neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
37,45 €
15,60 € / 1l
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Majonézy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.9,64 €/1l
28,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)17,04 €/1l
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení5,94 €/1l
31,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g5,49 €/1kg
27,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
9,96 €/1l
16,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmanns Real Majonéza na namáčanie Originál na hranolky 430ml
12,07 €/1l
5,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2784432000 HEINZ FRITES SAUCE 100x 17,0 ml, 100 St.
12,09 €/1l
20,56 €
Predajca: somnia24

Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
7,46 €/1l
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
9,52 €/1l
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann šalátová majonéza 500ml
5,86 €/1l
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's ľahká majonéza 405 ml
12,59 €/1l
7,24 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,10 €
Predajca: Megasam24PL

Remia korenená majonéza Light 800 ml (Mayolijn)
12,37 €/1l
9,90 €
Predajca: Pantry_Intl

Homann Delikatess Remoulade 80%
9,11 €/1l
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
15,02 €/1l
12,02 €
Predajca: somnia24

Develey 1011206009 Develey GOURMET MAYONNAISE 875,0 ml, 1 St.
15,96 €/1kg
14,36 €
Predajca: somnia24

Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
14,12 €/1l
6,42 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,80 €
Predajca: Katomix

Delikatesná majonéza 250ml
20,92 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo

Winiary Majonez lekki 300 ml
8,67 €/1l
4,33 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,60 €
Predajca: Megasam24PL

Remia flámska majonéza (500 ml)
11,84 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl

Majonez Kielecki Tradycyjny 700 ml
12,26 €/1l
8,58 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hellmanns Real majonéza na omáčky a dipy porciované balenie 120x20ml
K dispozícii aj vo vegánskej verzii. Ideálny základ pre omáčky a dipy, šaláty a dresingy
Unilever Deutschland Holding GmbH Am Strandkai 1 20457 Hamburg Nemecko
neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 2.4 l
- Zloženie
- 78 % sójový olej, brandy ocot/vínový liehový ocot, 6,8 % JELIŠŤA¹, pitná voda, 2,1 % JELIŠŤA¹, cukor, kuchynská soľ, koncentrát citrónovej šťavy, arómy, antioxidant (E 385), paprikový extrakt. ¹ Vajcia z voľného chovu.
- Výživové údaje
- Energia (kilojouly) 2969 kJ 2746 kJ 1380 kJ 16 % Energia (kilokalórie) 709 kcal 656 kcal 330 kcal 17 % Tuky 79 g 73 g 37 g 53 % z toho nasýtené mastné kyseliny 12 g 11 g 5,8 g 29 % z toho mononenasýtené mastné kyseliny 20 g 19 g 9,4 g z toho polynenasýtené mastné kyseliny 45 g 42 g 21 g Sacharidy 1,6 g 1,5 g 0,8 g <1 % z toho cukor 1,6 g 1,4 g 0,7 g <1 % vláknina < 0,5 g < 0,5 g < 0,5 g bielkoviny 1,2 g 1,1 g 0,6 g 1 % soľ 1,2 g 1,2 g 0,58 g 10 % omega-3 mastné kyseliny 4,3 g 3,9 g 2 g omega-6 mastné kyseliny 41 g 38 g 19 g
- Alergény
- Vajcia a výrobky z nichSójové bôby a výrobky z nichSója a výrobky z nej vrátane sójového lecitínu
- Hmotnosť
- 2400 g
- Potravinársky podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Obchodný názov
- Skutočná majonéza
- Výrobca
- Neutral
- Číslo od výrobcu
- 846272
- EAN kód
- 8710522996416
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 2.4 l
- Zloženie
- 78 % sójový olej, brandy ocot/vínový liehový ocot, 6,8 % JELIŠŤA¹, pitná voda, 2,1 % JELIŠŤA¹, cukor, kuchynská soľ, koncentrát citrónovej šťavy, arómy, antioxidant (E 385), paprikový extrakt. ¹ Vajcia z voľného chovu.
- Výživové údaje
- Energia (kilojouly) 2969 kJ 2746 kJ 1380 kJ 16 % Energia (kilokalórie) 709 kcal 656 kcal 330 kcal 17 % Tuky 79 g 73 g 37 g 53 % z toho nasýtené mastné kyseliny 12 g 11 g 5,8 g 29 % z toho mononenasýtené mastné kyseliny 20 g 19 g 9,4 g z toho polynenasýtené mastné kyseliny 45 g 42 g 21 g Sacharidy 1,6 g 1,5 g 0,8 g <1 % z toho cukor 1,6 g 1,4 g 0,7 g <1 % vláknina < 0,5 g < 0,5 g < 0,5 g bielkoviny 1,2 g 1,1 g 0,6 g 1 % soľ 1,2 g 1,2 g 0,58 g 10 % omega-3 mastné kyseliny 4,3 g 3,9 g 2 g omega-6 mastné kyseliny 41 g 38 g 19 g
- Alergény
- Vajcia a výrobky z nichSójové bôby a výrobky z nichSója a výrobky z nej vrátane sójového lecitínu
- Hmotnosť
- 2400 g
- Potravinársky podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Obchodný názov
- Skutočná majonéza
- Výrobca
- Neutral
- Číslo od výrobcu
- 846272
- EAN kód
- 8710522996416
Hodí sa k tomu

HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
8,71 €/1l
14,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

neutral 4865013007 TOMATO KETCHUP 120x 20,0 ml, 1 St.
15,32 €/1kg
36,77 €
Predajca: somnia24

Kühne 173017005 Kühne Mittelscharfer Senf 150x 10,0 g, 150 St.
6,85 €/1kg
10,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke 5560293804 Kaffeesahne Ergiebige Kaffee-Milch 10% - 10x 7,5 g
112,93 €/1kg
8,47 €
Predajca: somnia24

RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.
8,02 €/1kg
8,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
9,96 €/1l
16,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Horčica stredne horúca vrecúško 100x17ml 1700g
12,06 €/1l
20,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 816884007 HEINZ Barbecuesauce 100x 25,0 g, 1 St.
12,28 €/1kg
30,70 €
Predajca: somnia24

SILBERTHAL Muskatmühle mit integriertem
57,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

HEINZ 2784432000 HEINZ FRITES SAUCE 100x 17,0 ml, 100 St.
12,09 €/1l
20,56 €
Predajca: somnia24

Fritovací olej F+ Supreme Long Life 1 x 7,5 l PET fľaša
7,42 €/1l
55,63 €
Predajca: Store-Germany

MASLO EXTRA (82% TUKU)250 g - OMA
0,03 €/1l
7,14 €
Predajca: Biogo

Jinpoli ANION obruč s masážnymi kolíkmi na brušný tréning 105 cm fitness 0,85 kg
29,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sada 8 lítiových batérií AA s rýchlonabíjačkou 2,5H - 3600 MWh, 2000 nabíjacích cyklov a nabíjanie typu C
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Debic - Sladený krém v spreji - 700ml
68,50 €/1l
49,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Dvojitý dávkovač na cereálie RD4265 čierna
36,90 €
Predajca: dekoraciedobytu

Relaxdays 10024756, 1 kusov
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

Ferrero nugátový krém nutella, v škatuli
21,50 €/1kg
38,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo ovocná nátierka mix džemov 100 kusov 2500g
10,79 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v paradajkovom kréme z paradajok dozrievajúcich na slnku 200g
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

ONVAYA® Nákupný košík skladací s funkciou chladenia | čierny | Skladací košík s vekom | Izolovaný košík | Nákupná taška | Skladací košík | Termokošík skladací
21,99 €
Predajca: heimundbuero

3D vianočná hviezda 12 cm sada 3 ks s časovačom - biela - dekoratívna svietiaca hviezda na batérie na vnútorné a vonkajšie použitie
21,34 €
Predajca: Special-trends

Vídeňské párky 180 g | ÖKOLAND
22,97 €/1kg
8,73 €
Predajca: taleoo

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Roborock QV 35A Robotický vysávač s funkciou umývania a zdvíhacím mopom, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus),All-in-One Dock
389,99 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
379,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelov, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, sivá
Generálne opravený
277,07 €
Doprava zdarma
Predajca: iPaddy
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
12,99 €
Predajca: Heartforcards
19,27 €/1kg

Homann šalátová majonéza 10000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,09 €/1kg

Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l

Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,49 €/1kg

neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,64 €/1l

Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,04 €/1l

Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 100 ml balenie po 15 ks
38,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 €/1l

Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
44,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,69 €/1l

Nadler 80% majonéza



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
7,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1l

Homann šalátová majonéza 500ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,86 €/1l

Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,46 €/1l

Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,82 €/1l

Majonéza Hamker Deli 80 %



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,62 €/1l

Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 3-balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l

Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(43)Počet hodnotení: 43
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,49 €/1kg

Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,52 €/1l

Homann Delikatess Remoulade 80%



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,11 €/1l

Nadler Remoulade 80



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,42 €/1l

Homann omáčka na čipsy jemne ochutená 34% repkovým olejom 875 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1l

Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,92 €/1l