Objem:

100 ml

Iceberg, Twice, Eau De Toilette, For Women, 100 ml

17,01 €

170,10 € / 1l

plus 2,99 € poštovné

Doprava k vám domov

st 30. septembra – po 5. októbra

Dostupná množstevná zľava:

Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Diptyque Eau de Lierre EDT 100 ml W
Diptyque Eau de Lierre EDT 100 ml W
1 637,00 €/1l
163,70 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Diptyque Eau Rose EDT 100 ml W
Diptyque Eau Rose EDT 100 ml W
1 349,90 €/1l
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M
839,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 20
83,95 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 125 ml W
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 125 ml W
686,32 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
85,79 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Iceberg Twice Men Parfém, 125ml
Iceberg Twice Men Parfém, 125ml
179,76 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
22,47 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Iceberg Twice Platinum, Ženy, 125 ml, Čierne ríbezle, Ružové korenie, turecká ruža, Jazmín, Koža, ambra, Drevo, Sprej
Iceberg Twice Platinum, Ženy, 125 ml, Čierne ríbezle, Ružové korenie, turecká ruža, Jazmín, Koža, ambra, Drevo, Sprej
168,88 €/1l
21,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Iceberg Twice Rosa Woda toaletowa, 125 ml
Iceberg Twice Rosa Woda toaletowa, 125 ml
190,88 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
23,86 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Iceberg Effusion Woman Woda toaletowa, 75 ml
Iceberg Effusion Woman Woda toaletowa, 75 ml
459,73 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
34,48 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Iceberg Twice pour Homme toaletná voda pre mužov 125 ml
Iceberg Twice pour Homme toaletná voda pre mužov 125 ml
182,72 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
22,84 €
Predajca: ADI_Global_Store
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Sunflower, Ženy, 100 ml, Bergamot, Melón, Broskyňa, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklámen, Jazmín, Cyclamen,Jasmine
Elizabeth Arden Sunflower, Ženy, 100 ml, Bergamot, Melón, Broskyňa, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklámen, Jazmín, Cyclamen,Jasmine
184,10 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 52
18,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Iceberg Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
Iceberg Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
790,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Obrázok produktu pre Iceberg Twice Pour Homme Edt Spray 125ml
Iceberg Twice Pour Homme Edt Spray 125ml
229,84 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,73 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme toaletná voda pre ženy 100 ml
Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme toaletná voda pre ženy 100 ml
383,30 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
49,17 €
-22%
38,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Iceberg Femme toaletná voda v spreji (100 ml)
Iceberg Femme toaletná voda v spreji (100 ml)
950,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
99,00 €
-4,00 €
95,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Obrázok produktu pre Esprit Life for Him toaletn voda 50 ml
Esprit Life for Him toaletn voda 50 ml
649,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
32,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Iceberg White, Ženy, 100 ml, Sprej
Iceberg White, Ženy, 100 ml, Sprej
374,50 €/1l
37,45 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Iceberg Effusion Man toaletná voda pre mužov 75 ml
Iceberg Effusion Man toaletná voda pre mužov 75 ml
459,73 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
34,48 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 884
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Iceberg Twice pour Homme toaletná voda pre mužov 75 ml
Iceberg Twice pour Homme toaletná voda pre mužov 75 ml
440,67 €/1l
33,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Iceberg Twice Nero Woda toaletowa, 125 ml
Iceberg Twice Nero Woda toaletowa, 125 ml
216,72 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
27,09 €
Predajca: FragrancesBg

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte



    • GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavé., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
    • Základné tóny: ambra, céder, med, pižmo, santalové drevo
    • Srdcové tóny: cyklámen, fialka, gardénia, jazmín, koreň kosatca, orchidea, ruža
    • Vrchné tóny: aldehydy, bergamot, broskyňa, frézia, konvalinka
    • Typ: toaletná voda
    • Určenie: Pre ženy
  • Objem: 100 ml


Dámska toaletná voda
aldehydy, frézia, broskyňa, konvalinka, bergamot
zemiak, gardénia, fialka, orchidea, koreň kosatca, jazmín, ruža
med, santalové drevo, ambra, pižmo, céder



Popis
Veľmi ženská vôňa, ktorá kombinuje kvetinové a ovocné tóny. Príjemný kontrast ľahkých drevitých a pižmových tónov.




Výhody
Vôňa: Kvetinová a ovocná



Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Iceberg EDT Twice (100 ml) a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Iceberg!



  • Gender: Dámske
  • Objem: 100 ml
  • Typ: Dámska toaletná voda Iceberge, ktorá je súčasťou balenia: Sada: EDT (toaletná voda)
  • Názov vône: Dvakrát
Od 32,33 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Iceberg Communication SA
8 Place Guillaume II, Luxembourg, Luxembourg, L-1648
L-1648 - Luxembourg
+35226205230
[email protected]



Iceberg Twice Woman Edt Spray 100 ml



Iceberg Twice Femme Parfém, 100ml je prekvapujúci a elegantný vôňový zážitok pre modernú ženu. Tento exkluzívny parfum kombinuje jemné kvetinové tóny s osviežujúcimi ovocnými akordmi, čo vytvára harmonickú a príťažlivú vôňu. Navoňajte sa touto unikátnou vôňou a vystúpte z davu s istotou a šarmom. S balením obsahujúcim 100ml parfému budete mať dostatok obľúbenej vône na dlhé používanie. Oslovte svoje zmysly a doprajte si ný zážitok s Iceberg Twice Femme Parfémom.

Iceberg, Twice, Eau De Toilette, For Women, 100 ml

Toaletná voda Twice od značky Iceberg bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Svieža vôňa s ľahkými kvetinovými tónmi a základom s dlhotrvajúcim základom, ktorý pretrváva v základe. Kompozícia sa otvára úzkou harmóniou aldehydov, frézie, broskyne, konvalinky a bergamotu. Srdce predstavuje nádhernú kyticu cyklámenu, gardénie, fialky, orchidey, koreňa kosatca, jazmínu a ruže. Drevitý základ tvorí koreň kosatca, med, santalové drevo, ambra, pižmo a céder. Parfém bol vytvorený v roku 2005.

ICEBERG TWICE toaletná voda pre ženy 100ml vapo

Iceberg Twice Pour Femme Edt Spray 3352610 ITALY kartón @ 1 fľaša x 100 ml
Model
Twice
Hmotnosť
0 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Ingrediencie: alkohol, voda, parfum, limonén, linalool, citrónelol, kumarín, geraniol, kytica, benzylbenzoát, kumaryn, hydroxycitronellal, hexylcinnamal, citronellol, benzoé, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Anise Alcohol, citral, farnesol, benzyl Salicylát.
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
8057714450234
Číslo od výrobcu
B8QGJCC1N8

Model
Twice
Hmotnosť
0 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Ingrediencie: alkohol, voda, parfum, limonén, linalool, citrónelol, kumarín, geraniol, kytica, benzylbenzoát, kumaryn, hydroxycitronellal, hexylcinnamal, citronellol, benzoé, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Anise Alcohol, citral, farnesol, benzyl Salicylát.
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
8057714450234
Číslo od výrobcu
B8QGJCC1N8
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
213,33 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
12,80 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
372,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 376
33,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Kamera pre voľne žijúce zvieratá s detektorom pohybu Nočné videnie 12MP 1080P Trail Camera IP66 Vodotesná lovecká kamera
Kamera pre voľne žijúce zvieratá s detektorom pohybu Nočné videnie 12MP 1080P Trail Camera IP66 Vodotesná lovecká kamera
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 188
29,99 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping
Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 677
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Iceberg Effusion Woman Woda toaletowa, 75 ml
Iceberg Effusion Woman Woda toaletowa, 75 ml
459,73 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
34,48 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Sunflower, Ženy, 100 ml, Bergamot, Melón, Broskyňa, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklámen, Jazmín, Cyclamen,Jasmine
Elizabeth Arden Sunflower, Ženy, 100 ml, Bergamot, Melón, Broskyňa, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklámen, Jazmín, Cyclamen,Jasmine
184,10 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 52
18,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Iceberg Twice Rosa Woda toaletowa, 125 ml
Iceberg Twice Rosa Woda toaletowa, 125 ml
190,88 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
23,86 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Tefal XL Force C38508, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, 175 °C, Hliník
Tefal XL Force C38508, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, 175 °C, Hliník
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 158
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy
Obrázok produktu pre Sarah Jessica Parker SJP NYC EDP 100 ml W
Sarah Jessica Parker SJP NYC EDP 100 ml W
248,90 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
24,89 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Iceberg CHANGE THE FLOW, Muži, 30 ml, Sprej, 1 kusov
Iceberg CHANGE THE FLOW, Muži, 30 ml, Sprej, 1 kusov
277,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,32 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Vanderbilt - Vanderbilt EDT 100ml
Vanderbilt - Vanderbilt EDT 100ml
141,40 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 41
14,14 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lalique Le Parfum: Luxusná kvetinová vôňa pre ženy s drevitými tónmi a pižmom, 100ml - Vysoká kvalita od Lalique.
Lalique Le Parfum: Luxusná kvetinová vôňa pre ženy s drevitými tónmi a pižmom, 100ml - Vysoká kvalita od Lalique.
328,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
32,84 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 191
45,80 €
-2%
44,84 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Elizabeth Taylor White Diamonds, Ženy, 100 ml, Sprej
Elizabeth Taylor White Diamonds, Ženy, 100 ml, Sprej
300,60 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 29
30,06 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 30
24,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Iceberg Twice Platinum, Ženy, 125 ml, Čierne ríbezle, Ružové korenie, turecká ruža, Jazmín, Koža, ambra, Drevo, Sprej
Iceberg Twice Platinum, Ženy, 125 ml, Čierne ríbezle, Ružové korenie, turecká ruža, Jazmín, Koža, ambra, Drevo, Sprej
168,88 €/1l
21,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
101,25 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 21
40,50 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Ted Lapidus Rumba EDT 100 ml W
Ted Lapidus Rumba EDT 100 ml W
231,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 7
23,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
363,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 147
36,36 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Jedálenský stôl 'Tammela' pre 4 osoby 120 x 60 cm oceľové nohy mramorový vzhľad, čierna farba
Jedálenský stôl 'Tammela' pre 4 osoby 120 x 60 cm oceľové nohy mramorový vzhľad, čierna farba
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
Obrázok produktu pre DKNY Be Delicious, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool,...
DKNY Be Delicious, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool,...
446,90 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 90
44,69 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Salvador Dali, Christmas - Dalilight, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
Salvador Dali, Christmas - Dalilight, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
520,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
152,89 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 111
13,76 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lalique, L'Amour, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
Lalique, L'Amour, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
511,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
25,57 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Nina Ricci Premier Jour, Ženy, 100 ml, Gardénia, Mandarínka, Vzácne drevo, Sprej, 1 kusov
Nina Ricci Premier Jour, Ženy, 100 ml, Gardénia, Mandarínka, Vzácne drevo, Sprej, 1 kusov
426,40 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
42,64 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Michael Kors Wonderlust, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
Michael Kors Wonderlust, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
464,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 50
46,46 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Bestseller
Obrázok produktu pre Prenosný 360° flexibilný otočný ventilátor na krk s kapacitou 5000 mAh, ventilátor na krk biely - NECKCOLIO
Prenosný 360° flexibilný otočný ventilátor na krk s kapacitou 5000 mAh, ventilátor na krk biely - NECKCOLIO
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 16
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Salvador Dalí Dali EDP 30 ml W
Salvador Dalí Dali EDP 30 ml W
715,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
21,45 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 101
20,96 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre Ručný naparovač Philips 3000 Series STH3020/10
Ručný naparovač Philips 3000 Series STH3020/10
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 380
55,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 19 hodnotení
Hodnotenie z 3. októbra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Obľúbený produkt
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super parfém s dlhotrvajúcim účinkom vône
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 17. júna 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Môj obľúbený parfum
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 19. júna 2026 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 21. mája 2026 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 309
51,13 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,31 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 21
88,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l
Obrázok produktu pre Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml
Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
82,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
825,00 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml
Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
139,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 390,90 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 32
131,01 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 310,10 €/1l
Obrázok produktu pre Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l
Obrázok produktu pre Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
97,97 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 70
104,17 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml
Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
73,73 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l
Obrázok produktu pre Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 31
92,88 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l
Obrázok produktu pre Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml
Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
88,80 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l
Obrázok produktu pre Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml
Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
91,11 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,91 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 13
25,24 €
5% poukaz
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l
Obrázok produktu pre Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l