5,0



Na základe 10 hodnotení
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Special Mix Professionelle permanent Haarfarbe 0/00 60 ml
14,30 €
238,33 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Farby na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2312,50 €/1kg
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 5.0 60 g241,67 €/1l
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Majirel Farba na vlasy 9.1 Popelavá blond 50 ml195,00 €/1l
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schwarzkopf, Brillance. Krem Koloryzujący, Ultraviolett 860, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
208 285,71 €/1kg
14,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wella Koleston Perfect Me+ Special Blonds, Blond, 12/0, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy, Lesk
268,33 €/1l
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix SoColor Permanentná farba na vlasy Pre-Bonded a Extra Coverage 3oz Tubes
100,00 €/1l
9,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Blond, 7/00, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy, Rúra
268,33 €/1l
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Joanna Multi Blond Platinum Rozjašňovač vlasov pre 9 odtieňov
6,73 €/1l
6,73 €
Predajca: MANADA

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Special Blonde Professionelle permanente Haarfarbe 12/81 60 ml
201,11 €/1kg
16,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

ORIENTANA bio mahagónová červená 100g
95,40 €/1l
9,54 €
Predajca: LaRoseCare

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Special Blonde Professionelle permanente Haarfarbe 12/89 60 ml
16,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 5/00 60 ml
198,66 €/1kg
16,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals Color Touch Rich Naturals profesionálna demi-permanentná farba na vlasy s multi-rozmernym efektom 7/89 60 ml
173,33 €/1l
10,40 €
Predajca: Glamperfeu

Montibello In Flashy Colour Violet 150ml
61,67 €/1l
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Koleston Perfect Farba na vlasy 60 ml 10/8
380,00 €/1l
40,50 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Garnier Color Sensation Krem koloryzujący do włosów 6.0 Szlachetny Ciemny Blond
119 900,00 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Wella Koleston Perfect Special Mix 60 ml
Pre vynikajúci farebný výsledok.
Menej poškodených vlasov pri každej aplikácii.**ME+ riziko vzniku novej alergie na farbu vlasov.** * V porovnaní s predchádzajúcou farbou Koleston Perfect.
Platí pre Koleston Perfect s technológiou Pure Balance. ** PRE OSOBY, KTORÉ NIE SÚ ALERGICKÉ NA FARBU NA VLASY. Hoci sa riziko vzniku novej alergie , stále existuje riziko alergických reakcií, ktoré môžu byť niekedy závažné.
Vykonajte alergický test 48 hodín pred každým farbením. Dôsledne dodržiavajte bezpečnostné pokyny a získajte informácie na Ak má vaša klientka v minulosti alergické reakcie na farbu na vlasy, nefarbite ju. ME+ je súčasťou niektorých odtieňov farieb Pure Naturals, Rich Naturals, Vibrant Reds, Special Blonde a Deep Browns značky Koleston Perfect.
Aplikujte na suché vlasy. Pure Naturals, Rich Naturals, Vibrant Reds, Deep Browns pomer miešania 1:1 s Welloxon Perfect (4%, 6%, 9%, 12%) Špeciálne
Blonde pomer miešania 1:2 s Welloxon Perfect (9%, 12%) Special Mix Na zdokonalenie/zvýraznenie módnych odtieňov. (Odporúčanie na miešanie nájdete na karte farby). - Čistá aplikácia s Welloxon Perfect. - 0/00 na riedenie existujúcich odtieňov.
Profesionálna permanentná farba na vlasy Wella Professionals Koleston Perfect Me+ je vhodná pre všetky typy vlasov a pre dámy. Obsah 60 ml.
- Hmotnosť
- 10 g
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Aqua,
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8005610659183
- Číslo od výrobcu
- 000000
- Hmotnosť
- 10 g
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Aqua,
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8005610659183
- Číslo od výrobcu
- 000000
Varovanie
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.Hodí sa k tomu

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Joanna Multi Blond Platinum Rozjašňovač vlasov pre 9 odtieňov
6,73 €/1l
6,73 €
Predajca: MANADA

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tónovací Prípravok na Vlasy Palette proti Žltým Odtieňom, Ashy Blonde, 150ml
41,80 €/1l
6,27 €
Predajca: MANADA

Hydrangea macrophylla Early Pink 20-30 cm / hrniec 10,5 - Hortenzia s nádhernými kvetmi
3,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vôňavé tyčinky Palo Santo | BERK
290,00 €/1kg
4,44 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,90 €
Predajca: taleoo

Hamann cestná soľ 861301 10kg
8,97 €/1kg
89,66 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
216,50 €/1l
12,99 €
Predajca: BRUBAKER

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

Vtáčia napájačka/hmyz so škriatkom
18,41 €
Predajca: BrickTakeoverShop

Pampers Premium Protection Gr.5 Junior 11-16kg MonatsBox
82,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml
23,13 €/1l
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Kryt na plynový gril Kryt na gril vodotesný Kryt na gril s kapucňou (145x61x117cm) - čierny
23,22 €/1m²
20,82 €
Predajca: odsellingaaa

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

Palivové drevo Palivové drevo Drevo 90 kg Pre kachle a krby Ohnivá misa Gril Bukové palivové drevo Bukové drevo Polená Drevo 25 cm
1 824,83 €/1m
109,49 €
Predajca: Lagento_GmbH

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
149,00 €
Predajca: edtechnology

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Roborock QV 35A Robotický vysávač s funkciou umývania a zdvíhacím mopom, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus),All-in-One Dock
389,99 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
379,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Ortopedický matrac zo studenej peny so 7 zónami | 140x200 H2 a H3 - optimálny zážitok zo spánku vďaka vynikajúcemu rozloženiu tlaku
134,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vrchná farba
Konečne studená metalická blond bez žltého odtieňa 100% Návod na použitie výrobku je bohužiaľ len v poľštine....ale ja som zo skúseností vedela, ako si vlasy zafarbiť 100%
Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farby nepriehľadné
Sivé/biele vlasy si farbím približne každých 5 týždňov. Vždy s veľmi dobrými výsledkami.
Hodnotenie z 20. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
9/00 super
Farba dobre kryje šediny.
Hodnotenie z 18. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Veľmi pekná farba!
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodná terapia Natureza Cosmeticos Biotínový šampón na vlasy 1l
94,99 €
Predajca: Keratinshop
94,99 €/1l

Ybera GENOMA Fio Tekutina Pro-Geno Molekulárna 500 ml - rekonštrukcia vlasov
84,99 €
Predajca: Keratinshop
169,98 €/1l

Limba Rekonštrukčná Liečba - Ošetrenie Profesionálnej Rekonštrukcie Vlasov
70,99 €
Predajca: Keratinshop
94,65 €/1l

Ybera DISCOVERY ŠTVRTÁ VRSTVA - Rekonštruktor Exo CromaTech 500 g
65,99 €
Predajca: Keratinshop
131,98 €/1l

Prírodný Btox Mrkva Karotka
58,99 €
Predajca: Keratinshop
117,98 €/1l

Láska Kúzlo Lásky Toxická Brunetka Botoks na Vlasy 1000 ml
61,99 €
Predajca: Keratinshop
61,99 €/1l

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
21,25 €/1kg

Láska kúzlo Láska Tox Blond 1000 ml pre vlasy
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l

Káva Natureza Verde Ntox hladká ošetrujúca kúra - 1000 g
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l

Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
18,50 €
Predajca: MAGUHAAR
92 500,00 €/1kg

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
312,50 €/1kg

L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,50 €/1kg

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 1



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR
172,50 €/1kg

GELATÍNA MATIZADORA LOVE POTION 300 ml
24,99 €
Predajca: Keratinshop
83,30 €/1l

L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 5.0 60 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR
241,67 €/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 10 60 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,75 €
Predajca: MAGUHAAR
262,50 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6NA, Dark Natural Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
150,00 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 4NN, Mid Brown Extra, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6N, Dark Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,00 €
Predajca: MAGUHAAR
133,33 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 5N, Dark Blonde Reflecting Bronze, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l