4,9



Na základe 21 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Trussardi - Pure Jasmine - Pre ženy, 60 ml627,50 €/1l
37,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Pinol płyn na odleżyny 500 ml31,40 €/1l
15,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Brait, Relaxing Moments zapas do odświeżacza, 250ml49,20 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Gra Kwiaciarenka13,40 €
Predajca: MATFEL

Minibrand 412 Parfumovaná voda 25 ml
492,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

GYLDA, osviežovač do vzduchu, sprej, 500 ml
46,24 €/1l
23,12 €
Predajca: Parfumtoi

TO JE ON! ETUCHE, 2 kusy
40 300,00 €/1l
80,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Assala Prime X Musk
18,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

ProtectMe Recovery+, 30 saszetek
53,06 €
Predajca: Katomix

Calgon Hygiene+ Żel odkamieniacz do pralki, 750 ml
23,92 €/1l
17,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Drewnochron Impregnat Powłokotwórczy Mahoń 2.5L
32,27 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Silikónový pohár M
4,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,98 €
Predajca: AllYour

Perfect House, Płyn do mycia naczyń, 500 ml
15,10 €/1l
7,55 €
Predajca: Katomix

Perfect House, Płyn do mycia i pielęgnacji drewnianych podłóg, 500 ml
19,38 €/1l
9,69 €
Predajca: Katomix

Jadore Intense – parfum
2,26 €/1l
124,23 €
-11,30 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
112,93 €
Predajca: PerfumTraders

Drewnochron Impregnat Powłokotwórczy Palisander 2.5L
12,91 €/1l
33,72 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,27 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

SHADAI EDT, parfum, 500 ml
46,24 €/1l
23,12 €
Predajca: Parfumtoi

Sylveco WOW, Krem do twarzy, 50 ml
12,08 €
Predajca: Katomix

PANTHEA, parfémová voda, 50 ml
2 498,80 €/1l
124,94 €
Predajca: FragrancesBg

Rexona, Shower Clean, Dezodorant, 150 ml
83,20 €/1l
12,48 €
Predajca: Zeitburg
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
SAVO SPREJ PROTI PLESNIAM 500ML
Vysoko účinný dezinfekčný prostriedok na likvidáciu plesní, rias a húb.
Vhodný na použitie na drevo, omietky a maľovanie vonkajších a vnútorných stien.
Prípravok má okamžitý účinok.
Používa sa na likvidáciu plesní na stenách, čiernych škvŕn (plesní) v prasklinách, škárach medzi obkladmi, v kúpeľniach, v blízkosti vaní, umývadiel, na kuchynskom nábytku, oknách, dverách a pod.
Prípravok je účinný proti mikroskopickým vláknitým hubám, riasam a machom a má vysoké baktericídne vlastnosti.
Využitie nájde v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou a sklonom k tvorbe plesní, v kúpeľniach, práčovniach, kúpeľoch, saunách, bazénoch, v komunálnej hygiene, v skladoch potravín a pod.
Objem: 500 ml
Nie czekaj, zamów już dziś! Kup teraz Savo Spray i pozbądź się pleśni raz na zawsze!
Je vhodný na omietky, murivo, kameň, mramor, žulu, prírodné drevo, keramiku, dlaždice, sklokeramiku, smalt, sklo, plast, laminát, akryl, vinyl, silikón, gumu, teflón, nehrdzavejúcu oceľ, pochrómované povrchy.
Číslo 1 na trhu*
Odstraňuje plesne už po prvom použití
Účinné zloženie
Tekutý dezinfekčný sprej
Dezinfikuje a krásne bieli povrch
SAVO na plesne
* Číslo 1 na českom trhu v počte predaných kusov medzi odstraňovačmi plesní podľa údajov AC Nielsen za marec 2015 až marec 2016.
Koncentrovaný kvapalný fungicíd na báze aktívneho chlóru na použitie na povrchy napadnuté plesňami.Účinný na riasy, plesne, lišajníky a baktérie na stenách, dreve a obkladoch.Baktericídny, neriediteľný.
Savo hubenie plesní veľkosti 500 ml je efektívny prostriedok na odstránenie plesní a plesnivých škvŕn v domácnosti. Jeho silná zložka účinne bojuje proti plesniam a zabraňuje ich opätovnému vzniku. Tento produkt je vhodný na použitie v kúpeľniach, kuchyniach, či iných vlhkých miestach, kde sa plesne často vyskytujú. Savo hubenie plesní je jednoducho aplikovateľný a zanecháva príjemnú vôňu vo vašom domove. S týmto účinným prostriedkom budete mať vaše priestory bez plesní a zdravé.
dezinfekční přípravek účinně odstraňuje bakterie, plísně a kvasinky, povrch vydezinfikuje a krásně vybělí, můžete jej použít na různé povrchy: stěny, keramiku, obklady a spáry, omítky, zdivo, kámen, smalt, plasty, akrylátové povrchy, silikon, gumu, nerez
Čistiaci sprej Savo proti plesniam 500 ml
Savo proti plesniam 0,5 l - tekutý dezinfekčný prostriedok, ktorý účinne odstraňuje všetky druhy plesní, kvasiniek, rias a húb v každej domácnosti. Dezinfikuje všetky povrchy a zanecháva ich krásne vybielené. Je vhodný na rôzne povrchy, ako sú škáry, murivo, omietky, obkladačky, steny, keramika, plasty, silikón a nerezové povrchy.
Savo proti plesniam 0,5 l - účinný dezinfekčný prostriedok, ktorý účinne odstraňuje plesne, kvasinky, riasy a huby. Ideálny na dezinfekciu a bielenie rôznych povrchov, ako sú škáry, murivo, obklady a keramika. Udržuje váš domov čistý a hygienický.
- Rozmery
- 500 ml
- Hmotnosť
- 0.001 kg
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Súčasti: voda, octová kyselina, kvapkalina, alkohol, chlór, chlórexidín, extrakt z citrónovej šťavy, benzalkónium chlorid, kyselina mliečna, kyselina citrónová, jemnoporénapenítko, benzylalkohol, farnesol, dl-mentol, sodná soľ, kyselina octová, esenciálny olej z čajovníka, etanol, fenoxietanol, auxíny.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8594005390225
- Číslo od výrobcu
- GSHB_unimet_8594005390225
- Rozmery
- 500 ml
- Hmotnosť
- 0.001 kg
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Súčasti: voda, octová kyselina, kvapkalina, alkohol, chlór, chlórexidín, extrakt z citrónovej šťavy, benzalkónium chlorid, kyselina mliečna, kyselina citrónová, jemnoporénapenítko, benzylalkohol, farnesol, dl-mentol, sodná soľ, kyselina octová, esenciálny olej z čajovníka, etanol, fenoxietanol, auxíny.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8594005390225
- Číslo od výrobcu
- GSHB_unimet_8594005390225
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Savo, Preparat do usuwania pleśni, 500 ml
8 709,09 €/1kg
4,79 €
Predajca: vikpap

Tichý odvlhčovač Climative DH-035 Luxe UV 1200 ml UV + LED výkonný biely pohlcovač vlhkosti do domácnosti s hygrometrom a teplomerom – dezinfikuje vzd
51,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Wentsystem

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

Ceresit Absorbér vlhkosti Aero 360 Blue + Tableta
12,89 €
Predajca: MasterBau

Konsimo VICTO kombinovaný servis misa dezertný tanier tanier na večeru tanier na polievku 6 osôb (24 tanierov), matná béžová/zelená/sivá, keramika, Loft
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Konsimo

Detská kolobežka 24622, s XXL kolesami, nášľapným stojanom, trecou brzdou zadného kolesa, modrá
45,00 €
Predajca: Kokiska

Garáž pre bicykle
42,58 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Lionelo Sven Plus 2v1 Detská postieľka Ohrádka pre dieťa do 15 kg Prebaľovacia podložka Vzdušné bočné steny s bočným vchodom - Sivá
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

AREBOS 20L chladiaci box | chladenie a udržiavanie tepla | 12/230V auto a zásuvka
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Tefal Duetto+ G719S735, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Bez povlaku, Nerezová oceľ, 250 °C
97,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Akumulátorový rázový uťahovák PARKSIDE PERFORMANCE® 20 V "PPDSSA 20-Li A1", bez batérie a nabíjačky
129,00 €
Predajca: Axshop

Komfortec nepremokavý matracový chránič, 160x200 cm, matracový topper, priedušný matracový topper, ochrana matraca bez praskania, inkontinenčná podložka, biely
38,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Obojstranný matrac
66,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Mokro suchý vysávač WD 3 V-15/4/20
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Karcher

Bioderma Sensibio Čistiaci gél 500 ml - Jemný čistiaci gél pre citlivú pleť, vhodný pre citlivú pleť, 500 ml
48 266,66 €/1kg
28,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Detský stan teepee JULIUS, 120x120x160cm, biela/šedá
59,90 €
Predajca: Jurhan

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
183,20 €/1l
45,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Kompaktná vákuovačka potravín na hygienické skladovanie (čierna farba), Vákuová zváračka, Malé kuchynské spotrebiče, Vakuovačky - PROVACUUMSEALER
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Delgeo cestovný batoh pre mužov a ženy, veľký batoh na príručnú batožinu, rozšíriteľná taška na príručnú batožinu, 17-palcový batoh na notebook na cesty, béžová farba
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

Canon PG-545, Štandardná výťažnosť, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 1 kusov, 180 strany, Balenie po jednom kuse
23,89 €
Predajca: Warehouse

Zariadenie na odsávanie ušného mazu, čistič uší - EARSIO
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Vysávač 120W Ručný vysávač Bezvreckový Výkonná Vysavač Batériový ručný vysávač Vysávač do auta Prenosný výkonný Retoo
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Fisher-Price 62018, Košík na bicykel, Čierna, 25 kg
27,74 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Kyselina octová 80% | 5 kg | Klimaticky neutrálne | Ideálne ako čistiaci prostriedok a odvápňovač | Pre domácnosť a záhradu Klimaticky neutrálny Flexol
4,80 €/1l
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Bočný stolík VASAGLE, s kolieskami, tvar C, pojazdný konferenčný stolík, vintage hnedý
26,99 €
Predajca: Houseland

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý účinok
Intenzívne vonia, ale funguje veľmi dobre, účinný proti plesniam. S výsledkom som veľmi spokojná. Dodanie bolo veľmi rýchle. Veľmi dobre zabalené.
Hodnotenie z 15. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Naozaj skvelý produkt, som veľmi spokojný!!!
Hodnotenie z 21. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Savo
Všetko je v poriadku. Ďakujem.
Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
119,99 €
Predajca: pttonline
1 199,90 €/1l

Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
461,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 613,60 €/1l

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
2 434,10 €/1l

Juliette Has A Gun Not A Perfum, parfumovaná voda, sprej, 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
178,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
890,75 €/1l

BVLGARI Wood Essence, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Koriander, Citrus, Cypress, Benzoin
173,72 €
Predajca: PerfumTraders
1 737,20 €/1l

SET Xerjoff Discovery Pikovaya Dama 15 ml+La Capitale 15 ml+More Than Words 15 ml
168,72 €
Predajca: PerfumTraders
5 624,00 €/1l

Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
156,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 569,40 €/1l

Goldfield & Banks Ingenious Ginger - parfumovaná voda v spreji (50 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
133,32 €
Predajca: PerfumTraders
2 666,40 €/1l

Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
1 403,90 €/1l

Oribe Cote D'Azur Parfumovaná voda 75 ml – Vôňa
152,51 €
Predajca: PerfumTraders
2 033,47 €/1l

Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset
139,90 €
-11,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
128,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
128 049,99 €/1l

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80ml + Eau de Parfum 12,5ml sada
128,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 390,27 €/1l

Histoires de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1.7 EDP 115 ml UNISEX
118,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 030,87 €/1l

Edt Spray 100ml/Deo Spray 150ml Paco Rabanne Phantom Giftset



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
116,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 167,00 €/1l

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusov, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Sada Avon PERCEIVE 100 ml pre ňu a pre neho
32,57 €
Predajca: TinaBeauty
325,70 €/1l

Hugo Boss Travel Exclusive sada miniatúrnych parfémov pre mužov, 4 x 10 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
53,51 €
Predajca: YourFragrance
1 337,75 €/1l

Hermes H24, Muži, 2 kusov, Eau de parfum, 30 ml, 125 ml, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(29)Počet hodnotení: 29
92,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hunq 001 Gardener, parfémová voda, unisex, 100 ml
88,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
887,00 €/1l

Hermes Un Jardin Sur Le Nil darčeková súprava 100ml/telesné mlieko 80ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
93,93 €
Predajca: PerfumTraders
939,30 €/1l