5,0



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Yildriz – Sambal-omáčka Original – 535 ml46,60 €/1kg
24,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Ďalšie informácie o reklame
Mäkrua Ústricová omáčka 1 x 4500 ml kanister6,09 €/1l
27,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Healthy Boy - ľahká sójová omáčka - 700 ml8,57 €/1l
6,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
KIKKOMAN sójová omáčka na ochutenie cestovín, hamburgerov, šalátov a dezertov 1000ml21,81 €/1l
21,81 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Cook Brand Kari pasta žltá pre pravú ázijskú kuchyňu 400g
21,40 €/1l
8,56 €
Predajca: Pantry_Intl

Thai Dancer tamarindová pasta so sladkokyslou príchuťou 250ml
11,11 €/1kg
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

COCK Thajská kari pasta PANANG 50 GR
1,61 €
Predajca: LAVONIO

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
6,98 €/1l
3,49 €
Predajca: UJiaAsienmarkt

Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
15,32 €/1l
9,19 €
Predajca: LAVONIO

Asian Home Gourmet červená kari pasta na jemné thajské karí Kaang Deang 50g
38,00 €/1kg
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rybia omáčka 700ml - Chobotnica
7,07 €/1l
4,95 €
Predajca: Pantry_Intl

Asian Home Gourmet ochucovacia pasta na tradičné rezance Pad Thai 50g
38,00 €/1kg
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

COCK Tom Yum Instantná horúca a kyslá pasta 454g | Instantná horúca a kyslá pasta
55,04 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
5,22 €/1kg
5,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sladkokyslá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyslá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 €/1kg
197,28 €
Predajca: SpiritsFlavour

LOBO Kari pasta žltá 50 g | Žltá kari pasta | Kari pasta Yellow
256,20 €/1kg
12,81 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
![Obrázok produktu pre [ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/272424cf7c0911f2dbb7fcd08a686a82.webp)
[ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
10,23 €/1l
6,14 €
Predajca: Pantry_Intl

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
45,19 €/1l
20,56 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
![Obrázok produktu pre [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b79c726f6a39e4c89ed8beb8b80d7802.webp)
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 €/1l
244,25 €
Predajca: SpiritsFlavour

COCK Červená kari pasta 1 KG
17,08 €/1kg
17,58 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,08 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kohút Thajská červená kari pasta 400g
Vážení zákazníci, všetci výrobcovia menia obaly a etikety (nálepky) svojich výrobkov každých niekoľko rokov. Môže sa stať, že nie vždy sme aktuálni, ale vždy ich okamžite aktualizujeme.
Pokiaľ ide o stupeň pálivosti, nemôžeme poskytnúť žiadne informácie o tom, ako je výrobok pálivý. Všetky informácie od výrobcu však uvedieme v popise položky, ktorý je na výrobku. Nie všetky pikantné výrobky sú rovnaké, pretože každý vníma pikantnosť inak. Prosíme vás o pochopenie.
S pastou na červené kari od značky Cock môžete v okamihu vykúzliť lahodný thajský kari pokrm.
Červené kari má výraznú, korenistú a aromatickú chuť. Prídavok kokosového mlieka dodá vášmu pokrmu mierne sladkú chuť a krémovú štruktúru.
Zloženie: Kuracie mäso, kakao, korenie, korenie, korenie, korenie, korenie, korenie:
Sušené červené čili papričky 28 %, citrónová tráva, cesnak, šalotka, soľ, kôra z kafrovej limetky, galangal, koriandrové semienka, rasca.
Informácie pre alergikov:
Čistá hmotnosť/čistý obsah:
400g
Dovozca/výrobca:
Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestr. 40-42, 28876 Oyten, Nemecko
Požiadavky na skladovanie/skladovanie:
Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla. Po otvorení skladujte v chladničke.
Krajina pôvodu:
Thajsko
Dátum minimálnej trvanlivosti:
Dátum výroby: MFG=manufacturing date=Dátum výroby
Dátum výroby je vytlačený na mnohých výrobkoch, nezamieňajte si ho s dátumom minimálnej trvanlivosti.
Najmenej 3 mesiace od odoslania. Zvyčajne dlhšie. Na presný dátum sa informujte.
Príprava:
Recept pre 2-3 osoby:
Zmiešajte 2 šálky kokosového mlieka (približne 400 ml) s 50 g kari pasty a zohrejte na panvici. V omáčke uvarte približne 200 g mäsa, zeleniny a nakladaných kúskov baklažánu, okoreňte podľa chuti a podávajte s ryžou.
Priemerné výživové údaje na 100 g
| Kalorická hodnota | 509kJ 122kcal |
| Tuk - z toho nasýtené mastné kyseliny | 5,5g 1,8g |
| Sacharidy - z toho cukor | 12g 7,8g |
| Vláknina | g |
| Bielkoviny | 3,6g |
| Soľ | 12,8g |
Kari pasta značky Cook červená pre pravú ázijskú kuchyňu 400g
Nevyhnutnosť pre pravú ázijskú kuchyňu. V kombinácii s kokosovým mliekom vytvára kari pasta ohnivú, pikantnú chuť. Túto kari pastu si zamiluje každý, kto miluje klasickú indickú alebo thajskú kuchyňu.
Kreyenhop & Kluge GmbH & Co KGIndustriestrasse 40-4228876 OytenZLOŽKY
28% červené chilli papričky, citrónová tráva, cesnak, šalotka, soľ, limetka, galanga, korenie (rasca a koriander).
ALERGÉNY
rasca, koriander
Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota 559 kJ / 134 kcal
Tuky 6,1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 3,1 g
Sacharidy 13 g, z toho cukor 8,5 g/Soľ (sodík 14,7 g)
Bielkoviny 4,2 g
PODMIENKY SKLADOVANIA
Uchovávajte v suchu a skladujte
Červená kari pasta značky Cock je zmesou červených chilli papričiek, citrónovej trávy, cesnaku, kafru, limetkovej kôry, koriandrových semienok a korenia. Neobsahuje žiadne umelé prísady. Spolu s mäsom a zeleninou z woku tvorí ideálny základ pre orientálne kari
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.
- Zloženie
- sušené červené chilli (28 %), citrónová tráva, cesnak, šalotka, soľ, kôra z limetky kaffir, galangal, koriandrové semienka, rasca.
- Výživové údaje
- pozri popis
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG Lebensmittelimport Industriestr. 40-42 28876 Oyten
- Obchodný názov
- Cock Thai RED kari pasta 400g Cock Brand
- Výrobca
- Cock Brand
- Označenie množstva
- Sušená červená paprika 28%
- Číslo od výrobcu
- BQ-D12C-2Y72
- EAN kód
- 008490900234184909002341
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.
- Zloženie
- sušené červené chilli (28 %), citrónová tráva, cesnak, šalotka, soľ, kôra z limetky kaffir, galangal, koriandrové semienka, rasca.
- Výživové údaje
- pozri popis
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG Lebensmittelimport Industriestr. 40-42 28876 Oyten
- Obchodný názov
- Cock Thai RED kari pasta 400g Cock Brand
- Výrobca
- Cock Brand
- Označenie množstva
- Sušená červená paprika 28%
- Číslo od výrobcu
- BQ-D12C-2Y72
- EAN kód
- 008490900234184909002341
Hodí sa k tomu

Cook Brand Kari pasta žltá pre pravú ázijskú kuchyňu 400g
21,40 €/1l
8,56 €
Predajca: Pantry_Intl

Kari pasta značky Cook zelená pre pravú ázijskú kuchyňu 400g
21,95 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
![Obrázok produktu pre [ 400g ] LOBO Tom Ka koreninová pasta na thajský spôsob / Tom Kha Paste / koreninová pasta](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/1151d2e89b0fc3b1776bf91df8a06d1c.webp)
[ 400g ] LOBO Tom Ka koreninová pasta na thajský spôsob / Tom Kha Paste / koreninová pasta
12,65 €/1kg
5,33 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,06 €
Predajca: Katomix

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
6,98 €/1l
3,49 €
Predajca: UJiaAsienmarkt

Sempio Papriková pasta pálivé korenie pre kórejskú kuchyňu 500g
8,94 €/1kg
10,32 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,47 €
Predajca: Katomix

Thai Dancer tamarindová pasta so sladkokyslou príchuťou 250ml
11,11 €/1kg
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
45,19 €/1l
20,56 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Haiyin Bridge tmavá sójová omáčka 600 ml | Superior sójová omáčka, tmavá | Sójová omáčka
4,70 €/1l
2,97 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,82 €
Predajca: Katomix

Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
15,32 €/1l
9,19 €
Predajca: LAVONIO

Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Kokosové mlieko Aroy-D, 1 liter, na kari a dezertyJednorazový obal
8,11 €/1l
8,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TRS Madras Curry Powder horúci 100g
26,80 €/1kg
2,68 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

balenie 5 kusov COCK Currypaste Massaman 400g
21,17 €/1kg
8,47 €
Predajca: Pantry_Intl

DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
28,38 €/1l
5,93 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,54 €
Predajca: Katomix

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO
![Obrázok produktu pre [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b79c726f6a39e4c89ed8beb8b80d7802.webp)
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 €/1l
244,25 €
Predajca: SpiritsFlavour

RYŽOVÉ CESTOVINY (5 mm) 400 g - FARMÁR
10,79 €/1kg
5,80 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,64 €
Predajca: Katomix
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix

Rybia omáčka 700ml - Chobotnica
7,07 €/1l
4,95 €
Predajca: Pantry_Intl
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Panang kari pasta Cock Brand Hmotnosť: 400 g,
83,40 €/1kg
8,34 €
Predajca: Pantry_Intl

Sladkokyslá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyslá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 €/1kg
197,28 €
Predajca: SpiritsFlavour

Ryžový papier na jarné závitky okrúhly - priemer 22 cm - 400 g Ryža Bamboo Tree
16,45 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

LAO GAN MA Chrumkavé chilli v oleji 210g | Chrumkavé chilli v oleji | Chilli v oleji so smaženou cibuľkou
20,43 €/1kg
4,29 €
Predajca: UJiaAsienmarkt

TARO Barbecue Fish Snack 52g | Seafood Snack BBQ príchuť | pikantný Fish Snack
96,73 €/1kg
5,46 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,03 €
Predajca: LAVONIO

Miyako - Sanuki Udon Japonské varené rezance - 200g
16,65 €/1kg
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Herlitz Etui, Mäkké puzdro na perá, Polyester, Čierna, Jednofarebné, Zips, 90 mm
11,55 €
Predajca: M_plus_L

MNG Glutaman sodný Ajinomoto zvýrazňovač chuti E 621 200g
9,29 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cena výkon kvalita
Je škoda, že v sortimente nebolo niekoľko odrôd, balenie, cenový výkon, kvalita je v poriadku, v porovnaní s vlastným nákupom a kompiláciou, pretože nie všade sú určité výrobky v malých množstvách na nákup.
Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zeleninový koncentrát CHEF je ideálny do polievok a omáčok 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
72,96 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,40 €
Predajca: AllYouNeed
62,40 €/1l

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
19,95 €
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg

Yildriz turecká cesnaková horúca omáčka 265 g – pikantná, ostrá cesnaková omáčka
19,95 €
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg

JAVOROVÝ SIRUP A330 g (250 ml) - TERRASANA
10,27 €
Predajca: Biogo
31,12 €/1kg

Thai Shan Sambal Oelek
8,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,36 €/1kg

Fazuľa Khao Shong obalená pikantným wasabi 140g 6-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,70 €/1kg

Mäkrua Ústricová omáčka 1 x 4500 ml kanister



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,09 €/1l

Elite - Joppiesauce Original - 850 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
17,76 €
Predajca: AllYouNeed
20,89 €/1l

Nadler Remoulade 875ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,88 €/1l

2x Kadayif pečené cestoviny - Engelshaar pripravené na použitie - Cestoviny - Kadaifi Kataifi pre Dubaj čokoláda (2x200g)



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
47,95 €/1kg

Haitouglu Macedónska grécka krémová sezamová pasta v oleji 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,16 €/1kg

SEMPIO Bulgogi marináda 300g | Korean BBQ | Marináda na ochutenie mäsových jedál z Kórey



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
73,30 €/1kg

KINJIRUSHI Wasabi / chrenová pasta 43g HOT + SHARP z Japonska



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,81 €/1kg

AHG Szechuan Classic Stir Fry pasta Wok pokrmy 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,00 €/1kg

Sušené huby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen
27,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
215,31 €/1kg

COCK Tom Yum Instantná horúca a kyslá pasta 454g | Instantná horúca a kyslá pasta
24,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
55,04 €/1kg

Healthy boy slivková sladkokyslá omáčka 300 ml
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
69,97 €/1l

Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,99 €
Predajca: Heartforcards
28,50 €/1kg

Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pre vegánov 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,25 €/1l

LOBO Kari pasta žltá 50 g | Žltá kari pasta | Kari pasta Yellow
12,81 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
256,20 €/1kg