5,0



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ďalšie informácie o reklame
Institut Esthederm Intensive Retinol-Creme 50 ml2 162,00 €/1kg
108,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Pleťový Krém, 50 ml1 267 000,03 €/1kg
76,02 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Eisenberg Hydra Lifting 50 ml1 629,00 €/1l
81,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kréme na tvár Clinique Moisture Surge 100H s technológiou automatického dopĺňania, 50 ml
469 000,01 €/1kg
28,14 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator 75 ml
457,87 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Moisture Surge SPF25 Sheer Hydrator, Nawilżający krem do twarzy, 50ml
680,40 €/1l
34,02 €
Predajca: somnia24

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate, Ženy, 48 ml, Gél, Univerzálna pleť, Deň a noc, Hydratačné, Hydratačný
996,87 €/1l
47,85 €
Predajca: Katomix

Clinique Superdefense Broad Spectrum SPF 25 Fatigue + 1st Signs Of Age Multi-Correcting Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Proti starnutiu, Hydratačný, Ochrana, Hrniec
956,00 €/1l
47,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Bioderma Atoderm Gel Cream Intenzívny gélový krém 200 ml
22 520,00 €/1kg
22,52 €
Predajca: VISO

Pyunkang Yul Intenzívny regeneračný krém
219,70 €/1kg
21,97 €
Predajca: LaRoseCare

Sesderma Daeses Spevňujúci gélový krém na tvár 50 ml
874,00 €/1l
43,70 €
Predajca: Parfumtoi

Guinot, Hydra Summum, hydratačný sérum, na tvár, 50 ml
2 179,80 €/1l
108,99 €
Predajca: somnia24

Payot Matujúca hydratačná emulzia, 50 ml
403,00 €/1l
20,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Výživný, hydratačný, vyhladzujúci arganový krém Babor
962,20 €/1l
48,11 €
Predajca: VISO

Estée Lauder Hydratačná Emulzia na Tvár Nutritious, 200ml
199 333,32 €/1kg
59,80 €
Predajca: Katomix

Kiehl's Ultra hydratačný krém na tvár 125 ml
347,44 €/1l
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

Darphin Hydraskin intenzívne hydratačné sérum 30 ml
1 414,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Dermalogica, Intensive Moisture, Moisturizing, Cream, For Face, 100 ml
756,70 €/1l
75,67 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Osviežujúci gélový krém bez oleja preniká hlboko do pokožky a vydrží až 100 hodín. Jeho ľahká textúra dodáva hydratáciu viac ako 10 vrstiev do hĺbky. Vďaka dvom silným silám a technológii Auto-Replenishing tento pokročilý krém pomáha pleti vytvoriť si vlastný zdroj vody a opätovne ju hydratovať, čím uzamyká hydratáciu pre jej vyživený a žiarivý vzhľad. Je vhodný pre všetky typy pleti.
Aktívne zložky:
- aloe vera - pomáha pleti absorbovať a udržať hydratáciu,
- kyselina hyalurónová - dodáva pleti hydratáciu pre svieži a mladistvý vzhľad.
Vlastnosti:
- osviežujúci gélový krém,
- bez obsahu oleja,
- s ľahkou textúrou,
- dodáva pleti dlhotrvajúcu hydratáciu,
- zanecháva pleť sviežu a mladistvú,
- vhodný pre všetky typy pleti.
Ako používať
Používajte ráno a večer na čistú pleť alebo na make-up ako svieži rozjasňovač.
Clinique Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator má gélové krémové zloženie a pôsobí osviežujúco. Gélový krém je obohatený o organický ferment aloe vera a kyselinu hyalurónovú. Hydratuje počas 100 hodín, a to aj po vyčistení tváre. Hydratácia preniká až do 10 vrstiev hlboko do pokožky. Dodáva pleti zdravý lesk. Možno použiť pod alebo na make-up alebo ako masku tak, že ho necháte 5 minút vstrebať do pokožky /p>
Nový Clinique Intenzívne hydratačný gélový krém Moisture Surge je zázračným prírastkom do vašej každodennej rutiny starostlivosti o pleť. S jemnou textúrou a lahodnou osviežujúcou vôňou poskytuje intenzívnu hydratáciu, čo je ideálne pre suchú a dehydrovanú pleť. / / Tento krém obsahuje pokročilú technológiu, ktorá napomáha obnoveniu pleti a zlepšeniu jej štruktúry. Jeho rýchlo vpívajúca formula sa ihneď vstrebáva do pokožky, čím zaisťuje okamžitú úľavu a osvieženie. S pravidelným používaním tento krém prispieva k zanechaním pleti sviežej, hydratovanej a plnej života. / / Ak hľadáte skvelý produkt, ktorý dokáže zmierniť suchosť pleti a nechať ju hebkú a hydratovanú, Clinique Intenzívne hydratačný gélový krém Moisture Surge je ideálnou voľbou. Buďte pripravení na zdravo vyzerajúcu pleť, bez toho aby ste museli obetovať pohodlie.
Zdokonalená verze nejoblíbenějšího osvěžujícího hydratačního gel-krému od Clinique. Osvěžující pleťový krém bez obsahu oleje Clinique Moisture Surge™ 100H Auto-Replenishing Hydrator dodává okamžitou hydrataci a zklidnění během 3 vteřin. Jedinečný bio ferment z aloe a kyselina hyaluronová pronikají hluboko pod povrch pleti a dodávají pleti hydrataci, která prostupuje až 10 vrstev hluboko a působí až 100 hodin. Pocit hydratace trvá i po umytí pleti. Moderní hydratační technologie Auto-Replenishing Technology pomáhá v pleti vytvářet vlastní zdroj opakované hydratace. Vlhkost je uzamčená uvnitř pleti, díky čemuž je dlouhodobě vypnutá a zářivá.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Clinique sa radí pod pleťové emulzie a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vámi vybraného produktu.
100-hodinový hydratačný krém Moisture Surge™ poskytuje pleti viac ako 10* vrstiev vlhkosti, ktoré prenikajú hlboko do povrchu pokožky. Dokonca aj po vyčistení pleti ju hydratuje 100 hodín a zanecháva ju vypnutú a rozjasnenú. Technológia automatickej rehydratácie pomáha pleti vytvoriť si vlastný vnútorný zdroj vody na nepretržitú hydratáciu.
Objavte kvalitnú kozmetiku pre vašu každodennú starostlivosť. Od produktov na starostlivosť o tvár a telo až po špecializované prípravky – náš sortiment spája účinné zloženia s kvalitnými ingredienciami, aby zvýraznil vašu prirodzenú krásu. Pre zdravú pleť, príjemný pocit a viditeľné výsledky – každý deň.
Všetky typy pleti Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator All Skin Types KWW3 FRANKRIJK karton @ 1 stuk x 30 ml
CLINIQUE_Moisture Surge Refreshing Oil-free Gel Cream 30ml
- Hmotnosť
- 0.04 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Voda, glycerín, fenyltrimetikón, sýrový proteinský extrakt, kyselina hyalurónová, kyselina hyalurónová hydrolyzovaná, skvalán olivový, yorgurtový extrakt, extrakt z kôry brezy, extrakt zo zeleného čaju, kyselina hroznová, sorbitol, PEG/PPG -14/7 Dimetyl éter, kofeín, kolagen, pentenolen, lecitín, kyselina hroznová, sója, mliečne vajce, citrusový olej.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 1923330669280192333066928
- Číslo od výrobcu
- KWW3010000
- Hmotnosť
- 0.04 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Voda, glycerín, fenyltrimetikón, sýrový proteinský extrakt, kyselina hyalurónová, kyselina hyalurónová hydrolyzovaná, skvalán olivový, yorgurtový extrakt, extrakt z kôry brezy, extrakt zo zeleného čaju, kyselina hroznová, sorbitol, PEG/PPG -14/7 Dimetyl éter, kofeín, kolagen, pentenolen, lecitín, kyselina hroznová, sója, mliečne vajce, citrusový olej.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 1923330669280192333066928
- Číslo od výrobcu
- KWW3010000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Kréme na tvár Clinique Moisture Surge 100H s technológiou automatického dopĺňania, 50 ml
469 000,01 €/1kg
28,14 €
Predajca: PerfumTraders

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Clinique - Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 75ml
35,35 €/1kg
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate, Ženy, 48 ml, Gél, Univerzálna pleť, Deň a noc, Hydratačné, Hydratačný
996,87 €/1l
47,85 €
Predajca: Katomix

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator, Ženy, 30 ml, Krém, Univerzálne, Hydratačný, Osviežujúce, 72 h
1 166,67 €/1l
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Delgeo cestovný batoh pre mužov a ženy, veľký batoh na príručnú batožinu, rozšíriteľná taška na príručnú batožinu, 17-palcový batoh na notebook na cesty, béžová farba
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
554,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NovaMBSmart

Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
Generálne opravený
862,57 €
Predajca: NESATEC

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Clinique Moisture Surge gélový krém 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml
716,00 €/1kg
11,34 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,74 €
Predajca: Glamperfeu

Clinique Moisture Surge gélový krém 100H Auto-Replenishing Hydrator 125 ml
467,44 €/1l
58,43 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator 75 ml
457,87 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Moisture Surge SPF25 Sheer Hydrator, Nawilżający krem do twarzy, 50ml
680,40 €/1l
34,02 €
Predajca: somnia24

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Clinique All About Eyes Rich, Očný krém, Unisex, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Citlivá pokožka, Mokrá pokožka, Proti tmavým kruhom, Proti opuchu, Hrniec, - Use twice a day, morning and night. - Prep skin for optimal results with your 3-Step Skin Care...
2 138,67 €/1l
32,08 €
Predajca: Glamperfeu

Súprava Clinique Moisture Surge All About Eyes 15ml + Moisture Surge Face Spray Thirsty Skin Relief 30ml + Moisture Surge 100H Au
1 793,78 €/1l
80,72 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique For Men Maximum Hydrator 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator, Muži, 50 ml, Gél, Univerzálne, Hydratačné, Osviežujúce, 72 h
639,00 €/1l
31,95 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
551,60 €/1l
55,16 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique All About Eyes, Očný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Proti tmavým kruhom, Proti opuchu, Hrniec, Cyclopentasiloxane, Water\Aqua\Eau, Isostearyl Palmitate, Polyethylene, Butylene Glycol,...
2 154,67 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Moisture Surge Overnight Mask, Hydratačná maska, Ženy, Univerzálna pleť, Hydratačný, Výživný, Pučanie, Krémová, 100 ml
325,40 €/1l
32,54 €
Predajca: VISO

Clinique Take The Day Off Čistiaca balsamová emulzia s dreveným uhlím, 125ml
30,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clinique Clarifying Lotion (487 ml)
44,20 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Happy, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Fľaša, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
523,00 €/1l
26,15 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Redness Solutions Daily Relief Cream With Microbiome Technology, Denný a nočný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Veľmi suchá koža, Tvár, Proti začervenaniu, Upokojujúce, Hydratačné, Hydratačný, Ochrana, Upokojujúci, Posilnenie, 50 ml
989,80 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tento krém milujem.
Je ideálny pre moju mimoriadne citlivú a suchú pleť. Odteraz ho zaradím do svojej rutiny starostlivosti o pleť.
Hodnotenie z 28. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Superrýchle dodanie
Krém, ktorý som si objednal, je originálny výrobok, cena je priaznivá cena je priaznivá a dodanie je senzačne rýchle. Rád ho budem používať znova a odporúčam ho ostatným.
Hodnotenie z 20. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko najlepšie
Super krém na tvár a rýchle dodanie
Hodnotenie z 3. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spokojný po všetkých stránkach
Poznať článok - cena veľmi priaznivá
Hodnotenie z 8. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Klinika
Veľmi dobrý krém
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR
25 180,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,98 €
Predajca: MAGUHAAR
179,90 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
76,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
422,78 €/1l

L'Occitane Immortelle Divine, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
83,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 678,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Eisenberg Hydra Lifting 50 ml
81,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 629,00 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l