606 NIVEA Coconut & Jojoba Öl Duschgel 250,0 ml
33,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,39 €
Predajca: M_plus_L
NIVEA 80789 NIVEA Waterlily & Oil Duschgel 250,0 ml
44,28 €/1l
11,07 €
Predajca: M_plus_L
NIVEA 80863 NIVEA Frangipani & Oil Duschgel 250,0 ml
44,20 €/1l
11,05 €
Predajca: M_plus_L
Lavera Vitalizing Shower Gel, 250ml
15,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,80 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sprchový gél Lemongrass & Oil prebudí vaše zmysly ľahkou vôňou citrónovej trávy, zatiaľ čo svieži gél s ošetrujúcimi olejovými guľôčkami sa zmení na ľahkú penu, ktorá dodá vašej pokožke jedinečný pocit sviežosti a zároveň dokonalej starostlivosti. Objavte to najlepšie z dvoch svetov počas sprchovania: okamžité osvieženie a bohatú starostlivosť.
Nivea - Lemongrass & Oil Shower Gel 250ml Cosmetics. For women.
Sprchový gél Nivea Lemongrass & Oil (250 ml) je jemný čistiaci prípravok, ktorý počas sprchovania rozmaznáva vašu pokožku jemnou penou. Aj malé množstvo stačí na to, aby sa vôňa rozptýlila po celej kúpeľni a zregenerovala dušu spolu s telom. Sprchový gél s intenzívne vyživujúcim zložením hydratuje, ošetruje a zanecháva na pokožke jemnú vôňu.