5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 7.0395,00 €/1l
19,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 292,50 €/1kg
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 9 60 g208,33 €/1l
12,76 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 10.13 60ml208,33 €/1l
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Farba na vlasy Wella Koleston Perfect ME+ 10/86 60 ml
367,50 €/1l
22,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Vibrant Reds pre ženy 60 - 7/34 - Wella Professionals
195,83 €/1l
11,75 €
Predajca: Tersorte

Wella Koleston Perfect Me+ - Farba na vlasy 4/77 tmavohnedá 60 ml
238,33 €/1l
14,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Blondor farba na vlasy Multi Blonde pre ženy 800 - Wella Professionals
47,77 €/1l
38,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Loreal Majirel 4 3x50ml
595,00 €/1l
29,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Permanentné farbenie Cromatone Montibello Nº 3 (60 ml)
83,33 €/1l
5,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 9.23 60ml
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone P 8.11 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Alfaparf Colour Wear 10.13 60ml
422,22 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biffidi

Wella Professionals, Illumina Color, trvalá farba na vlasy, 8/1, 60 ml
179,67 €/1l
10,78 €
Predajca: NutraBestBG

Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 8.34 60ml
179,17 €/1l
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Permanentné farbenie Cromatone Montibello Cromatone Nº 5,4 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 8.0 60 g
1 197,50 €/1l
71,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Color Touch Plus profesionálna demi-permanentná farba na vlasy 77/07 60 ml
266,00 €/1l
15,96 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Permanentné farbivo Cromatone Montibello Nº 8,13 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Wella Koleston Perfect farba na vlasy 60ml odtiene 0 až 5 profesionálna farba na vlasy
Dodajte svojim vlasom profesionálnu a dlhotrvajúcu farbu s farbou na vlasy Wella Koleston Perfect. Odtiene 0 až 5 ponúkajú rôzne možnosti pre individuálny vzhľad.
Podrobnosti o výrobku:- Názov produktu: Wella Koleston Perfect farba na vlasy 60ml odtiene 0 až 5 profesionálna farba na vlasy
- Značka: Wella
- Rozmery: 60 ml
- Farba: rôzne odtiene od 0 do 5
- Materiál: Vysokokvalitná farba na vlasy
- Obsah balenia: 1 tuba farby na vlasy
Použitie a prostredie:
- Naneste farbu rovnomerne na suché vlasy a nechajte pôsobiť. Dôkladne opláchnite, aby ste dosiahli žiarivý výsledok.
- Farba na vlasy Wella Koleston Perfect je šetrná k životnému prostrediu a bola vyrobená bez testovania na zvieratách.
Kúpte si ju teraz a zažite viac!
Wella Koleston Perfect Special Blonde 60 mlPre vynikajúci farebný výsledok.Menej poškodených vlasov pri každej aplikácii.**
ME+ riziko vzniku novej alergie na farbu vlasov.** * V porovnaní s predchádzajúcou farbou Koleston Perfect.
Platí pre Koleston Perfect s technológiou Pure Balance. ** PRE OSOBY, KTORÉ NIE SÚ ALERGICKÉ NA FARBU NA VLASY. Hoci sa riziko vzniku novej alergie , stále existuje riziko alergických reakcií, ktoré môžu byť niekedy závažné.
Vykonajte alergický test 48 hodín pred každým farbením. Dôsledne dodržiavajte bezpečnostné pokyny a získajte informácie na Ak má vaša klientka v minulosti alergické reakcie na farbu na vlasy, nefarbite ju. ME+ je súčasťou niektorých odtieňov farieb Pure Naturals, Rich Naturals, Vibrant Reds, Special Blonde a Deep Browns značky Koleston Perfect.
Aplikujte na suché vlasy. Pure Naturals, Rich Naturals, Vibrant Reds, Deep Browns pomer miešania 1:1 s Welloxon Perfect (4%, 6%, 9%, 12%) Special
Blonde pomer miešania 1:2 s Welloxon Perfect (9%, 12%) Special Mix Na zdokonalenie/zvýraznenie módnych odtieňov. (Odporúčanie na miešanie nájdete na karte farby). - Čistá aplikácia s Welloxon Perfect. - 0/00 na riedenie existujúcich odtieňov.
Profesionálna permanentná farba na vlasy Wella Professionals Koleston Perfect Me+ je vhodná pre všetky typy vlasov a pre dámy. Obsah 60 ml.
- Model
- 12-03
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Ammoniak
- Farba na vlasy
- Blond
- Výrobca
- EAN kód
- 8005610666389
- Číslo od výrobcu
- 56003017834879
- Model
- 12-03
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Ammoniak
- Farba na vlasy
- Blond
- Výrobca
- EAN kód
- 8005610666389
- Číslo od výrobcu
- 56003017834879
Varovanie
Nie je potrebný žiadny údaj
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
H302 + H312 + H332 Zdraviu škodlivý pri požití, styku s kožou alebo pri vdýchnutí.Hodí sa k tomu

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
371,67 €/1l
22,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 3/00 60 ml
380,83 €/1l
22,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Koleston Perfect Me+ Vibrant Reds, Hnedá, 44/65, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy, Lesk
264,67 €/1l
15,88 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals, Color Touch, Ammonia-Free, Semi-Permanent Hair Dye, 7/43 Vibrant Reds, 60 ml
110,49 €/1kg
9,06 €
Predajca: NutraBestBG

Wella Koleston Perfect farba na vlasy 60ml odtiene 0 až 5 profesionálna farba na vlasy
232,50 €/1kg
23,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/97 60 ml
164,17 €/1l
9,85 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Vibrant Reds profesionálna permanentná farba na vlasy 5/43 60 ml
228,50 €/1kg
40,10 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Deep Browns profesionálna permanentná farba na vlasy 7/75 60 ml
285,00 €/1l
17,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Farba na vlasy Wella Koleston Perfect ME+ 10/86 60 ml
367,50 €/1l
22,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
199,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: GTPLAYER

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Vibrant Reds pre ženy 60 - 7/34 - Wella Professionals
195,83 €/1l
11,75 €
Predajca: Tersorte

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 9/3 - Wella Professionals
179,00 €/1l
10,74 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/96 60 ml
117,17 €/1l
9,04 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,03 €
Predajca: Bugelo

Wella Koleston Perfect Me+ Vibrant Reds, Hnedá, 55/55, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy, Lesk
164,67 €/1l
9,88 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Hnedá, 4/00, Châtain Naturel, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy
157,00 €/1l
9,42 €
Predajca: Glamperfeu

Matrac zo studenej peny 180 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
159,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Koleston Perfect Farba na vlasy 60 ml 10/8
393,33 €/1l
23,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Koleston Perfect farba na vlasy 60ml odtiene 0 až 5 profesionálna farba na vlasy
231,50 €/1kg
23,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 9/38 60 ml
378,33 €/1l
22,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 7/17 60 ml
383,33 €/1l
23,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
312,50 €/1kg
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Matrix Light Master Pre-Bonded 8 bieliaci prášok 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
31,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,00 €/1kg

L'Oréal Majirel 5.0 Farba na vlasy Intenzívna svetlo hnedá 50 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
500,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Majirel profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 8.0 50 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
460,00 €/1l

Loreal Majirel 9.3 3x50ml
28,25 €
Predajca: MAGUHAAR
188,33 €/1l

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 7.0



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,75 €
Predajca: MAGUHAAR
395,00 €/1l

Matrix SOCOLOR.BEAUTY, Blond, 5RR+, Ženy, 90 ml, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(56)Počet hodnotení: 56
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
105,56 €/1l

Matrix Color Sync 10V Blonde Veľmi veľmi svetlá fialová 90ml
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
85,42 €/1kg

Milk_Shake Prášok na farbenie, priame farbenie, 100 ml, balenie: 1 ks. Kondicionér na farbenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,25 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR
92,50 €/1l

Montibello Finalstyle Colour Mousse Silver 320 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
32,03 €/1l

Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 10.13 60ml
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
208,33 €/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 9 60 g
12,76 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
208,33 €/1l

American Crew Precision Blend Natural Gray Coverage farba na vlasy pre mužov Medium Ash 5-6 3 x 40 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
3,13 €/1l

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR
92,50 €/1kg

Loreal Majirel Cool Cover Farba do vlasov 5 B7 Svetlý hnedý 50ML
10,25 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR
195,00 €/1l

Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 8.34 60ml
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR
179,17 €/1l

Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus 450 g bieliaci prášok
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,00 €/1kg

3 kusy Štetce na farbenie vlasov Kadernícky tónovací hrebeň Štetec na farbenie vlasov na domáce použitie v salóne Modrá
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus 450 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
46,64 €/1kg

Permanentné farbenie Cromatone Montibello Nº 3 (60 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
5,00 €
Predajca: MAGUHAAR
83,33 €/1l

Predĺženie vlasov, 50,8 cm, vlnité, s 4 sponkami, stredne hnedé/blond
82,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion