STORCK 1.3800.9, Hríbovité, 140 g, 1 kusov, Karamel, 1,29 g, 1969 kJ

10,19 €

72,79 € / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – št 15. októbra
Nenechajte si ujsť!
Bonbóny a oveľa viac
Podobné produkty
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Cardelion Marrons Glacés Kandované gaštany 360 g, 20 kusov – vegánske, bezlepkové, halal
Cardelion Marrons Glacés Kandované gaštany 360 g, 20 kusov – vegánske, bezlepkové, halal
102,39 €/1kg
38,00 €
-3%
36,86 €
Predajca: Exporgin
Bestseller
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
19,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mampfi jedlý papier karamel 290g
Mampfi jedlý papier karamel 290g
35,28 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
13,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
17,86 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
1,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 121414 Werther’s® Original Schokoladen Toffee Bonbons 180 g
Werther’s® Original 121414 Werther’s® Original Schokoladen Toffee Bonbons 180 g
179,78 €/1kg
32,36 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 176049 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Crunchy Bonbons 140 g
Werther’s® Original 176049 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Crunchy Bonbons 140 g
20,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 706802 Werther’s® Original Feine Helle Kaubonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706802 Werther’s® Original Feine Helle Kaubonbons 153,0 g
17,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre STORCK 232059 STORCK Campino Früchte  Bonbons 325,0 g
STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
9,32 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
24,11 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 25
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Storck Mint Choc mätové cukríky s čokoládovým krémom 425g
Storck Mint Choc mätové cukríky s čokoládovým krémom 425g
6,87 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
6,65 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
6,42 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Küfa Goldnüsse karamelové cukríky s čokoládovou krémovou náplňou 175g
Küfa Goldnüsse karamelové cukríky s čokoládovou krémovou náplňou 175g
15,31 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Werthers Original karamelové cukrovinky 90 g
Werthers Original karamelové cukrovinky 90 g
24,25 €/1kg
1,94 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre nimm2® 360479 nimm2® Bonbons 240,0 g
nimm2® 360479 nimm2® Bonbons 240,0 g
11,08 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
2,66 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Storck Werther's Original s krémovou náplňou 1000 g
Storck Werther's Original s krémovou náplňou 1000 g
20,90 €/1kg
20,90 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre LINDOR pralinky Mliečna čokoláda 337g
LINDOR pralinky Mliečna čokoláda 337g
39,45 €/1kg
17,99 €
-16%
14,99 €
Predajca: Lindt
Obrázok produktu pre Twix Sušienky v čokoláde a karamel 50 G (2 X 25 G)
Twix Sušienky v čokoláde a karamel 50 G (2 X 25 G)
31,60 €/1kg
1,58 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre RIESEN® 391206 RIESEN® Schokobonbons 105,0 g
RIESEN® 391206 RIESEN® Schokobonbons 105,0 g
11,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Tvar:
Hríbovité
Hmotnosť:
140 g
Odolný proti mikrovlnám:
Nie
Počet priložených produktov:
1 kusov
Príchuť:
Karamel
Obsah soli (na 100 g):
1,29 g
Energetická hodnota (na 100 g):
1969 kJ
Energetická hodnota (na 100 g):
468 kcal
Obsah tuku (na 100 g):
15,8 g
Obsah nasýtených mastných kyselín (v 100 g):
10,3 g
Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
76,7 g
Obsah cukru (na 100 g):
53,4 g
Obsah proteínov (na 100 g):
3,3 g


Ponorte sa do sladkého sveta Werther's Original Caramel Popcorn Classic! Tento mimoriadne chrumkavý popcorn je bohato pokrytý jedinečnou krémovou karamelovou príchuťou Werther's - pre neodolateľne lahodný zážitok z občerstvenia.

Či už na filmový večer, ako sladká prestávka alebo na spoločné posedenie s priateľmi - klasický karamelový popcorn od Werther's prináša dokonalú chrumkavú pochúťku do každodenného života.

Chrumkavý popcorn obalený v pravom originálnom karamelu Werther's - taký ste u Werther's ešte nezažili!

Zloženie:
Zloženie: MÁSLO, soľ, sirup z trstinového cukru, slnečnicový olej, emulgátor lecitíny (SÓJA), aróma.
Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 456,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 914,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 16,10 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 10,20 Sacharidy: 72,90 Sacharidy, z toho cukor: 53,20 Bielkoviny: 2,90 Soľ: 1,30
Popcorn so smotanovo-karamelovou polevou (74 %)
Výrobca: August Storck KG
Waldstrasse 27
13403 Berlin (D)

Zloženie / ingrediencie

Zloženie: 1: Cukor, kukurica, glukózový sirup, ČISTÝ TUK, PŠENICA (6,7 %), KONDENZOVANÁ SLADKÁ PŠENICA, MÁSLO, soľ, sirup z trstinového cukru, slnečnicový olej, emulgátor lecitíny (SOYA), aróma.#Môže obsahovať aj časti orieškov, mandlí, iných orechov a pšenice.# Napriek maximálnej opatrnosti môžu byť prítomné nepopučené kukuričné zrná alebo ich časti.#Prosíme o pochopenie.

Alergény: Obsahuje: Mlieko, orechy, lepok, sója, mandle, kešu orechy, lieskové orechy, pekanové orechy, para orechy, pistácie, vlašské orechy, pšenica

Výrobca: August Storck KG
Waldstrasse 27
13403 Berlin (D)

Výživové informácie:
Veľkosť porcie: 100g
Energetická hodnota (kcal): 456kcal
Tuky: 16,1g
z toho: - nasýtené mastné kyseliny: 10,2g
Sacharidy: 72,9g
z toho: - cukor: 53,2
Bielkoviny: 2,9g
Soľ: 1,29g



Werthers Original Caramel Popcorn 140g - Popcorn so smotanovo-karamelovou polevou (74%) - Výrobca: AUGUST STORCK KG Waldstraße 27, 13403 Berlin 1 balenie
Zloženie: Cukor, kukurica, glukózový sirup, MÁSELNÝ OLEJ, PŠENICA (6,7 %), KONDENZOVANÉ SLADKÉ MLIEKO, MASLO, soľ, sirup z trstinového cukru, slnečnicový olej, emulgátor lecitíny (SOYA), aróma. Môže obsahovať stopy ORECHOV, ALMÓNOV, INÝCH ORECHOV A PŠENICE. Napriek maximálnej opatrnosti môžu byť prítomné nepopučené kukuričné zrná alebo ich časti. Prosíme o pochopenie - Výživové hodnoty: Energetická hodnota kj 1969 kj Energetická hodnota kcal 468 kcal Tuky 15,8GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 10,3GRM Sacharidy 76,7GRM Sacharidy, z toho cukor 53,4GRM Bielkoviny 3,3GRM Soľ 1,29GRM - Alergény: MLIEKO a výrobky z neho, SÓJA a výrobky z nej - Alergény: MLIEKO a výrobky z neho, SÓJA a výrobky z nej



Zložky
Cukor, kukurica, glukózový sirup, MASLO, SMOTANA (6,7 %), kondenzované SLADKÉ SRVÁTKY, MASLO, soľ, sirup z trstinového cukru, slnečnicový olej, emulgátor lecitín (SÓJA), aróma. Môže obsahovať aj stopy lieskových orechov, mandlí, iných orechov a pšenice.
Výživové hodnoty na 100 g
Energetická hodnota:456,00 kilokalórií (kcal) / 1 914,00 kilojoulov (kJ)
Tuk:16,10 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:10,20 g
Sacharidy:72,90 g
z toho cukor:53,20 g
Bielkoviny:2,90 g
Soľ:1,30 g
Informácie o alergénoch
Obsahuje: mlieko a mliečne výrobky (vrátane laktózy), orechy a výrobky z orechov, obilniny obsahujúce lepok a výrobky z obilnín obsahujúcich lepok, sóju a sójové výrobky, mandle a výrobky z mandlí, kešu orechy a výrobky z kešu orechov, lieskové orechy a výrobky z lieskových orechov, pekanové orechy a výrobky z pekanových orechov, makadamové orechy a výrobky z makadamových orechov, para orechy a výrobky z para orechov, pistácie a výrobky z pistácií, vlašské orechy a výrobky z vlašských orechov, pšenica a výrobky z pšenice (obilniny obsahujúce lepok)


Werthers Original Popcorn Caramel Classic (140g Beutel)

Informácie podľa nariadenia o informáciách o potravinách nájdete tu.nutričné údaje na 100 genergia 1914/456 kJ/kkalcový tuk 16,1 gz toho nasýtené mastné kyseliny 10,2 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -sacharidy 72,9 gz toho cukry 53,2 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bielkoviny 2,9 gsoľ 1,3 gVitamíny a minerály -
Zloženie
Cukor, kukurica, glukózový sirup, maslový olej, smotana (6,7 %), zahustená sladká pšenica, maslo, soľ, sirup z trstinového cukru, slnečnicový olej, emulgátor lecitíny (SOYA), aróma. Môže obsahovať stopy ORECHOV, ALMÓNOV, INÝCH ORECHOV A PŠENICE. Napriek maximálnej opatrnosti môžu byť prítomné nepopučené kukuričné zrná alebo ich časti. Prosíme vás o pochopenie
Výživové údaje
Energia kj 1969 kj Energia kcal 468 kcal Tuky 15,8GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 10,3GRM Sacharidy 76,7GRM Sacharidy, z toho cukor 53,4GRM Bielkoviny 3,3GRM Soľ 1,29GRM
Hmotnosť
140 g
Potravinársky podnik
August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
Obchodný názov
Popcorn so smotanovou a karamelovou polevou (74%)
Výrobca
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
1.3800.9
EAN kód
4014400925319

Zloženie
Cukor, kukurica, glukózový sirup, maslový olej, smotana (6,7 %), zahustená sladká pšenica, maslo, soľ, sirup z trstinového cukru, slnečnicový olej, emulgátor lecitíny (SOYA), aróma. Môže obsahovať stopy ORECHOV, ALMÓNOV, INÝCH ORECHOV A PŠENICE. Napriek maximálnej opatrnosti môžu byť prítomné nepopučené kukuričné zrná alebo ich časti. Prosíme vás o pochopenie
Výživové údaje
Energia kj 1969 kj Energia kcal 468 kcal Tuky 15,8GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 10,3GRM Sacharidy 76,7GRM Sacharidy, z toho cukor 53,4GRM Bielkoviny 3,3GRM Soľ 1,29GRM
Hmotnosť
140 g
Potravinársky podnik
August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
Obchodný názov
Popcorn so smotanovou a karamelovou polevou (74%)
Výrobca
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
1.3800.9
EAN kód
4014400925319
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Batoh Dámske batohy Škola Univerzita Cestovanie Voľný čas Práca s priehradkou na notebook Taška proti krádeži Taška cez rameno (čierna)
Batoh Dámske batohy Škola Univerzita Cestovanie Voľný čas Práca s priehradkou na notebook Taška proti krádeži Taška cez rameno (čierna)
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 23
21,01 €
-19%
16,96 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
23,00 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
1,39 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Chio 362 Chio Süß Popcorn 120,0 g
Chio 362 Chio Süß Popcorn 120,0 g
86,92 €/1kg
10,43 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 124
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1368
11,99 €
Predajca: Mobileking
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 11
5,40 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 31
24,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Chio popcorn do mikrovlnnej rúry sladký bezlepkový vegetariánsky vegánsky 120g
Chio popcorn do mikrovlnnej rúry sladký bezlepkový vegetariánsky vegánsky 120g
11,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chio Hotový popcorn Karamell glutenfrei vegan 120g
Chio Hotový popcorn Karamell glutenfrei vegan 120g
18,33 €/1kg
2,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 26
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy
Obrázok produktu pre Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
13,87 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 138542-00 Werther’s® Original SALTED CARAMEL Popcorn 140,0 g
Werther’s® Original 138542-00 Werther’s® Original SALTED CARAMEL Popcorn 140,0 g
72,79 €/1kg
10,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre 1.06 Hrnček na kávu porcelánový - sada 6 ks - farba: čierna / vnútro: béžová
1.06 Hrnček na kávu porcelánový - sada 6 ks - farba: čierna / vnútro: béžová
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 50
21,34 €
Predajca: Special-trends
Obrázok produktu pre Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
19,27 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 15
13,49 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Milka 343572, Mliečna čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
Milka 343572, Mliečna čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
34,10 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 7
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Choco Mini Stars 5x37g
Choco Mini Stars 5x37g
28,76 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
2,13 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
15,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pistáciový krém 45 %, 190 g
Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 49
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 39
7,04 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Candy Popcorn M&M's minis 149g
Candy Popcorn M&M's minis 149g
3,29 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
7,68 €
Predajca: Unicat-Candy
Obrázok produktu pre Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Sušienky Twix s karamelom v čokoláde 50g 32 balení
Sušienky Twix s karamelom v čokoláde 50g 32 balení
21,21 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
33,94 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Ritter Sport oplátky s ryžovými vločkami a kakaovou krémovou náplňou 100g
Ritter Sport oplátky s ryžovými vločkami a kakaovou krémovou náplňou 100g
24,55 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,70 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 101
20,96 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,32 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
42,88 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
35,30 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
3,53 €
Predajca: LAVONIO

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 6 hodnotení
Hodnotenie z 24. júla 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Všetko v poriadku
Hodnotenie z 1. októbra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Sper, moje odporúčanie pre ostatných.
Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Zadal som objednávku a doteraz som už dostal 3 zásielky s rôznymi množstvami.
Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 16. júla 2024 na
Overený nákup
Hodnotenie z 1. decembra 2022 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Amo kávové cukrovinky 1 kg
Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Mampfi jedlý papier karamel 290g
Mampfi jedlý papier karamel 290g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g
Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg
Obrázok produktu pre Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 4020400893039, Palmový olej, 120 g, C, e950, e951, e953, e965, e965ii, Menthol, Herb, E950, E965Ii, Essential Oil, E951, Sweetener, E965, Eucalyptus Oil, E953, Herb..., 993 kJ
Open Food 4020400893039, Palmový olej, 120 g, C, e950, e951, e953, e965, e965ii, Menthol, Herb, E950, E965Ii, Essential Oil, E951, Sweetener, E965, Eucalyptus Oil, E953, Herb..., 993 kJ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)
Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg
Obrázok produktu pre Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg
Obrázok produktu pre Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg
Obrázok produktu pre Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g
Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
10,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g
Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
34,09 €
Predajca: AllYouNeed
56,82 €/1kg
Obrázok produktu pre Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g
Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,16 €
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg