HIKARI Shinshu Miso Shiro Soup Paste, biela 400g | HELL Miso Paste | Miso Soup | Japonsko

5,26 €

13,15 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

št 8. – st 14. októbra
Naše najlepšieponuky
Zmesi korenia a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Korenie na steaky Block House s čiernym korením 50g
Korenie na steaky Block House s čiernym korením 50g
115,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
FURIKAKE (MIESZANKA SEZAMU I ALG MORSKICH) BIO 100 g – TERRASANA
FURIKAKE (ZMES SEZAMU A MORSKÝCH RIAS)100 g - TERRASANA
0,13 €/1kg
12,97 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Ankerkraut 4260347899033, Práškové korenie, 364 kcal, 1532 kJ, 9,9 g, 7,6 g, 55 g
Ankerkraut 4260347899033, Práškové korenie, 364 kcal, 1532 kJ, 9,9 g, 7,6 g, 55 g
80,27 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Asian Home Gourmet koreninová pasta na klasickú tikka masalu 50g
Asian Home Gourmet koreninová pasta na klasickú tikka masalu 50g
50,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre MISO (SÓJOVÁ PASTA S HNEDOU RÝŽOU)300 g - LIMA
MISO (SÓJOVÁ PASTA S HNEDOU RÝŽOU)300 g - LIMA
27,23 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,17 €
Predajca: taleoo
CZARNUSZKA DEMETER BIO 50 g - LEBENSBAUM
ČIERNE KURČATKO ORGANIC 50 g - LEBENSBAUM
88,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,43 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Umami korenie - bez glutamanu - Pikantné univerzálne korenie - 100g
Umami korenie - bez glutamanu - Pikantné univerzálne korenie - 100g
78,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
7,86 €
Predajca: allerFeinst
Obrázok produktu pre O'Food chilli pasta z hnedej ryže Gochujang 500 g
O'Food chilli pasta z hnedej ryže Gochujang 500 g
18,44 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,22 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Ryža Miso - hnedá a s 25% zníženým obsahom soli 300g
Ryža Miso - hnedá a s 25% zníženým obsahom soli 300g
7 820,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,82 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre S&B Japonská zmes korenia Nanami Togarischi 15g | Shichimi | Korenie v prášku so siedmimi koreninami
S&B Japonská zmes korenia Nanami Togarischi 15g | Shichimi | Korenie v prášku so siedmimi koreninami
306,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl
Bestseller
Obrázok produktu pre Pimenton de la Vera La Chinata paprika v prášku D.O.P. - údená, pálivá - 70g
Pimenton de la Vera La Chinata paprika v prášku D.O.P. - údená, pálivá - 70g
138,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
9,66 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre tellofix Classic Klare Brühe 540g
tellofix Classic Klare Brühe 540g
38,70 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 37
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre MISO KOCKA (8 x 10 g) 80 g - DANIVAL
MISO KOCKA (8 x 10 g) 80 g - DANIVAL
0,07 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Značka Golden Turtle | Wakame – 100 g – 100 % prírodné – sušené riasy – japonská kuchyňa
Značka Golden Turtle | Wakame – 100 g – 100 % prírodné – sušené riasy – japonská kuchyňa
134,00 €/1l
13,40 €
Predajca: Pantry_Intl
CZARNY CZOSNEK MIELONY SUSZONY BEZGLUTENOWY BIO 20 g - PRZETWORY Z NATURY
Cesnak ČIERNY SUŠENÝ, BEZLEPKOVÝ, 20 g - PRODUKTY Z PRÍRODY
150,50 €/1kg
3,01 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Vegeta Cibuľová pasta 190 g
Vegeta Cibuľová pasta 190 g
25,21 €/1kg
4,79 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Podravka Vegeta cesnaková pasta 90 g
Podravka Vegeta cesnaková pasta 90 g
53,22 €/1kg
4,79 €
Predajca: Katomix
MISO MUGI (PASTA Z SOI I JĘCZMIENIA) BIO 350 g - TERRASANA
MISO MUGI (PASTA SÓJOVÁ A JAČMENNÁ)350 g - TERRASANA
39,91 €/1kg
13,97 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Ashoka Biryani Cestoviny 300 g - Aromatická indická zmes korenia na ryžu a cestoviny
Ashoka Biryani Cestoviny 300 g - Aromatická indická zmes korenia na ryžu a cestoviny
25,60 €/1kg
7,68 €
Predajca: Pantry_Intl
MISO GENMAI (PASTA Z SOI I RYŻU BRĄZOWEGO) BIO 350 g - TERRASANA
MISO GENMAI (PASTA SÓJOVÁ A HNEDÁ RYŽOVÁ)350 g - TERRASANA
0,04 €/1kg
13,52 €
Predajca: Biogo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

HIKARI Shinshu Miso Shiro polievková pasta, biela 400g
SÓJOVÁ PASTA

Návod na prípravu (na 1 porciu):

Prevarte šálku vody a pridajte svoje obľúbené prísady.
pridajte 3/4 čajovej lyžičky misa a dobre rozpustite.
Tesne pred dovarením vypnite oheň a ihneď podávajte.

Zloženie: 1: Voda, sója, ryža, soľ, alkohol.

Alergény: sója.

Po otvorení skladujte v chladničke.

Obsah: 400 g

Pôvod: Japonsko

Dovozca: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202, 6370KE Landgraaf - Holandsko

Durchschnittliche Nährwertangaben pro 100g / Priemerné výživové hodnoty na 100g:

Kalorická hodnota / Energetická hodnota 875 kJ / 209 kcal

Tuk 6,2 g

z toho nasýtené mastné kyseliny /

z toho nasýtené mastné kyseliny 1,0 g

Kohlenhydráty / Sacharidy 27g

davon Zucker / z toho cukor 10g

Eiweiß / Bielkoviny 11g

Salz / Soľ 11,5g

Skladovanie a použitie
Po otvorení skladujte v chladničke.
Objem
0.5 l
Zloženie
Pozri popis
Výživové údaje
pozri popis
Alergény
Sójové bôby a výrobky z nich
Hmotnosť
400 g
Potravinársky podnik
Hikari
Obchodný názov
Shinshu miso polievková pasta, biela
Výrobca
Hikari
Číslo od výrobcu
10780
EAN kód
4902663007524

Skladovanie a použitie
Po otvorení skladujte v chladničke.
Objem
0.5 l
Zloženie
Pozri popis
Výživové údaje
pozri popis
Alergény
Sójové bôby a výrobky z nich
Hmotnosť
400 g
Potravinársky podnik
Hikari
Obchodný názov
Shinshu miso polievková pasta, biela
Výrobca
Hikari
Číslo od výrobcu
10780
EAN kód
4902663007524
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre HIKARI MISO Inaka Suppen-Paste, rot 400g | DUNKEL Misopaste | Miso Suppe | Japonsko
HIKARI MISO Inaka Suppen-Paste, rot 400g | DUNKEL Misopaste | Miso Suppe | Japonsko
17,65 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
7,06 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Sempio Papriková pasta pálivé korenie pre kórejskú kuchyňu 500g
Sempio Papriková pasta pálivé korenie pre kórejskú kuchyňu 500g
8,94 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
10,32 €
-56%
4,47 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
3,75 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
216,50 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 23
12,99 €
Predajca: BRUBAKER
Obrázok produktu pre Miso polievková pasta, tmavá, Aka Miso 500g
Miso polievková pasta, tmavá, Aka Miso 500g
8,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
53,48 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
53,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre SEMPIO Doenjang Kórejská sójová pasta VEGAN 460 g
SEMPIO Doenjang Kórejská sójová pasta VEGAN 460 g
13,26 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,10 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre [ 250 ml ] HENGSHUN Príprava octu na sushi / Ocot na sushi Sushi Vinegar
[ 250 ml ] HENGSHUN Príprava octu na sushi / Ocot na sushi Sushi Vinegar
16,28 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Bio vegánsky seitan z pšeničnej múky, 1 kg
Bio vegánsky seitan z pšeničnej múky, 1 kg
35,70 €/1kg
35,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 l
Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorazový obal
19,28 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
4,82 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Miyako - Sanuki Udon Japonské varené rezance - 200g
Miyako - Sanuki Udon Japonské varené rezance - 200g
16,65 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre TRESKO stolička na kolieskach výškovo nastaviteľná čierna 150 kg | stolička otočná stolička 10 cm hrubé čalúnenie 47-60 cm | pracovná stolička kancelárska stolička 360° otočná s kolieskami
TRESKO stolička na kolieskach výškovo nastaviteľná čierna 150 kg | stolička otočná stolička 10 cm hrubé čalúnenie 47-60 cm | pracovná stolička kancelárska stolička 360° otočná s kolieskami
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 225
51,39 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Obrázok produktu pre Arm & Hammer Baking Soda 454g
Arm & Hammer Baking Soda 454g
61,56 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 18
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Obrázok produktu pre Wodorosty Wakame suszone Dechha 150 g
Wodorosty Wakame suszone Dechha 150 g
89,47 €/1kg
14,83 €
-9%
13,42 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Papier na pečenie Arendo pre teplovzdušnú fritézu, štvorcový, 4,7 - 7,5 l, 20 x 20 x 4,5 cm, nepriľnavý, nebielený, pre fritézy Ninja Airfryer AF300EU a AF400EU, 100 kusov
Papier na pečenie Arendo pre teplovzdušnú fritézu, štvorcový, 4,7 - 7,5 l, 20 x 20 x 4,5 cm, nepriľnavý, nebielený, pre fritézy Ninja Airfryer AF300EU a AF400EU, 100 kusov
1,04 €/1m
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 66
24,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre Shinode Sushi ryža guľaté zrno 1kg
Shinode Sushi ryža guľaté zrno 1kg
4,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: orientbazar24
Obrázok produktu pre Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 201
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Obrázok produktu pre Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 2190
14,90 €
Predajca: NamdarStore
Obrázok produktu pre DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
28,38 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 13
5,93 €
-23%
4,54 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 15
1,88 €
-4%
1,79 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
6,98 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
3,49 €
Predajca: UJiaAsienmarkt
Obrázok produktu pre Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semienok Sezamový olej 650ml
Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semienok Sezamový olej 650ml
18,46 €/1l
12,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Sušené morské riasy Wakame 30 g
Sušené morské riasy Wakame 30 g
86,75 €/1kg
4,75 €
-26%
3,47 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Rapunzel 217070, Špagety, Dlhé cestoviny, 250 g, 354 kcal, 1497 kJ, 3,1 g
Rapunzel 217070, Špagety, Dlhé cestoviny, 250 g, 354 kcal, 1497 kJ, 3,1 g
0,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,64 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Choya Sake 750ml vyrobené z japonskej ryže a koji 14,5 % obj.
Choya Sake 750ml vyrobené z japonskej ryže a koji 14,5 % obj.
29 360,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
22,99 €
-4%
22,02 €
Predajca: PitnemiodyPL
Obrázok produktu pre Makaron Ramen Dec 300 g
Makaron Ramen Dec 300 g
10,94 €/1kg
4,78 €
-26%
3,50 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
15,32 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,19 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre LAO GAN MA Chrumkavé chilli v oleji 210g | Chrumkavé chilli v oleji | Chilli v oleji so smaženou cibuľkou
LAO GAN MA Chrumkavé chilli v oleji 210g | Chrumkavé chilli v oleji | Chilli v oleji so smaženou cibuľkou
20,43 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 49
4,29 €
Predajca: UJiaAsienmarkt
Obrázok produktu pre Miko Brand | Shinshu Dashi Miso pasta - 300 g - Originál z Japonska - Fermentovaná sójová pasta - Obsahuje lepok
Miko Brand | Shinshu Dashi Miso pasta - 300 g - Originál z Japonska - Fermentovaná sójová pasta - Obsahuje lepok
26,48 €/1kg
6,76 €
-2%
6,62 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Sriracha Mayoo Sauce príjemne pikantná pálivá omáčka Obsah 200 ml
Sriracha Mayoo Sauce príjemne pikantná pálivá omáčka Obsah 200 ml
77,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
15,42 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 9 hodnotení
Hodnotenie z 8. septembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobrá kvalita
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Miso pasta light
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
rýchle doručenie
Hodnotenie z 23. októbra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelé
Hodnotenie z 15. marca 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 6. novembra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 2. septembra 2024 na
Overený nákup
Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre RAPS Korenie na steaky Porterhouse, plechovka 850 g – pikantná zmes korenín na steaky, hovädzie mäso, grilovanie a BBQ
RAPS Korenie na steaky Porterhouse, plechovka 850 g – pikantná zmes korenín na steaky, hovädzie mäso, grilovanie a BBQ
40,27 €
Predajca: Fuduu-Shop
47,38 €/1kg
Obrázok produktu pre Repkové steakové korenie na grilovanie - 1 kg
Repkové steakové korenie na grilovanie - 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
35,92 €
Predajca: Fuduu-Shop
35,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Čínske korenie 5 príchutí 200g Brat.pl
Čínske korenie 5 príchutí 200g Brat.pl
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,07 €/1kg
Obrázok produktu pre Mletý chren 500g
Mletý chren 500g
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
10 290,00 €/1l
Obrázok produktu pre Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg
Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
8,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Krakovské korenie na klobásy 50 g – prírodná zmes korenín
Krakovské korenie na klobásy 50 g – prírodná zmes korenín
12,08 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
241,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Sušené šampiňóny 50g
Sušené šampiňóny 50g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,80 €/1l
FURIKAKE (MIESZANKA SEZAMU I ALG MORSKICH) BIO 100 g – TERRASANA
FURIKAKE (ZMES SEZAMU A MORSKÝCH RIAS)100 g - TERRASANA
12,97 €
Predajca: superbrandshop
0,13 €/1kg
Obrázok produktu pre SUŠENÁ ZELENINA 500 g Prírodná zeleninová zmes Royal Brand
SUŠENÁ ZELENINA 500 g Prírodná zeleninová zmes Royal Brand
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l
Obrázok produktu pre Chmeli Suneli Originálne gruzínske korenie v pohári 240 G Fine
Chmeli Suneli Originálne gruzínske korenie v pohári 240 G Fine
5,99 €
Predajca: PHRoyal
119,80 €/1l
Obrázok produktu pre Fuchs Foodservice Cibuľa jemne nasekaná sušená vrecko 1000g
Fuchs Foodservice Cibuľa jemne nasekaná sušená vrecko 1000g
24,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Fuchs Professional muškátový oriešok mletý ohnivo sladká pikantnosť 500g
Fuchs Professional muškátový oriešok mletý ohnivo sladká pikantnosť 500g
28,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,66 €/1kg
Obrázok produktu pre Kurkuma mielona 1kg Brat.pl
Kurkuma mielona 1kg Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,79 €
Predajca: BRAT_PL
6,66 €/1kg
Obrázok produktu pre Zelený chubrique 1kg Brat.pl
Zelený chubrique 1kg Brat.pl
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,08 €/1kg
Obrázok produktu pre Santa Maria - Zmes korenia na taco - 532g
Santa Maria - Zmes korenia na taco - 532g
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
67,65 €/1kg
Obrázok produktu pre Santa Maria - Fajita zmes korenia - 532g
Santa Maria - Fajita zmes korenia - 532g
37,99 €
-5%
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
67,65 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Wiberg Hendl Knuspri korenie soľ pikantná zmes balenie 1250g
Wiberg Hendl Knuspri korenie soľ pikantná zmes balenie 1250g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
17,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,78 €/1l
Obrázok produktu pre Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná zmes korenia 650g
Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná zmes korenia 650g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: AllYouNeed
44,54 €/1kg
Obrázok produktu pre Wiberg Grill Argentina Style zmes korenia v nádobke na ochutenie 550g
Wiberg Grill Argentina Style zmes korenia v nádobke na ochutenie 550g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
23,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
41,89 €/1kg
Obrázok produktu pre Wiberg Prípravok na prípravu kreolského korenia 280g
Wiberg Prípravok na prípravu kreolského korenia 280g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,36 €/1l