Gratien und Meyer Cremant de Loire Brut 750ml
13,47 €
17,96 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Crémant a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lenco KCR-100WH - FM kuchynské rádio s Bluetooth®, LED osvetlením a časovačom - biele64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Chrómované retro rádio s reproduktorom Bluetooth od Vintage Cuisine 2.075,98 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Walimex 17912, Čierna76,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Ďalšie informácie o reklame
T2-EOS kovový adaptérový krúžok pre 2-palcový teleskop k fotoaparátu s bajonetom Canon EOS29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza

Les Grands Chais de France Brut Dargent L'Orangerie Spritz 750ml
14,28 €/1l
10,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Arthur Metz Crémant d'Alsace Rosé brut | 12 % obj. | 0,75 l
56,75 €/1l
42,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

SCAVI a RAY Prosecco DOC Rose Talianske šumivé víno 750ml
20,15 €/1l
15,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kenko Realpro Fisheye Lensclip
14,99 €
Predajca: ReFoto

Walimex 20796, Čierna, Sony E
257,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Doerr Interrings 10/16/21mm Digital pre Nikon 1
68,04 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Jowin

Boombox Gogen CDM490BTDABS
89,90 €
Predajca: DataElCom

Walimex 17123, Čierna, Hliník, 100 g
19,49 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Adaptér Marumi T2 Nikon
23,73 €
Predajca: Fotoalben-Discount

Cornat upínací krúžok T-kus Ø 22 mm / Ø 18 mm / Ø 22 mm
23,95 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Kenko M-NIKON 1, Nikon 1, Čierna, Strieborná, Nikon1
84,95 €
Doprava zdarma
Predajca: ReFoto

Canon EF 25 II, 95 g, čierna, strieborná
264,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

MARUMI Marumi step down sovite 77 - 67 mm
18,48 €
Predajca: Fotoalben-Discount

JJC Canon RF sada medzikrúžkov 11 mm/16 mm
96,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Gratien und Meyer Cremant de Loire Brut 750ml - Crémant de Loire - Výrobca: Henkell und Co. Sektkellerei KG, Biebricher Allee 142, 65187 Wiesbaden 1er Pack
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 0.75 l
- Odroda viniča
- Chardonnay
- Pestovateľská oblasť
- Loira
- Zloženie
- Obsahuje SULFIT
- Výživové údaje
- Energia kj: 328 kj Energia kcal: 79 kcal - Sacharidy: 1,5 GRM - Sacharidy, z toho cukor: 1 GRM - Bielkoviny: 0,5 GRM - Tuky: 0,5 GRM - Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 GRM
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfityŽiadne
- Hmotnosť
- 1460 g
- Obsah alkoholu
- 12 % vol.
- Potravinársky podnik
- Henkell und Co. Sektkellerei KGBiebricher Allee 142, 65187 Wiesbaden
- Obchodný názov
- Crémant de Loire
- Výrobca
- Henkell
- Pôvod
- Francúzsko
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 18063
- EAN kód
- 3113590000392
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 0.75 l
- Odroda viniča
- Chardonnay
- Pestovateľská oblasť
- Loira
- Zloženie
- Obsahuje SULFIT
- Výživové údaje
- Energia kj: 328 kj Energia kcal: 79 kcal - Sacharidy: 1,5 GRM - Sacharidy, z toho cukor: 1 GRM - Bielkoviny: 0,5 GRM - Tuky: 0,5 GRM - Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 GRM
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfityŽiadne
- Hmotnosť
- 1460 g
- Obsah alkoholu
- 12 % vol.
- Potravinársky podnik
- Henkell und Co. Sektkellerei KGBiebricher Allee 142, 65187 Wiesbaden
- Obchodný názov
- Crémant de Loire
- Výrobca
- Henkell
- Pôvod
- Francúzsko
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 18063
- EAN kód
- 3113590000392
Hodí sa k tomu

Výkonný biely pohár na víno, objem: 0,40 l, výška: 210 mm, ø: 85 mm
59,57 €
Predajca: NeuertsShop

Kynast miska na oheň BRAZIER Ø 60cm 613-400214
73,28 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

PLAYMOBIL® Family Fun Mountainbike-Tour 71426
17,99 €
Predajca: Brickcomplete_com

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Braun CCR5 + 1, Modrá, Plast, geschikt voor alle Braun Clean&Charge reinigingsstations, Írsko, 1,19 kg, 135 mm
42,75 €
Predajca: conquestgmbh

Doppio Passo Primitivo Puglia červené
14,68 €/1l
11,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Palivové drevo Palivové drevo Drevo 90 kg Pre kachle a krby Ohnivá misa Gril Bukové palivové drevo Bukové drevo Polená Drevo 25 cm
1 824,83 €/1m
109,49 €
Predajca: Lagento_GmbH

Les Grands Chais de France Brut Dargent L'Orangerie Spritz 750ml
14,28 €/1l
10,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Arthur Metz Crémant d'Alsace Rosé brut | 12 % obj. | 0,75 l
56,75 €/1l
42,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Moet&Chandon Brut Imperial
135,55 €/1l
50,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Moët & Chandon Champagne IMPÉRIAL Brut 12,5% obj. 0,2l
201,40 €/1l
40,28 €
Predajca: PitnemiodyPL

Šampanské Veuve Clicquot Brut v darčekovom balení Champagne Francúzsko | 12 % obj. | 0,75 l
148,56 €/1l
130,27 €
-18,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
111,42 €
Predajca: AllYouNeed

Moët & Chandon Impérial brut Champagner | 12 % obj. | 0,75 l
84,15 €/1l
63,11 €
Predajca: Ambiente-3000

Mionetto Prosecco DOC Treviso Frizzante 750ml
15,48 €/1l
11,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mionetto Prosecco Spumante DOC Treviso brut | 11 % obj. | 0,75 l
24,26 €/1l
16,98 €
Predajca: PitnemiodyPL

Pommery Brut Royal Champagner | 12,5 % obj. | 0,75 l
63,99 €/1l
52,78 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Predajca: AllYouNeed

Moet und Chandon Ice Imperial Demi Sec Champagner halbtrocken 750ml
67,87 €/1kg
101,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Moët & Chandon Champagne IMPÉRIAL Brut 12,5% obj. 0,75l
155 253,33 €/1l
116,44 €
Predajca: PitnemiodyPL

Valdo Marca Oro Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. 750ml
18,80 €/1l
14,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Šampanské Taittinger Brut Reserve GP darčeková krabička svetlé šampanské 750ml
118,28 €/1l
88,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Geldermann Rosé Sekt - suché - (6 x 0,75 l)
42,82 €/1l
192,71 €
Predajca: AllYouNeed

Martini Asti, 0,75 L, Doux, Biele, Asti, Taliansko, Veneto (IT)
25 160,00 €/1l
18,87 €
Predajca: PitnemiodyPL

Freixenet Ice Rose 750ml
14,24 €/1l
10,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Šumivé víno Prince of Metternich Riesling 750ml
23,83 €/1l
17,87 €
Predajca: AllYouNeed

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
174,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jayseuw stropný ventilátor Ø 50cm LED stropné svetlo s osvetlením a diaľkovým ovládaním Stropné svetlo
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SA-WLONG

Sada 2 vankúšov 80x80 cm Náplň: 1500 gramov peria, husacie perie 100% prírodné Obliečka na vankúš: 100% bavlna Vankúš z peria 80 x 80 cm
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Les Grands Chais de France Brut Dargent L'Orangerie Spritz 750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,28 €/1l

SCAVI a RAY Prosecco DOC Rose Talianske šumivé víno 750ml
15,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,15 €/1l

Gratien und Meyer Cremant de Loire Brut 750ml
13,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,96 €/1l