4,6



Na základe 20 hodnotení
Victoria's Secret Dream Angel parfémovaná voda pre ženy 100 ml
67,15 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,37 €-24%
503,70 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Love, Don't Be Shy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml3 120,90 €/1l
312,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Good Girl Parfumovaná Voda, 50ml1 543,00 €/1l
77,15 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda 30 ml1 800,33 €/1l
54,01 €
Predajca: PerfumTraders

Victoria's Secret Dream Angel parfémovaná voda pre ženy 50 ml
797,80 €/1l
50,30 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,89 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Prada La Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 002,00 €/1l
100,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dámsky parfum Victoria's Secret EDP Bombshell 50 ml
1 535,40 €/1l
76,77 €
Predajca: Denpoli-Venda

Victoria's Secret Love Me EDP 50 ml W
992,00 €/1l
49,60 €
Predajca: somnia24

Victoria's Secret Tease Rebel parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 001,60 €/1l
50,08 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Victoria's Secret Tease Glam EDP 100 ml W
722,00 €/1l
72,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Victoria's Secret Just A Kiss EDP 50 ml W
956,40 €/1l
47,82 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Victorias Secret Tease parfumovaná voda v spreji 100ml pre ženy
903,50 €/1l
90,35 €
Predajca: somnia24

Victoria's Secret Crush EDP 100 ml W
695,80 €/1l
69,58 €
Predajca: Glamperfeu

Victoria's Secret Bombshell EDP 50 ml W
1 290,00 €/1l
64,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Victorias Secret Bombshell parfumovaná voda v spreji 100ml pre ženy
1 110,50 €/1l
111,05 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Burberry Her London Dream parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 373,33 €/1l
41,20 €
Predajca: BRASTYGroup

Victoria's Secret Tease Dreamer parfémovaná voda pre ženy 50 ml
688,60 €/1l
35,34 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,43 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfumovaná voda Victorias Secret Dream Angel 100 ml je zasnená dámska vôňa s drevitou, ovocnou aurou. Vrchná nóta dúhovej žiary sa stretáva s ovocným srdcom plným bobuľových tónov. Základ z krémovej vanilky, teplých pižmových akordov a dreva dokonale harmonizuje. Romantická vôňa je na pokožke ako trblietavá dúha a je vhodná na výnimočné príležitosti aj ako každodenný spoločník. Mimoriadne ženským a elegantným spôsobom poskytuje aj výnimočnú sviežosť počas celého dňa.
Dream Angel Fly High uviedol na trh v roku 2019 americký módny dom Victoria's Secret a je to orientálny vanilkový parfém pre ženy, ktorý vzdáva hold snílkom a ich snom. Rainbow Glow (Dúhová žiara). Podpisový akord otvára vôňu svojimi tónmi vanilkového absolútu, červené bobule a krémové kryštáliky lesného jantáru poskytujú iskrivé teplo, zatiaľ čo svieže kvety jazmínu harmonizujú s teplom pokožky nositeľky
Parfémovaná voda Dream Angel od značky Victoria's Secret bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Dream Angel značky Victoria's Secret bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániDámy
- EAN kód
- 0667549749045667549749045
- Číslo od výrobcu
- 127853
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániDámy
- EAN kód
- 0667549749045667549749045
- Číslo od výrobcu
- 127853
Hodí sa k tomu

Wella Professionals Ultimate Repair Miracle Hair Rescue Serum na regeneráciu, výživu a ochranu vlasov 95 ml
482,42 €/1l
45,83 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Victoria's Secret Dream Angel parfémovaná voda pre ženy 50 ml
797,80 €/1l
50,30 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,89 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Zarkoperfume Pink Molecule 090.09 Woda perfumowana, 100 ml
791,50 €/1l
79,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Victoria's Secret Fearless parfumovaná voda pre ženy 50 ml
605,80 €/1l
30,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Victoria's Secret Xo Victoria parfumovaná voda pre ženy 100 ml
521,90 €/1l
52,19 €
Predajca: BRASTYGroup

Victorias Secret Bombshell parfumovaná voda v spreji 100ml pre ženy
1 110,50 €/1l
111,05 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Victoria's Secret Tease Rebel parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 001,60 €/1l
50,08 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Victoria's Secret Tease Glam EDP 100 ml W
722,00 €/1l
72,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Victoria's Secret Just A Kiss EDP 50 ml W
956,40 €/1l
47,82 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Victoria's Secret Love Me EDP 50 ml W
992,00 €/1l
49,60 €
Predajca: somnia24

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
253,50 €/1l
25,35 €
Predajca: NutraBestBG

Victoria's Secret Crush EDP 100 ml W
695,80 €/1l
69,58 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Prada La Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 002,00 €/1l
100,20 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
584,67 €/1l
43,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Biela
1 258,86 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,80 €/1l
33,78 €
Predajca: PerfumTraders

Victoria´s Secret - Love Spell Vyživujúci telový sprej 250ml
67,48 €/1l
16,87 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Duftwelt Creme of Clouds parfumovaná voda 100 ml
287,00 €/1l
28,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Victorias Secret Tease parfumovaná voda v spreji 100ml pre ženy
903,50 €/1l
90,35 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 0,05 l
Super vôňa od Victria's Secret. Bohužiaľ bola stiahnutá z ponuky. Bola doručená rýchlo a dobre zabalená. Všetko na stránke bolo tiež jednoduché a zrozumiteľné.
Hodnotenie z 11. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,05 l
Je to veľmi dobrý parfum, tiež veľmi rýchle dodanie a bolo to lacné. Ďakujem vám ešte raz kedykoľvek.
Hodnotenie z 17. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherná vôňa
Objem 0,1 l
Veľmi príjemne vonia. Ovocná, ale aj veľmi krémová.
Hodnotenie z 24. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Victoria's Secret Tease Cocoa Soirée parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Objem 0,1 l
Všetko je v poriadku, ďakujem veľmi pekne!
Hodnotenie z 10. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum
Objem 0,1 l
Super skvelá vôňa
Hodnotenie z 7. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Letná láska
Objem 0,05 l
Skvelé, skvelé, skvelé a najmä rýchle a voňavé, jednoducho skvelé na leto
Hodnotenie z 30. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo dobré
Objem 0,1 l
Edp vonia krásne, ale za tú cenu by mohla vydržať dlhšie! V Duty Free Shop Turecko stojí 50 eur, takže by som si ju tu znovu neobjednal!
Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásna vôňa
Objem 0,1 l
Krásna vôňa, bohužiaľ dlho nevydrží.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l