Kallos Professional Repair Hair Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Výživný, Oprava, Lesk, 1000 ml, Fľaša
6,37 €
6,37 € / 1l
plus 3,73 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Kondicionéry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml24,50 €/1l
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Kondicionér na suché vlasy Insight, 900 ml157,16 €/1kg
149,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Repair-Me Rinse Rekonštrukčný posilňujúci kondicionér 1000 ml72,74 €/1l
79,83 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
KERASILK 4021609850564, Ženy, Suché vlasy, Poškodené vlasy, Všetky farby, Oprava, 200 ml, Fľaša169,95 €/1l
33,99 €
Predajca: PerfumTraders

Kallos Professional Repair Hair Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Výživný, Lesk, Posilnenie, 500 ml, Keratín
10,42 €/1l
5,21 €
Predajca: T3S_Shop

Kallos Lab35 Signature Hair Conditioner, Ženy, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Ochrana, Lesk, Posilnenie, 500 ml, Flakón s pumpičkou
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: T3S_Shop

Kallos KJMN Nourishing Hair Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Posilnenie, 500 ml, Flakón s pumpičkou
8,52 €/1l
4,26 €
Predajca: Glamperfeu

Macadamia Weightless Moisture, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Lámavé vlasy, Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Hydratačné, Hydratačný, Výživný, Oprava, Lesk,..., 300 ml, Fľaša
74,03 €/1l
22,21 €
Predajca: somnia24

Sachajuan Dry Hair, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Suché vlasy, Hydratačný, Lesk, 250 ml, Fľaša
109,28 €/1l
27,32 €
Predajca: VISO

Moroccanoil Smoothing, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Krepovité vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Hydratačný, Výživný, Oprava, Lesk, Vyhladenie,..., 250 ml, Fľaša
141,04 €/1l
35,26 €
Predajca: Scentist

CHI Keratin Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Hydratačný, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, Posilnenie, 355 ml, Fľaša, Keratín
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Sachajuan Conditioner, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Lesk, 250 ml, Fľaša
107,80 €/1l
26,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schwarzkopf Bonacure, Ženy, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Poškodené vlasy, Všetky farby, Oprava, 200 ml
49,75 €/1l
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

KATIVA Keratina Balsamo, Ženy, Poškodené vlasy, Všetky farby, Výživný, Lesk, Zmäkčovadlo, 500 ml, Fľaša
41,46 €/1l
20,73 €
Predajca: somnia24

Londa Professional Visible Repair Conditioner vyživujúci kondicionér na suché a poškodené vlasy 1000 ml
15,00 €/1l
15,00 €
Predajca: MANADA

Revlon UniqOne Curls, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Kučeravé vlasy, Všetky farby, Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Výživný, Ochrana, Oprava, Lesk, Zmäkčovadlo, 230 ml
65,61 €/1l
15,09 €
Predajca: Tersorte

KERASILK 4021609850632, Ženy, Krepovité vlasy, Nepoddajné vlasy, Kučeravé vlasy, Všetky farby, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 200 ml, Fľaša
169,95 €/1l
33,99 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.5 Bond Maintenance, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Proti krepovitosti, Lesk, Zmäkčovadlo, 100 ml
140,40 €/1l
14,04 €
Predajca: Glamperfeu

ALCINA 4008666199577, Ženy, Suché vlasy, Lámavé vlasy, Všetky farby, Lesk, Zmäkčovadlo, Hydratačné, 250 ml, Rúra
67,80 €/1l
16,95 €
Predajca: Friseurtotal

L'Occitane Aromachologie Intensive Repair, Unisex, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Všetky farby, Oprava, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 75 ml
111,73 €/1l
8,38 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Model:
- Profesionálny kondicionér na vlasy
- Hodí sa pre typy vlasov:
- Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Suché vlasy
- Kondicionér efekt:
- Výživný, Oprava, Lesk
- Hlasitosť:
- 1000 ml
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Pomocná zložka:
- Keratín
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Kondicionér
Kallos - Professional Repair Hair Conditioner With Cashmere Keratin 1000ml Cosmetics. For women.
Kallos Regenerująca odżywka do włosów z keratyną i kaszmirem, 1000ml
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Kondicionéry značky Kallos z kolekcie boli vytvorené na poškodené vlasy špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 1000 ml.
Regeneračný kondicionér s posilňujúcim účinkom na suché, krehké a poškodené vlasy nÚčinná látka kašmírový keratín hĺbkovo posilňuje a vyživuje štruktúru vlasov Počas aplikácie vlasy získavajú zdravý lesk a pružnosť Vlasy sú hodvábne a ľahko sa rozčesávajú
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Kallos Regenerująca odżywka do włosów z keratyną i kaszmirem, 1000ml
- Výrobca
- EAN kód
- 5998889508395
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Kallos Regenerująca odżywka do włosów z keratyną i kaszmirem, 1000ml
- Výrobca
- EAN kód
- 5998889508395
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Výživný, Ochrana, Oprava, Posilnenie, Keratín, Nádoba
4,36 €/1l
4,36 €
Predajca: Glamperfeu

Kallos Keratin Shampoo, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Výživa, Ochrana, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie
4,69 €/1l
4,69 €
Predajca: Glamperfeu

Apple 20W napájací adaptér USB-C (zdroj napájania) + Apple 2m 240W nabíjací kábel USB-C na C iPhone 17 16 15 Pro Max Air iPad Macbook
30,90 €
Predajca: NamdarStore

Kallos KJMN, Maska Multivitamin, 1000 ml
5,40 €/1l
5,40 €
Predajca: Glamperfeu

Kallos KJMN Blueberry Revitalising Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Pružnosť, Výživný, Revitalizačný, Lesk, Avokádový olej, Hrniec
6,40 €/1l
6,40 €
Predajca: T3S_Shop

Kallos KJMN Maska Caviar do włosów z ekstraktem z kawioru, 1000 ml
6,40 €/1l
6,40 €
Predajca: T3S_Shop

Mliečna maska na vlasy s mliečnymi proteínmi Kallos, 275 ml
17,24 €/1l
4,74 €
Predajca: MANADA

Redist Šampón na vlasy AntiFade Complex 1000ml šampón na vlasy bez soli, parabénov, silikónu a SLS
11,01 €/1l
11,01 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Bezdrôtové slúchadlá Bluetooth 5.0 Stereo Skladacie rádiové slúchadlá Wireless Slúchadlá Smartphone Laptop Tablet PC Konzola Micro SD Herná Retoo
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Kallos - Biotin Beautifying Hair Mask 1000ml
4,48 €/1l
4,48 €
Predajca: Glamperfeu

Kallos KJMN Hair Pro-tox Hair Mask Cream with Keratin 1000ml, 1000 ml, Unisex, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Riedke vlasy, Oslabené vlasy, Výživný, Oprava, Lesk, kokosový olej, Kolagén, Kyselina hyalurónová, Keratín, Olivový olej, Panthenol, Hrniec
6,97 €/1l
6,97 €
Predajca: MANADA

Kallos Maska do włosów Coconut, 1000 ml
6,38 €/1l
6,38 €
Predajca: T3S_Shop

Redist Šampón na vlasy s cesnakom 1000ml | Cesnak proti vypadávaniu vlasov
13,26 €/1l
49,72 €
-73%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,26 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Kallos Hair Milk Serum With Keratin And Milk Protein 50 ml
79,60 €/1l
4,26 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,98 €
Predajca: MANADA

Kallos Professional Nourishing hair conditioner for damaged hair, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, regeneračné, Ochrana, Zmäkčovadlo, 1000 ml, Fľaša
6,37 €/1l
6,37 €
Predajca: T3S_Shop

Redist Keratin Hair Care Mask 500ml Maska na vlasy s keratínom Intenzívna regeneračná vlasová kúra
13,98 €/1l
6,99 €
Predajca: re-markt

Londa Professional Visible Repair Conditioner vyživujúci kondicionér na suché a poškodené vlasy 1000 ml
15,00 €/1l
15,00 €
Predajca: MANADA

Kallos Plex Shine Water bezoplachová kúra na posilnenie vlasového vlákna 200 ml
41,90 €/1l
8,38 €
Predajca: T3S_Shop

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživujúca maska na suché a poškodené vlasy 750 ml
19,37 €/1l
14,53 €
Predajca: Tersorte

Kallos Lab 35 Curl Mania kondicionér s bambusovým extraktom a olivovým olejom 250 ml
26,40 €/1l
6,60 €
Predajca: T3S_Shop

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nali

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Kallos Professional Repair Hair Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Výživný, Lesk, Posilnenie, 500 ml, Keratín
10,42 €/1l
5,21 €
Predajca: T3S_Shop

Kallos Lab35 Signature Hair Conditioner, Ženy, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Ochrana, Lesk, Posilnenie, 500 ml, Flakón s pumpičkou
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: T3S_Shop

Kallos KJMN Hair Pro-tox Shampoo with Keratin, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Split hair, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Riedke vlasy, Oslabené vlasy, Hydratačný, Výživa, Lesk
4,97 €/1l
4,97 €
Predajca: NutraBestBG

Kallos KJMN Vyživujúci šampón 500 ml
10,56 €/1l
5,28 €
Predajca: T3S_Shop

Kallos KJMN Silk with Olive oil and Silk protein 1000ml, 1000 ml, Unisex, Vysušené vlasy, Výživný, Lesk, Olivový olej, Hrniec
6,34 €/1l
6,34 €
Predajca: T3S_Shop
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
13,27 €/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
30,00 €
Predajca: MAGUHAAR
30,00 €/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
24,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
24,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Wygładzająca odżywka do włosów, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
24,75 €
Predajca: MAGUHAAR
24,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
30,81 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,00 €
Predajca: MAGUHAAR
300,00 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
31,33 €/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Krepovité vlasy, Nepoddajné vlasy, Všetky farby, Proti krepovitosti, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
23,95 €
Predajca: MAGUHAAR
23,95 €/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozjasňujúci kondicionér pre normálne vlasy 1000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner posilňujúci kondicionér pre oslabané vlasy 1000 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
56,99 €
Predajca: SuperMerchant
56,99 €/1l

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,25 €/1l

Goldwell Wygładzająca odżywka do włosów, 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
57,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR
56,25 €/1l

Goldwell Color Intenzívna Výživná Kondicionér Pre Vlasy Po Odfarbení, 200ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR
56,25 €/1l